مشاعرۀ سنّتی

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز شعرتون اینجوری درسته: ما شبی دست بداریم و دعایی بکنیم .................. غم هجران ورا چاره ز جایی بکنیم:gol:

ما را سری است با تو که گر اهل روزگار ..................... دشمن شوند و سر برود هم بر آن سریم

مبادا چنین هرگز آیین من....سزا نیست این کار در دین من................
مگیر پرده از این راز با کرشمه گل...........................که غنچه پرده نشین و صبا سخن چین است.

تن ز جان وجان ز تن مستور نیست.........لیک کس را دید جان دستور نیست..................

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

arc eng

عضو جدید

نه عشقش را توان از سر به در کرد .......................... نه با خویش توان یک لحظه سر کرد

دریای لطف بودی و من مانده با سراب.....................دل آنگهت شناخت که آب از سرم گذشت

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

تن ز جان وجان ز تن مستور نیست.........لیک کس را دید جان دستور نیست..................

دریای لطف بودی و من مانده با سراب.....................دل آنگهت شناخت که آب از سرم گذشت
تو خود چه لعبتی ای شهسوار شیرین کار ..................... که توسنی چو فلک رام تازیانه ی توست

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو دانی که بیدا کوشی همی.....................همی جنگ و مردی فروشی همی................
یار اگر با ما گهی صلح و گهی پیکار داشت ....................... ما حریف عشق او بودیم و با ما کار داشت

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سعی دل باطل گردید و عیان سر نهان........................که نشان خود دهد این زردی رخ از دردم

مرا به کار جهان هرگز التفات نبود...........رخ تو در ظر من چنین خوش آراست.........
تو را چه غم که یکی از غمت به جان آید ..................... که دوستان تو چندان که می کُشی بیش اند
در خرابات ز اسرار حقیقت صائب..........تا خبر یافتم ازبی خبرانم کردند.........

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرا به کار جهان هرگز التفات نبود...........رخ تو در ظر من چنین خوش آراست.........
در خرابات ز اسرار حقیقت صائب..........تا خبر یافتم ازبی خبرانم کردند.........
دل از من برد و روی از من نهان کرد ......................... خدا را با که این بازی توان کرد

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دل از من برد و روی از من نهان کرد ......................... خدا را با که این بازی توان کرد

در دام بلا دانه ی خال توام افکند.................کس دید که آتش زند از آب زبانه

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

arc eng

عضو جدید

arc eng

عضو جدید

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز