كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا در مورد قاطعيت
راستش به دو نكته از دو استاد مختلف اشاره مي كنم شايد بسنده كنه واسه تفهيم مطلب

اول يه استادي به نام دكتر ضرابي كه شيمي آلي درس ميده:
مي گفت وقتي از يه كارشناس آزمايشگاه مي پرسي محصول اين واكنش چه رنگي ميشه با قاطعيت جواب رو ميگه و مثلا ميگه ارغواني ولي وقتي همين سوال رو از استاد مي پرسي ميگه فكر كنم به احتمال زياد بشه ارغواني اونوقت پيش خودت فكر مي كني كه آفرين چه كارشناس با سوادي از استاد بيشتر مي دونه ولي اين تفكر استاد بخاطر اينه كه مي دونه چه چيزايي مي تونه دخالت داشته باشه تا اين اتفاق نيوفته و رنگ محصول ارغواني نشه در حاليكه اون كارشناس خيلي از اين اتفاقات رو نمي دونه دليل شك استاد همينه

دومي رو هم از يه استاد ميگم كه دكتراي شيمي كاربردي رو از ايتاليا گرفته و امروز اين مطلب رو نقل قول از يه استاد خودش گفت:
گفت از استادمون پرسيدم حالت چطوره يه كم فكر كرد گفت خوبم وقتي جويا شدم كه چرا فكر مي كني در مورد حالت گفت كه خب وقتي يه چيزي نياز به فكر كردن داره بايد فكر كرد و بعد رك گفت جواب رو
يعني خيلي پيش مياد كه وضعيت افتضاحي داريم ولي وقتي ازمون مي پرسن چطوري ميگيم خوبم مرسي

ديگه برداشتتون با خودتون ...

shafted

عضو جدید
حالا در مورد قاطعيت
راستش به دو نكته از دو استاد مختلف اشاره مي كنم شايد بسنده كنه واسه
افشین جان استاد شیمیرو بزار واسه کلاس!!!
توپ گرده زمین هم مستطیل!
یه هو دیدی چرخید رفت تو گل:redface:
اگه من 14 ساله فوتبال بازی میکنم بت میگم که پرسپولیس ازین بازی امتیاز میگیره!!!
به استاد شیمیتون بگو که لویی پاستور یه جمله داره:: شانس در اختیار ذهن اماده ست
خلاقیت ذهنیه کرانچکار به مراتب بیشتر از صمده!!!
برای تفهیم
پرسپولیس 2-0استقلال

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا در مورد قاطعيت
راستش به دو نكته از دو استاد مختلف اشاره مي كنم شايد بسنده كنه واسه تفهيم مطلب

اول يه استادي به نام دكتر ضرابي كه شيمي آلي درس ميده:
مي گفت وقتي از يه كارشناس آزمايشگاه مي پرسي محصول اين واكنش چه رنگي ميشه با قاطعيت جواب رو ميگه و مثلا ميگه ارغواني ولي وقتي همين سوال رو از استاد مي پرسي ميگه فكر كنم به احتمال زياد بشه ارغواني اونوقت پيش خودت فكر مي كني كه آفرين چه كارشناس با سوادي از استاد بيشتر مي دونه ولي اين تفكر استاد بخاطر اينه كه مي دونه چه چيزايي مي تونه دخالت داشته باشه تا اين اتفاق نيوفته و رنگ محصول ارغواني نشه در حاليكه اون كارشناس خيلي از اين اتفاقات رو نمي دونه دليل شك استاد همينه

دومي رو هم از يه استاد ميگم كه دكتراي شيمي كاربردي رو از ايتاليا گرفته و امروز اين مطلب رو نقل قول از يه استاد خودش گفت:
گفت از استادمون پرسيدم حالت چطوره يه كم فكر كرد گفت خوبم وقتي جويا شدم كه چرا فكر مي كني در مورد حالت گفت كه خب وقتي يه چيزي نياز به فكر كردن داره بايد فكر كرد و بعد رك گفت جواب رو
يعني خيلي پيش مياد كه وضعيت افتضاحي داريم ولي وقتي ازمون مي پرسن چطوري ميگيم خوبم مرسي

ديگه برداشتتون با خودتون ...
افشين جون از اين مورد و مثالا زياده ما هم يه استاد داريم كه ميگفت يه وقتايي ادم تو زندگي داره با موفقيت كامل پيش مي ره اما يهو ميبيني همه چي ميريزه به هم و وضعيت عوض ميشه و دقيقا بلعكس اين قضيه

و يه استاد ديگه هم داشتيم بهش گفتم حالت خوبه گفت نه گفتم چرا نگفت ولي فرداش فهميدم كه حالش خوب خوبه پس فرداش خبر گيرم اومد كه حالش بد بوده بنده خدا راست ميگفته اما خدا بهش شفا داده دكتر بهش دوا داده دارو هاش هم مصرف كرده نتيجه داده

حالا نتيجه گيري با خودت

اما دوستمون خوب اشاره كرد توپ گرده و زمين مستطيل يهو ميچرخه و ميره تو دروازه اما كيه قبول كنه
اين استادايي هم كه گفتم يكيشون استاد زندگي بود و يكي ديگشون استاد تجربه

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا در مورد قاطعيت
توپ گرده زمین هم مستطیل!

