[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

farkhaniii

عضو جدید
دوست عزیز انحرافات ستون فقرات و ... را از روی عکس رادیولوژی تشخیص میدن و هر دکتری یه شکل معاینه می کنه.برای من اصلا حرکات فیزیکی نخواست

mirara , amir4924 دوستان عزیز
آزمایش رادیولوژی که ما انجام دادیم مربوط به ریه ها و اینکه ریه ها تنگ و گشاد هستش یا مثلا مریضی خاصی تو ریه ها باشه ، چون وقتی جواب آزمایش رادیولوژی رو گرفتم توش کامل در مورد ریه هام نوشته بود و از پزشک رادیولوژی هم پرسیدم گفت فقط برای ریه هاست و مال استخوان بندی نیست

و اما در مورد آزمایشات بدنی :
ازت میخواد لخت بشی فقط یک شرت داری ، بعد میگه راه برو بطور طبیعی بعدش روی پنچه ها و بعد پاشنه ها ، بعد به انحراف بین پاها نگاه میکنه و صاف بودن کف پا
بعد میگه خم شو در حدی که انگشتات به پاهات برسه ، بعدش چند ثانیه میگه شورتت رو بکش پایین روبروت وایمیسته فقط نگاه میندازه بعد میگه در این حالت یک سرفه محکم بکن و به آلت نگاه میکنه !
بعد رو تخت دراز میکشی تمام بدنت رو فشار میده و معاینه میکنه ، که مثلا عفونت داخلی یا چیز خاصی نداشته باشی ، فشار خون و ضربان قلب رو هم مجدد چک میکنه
چشما رو نگاه میکنه و تست کورنگی رو هم جلوت میزاره که باید عدداشو بگی

دکتر من که سخت گیر بود سرسری رفتار نکرد تاجایی که راه داشت معاینه کرد :cry::D

amir4924

عضو جدید
دوست عزیز این رادیولوژی که مشکلات ستون فقرات رو نشون بده باید توسط متخصص نوشته بشه دیگه درسته؟چون رادیولوژی معمولی فقط مربوط به قفسه سینه است دیگه؟ البته من همه اون تستها را رد می کنم ( تستهایی که تو اون PDF بود .... امیدوارم ولی اگه رادیولوژی مشکلات ستون فقرات رو نشون بده احتمالا به مشکل بر میخورم تا چه حد رو این قضیه سخت گیرن ممنون میشم اگه جواب بدی
سلام
بعد از رادیولوژی به شما عکس را نمیدن و فقط یک برگه میدن که اگر توی اون مشکلی باشه میفرستن پیش دکتر متخصص ولی اگر ذکر شده باشه که مشکلی مشاهده نمی شود دکتر هم دقت نمی کنه و برای من اصلا نگفت حرکت خاصی انجام بده یا بخواد معاینه کنه.پس شما فقط زمانی به مشکل میخوری که در برگه نتیجه عکست مشکل را بفهمن وگرنه دکتر تشخیص نمیده

amir4924

عضو جدید
آزمایش رادیولوژی که ما انجام دادیم مربوط به ریه ها و اینکه ریه ها تنگ و گشاد هستش یا مثلا مریضی خاصی تو ریه ها باشه ، چون وقتی جواب آزمایش رادیولوژی رو گرفتم توش کامل در مورد ریه هام نوشته بود و از پزشک رادیولوژی هم پرسیدم گفت فقط برای ریه هاست و مال استخوان بندی نیست

ازت میخواد لخت بشی فقط یک شرت داری ، بعد میگه راه برو بطور طبیعی بعدش روی پنچه ها و بعد پاشنه ها ، بعد به انحراف بین پاها نگاه میکنه و صاف بودن کف پا
بعد میگه خم شو در حدی که انگشتات به پاهات برسه ، بعدش چند ثانیه میگه شورتت رو بکش پایین روبروت وایمیسته فقط نگاه میندازه بعد میگه در این حالت یک سرفه محکم بکن و به آلت نگاه میکنه !
بعد رو تخت دراز میکشی تمام بدنت رو فشار میده و معاینه میکنه ، که مثلا عفونت داخلی یا چیز خاصی نداشته باشی ، فشار خون و ضربان قلب رو هم مجدد چک میکنه

