[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو از ته قلب می گم خیلی برای دوستانی که الان ماهشهر هستن خوشحالم و آرزوی موفقیت می کنم ، حالا عمر ما که معلوم نیس اما عمر شما کفاف داد و بالاخره دوره آموزشی و دیدین..:biggrin:
میگم چقدر خوبه که این بچه های تازه استخدامی همینطور که اینجا هوا هم رو داشتن تویه کار هم همین خصوصیت رو بروز بدن که حقیقتا فکر می کنم این بچه های استخدامی امسال خیلی بچه های گلی هستن من که تویه برخورد با این دوستان اینو حس کردن بگذریم
شاید الان زود باشه اما وقتی برنامه اونجا روتین شد اگه بتونید بگید :
که برنامه آموزشی چطوریه؟ ساعت بیکاری و استراحت چقدره؟
وضعیت اب و هوا؟
چه لوازمی لازمه و چه چیزایی نه؟
راستی دوره آموزشی تا کیه ایا مرخصی هم داره؟
اگه اطلاعاتی در مورد گروههای دیگه ای که قرار اونجا برن هم بدس اوردین خیلی خوبه و .......
آرزوی سلامتی و موفقیت

چاکريم گل پسر
شما هم نگرانش نباش دير يا زود ميای اینجا
برنامه ای که به ما دادن و گفتن از شنبه شروع ميشه اینجوريه که 4 تا کلاس يک ساعت و نيمی که از 8:30 شروع ميشه و بينشون نيم ساعت واسه استراحت وقت هست و ناهار و نمازه که يک ساعت وقت هست.
آب و هوا هم گرم هست اما قابل تحمل (فاصله خوابگاه تا رستوران کم هستش ميشه تحمل کرد :دی)
لوازم شخصی مث حوله و اینا لازمه اما دمپايی ، چوب لباسی، صابون، شامپو، پتو، روتختی قاشق چنگال ليوان و اینا نياز نيست هر اتاقی داره واسه خودش
بقيه اش رو شنبه به بعد ميتونيم بگيم بتون

arman_20

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز . تازه توی یه سایتی داشتم اخبار میخوندم درباره هوای اهواز بود گفتم یه تیکه هایش رو اینجا بذارم
یکم به دوستان امیدواری بدم :)

با وجود اینکه غلظت گرد و غبار در اهواز شب گذشته چهار هزار میکرو گرم بر مترمکعب رسید بنابراین اهوازیها شب گذشته آلودگی هوایی در حد 26 برابر حد جهانی را تجربه کردند.

http://www.khouznews.ir/fa/news/18435/ما-در-خوزستان-استاندارد-جدید-تعریف-کردیم!

آخرین ویرایش:

active2010

عضو جدید
زنگ میزنم میگه در شبکه موجود نیست بابا کسی اگه شماره ای که زنگ میزنن واسه مصاحبه گزینش رو داره اینجا بزاره مردیم از استرس

اینقد نترس داداش..

شماره گزینش مرکزی شرکت نفت تهران:
021-66725057-61

هسته گزینش نفت و گاز پارس-عسلویه:
0772-7375059

arthas

عضو جدید
میگم چطور شده شرکت بعد این همه مدت حالا من رو به مصاحبه دعوت کرده . اگه میخواستن مصاحبه بگیرن چرا همون قبل عید نگرفتن . تازه انگار از خیلیا هم هنوز نگرفتن و قصدم ندارن بگیرن . یعنی شانس منه یا کاسه ای زیر نیم کاسه هست. الان بعضیا مصاحبه ندادن دارن میرن دوره . اصلا سیستم چطوری هست . چرا بعد این همه مدت دعوت کردن اونم فقط چند نفر محدود . الان سراپا شک هستم .

