[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

amir4924

عضو جدید
امیر جان اراک هم پتروشیمی داره شما می تونید از سهمیه ی بومی اونجا استفاده کنید.هر کسی تو استان خودش از سهمیه ی بومی استفاده می کنه.به عنوان مثال درسته یه بوشهری بیکار باشه بعد یه نفر از نمی دونم کجا بیاد تو بوشهر مشغول کار بشه!!!
با سلام.
باید بگم که پتروشیمی اراک خصوصیه و 5 سال هم هست که نیرو نمیگیره و منم در کل بحث بومی بودن را رد نکردم و کلا با این موضوع موافقم که باید هر شهری در درجه اول نیروهای خودش را بگیره ولی هنوز هم برای دیگران و غیربومی ها این امکان وجود داره که قبول بشن.عدالت اینه که هرکسی مطابق با رشته تحصیلیش کارکنه.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
باید بگم که پتروشیمی اراک خصوصیه و 5 سال هم هست که نیرو نمیگیره و منم در کل بحث بومی بودن را رد نکردم و کلا با این موضوع موافقم که باید هر شهری در درجه اول نیروهای خودش را بگیره ولی هنوز هم برای دیگران و غیربومی ها این امکان وجود داره که قبول بشن.عدالت اینه که هرکسی مطابق با رشته تحصیلیش کارکنه.

عدالت اینه که شایسته سالاری باشه نه بومی گزینی.مگه چون طرف بومیه دور از جون شما کارم بلد نیست جای یه فرد کار بلد بگیره؟

hasan_dalir

کاربر فعال
سلام دوستانیه سوال برام پیش اومد میگم ما اگه خدا بخواد و مصاحبه قبول بشیم و طب هم قبول شیم مصاحبه ی گزینش و عقیدتی داریم ؟/؟/؟اگه داریم باید چی بخونیم؟؟؟؟من یکی از آشناها 86 شرکت گاز قبول شد و گفت مصاحبه ی عقیدتی نداشتیمممنون میشم اگه اطلاع موثقی دارین بگین
سلام دوست عزیز
نه بعد گزینش و طب صنعتی دیگه تمومه و میمونه تاریخ اعزام به محل آموزش که اون رو هم اونا تعیین میکنن.

candyjoon

عضو جدید
ممنون
یعنی دیگه عقیدتی نیست ؟؟؟
آخه مگه میشه نباشه

من شنیدم اگر مصاحبه عقیدتی انجام بشه تقریبا همه سوالا رو از رساله توضیح المسائل امام خمینی در میارن. شما برای اینکه خیالت راحت شه یه جلد بگیر بخون قیمت 5500

candyjoon

عضو جدید
پرسش : با سلام. آیا نتایج آزمون مصاحبه استخدامی که اول دی ماه اعلام میشود قبل از گزینش میباشد یا پس از گزینش. با تشکر
پاسخ : با سلام
موردي كه كارشناسان مربوطه عنوان كردند " نتيجه مصاحبه "بوده است.
با تشكر
منبع : سایت وزارت نفت

83317477

عضو جدید
پرسش : با سلام. آیا نتایج آزمون مصاحبه استخدامی که اول دی ماه اعلام میشود قبل از گزینش میباشد یا پس از گزینش. با تشکر
موردي كه كارشناسان مربوطه عنوان كردند " نتيجه مصاحبه "بوده است.
با تشكر
منبع : سایت وزارت نفت
فک نمیکنم اینجوری باشه هفته اول دی نتایج نهایی(گزینش و مصاحبه) رو میگن. اگه بخواد اینجوری باشه که مراحل گزینش طبق گفته خود سایت هیات مرکزی گزینش نفت از یک تا سه ماه زمان میبره و بعدش تازه برا طب صنعتی و ......

_mahdi_

عضو جدید
شرکت نفت برخلاف شرکت گاز مصاحبه عقیدتی نداره و فقط گزینش محلی داره یادتون نره که لیسانسه ها تا دو سال پیمانکاری هستند و اگه طرف
موردی داشت می تونند راحت ..... . اگه فرض محال هم مصاحبه داشت ، تو یکی از ازمونا که به مرحله دوم هم رفتم خود مسئوول ازمون کتاب زیر
رو معرفی کرد . 90 درصد سوالا هم دقیقا از همین کتاب بود :
نام کتاب:
آموزش احکام (سطح متوسط) ویژه برادران: مطابق با فتاوای مراجع بزرگ تقلید
پدیدآورنده: محمدحسین فلاح زاده
ناشر: دلیل ما - 12 مهر، 1388
لینک :{ مشهد تمام کتابفروشی های آستان قدس دارن . }
http://www.adinebook.com/gp/product/9647528450/ref=sr_1_1000_16/760-1263732-7934056