توی جواب عکس ها نوشته بود مشکلی مشاهده نمی شود-شکل سایه قلب طبیعی است و ...
و اصلا دکتر من راه رفتن و پنجه و پاشنه و... انعطاف را نگفت
البته 4 تا دکتر هستن که همه سلیقه ای عمل می کنن و هیچ کدوم یکسان معاینه نمی کنن و بستگی به دکتر شما داره

davood253

عضو جدید
داود خان دوستت بیشتر توضیح نداد مثلا سوالای سیاسی چی بود یااحکام ..........
فردا صبح به بهونه رسیدن بخیر ازش اطلا عات بگیر:D:biggrin:
ازش پرسيده بودن انتخابات سري قبل كجا بودي به كي راي دادي
ركن نماز چيه ,......

amir4924

عضو جدید

davood253

عضو جدید

اي داد بي داد:redface:

davood253

عضو جدید
دوستان كسي هست بخواد تو اون هفته براي طب صنعتي تهران بره
اگر كسي هست خبرم كنه يه سوال دارم ازش بپرسم
با تشكر

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
طب صنعتی تهران خیلی سخت گیری میکنن
نمیشه زیر آبی رفت
خیلی ها رو واسه یه مشکل کوچیک میفرستن کمیسیون
مخصوصا عینکی ها
یکی از دوستام فرستاد کمیسیون کور رنگی داشت دکتره بهش گفت احتمال زیاد رد میشی

ma_h

عضو جدید
سلام من مناطق نفتخیز جنوبم اول فامیلم ه هست و ساکن اهوازم برام دعوتنامه فرستادن دم در خونه شنبه باید برم پنج طبقه قسمت استخدامی یه سری مدارک ( شناسنامه و کار ت ملی و ..) تحویلشون بدم

mahdibavi

عضو جدید
بر و بچ مناطق نفتخیز سلام علیکم بالاخره ما رو برای ادامه مراحل استخدام از طریق پست دعوت کردن:smile:

mahdibavi

عضو جدید
بچه ها یه سوال تو فرمی که از طریق پست فرستادن ظاهرا دوباره یه سری مدارک برای گزینش میخوان مگه ما یه بار این مدارکو تو مصاحبه بهشون ندادیم :eek:من یکی دیگه حوصله پرکردن فرم معرف ها رو ندارم:confused:

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام من مناطق نفتخیز جنوبم اول فامیلم ه هست و ساکن اهوازم برام دعوتنامه فرستادن دم در خونه شنبه باید برم پنج طبقه قسمت استخدامی یه سری مدارک ( شناسنامه و کار ت ملی و ..) تحویلشون بدم
سلام
میشه بگید تو دعوتنامه دقیقا چی نوشته بود
ضمنا رشته شما چیه؟ (مهندسی مکانیک)
و چه مقطعی هستید؟ (ارشد یا کارشناسی)
تاریخ مصاحبه شما کی بوده؟

kiyan_max2020

عضو جدید
بچه ها یه سوال تو فرمی که از طریق پست فرستادن ظاهرا دوباره یه سری مدارک برای گزینش میخوان مگه ما یه بار این مدارکو تو مصاحبه بهشون ندادیم :eek:من یکی دیگه حوصله پرکردن فرم معرف ها رو ندارم:confused:

سلام
ضمنا رشته شما چیه؟ (مهندسی مواد)

86110823

عضو جدید
سلام بچه ها اسم منم تو لیست بومی بوشهر هست.با خودم حال کردم نمره مصاحبم تقریبا بالا ترین بود .:redface:
:surprised:;)

سلام مگه تو شیرازی نیستی ؟مصاحبه هم که گفتی منطقه نارو کنگان داشتی که زیر نظر زاکرس جنوبیه.:eek: بومی بوشهر کجاش بود؟

mahdibavi

عضو جدید
سلام
ضمنا رشته شما چیه؟ (مهندسی مواد)

عکسشو برات گرفتم در ضمن رشته من مواده ، کارشناسی تاریخ مصاحبم هفتم بود که با تاریخ دعوتنامه یکیه شاید هم اتفاقی باشه الله اعلم
1.JPG
2.JPG

آخرین ویرایش:

essinem

عضو جدید
پس چرا واسه من دعوت نامه نیومد؟!!
ببینم این دعوت نامه برا مصاحبه عقیدتیه یا طب صنعتی؟

ma_h

عضو جدید
سلام
ضمنا رشته شما چیه؟ (مهندسی مکانیک)