tanha_1900

عضو جدید
میگم چطور شده شرکت بعد این همه مدت حالا من رو به مصاحبه دعوت کرده . اگه میخواستن مصاحبه بگیرن چرا همون قبل عید نگرفتن . تازه انگار از خیلیا هم هنوز نگرفتن و قصدم ندارن بگیرن . یعنی شانس منه یا کاسه ای زیر نیم کاسه هست. الان بعضیا مصاحبه ندادن دارن میرن دوره . اصلا سیستم چطوری هست . چرا بعد این همه مدت دعوت کردن اونم فقط چند نفر محدود . الان سراپا شک هستم .
مطمن باش هیچ کس بدون مصاحبه گزینش وارد دوره آموزشی نمیشه باز خوش بحال شما که دعوت شدی من که هنوز خبری نیست احتمالا گروه آخر باشم که با این اوضا و احوال داره میفته واسه ابان و اذر

active2010

عضو جدید
آقا اینقدر از پول و اتاق اینا حرف نزنید اینجا که چت روم نیست. هفته بعد منو گزینش 1391/3/8 دعوت کردن منم فروردین طب پزشکی رفتم از ممتازین هستم. یکم راهنمایی کنید؟ شروع کار ما کی هست البته منم پخش و پالایشی هستم

مهندس حالا ممتاز شدی...چرا طلب کاری اینقد؟؟
هرکسی توی یه مرحله ای از مراحل کاریه..یکی شروع بکار کرده..یکی توی آموزشیه..یکی منتظر اعزام به آموزشی...یکی لنگ گزینشه..یکی هنوز پیگیر طبه...یکی منتظر تکمیل ظرفیته..یکی برای آزمون سال بعد میپرسه و .....
شما چرا فکر میکنی محوریت بحثا باید همون مرحله ای باشه که شما توش هستی؟؟؟
شما اگه سوالی داری بپرس اگه کسی جوابشو بدونه، جواب میده خُب..خوب نیس بعد 3تا پست اینقد طلبکار باشی

peykar

عضو جدید
arthas جان
ممنون میشم یه سوالی در مورد مسیر گزینش کنی،من خودم بچه شهر بوشهرم،تا حالا اصلن اونجاها نرفتم!!!
پیشاپیش تشکر
;)

kamran2008

عضو جدید
کی با شما تماس گرفتن؟ شمارشون چنده؟

bahramps

عضو جدید
مهندس حالا ممتاز شدی...چرا طلب کاری اینقد؟؟
هرکسی توی یه مرحله ای از مراحل کاریه..یکی شروع بکار کرده..یکی توی آموزشیه..یکی منتظر اعزام به آموزشی...یکی لنگ گزینشه..یکی هنوز پیگیر طبه...یکی منتظر تکمیل ظرفیته..یکی برای آزمون سال بعد میپرسه و .....
شما چرا فکر میکنی محوریت بحثا باید همون مرحله ای باشه که شما توش هستی؟؟؟
شما اگه سوالی داری بپرس اگه کسی جوابشو بدونه، جواب میده خُب..خوب نیس بعد 3تا پست اینقد طلبکار باشی
مهندس جوش نزن اینا تازه واردن صفر کیلومترن !! الان بحث اتفاقا سر حقوق مزایا ی و محیط کار باشه درسته نه اینکه راجب گزینش این مال 2ناه پیش بود منتهی بعضی ها فکر میکنن از بقیه مهم تر هستند شما تذکرت بحا بود

takmilzarfiat

اخراجی موقت
فراخوان همه پرسی از همه منتظران تکمیل ظرفیت
آقاجان شما می دانید فرق بین لیست اولیه 473 نفری
با آن 1000 نفری که بعدا قرار مصاحبه بدهند چی است
فکر کنم دیگه امسال آزمونی برگزار نشه چون من زنگ زدم طهران گفتند داریم بررسی می کنیم شاید سال 91 دیگه آزمون برگزار نکنیم واز همین ذخایر آزمون 90 استفاده کنیم .!؟
نظر شما چیست لطفا جواب دهید .

arthas

عضو جدید
مطمن باش هیچ کس بدون مصاحبه گزینش وارد دوره آموزشی نمیشه باز خوش بحال شما که دعوت شدی من که هنوز خبری نیست احتمالا گروه آخر باشم که با این اوضا و احوال داره میفته واسه ابان و اذر