پیوست ها

• 9647528450_240.jpg
    9647528450_240.jpg
    13.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

braveheart1981

عضو جدید
معاینات پزشکی

معاینات پزشکی

توی یکی از بندهای دستورالعمل نحوه انجام معاینات پزشکی اومده که اگر کسی سابقه عمل لیزیک داشته باشه و قبل از عمل شماره عینکش بیش از 4 بوده مورد قبول نیست دو تا سوال دارم یکی اینکه وقتی که عمل لیزیک رو کردیم آخه از کجا میخوان بفهمن که قبلش نمره عینکمون چند بوده البته از دفترچه های بیمه هم استفاده نکنیم و با نرخ آزاد عمل کنیم که حدود یک و نیم ملیون درمیاد و دوم اینکه اصلا مگه وقتی سابقه عملمون رو ضبط نکردیم اونا از کجا میخوان بفهمن که همچین عملی داشتیم هان ؟ از کجا ؟

samy_Y

عضو جدید
عدالت اینه که شایسته سالاری باشه نه بومی گزینی.مگه چون طرف بومیه دور از جون شما کارم بلد نیست جای یه فرد کار بلد بگیره؟
سلام دوست عزیز
الان هم بر اساس عدالت نیروها جذب می شن.
به هر شکل باید یک امتیاز به بچه های بومی نسبت به غیر بومی ها اختصاص بدن یا نه؟درست این که شانس بومی ها نسبت به غیر بومی ها بیشتر باشه.

amir4924

عضو جدید
توی یکی از بندهای دستورالعمل نحوه انجام معاینات پزشکی اومده که اگر کسی سابقه عمل لیزیک داشته باشه و قبل از عمل شماره عینکش بیش از 4 بوده مورد قبول نیست دو تا سوال دارم یکی اینکه وقتی که عمل لیزیک رو کردیم آخه از کجا میخوان بفهمن که قبلش نمره عینکمون چند بوده البته از دفترچه های بیمه هم استفاده نکنیم و با نرخ آزاد عمل کنیم که حدود یک و نیم ملیون درمیاد و دوم اینکه اصلا مگه وقتی سابقه عملمون رو ضبط نکردیم اونا از کجا میخوان بفهمن که همچین عملی داشتیم هان ؟ از کجا ؟
اگر تهران معاینات انجام بشه سریع میتونن تشخیص بدن ولی اگر به بیمارستان های معمولی معرفی بشید حتی اگه لنز هم زده باشید نمیفهمن

braveheart1981

عضو جدید
من که حسابی حالم گرفته شد چون هم امتحان کتبی و هم مصاحبم رو خیلی خوب دادم خوب دیگه انگار قسمت نبوده باید بچسبم به درسای ارشد انگار تا بینیم چی میشه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
الان هم بر اساس عدالت نیروها جذب می شن.
به هر شکل باید یک امتیاز به بچه های بومی نسبت به غیر بومی ها اختصاص بدن یا نه؟درست این که شانس بومی ها نسبت به غیر بومی ها بیشتر باشه.

خوب 50 درصد دادن دیگه کمه به نظرت؟
50 درصد سمیه خانوادهای اایثارگر و کارمندان نفت

پس بفرمایید ما که هیچ سهمیه ای هیچ وقت تو زندگی نداشتیم و با خون دل درس خوندیم بریم گم شیم دیگه؟

amir4924

عضو جدید
من که حسابی حالم گرفته شد چون هم امتحان کتبی و هم مصاحبم رو خیلی خوب دادم خوب دیگه انگار قسمت نبوده باید بچسبم به درسای ارشد انگار تا بینیم چی میشه
فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید چون کسی را به خاطر عمل چشم رد نمیکنن و فقط شما را به کمیسیون پزشکی ارجاع میدن تا وضعیت شما دقیق بررسی بشه.

