[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hiby

عضو جدید

اينم از فلات قاره
من ميدونستم حرف اينا حرف نيست و اول ارديبهشت نميريم سر كار

حالا باز خوبه شما سر کار میری......ما چی بگیم که بیکاریم.......اما در هر صورت شکر خدا که دستمون رو گرفت و تا اینجا آورد

• Like
واکنش ها: blae

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با اين شماره تماس بگير
021-61636701 (پزشك طب صنعتي بيمارستان نفت تهران)
سوالت رو ازش بپرس، راهنماييت ميكنه.

من همین الان با این شماره تماس گرفتم . برای نمره چشمام . گفت به سمتتون بستگی داره ، باید معاینه بشید اگه با لیزیک مشکل برطرف بشه موردی نداره...

farkhaniii

عضو جدید
آقا فرخانی مرسی از توضيحاتت اما اصلی هارو نگفتی :دی
1- وقتی نوبتمون رو زده مثلا دوشنبه چجوری شنبه بريم؟؟؟؟
والا من دیدم که خانمه به بعضی ها که کارش به 4 شنبه میخورد میگفت برین شنبه بیایین بهتره مشکلی نداره دیرتر بیایین !
2- آزمون چشم با دستگاه بود (اون بالن ته جاده) يا فقط از فاصله ی 6 متری گفتن حروف E رو بخون؟؟؟؟
چشم هم با دستگاه بود هم حروف البته بالن نبود یک کلبه توش بود:D
3-صبح اول وقت که ميگی مگه ميشه کسی واسش زده باشن 8 اونجا باش و زودتر يا ديرتر بره؟
از ساعت 7.30 دقیقه شروع میشه توصیه میکنم اولین نفرات باشین واقعا کارتون جلو میفته
4- بين آزمايش خون و اعتياد که پشت هم هستن ميشه چيز خورد يا نه بايد تا آخر ناشتا بود ؟
نه آزمایش خونت رو که دادی بعد برو یه چیزی بخور مشکلی نداره ، ناشتا بودن واسه آز خون هستش
5- عکس هم ميخواستن باز؟
اره 5 تا عکس گرفتن برای هر مرحله و هر آزمایش لازمه
6- کارت شناسايی؟
کارت ملی فقط

7- واسه اسپيرومتری خودشون قد و وزن رو اندازه گرفتن و وارد دستگاه کردن يا از خودت پرسيدن؟ (آخه اگه قد رو کوچکتر بگم واسه من جزء افراد عادی به حساب مياد :دی)

اول قد و وزنت رو با دستگاه میگیرن بعد تست تنفس میری
8- تست روانشناسيش چجوريه؟ باکامپيوتر هست يا دستی؟ چندتا سؤال ميشه جواب نداد؟
منشی پزشکا تو طبقه دوم ساختمان طب صنعتی هفتاد تا سوال رو میده دستت همون جا تو سالون جواب میدی بهش تحویل میدی اصلا هم نگرانش نباش

معذرت من بيشتر حرف زدم :دی:biggrin:

راستی شما که ف هستی چرا اینقد زود رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟ ميشه کسی ديرتر از اون تاريخی که گفتن بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فامیلم الف هستش :D اره میتونی دیر بری خر تو خره بابا :confused:

farkhaniii

عضو جدید
حالا چه عجله ای بود مهندس؟ به من وقتی که گفت خودمون ميفرستيم خيلی خيالم راحت شد که ديگه يه مرحله لازم نيس برم تهران و خودشون همه کارارو ميکنن ، ای کاش همين نامه ای که من نقش پست چيش رو داشتم رو هم خودشون ميفرستادن

آخه من سره کار میرم و گرفتارم یه مرخصی گرفتم که همه کارامو بکنم
البته من برای ارسال اون مدارک که خودم نمیرم تهران دوباره
یک همکار دارم تهران براش میفرستم اون ببره تحویل بده

farkhaniii

عضو جدید
<BR><BR><BR>

سلام دوست من میشه کمی از تست شنوایی توضیح بدید . باید صدایی رو بشنویم یا ....؟؟؟؟دندون رو فقط میپرسن یا عکسی چیزی میگیرن؟؟ چون من یکی از دندونام رو عصب کشی و پر کردم.