گفتن با در دست داشتن مدارک زیر( شناسنامه کارت ملی مدرک تحصیلی همراه با شماره دانشجویی کارت پایان خدمت و دو سری کپی ازشون و 6قطعه عکس) بریم اداره استخدام یه فرف درخواست کار پیوست نامه هست باید پر کنیم که همون مشخصاتمونه. در ضمن من لیسانس مکانیکم تاریخ مصاحبم 9 آبان بود

ma_h

عضو جدید

aa313

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله farkhaniii http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png با سلام
من از طب صنعتی برگشتم میخوام یک گزارش مفصل بدم
از برو بچ نف و گاز پارس بودم

به این راهنمایی های من توجه کنید تا کارتون 2 روزه تموم بشه وگرنه بیشتر میشه و وقتتون الکی تلف میشه ! دیدم بچه هایی که 4 روز هم اونجا بودن و به تعطیلات خورده بودن
1- اول هفته شنبه برین
2- صبح اول وقت برین تو ساختمان طب صنعتی پذیرش بشین و برگه های معرفی برای آزمایشات رو بگیرین سعی کنید نفرات اول باشین که خیلی بهتره
3- میرین داخل بیمارستان ساختمان اول دست راست از پله ها میرین داخل دو تا وقت میگیرین یکی برای گوش که تو طبقه همکف سمت راست پذیرش میشه بعد برای چشم پزشکی هم میرین طبقه اول پذیرشش روبروی پله های ورودی هستش
4- بلافاصله میزنین بیرون از اون ساختمان میرین ساختمان آزمایشگاه فورا یک وقت برای آزمایش خون و ادرار بگیرین
5- اگر دیدین که وقت زیاد دارین برین رادیولوژی که زیر زمین همونجاست اول رادیولوژی کنید
6- بعد آزمایش خون و ادرار رو انجام بدین
7- مرحله بعد برین برای تست اعتیاد که بیرون از ساختمان بیمارستان هستش که تو خیابان بهشته ( 11هزار تومان هم هزینه داره)
8- آزمایش اعتیاد رو که دادین فورا برگردین برین آزمایش چشم رو انجام بدین اگر زود نوبتتون شد
9- بعد از اون میرین برای آزمایش گوش و تست شنوایی ، که اونم زیر زمین نزدیک همون رادیولوژی هستش
10- تست اسپیرومتری رو هم فرداش انجام بدین بعد از گرفتن تمام این آزمایشات که تو ساختمان طب صنعتی طبقه اول انجام میشه همراه با نوار قلب و قد و وزن
11- بعد میرین طبقه دوم از خانم منشی دکترا تست روانشناسی رو انجام بدین
11- فردای روز دیگه اول برین تو خیابون بهشت تست اعتیاد رو جوابشون رو بگیرین بعد بیایین آزمایش خون رو بگیرین بعد رادیولوژی
12- آخرشم برین ساختمان طب صنعتی طبقه اول اسپرومتری رو انجام بدین تست روانشناسی رو هم جوابشو بگیرین
13- بعد میرین اتاق دکترای طب صنعتی که شامل چک کردن مدارک و آزمایشات هستش که تو یه جا دیگه یادداشت میکنه ، بعد آزمایش بدنی انجام میده شامل راه رفتن و خم شدن و تست کورنگی و غیره
14- در نهایت اگر مشکلی نداشته باشین میزنه که برای کار مناسب هستش
15 کل مدارک رو تحویل میگیرین میرین طبقه هم کف طب صنعتی به پذیرش تحویل میدین
15 برگردین خونتون

ببخشید اگر زیاد حرف زدم
ممنون

دوست عزیز برا بچه های شهرستان یکی دو شبی را که باید تهران باشن، جایی اختصاص می دن یا خیر ؟

آخرین ویرایش:

mahdibavi

عضو جدید
پس چرا واسه من دعوت نامه نیومد؟!!
ببینم این دعوت نامه برا مصاحبه عقیدتیه یا طب صنعتی؟
نگران نباش دوست من برای شما هم میاد در ضمن این دعوتنامه برای ادامه مراحل نهایی استخدامه اونجا که بری بهت میگن کی و کجا برای گزینش و طب صنعتی مراجعه کنی;)

بالا