اتفاقا همین دیروز پیش یه آدم آشنا بودم داشت میرفت ماهشهر دوره . ارشد برق بود . اون مصاحبه نداده بود اما حالا داشت می رفت دوره !! :cry:
فکر کنم اینبار هم شانسی هست برای این که بیکار نباشن و بیکار نباشیم گفتن چند نفرو بیاریم مصاحبه فعلا انگار به عده خیلی کمی زنگ زدن .
با این وضعیت بفرما پرونده ما تکمیل نبوده این مدت الکی دل خودمونو خوش می کردیم . :(

dashhadi

عضو جدید
اینی که من نوشتم کلش بود یعنی با 60 ساعت اضافه کار.
روز مصاحبه یه برگه بهمون دادن روش نوشته بود.

اون 78 تومنو از یکی از دوستان شاغل شنیدم،البته میگفت هنوز تصویب نشده اما به زودی اجرا میشه که ایشالا به ماها بخوره

- اون برگه ای رو که همه ازش صحبت میکنن نمی دونم چرا من ندیدم، من روز مصاحبه اولین نفر مصاحبه شونده بودم !!! :w20: اگه برات مقدور هست که یه عکس ازش بگیری و بذاری اینجا ممنون میشم ازت.
- یعنی با 60 ساعت اضافه کاری 1323 بوده واسه پارسال؟!!! :( آخه اگه ما 14-14 باشیم طوری که شنیدم ساعت کاری 7 صبح تا 7 شبه و روزای جمعه 7 صبح تا 12 ظهر. حالا اگه 60 ساعتو تقسیم بر 14 بکنیم میوفته روزی 4 ساعت یعنی 7 صبح تا 11 شب !!!!!!!!!!!!!! که البته به گمونم اشتباه میکنم :w05: یه توضیح در این باره بدی ممنون میشم، شایدم اون برگه رو که بذاری موضوع کاملا روشن بشه :smile:

مرسی

فریدف

عضو جدید
فراخوان همه پرسی از همه منتظران تکمیل ظرفیت
آقاجان شما می دانید فرق بین لیست اولیه 473 نفری
با آن 1000 نفری که بعدا قرار مصاحبه بدهند چی است
فکر کنم دیگه امسال آزمونی برگزار نشه چون من زنگ زدم طهران گفتند داریم بررسی می کنیم شاید سال 91 دیگه آزمون برگزار نکنیم واز همین ذخایر آزمون 90 استفاده کنیم .!؟
نظر شما چیست لطفا جواب دهید .
خدا از دهنت بشنوه . من خیلی وقت پیش میگفتم امکان نداره شرکت نفت هر سال آزمون داشته باشه ، معمولاً 3 سال یه بار چون هم براشون هزینه داره هم کلی وقت کشی و اعصاب خوردی براشون داره. ایشاله چهارشنبه هرکی منتظره قبول بشه

فریدف

عضو جدید
راستی از بوشهری های مصاحبه شده در شرکت نفت پارس تو رشته مکانیک کسی نمونده که قبول نشه درسته؟؟؟؟؟؟؟
اینجوری شانس قبولی من بالاتر میره

beso

اخراجی موقت
من واسه مصاحبه شرکت نفت پارس بوشهر رفتم

خیلی سخت بود

رد شدم :cry: ...

dashhadi

عضو جدید
سلام به بچه های پارس

فعلا شایعه شده که گروه بعدی 2 ماه دیگه بعد از اتمام اموزش گروه اول دعوت میشن که شاید ما توی اون گروه هم نباشیم

به همین دلیل من پیشنهاد میدم که یه نامه مودبانه بنویسیم همینجا و خواستار مشخص شدن وضعیتمون بیاشیم که دوره اموزشی که قرار بود اردیبهشت باشه کی هست

