لبخند خدا

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه روز صبح از خواب بلند می شیم بی اختیار میخندی این خنده جواب سلام خداست وقتی چشم ها را باز می کنیم خدا به ما درود می فرستد همان احساس لطیف

اگر تجربه عرفانی دارید لطفا با کلمات خودتون بیان کنید

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی اگه از خواب بیدار شدیم و بخاطر یه تجربه تلخ زندگی برامون بی نشاط و نا امید کننده بود و دوس نداشتیم از جامون پاشیم چی خداس؟

S A B A

عضو جدید
هر دو تا حالتی که گفتین واسم پیش اومده

هردوش تحت اراده ی خداست اما هردوش به خودمونم بر میگرده....

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من اون روزهای رو گفتم که بی اراده خوشحال می شویم

elman13

عضو جدید
خدا ان حس زیباییست که در تاریکیه صحرا زمانیکه هراس مرگ میدزدد سکوتت را یکی پیوسته میگوید کنارت هستم ای زیبا و دل اراممیگیرد

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواب در واقع يه پديده عرفاني هست ودر واقع در رویا به آن عالم متصل می شویم در بیداری هم می توان به آن عالم اتصال یافت و طریقه اهل طریق و صحت و ریاضت و مجاهدات و دلالت بر بدن مثالی را تصدیق می کند..
و گفته شده است كه وحی بعضی از انبیاء در خواب بوده است و تصدیق می کند بر مسائل قبر و عذاب و تنعم ...
دسته اي از خوابهاي كه ميبينم در واقع خوابهاي غيبي هستند و متقبل الوقوع ناميده ميشن كه در آينده به وقوع ميپيوندن و در واقع براي صلحا و عرفا و انبياء اتفاق مي افتن
خوابهاي عرفاني ديگري هم داريم مثل خواب حضرت يوسف كه همه ميدونيم در خواب خدا از آينده اي روشن او را آگاه كرد
يا خواب عرفائي مثل شيخ صنعان در ديوان عطار و ناصر خسرو و... كه خواب باعث تحولشان شد.
همان احساس لطيف در واقع همان تحول هست ....كه خدا به ما درود مي فرستد.