شنوایی : یک خانم مسئولشه تو رو میبره تو یک اتاق که ایزوله از هر نوع صدای اضافه و سر و صداست
گوشی رو میزاری اون از اونور برات صدا پخش میکنه ، صداش شبیه بیب بیب بیب هستش که کم صدا و پر صدا میکنه و برای هر دو گوش امتحان میکنه
یک شاسی هم داره میگه هر وفت صدا رو شنیدی شاسی رو فشار بده

برای دندوون هم هیچ نوع آزمایشی نبود ، اصلا یک جا نوشته بود آزمایش دندان لازم نیست

ehsan6472

عضو جدید
عجب!!!!! ممنون رفیق که خبر دادی .. به من که هنوز خبر ندادن پس باید همین روزها منتظر باشم ... شرمنده که انقدر سوال میکنم محلش رو میدونید کجای اهوازه ؟؟؟ همون بیمارستان نفت تست میگیرن ؟؟؟
پیش بیمارستان نفت یک ساختمان هست به نام طب صنعتی حدود 500 متر از بیمارستان نفت فاصله داره تمام کارهارو اونجا انجام میدی.

ramin1400y

عضو جدید
سلام
امروز با من از شرکت نفت و گاز پارس تماس گرفتن گفتن شنبه 6اسفند با این مدارک
1-شناسنامه
2-کارت پایان خدمت
3-کارت ملی
4-مدرک تحصیلی
5-7 قطعه عکس
6- دو سری کپی از مدارک بالا
برم خیابان دکتر فاطمی نبش خیابان اعتصامی

حرف اول فامیلم (و)
سؤال:
کسی میدونه طب صنعتیه یا گزینش؟
به طرز لباس پوشیدن و مو هم تو طب صنعتی ایراد میتونن بگیرن؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امروز با من از شرکت نفت و گاز پارس تماس گرفتن گفتن شنبه 6اسفند با این مدارک
1-شناسنامه
2-کارت پایان خدمت
3-کارت ملی
4-مدرک تحصیلی
5-7 قطعه عکس
6- دو سری کپی از مدارک بالا
برم خیابان دکتر فاطمی نبش خیابان اعتصامی

حرف اول فامیلم (و)
سؤال:
کسی میدونه طب صنعتیه یا گزینش؟
به طرز لباس پوشیدن و مو هم تو طب صنعتی ایراد میتونن بگیرن؟

سلام دوست عزیز ، اول یادت باشه کپی ها رو توی صفحه A4 بگیر.

دوم اینکه اینایی که طب صنعتی انجام میدن ، به وضعیت ظاهری گیر نمیدن ( چون کارشون گیر دادن نیست ). ولی واسه گزینش باید مراقب بود (چون کارشون گیر دادنه!). :biggrin:

cheshmac

عضو جدید
سؤالت رو بگو شايد سؤال ماهم باشه تا بدونيم جواب چيه ؟ مرسی
من پرسيدم ضعيف بودن چشمها تا چه شماره اي مشكل ايجاد نميكنه؟ گفت تا 4-
گفتم اگه بيشتر باشه چي؟ اين جواب رو داد:
گفت به سمتتون بستگی داره ، باید معاینه بشید اگه با لیزیک مشکل برطرف بشه موردی نداره...

86110823

عضو جدید
سلام
مگه واسه شما دعوت نامه اومده؟
منم زاگرس جنوبی هستم( نار و کنگان.) .اگر نار و کنگان باشید میدونم اموزشی کجا هست.حالا شما اغار هستی یا کنگان؟

سلام دوست عزیز من آغار و دالان بودم و هنوز دعوت نامه برای کسی نفرستادن ولی آماده است من به ساختمان مرکزی که شیرازه رفتم و ازشون پرسیدم در ضمن طب صنعتی شیرازه.شما کجایی هستید و چه رشته ای؟
سوال دیگه ای هم باشه در خدمتم؟

samnic68

عضو جدید
سلام دوستان.کسی ازمناطق نفت خیزجنوب نیست؟کسی تاالان ازاونهانرفته طب صنعتی؟طب صنعتیش کجامیشه؟

bahramps

عضو جدید
من فامیلم الف هستش :D اره میتونی دیر بری خر تو خره بابا :confused:

مهندس با آرزوی موفقیت برای شما من پالایشی هستم وتوی اطلاعیه نوشتن باید بریم خیابان طالقانی ساختمان پالایش خواستم بدونم برای پذیرش گرفتن توی بیمارستان نامه ی معرفی از شرکت نفت داشتین یعنی قبلش رفته بودین شرکتتون؟ یعنی من که رسیدم تهران میشه اول برم پذیرش و نوبت بگیرم یا حتما باید برم پالایش و پخش و معرفی نامه برای بیمارستان طب صنعتی بگیرم ؟چون شهرستانی هستم خواستم زود انجامش بدم برگردم ممنون میشم جواب بدین