فکر کنم بعد از 10 ماه حقمون باشه که بدونیم

مشخص شه چند نفر هستیم که پزیرفتیم نامه رو.بعد بدون اسم بفرستیم واسه دکتر سلحشور

خودت داری میگی شایعه ! به نظر من نباید موضوعو زیادی بزرگ کرد .حداقل الانی که ما پیش خود مدیران پارس این موضوعو مطرح نکردیم ، این کار زیاد جالب نیست. توی این طور موارد و علی الخصوص توی سیستم دولتی باید سلسله مراتبو رعایت کرد. دکتر سلحشور معاون وزیره، این موضوع در اون حد که نه حتی در سطح شرکت ملی نفت هم نیست و مطمئن باش اگر ما موضوعو به اونا انعکاس بدیم، اونا از POGC بازخواست که نمی کنن بلکه همین طوری طی سلسله مراتب به پایین ارجاع می دن. به نظر من نهایتا یه نفر از بچه های مقیم تهران به نمایندگی از همه بچه ها پاشه بره پارس و موضوعو با مدیر منابع انسانی شرکت ( بازم نه با مدیر عامل ) مطرح کنه.

arthas

عضو جدید

خیلی سخت بود

اولا شما بومی آفرقا هستی . استخدام برای اتباع ایرانی و بخصوص بومی استانها بوده .
دو ) شما دخی هستی . فکر نکنم اونا دخی بخواستن . حتما گقتن حیفه شما بیاین تو آفتاب بسوزین . ( با توجه به عکس که حتما حتما مال خودتونه !!!!!!!!!! )
سه ) شما بلا هستی . اونا آدم بلا نمی خوان چند تا سر بزیر و ساکت می خوان که دردسری براشون فراهم نکنه . مثلا 1 سال سر کارت بذارن و هیچ نگی ، بگی چشم . مثل ما .

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا شما بومی آفرقا هستی . استخدام برای اتباع ایرانی و بخصوص بومی استانها بوده .
دو ) شما دخی هستی . فکر نکنم اونا دخی بخواستن . حتما گقتن حیفه شما بیاین تو آفتاب بسوزین . ( با توجه به عکس که حتما حتما مال خودتونه !!!!!!!!!! )
سه ) شما بلا هستی . اونا آدم بلا نمی خوان چند تا سر بزیر و ساکت می خوان که دردسری براشون فراهم نکنه . مثلا 1 سال سر کارت بذارن و هیچ نگی ، بگی چشم . مثل ما .

و چهارمی رو خودم میگم که شما تا 2 روز پیش مهندسی نفت میخوندی ولی الان داری مدیریت میخونی!اینجا بچه ها برا تفریح نمیان پست بذارن شما اگه بیکاری جور دیگه ای وقتتو پر کن.

beso

اخراجی موقت

ایول زدی تو خال

می خواستم ببینم کیا متوجه حرف من می شن که تنها کسی که گرفت منظورو شومایی انگار ;) ... خوشم اومد باهوشی ...

فریدف

عضو جدید
سه ) شما بلا هستی .
هر گردی که گردو نیست ،
گفتیم شاید خبر جدیدی داره

beso

اخراجی موقت
و چهارمی رو خودم میگم که شما تا 2 روز پیش مهندسی نفت میخوندی ولی الان داری مدیریت میخونی!اینجا بچه ها برا تفریح نمیان پست بذارن شما اگه بیکاری جور دیگه ای وقتتو پر کن.

ماشالا چه امار گیر اینجا زیاده ... عجب چه همه تحت نظر دارن منو ... :biggrin:

چه کار کنم رشته ی منو اینجا نداره ... رشته هایی رو که دوست دارم می زارم ....

برو یه لیوان آب سرد بخور که داغ کردی ...
دارم الان وقتمو پر می کنم :w18:

dashhadi

عضو جدید

خیلی سخت بود

بوشهر مصاحبه دادین؟ تاریخ مصاحبه و اعلام نتیجه ی اون کی بوده؟
خودتون اهل کجا هستین؟ جالبه! نمی دونستم پارس نیروی خانم هم جذب می کنه!

یه سوال دیگه هم دارم، چطوری در عرض سه ماه 1569 تا پست گذاشتی ؟!!! :eek: تو این سه ماه چند ساعت خوابیدی؟!!!

بالا