مسابقه ••• واژنامه گیاهپزشکی

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
اه چه حسی داره !! من هم کلسیفیکیشن قارچ ها را بالاخره چند شب پیش خواندم !!! ( * برای امتحان وگرنه کلا دست و دل ادم که به بیماری خواندن نمیره !!! هه ) االان همه این بحث هاتون تو تایپیک های قبل فهمیدم :)
به افتخارم دست !!! بدو سنجد جون بیا سوال بگذار قارچی- حشره ای هر چی دوست داری ;)

senjed A

عضو جدید
اگه اشتباه نکنم قسمتی از دستگاه گوارش نماتوده...بین بخش باریک شده بین مدین بالب و ترمینال بالب.
آفرین درسته! بین بخش باریک شده نیست خود بخش باریک شده س!
فکر میکنم اشتباه نوشتم :) درستش میشه Isthmus !
سوال بعد...

20112

عضو جدید
منم اشتباه نوشتم اون "بین" اولی رو اضافه گذاشتم....

سوال بعد:

ُSporocladia

وای نمیتونم بذار بگم .........
پایه ی بارور فاقد یا دارای دیواره ی عرضی که روی اون فیالیدهای دروغین تولید میشن در راسته ی کیکسه لالز از شاخه ی زیگومایکوتا........فکر کنم همینه اگه درست تو ذهنم مونده باشه .

eliot -esf

کاربر ممتاز
به صورت درونی تایید شده مربوط میشه به طور کل به بیماری اما من نوع حشره ایش بگم در جهت همون اطلاعات عمومی !!! به چشمی که دارای اماتیدی فوقانی ساقه دار یعنی upper facets کم و بیش ساقه داشته باشه تو راسته یکروزه ایها میگن turbinate !!! اما با این فرق میکنه این tubrinate !!!

senjed A

عضو جدید
امیر مسعود خودت بیا زحمت جوابو بکش هیچکس بلد نیست (البته به جز تذکره جان که ترجمه تحت الفظیش رو بلد بود)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیر مسعود خودت بیا زحمت جوابو بکش هیچکس بلد نیست (البته به جز تذکره جان که ترجمه تحت الفظیش رو بلد بود)

منتظر تو بودم! دلمم تنگ شده بود برات!

پاسخ:

تال ها در جنس Physoderma دارای ریزوئید بوده و دارای تورم میانی یا انتهایی هستند که بهش این بابا میگن!!!!

سوال بعد رو سنجد خانوم بذاره.

eliot -esf

کاربر ممتاز
eeeسوال بعد با من بود!؟:cool:

خب بفرمايين Metulla

eliot -esf

کاربر ممتاز
cenchriاز خصوصیات قفسه ی سینه ی راسته یhymenoptera هستش
1 جفت زائده هستش در قسمت metanotom(جلوتر یا قسمت پشتیش):smile:

سلام بر شب پره جون !! دوست خودم !!افرین عزیزم درسته ;)بفرما سوال بعد ...

eliot -esf

کاربر ممتاز
نوبت منه سوال بگذارم !! اما جزوه های حشرم دست دوستمه !! بیماری دوست ندارم سوال بگذارم :D نمیدونم دقیق درست یا نه ولی99 درصد مطمئنم !! به بزرگی خودتون ببخشین اگه اشتباه بود !!

بفرمایین margined ...

f.mars

عضو جدید
نوبت منه سوال بگذارم !! اما جزوه های حشرم دست دوستمه !! بیماری دوست ندارم سوال بگذارم :D نمیدونم دقیق درست یا نه ولی99 درصد مطمئنم !! به بزرگی خودتون ببخشین اگه اشتباه بود !!

بفرمایین margined ...

لبه بال