_mahdi_

عضو جدید
من خودم prk کردم . اون اوایل عمل تو یک مصاحبه طرف ازم پرسید که گویا قبلا عینک هم می زدم خودش گفت که از سیاهی دور چشم فهمیده ولی من فکر کنم از عکس با عینکی که روی مدرکم خورده بود فهمیده بود . زیاد سخت نگیر واسه بچه های فوق دیپلم رو عینک حساس هستن .
در ضمن یکی ازبچه های فامیل تو ازمون قطار شهری قبول شد{ با مدرک فوق دیپلم } و اونا با اینکه یکی دیگه از دوستا رو به خاطر عینک رد کردن این بنده خدا رو قبول کردن { متوجه عمل چشمش نشدن }.
راستی یک نکته اونچیزی که من یادمه تو عمل لیزیک یک سطح از قرنیه برش می خورد و بعد عمل دوباره می زارن سرجاش و لی در عمل prk هیچ برشی نیست و مشخص نمیشه که عمل کردی .

http://www.mop.ir :
پرسش : سلام. ببخشید در طب صنعتی آزمون شرکت نفت مجموع شماره عینک چقدر باید باشد تا در این مرحله با مشکلی برای استخدام مواجه نشویم؟
بستگي به نوع كار و محل فعاليت داوطلبين متفاوت است و امكان دادن يك نمره چشم ثابت به همه داوطلبين وجود ندارد .
براي كسب اطلاعات بيشتر با اين شماره تماس بگيريد:9-66700021 بيمارستان صنعت نفت
با تشكر

آخرین ویرایش:

afshin shakeri

عضو جدید
سلام
تازه واسه ما زمان مصاحبه مشخص شده و این چیزیه ک تو دعوتنامه نوشته بود.من تمام اولویتام واسه هرمزگان بود.پالایش و پخشم بودم.
تعيين محل خدمت داوطلبان با توجه به مفاد بند 7 قسمت نكات بسيار مهم آگهي آزمون استخدامي ، تحت هر شرايطي با توجه به نياز واحدهاي تابعه توسط شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران مي باشد. نظر به اينكه نيروهاي مورد نياز شركتهاي پالايش نفت آبادان ، شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند ، شركت پالايش نفت تبريز و شركت پالايش نفت كرمانشاه از ميان پذيرفته شدگان در آزمون كتبي و مصاحبه فني / تخصصي و براساس تقدم و اولويت امتياز تعيين گرديده است ، بنابراين دعوت جنابعالي صرفا بمنظور تامين نيروي انساني مورد نياز شركت هاي پالايش نفت بندرعباس و لاوان در استان هرمزگان مي باشد .

دوستان کسی مقاله ای در مورد دستگاه های مهندسی شیمی و پالایشگاه اگه داره بذاره اینجا ممنونش می شم!

amir4924

عضو جدید
سلام
تازه واسه ما زمان مصاحبه مشخص شده و این چیزیه ک تو دعوتنامه نوشته بود.من تمام اولویتام واسه هرمزگان بود.پالایش و پخشم بودم.
تعيين محل خدمت داوطلبان با توجه به مفاد بند 7 قسمت نكات بسيار مهم آگهي آزمون استخدامي ، تحت هر شرايطي با توجه به نياز واحدهاي تابعه توسط شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران مي باشد. نظر به اينكه نيروهاي مورد نياز شركتهاي پالايش نفت آبادان ، شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند ، شركت پالايش نفت تبريز و شركت پالايش نفت كرمانشاه از ميان پذيرفته شدگان در آزمون كتبي و مصاحبه فني / تخصصي و براساس تقدم و اولويت امتياز تعيين گرديده است ، بنابراين دعوت جنابعالي صرفا بمنظور تامين نيروي انساني مورد نياز شركت هاي پالايش نفت بندرعباس و لاوان در استان هرمزگان مي باشد .

دوستان کسی مقاله ای در مورد دستگاه های مهندسی شیمی و پالایشگاه اگه داره بذاره اینجا ممنونش می شم!

یعنی شما هنوز مصاحبه ندادید؟

afshin shakeri

عضو جدید
نه یکشنبه هفته آینده مصاحبمه.بعد ما هم دانشجویان ممتاز مصاحبشون از 15 آذز شروع می شه