ehsan6472

عضو جدید
PHP:
مهندس با آرزوی موفقیت برای شما من پالایشی هستم وتوی اطلاعیه نوشتن باید بریم خیابان طالقانی ساختمان پالایش خواستم بدونم برای پذیرش گرفتن توی بیمارستان نامه ی معرفی از شرکت نفت داشتین یعنی قبلش رفته بودین شرکتتون؟ یعنی من که رسیدم تهران میشه اول برم پذیرش و نوبت بگیرم یا حتما باید برم پالایش و پخش و معرفی نامه برای بیمارستان طب صنعتی بگیرم ؟چون شهرستانی هستم خواستم زود انجامش بدم برگردم ممنون میشم جواب بدین
سلام دوست عزیز من خودم پخش و پالایش هستم البته اهواز بودم
اول شما باید بری معرفی نامه بگیری از شرکت و بعد بری بیمارستان نفت.

h.mz_nlq

عضو جدید
سلام به همه رفقا من از فلاتم دیروز امده بودن تحقیق ولی از هیچ کدوم از کسایی که من نوشته بودم نپرسیدن و اصلا نمیدونم از کی پرسیدن به هر کسی هم که میگم میگه از ما که نپرسیدن . حالا ممکنه سوال پیش بیاد که من از کجا فهمیدم ؟دیروز وقتی من خونه نبودم امدن از داداشم فقط یه سوال پرسیدن و رفتن . پاک گیج شدم آخه این چه وضع تحقیق محلی ؟؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داره یا اگه نظری ؟؟
سلام منم فلاتیم از استان بوشهر دیروز برای منم آومده بودند تحقیق محلی و از هیچکدوم از اونایی که نوشته بودم نرفته بودند پیششون فقط بسیج و مسجد رفته بودند

dmco

عضو جدید
سلام به همه رفقا من از فلاتم دیروز امده بودن تحقیق ولی از هیچ کدوم از کسایی که من نوشته بودم نپرسیدن و اصلا نمیدونم از کی پرسیدن به هر کسی هم که میگم میگه از ما که نپرسیدن . حالا ممکنه سوال پیش بیاد که من از کجا فهمیدم ؟دیروز وقتی من خونه نبودم امدن از داداشم فقط یه سوال پرسیدن و رفتن . پاک گیج شدم آخه این چه وضع تحقیق محلی ؟؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داره یا اگه نظری ؟؟

شما از کدوم شهری؟ آخه منم فلاتم از کرمان

DARKANGEL

عضو جدید
منم مناطق نفت خیز جنوب هستم دوست عزیز... ساکن اهواز...
هنوز به من هم زنگ نزدن برای طب صنعتی و این قبیل کارها...
تو این تایپیک خوندم یه سری از بچه ها رفتن ولی ما منتظریم همچنان...

masoud124

عضو جدید
منم عمرانیم برای مناطق نفت خیز جنوب، شما میدونی واسه چه شهرایی عمران میخوان؟

masoud124

عضو جدید
منم مناطق نفت خیز جنوب هستم دوست عزیز... ساکن اهواز...
هنوز به من هم زنگ نزدن برای طب صنعتی و این قبیل کارها...
تو این تایپیک خوندم یه سری از بچه ها رفتن ولی ما منتظریم همچنان...

aa313

عضو جدید
سلام به همه دوستان
منم دیروز مدارکمو تحویل دادم شرکت پارس، جالبه بگم که تاریخ طب صنعتی را برام زده 19/1/91 !!!!!!!!!!!1
تازه من نفر آخر نیستم (اول فامیلم ع هست )، یعنی حالا حالا ها از شروع به کار خبری نیست!
خیلی دوست داشتم زودتر این طب را برم، اگه کسی پایه هست و دوست داره دیرتر بره، تماس بگیریم ببینیم اگه میشه نوبتمون را جابجا کنیم ؟؟؟؟؟؟؟
راستی دوستانی که رفتن برا طب ، این یکی دو شبی را که اونجاییم، جایی برا موندن میدن یا باید بریم هتلی، مهمون سرایی، پارکی، کارتن خوابی؟؟؟؟؟
موفق باشید
یا علی مدد

DARKANGEL

عضو جدید

سلام دوست عزیز از آشناییتون خوشوقتم .. راستش من روزی که واسه مصاحبه رفتم به من گفتن یکی از مناطقی که توی برگه تون نوشته مال عمرانه یعنی همون مناطق آقاجاری و مسجد سلیمان و کارون و مارون ... کارون و مارون همون داخل اهوازه ...
ولی راستش خودم هم هنوز نمیدونم دقیقا کجا میرم
یعنی نمیدونم با توجه به این که ساکن اهواز هستم محل اشتغالم اهوازه یا شهرهای اطراف ....
از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره بذاره ممنون میشیم :smile:

بالا