sadeghrenjer

عضو جدید

کجا همچین چیزی اومده؟؟ منبع چیه؟؟

braveheart1981

عضو جدید
فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید چون کسی را به خاطر عمل چشم رد نمیکنن و فقط شما را به کمیسیون پزشکی ارجاع میدن تا وضعیت شما دقیق بررسی بشه.
امروز یه پرس و جوی اساسی از چند تا از دوستام که وارد بودن کردم گفتن این که هیچی معلوم نمیشه یعنی با چشم غیر مسلح معلوم نمیشه و منظور چشم پزشکا از این جمله اینه که خود آدم و اطرافیان نمیتونن فرق چشم اصلاح شده و غیر اصلاح شده رو تشخیص بدن اما با دستگاهای که یک شکل بخصوصی رو توی اون می بینیم و با کمک اون شماره چشم کامپیوتری که میگن رو بدست میارن, با همون براحتی میتونن بفهمن که مقداری از سطح قرنیه در جراحی پی آر کی تراشیده شده که این بخش تراش خورده خیلی کوچیکه ولی با کمک اون دستگاه کاملا تابلوه و همچنین در مورد جراحی لیزیک اگر تازگیها انجام شده باشه که بااون بخش دایره ای برش خورده در دور مردمک راحت معلوم میشه و اگر مدت حدود سه ماه از عمل گذشته باشه طوری که اون بخش برش خورده که بهش میگن فلپ کاملا جوش هم خورده باشه باز با دیدن ضخامت نسبتا زیاد عدسی چشم که توی جراحیهای عیوب انکساری با اون هیچ کاری ندارن میتون بفمن یه دستکاریهای این وسط شده چون عیوب انکساری دلیل اصلیشون همون ضخامت غیر معمول عدسی چشمن که برای دوربینی این ضخامت کمتر از حد معمول بوده و برای نزدیک بینی بیشتر از حد معمول و فلسفه این جراحیها اینه که با تغییر دادن ضخامت قرنیه یا اون بخش زیر قرنیه این اشکال رو برطرف کنن خلاصش اینکه تف به این زندگی و لعنت به ای قوانین مسخره استخدامی که فرقی بین کسی که چشمش ضعیفه و با یه جراحی ساده قابل حله با کسی که ناراحتی قلبی یا اختلالات شدید عصبی داره قایل نیستن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بساطی شده:biggrin:
بیخیال بر و بچ نگران معاینه پزشکی نباشید از الان
بذارید ببینم اصلا جواب کی میاد قبول میشیم یا نه

حالا تا بعدش بماند

candyjoon

عضو جدید
عجب بساطی شده:biggrin:
بیخیال بر و بچ نگران معاینه پزشکی نباشید از الان
بذارید ببینم اصلا جواب کی میاد قبول میشیم یا نه

حالا تا بعدش بماند

موافقم هنوز نه به داره نه به باره!فعلا باید نگران نتیجه باشیم تا بعد ببینیم چی میشه.:smile:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم هنوز نه به داره نه به باره!فعلا باید نگران نتیجه باشیم تا بعد ببینیم چی میشه.:smile:

اره ولال من تو خوشبینانه ترین حالت هم با اینکه مصاحبم راضی کننده بود نمی تونم بگم حتما قبولم.
اینقدم ماشاا... سهمیه زیاده که..........

توکل به خدا ما که جز خدا نداریم. هر چی قسمت باشه

ولی به نظرم کسی این مرحله رو رد کنه تقریبا میشه گفت تمومه 99٪ استخدامه

بقیش فرمالیتست مگه دیگه واقعا مشکل خاصی باشه

آخرین ویرایش:

sadeghrenjer

عضو جدید
یعنی شما تا حالا اون فایل دستورالعمل رو نخوندی؟ تو یکی از پستهای همین تاپیک بود که

یکی از آشناهای ما در پتروشیمی شیراز کار میکنه به من گفت برو عمل کن مشکلی نداره
الان هم حدود 3 سال هست عمل کردم
عمل چشم من LASIK بود نه لیزیک
در عمل LASIK قرنیه رو برش نمیدن

rezamn

عضو جدید
**توجه** توجه** ( شرکت نفت و گاز پارس )

**توجه** توجه** ( شرکت نفت و گاز پارس )

دو روز پیش ایمیلی به پست الکترونیک شرکت نفت و گاز پارس زدم که از قرار زیره:

با سلام و احترام؛
در تاریخ 18 آبان مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس اعلام کرد که جذب بیش از 2000 نفر نیروی متخصص و تحصیلکرده در دستور کار شرکت قرار گرفته است،
آیا این تعداد از طریق آزمون جدیدی جذب خواهند شد یا از بین کسانی که در ماه آبان مصاحبه استخدامی داده اند؟
بنده هرچه تلاش کردم از واحد منابع انسانی شرکت بپرسم ممکن نشد،لطفا شما پیگیری کنید

و اما پاسخ:

سلام

1016 نفر از ازموني ها و 1000 نفر در آينده

بالا