برای تفهیم
پرسپولیس 2-0استقلال

راستش ما كه به جز يه ذهن پوكيده چيزي از كرانچر نديديم!:biggrin::biggrin::biggrin:
در ضمن مي شه لطف كنين بگين گلا رو كيا مي زنن؟:lol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش ما كه به جز يه ذهن پوكيده چيزي از كرانچر نديديم!:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه همين حرفو يه پرسپوليسي زده بود الان پاي مديران رو هم ميكشيدين وسط كه آقا توهين شده فلان شده به امان شده ولي ما ميگيم اشكال نداره هر چه ميخواهد دل تنگت بگو :rambo::rambo::rambo:

ICE-B

عضو جدید
بازم سلام به همه اونایی دلاشون آبیه
این کرانچار و انصاری فرد از همین الان قرص استرس میخورن شبا تو خواب کابوس میبینن که سوراخ سوراخ میشن آخی بدبختا گناه دارن
ولی خوب واقعیت تلخه

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییته

آبیییییییییییییییته

حالا در مورد قاطعيت
توپ گرده زمین هم مستطیل!
برای تفهیم
پرسپولیس 2-0استقلال
چه جالب استدلال جالبی داری دوست من یه دور دیگه بخون گفتی توپ گرده و زمین مستطیل یهو دیدی چرخید رفت تو گل (واقعا یه همچین استدلالی خیلی بامزه اس:biggrin:)خوب بزار منم بهش اضافه کنم توپ گرده و زمین مستطیلو تیر دروازه هم مستطیل این مستطیل تو اون مستطیله یهو اون توپی که می خواد بره بی هوا تو دروازه بخوره به تیرک:D
دوست من نمی دونم چرا این استدلالو از اول فصل نداشتی وگرنه تا الان بالای جدول بودین;)
فکر کنم خلاقیت ذهنیه کرانچارو 8امه جدولش نشون می ده همچنین خلاقیته صمدو هم 2ام بودنش نشون می ده;)

راستش ما كه به جز يه ذهن پوكيده چيزي از كرانچر نديديم!:biggrin:

اگه همين حرفو يه پرسپوليسي زده بود الان پاي مديران رو هم ميكشيدين وسط كه آقا توهين شده فلان شده به امان شده ولي ما ميگيم اشكال نداره هر چه ميخواهد دل تنگت بگو :rambo:
دوست من
من با حرف بالا واقعا موافق نیستم اما قبول داری همه یه جورایی هرچه دل تنگشون میخواهد می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه همه اینجوری بودن منم از حرف دوستم اشکال می گرفتم دقیقا یادتون نیست fifa09در مورد صمد چی گفت اون حرف بدتر از این بود اما شما یکی ازشون طرفداری می کردین یادتون رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست من
من با حرف بالا واقعا موافق نیستم اما قبول داری همه یه جورایی هرچه دل تنگشون میخواهد می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه همه اینجوری بودن منم از حرف دوستم اشکال می گرفتم دقیقا یادتون نیست fifa09در مورد صمد چی گفت اون حرف بدتر از این بود اما شما یکی ازشون طرفداری می کردین یادتون رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
از اينكه با حرفاي من موافق نيستي تعجب نميكنم چون قبلا تعجب كردم

چرا به فيفا گير ميدي خود من يه جمله كوچولو در مورد آقا صمدتون گفتم زمين و زمان رو به هم ريختين نميدونم چرا واسه دفاع از خودتون استدلالاتون عوض ميشه واقعا شما ها خيلي جالبين اصلا حرف ندارين

mohandesehsan

عضو جدید
جدال سرخابي پايتخت از نگاه آمار

جدال سرخابي پايتخت از نگاه آمار

خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۰۷/۰۷/۸۸‬ javascript:history.back();
تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس تهران روز جمعه هفته جاري شصت و هفتمين ديدار سنتي پايتخت را برابر يكديگر برگزار خواهند كرد.
عملكرد دو تيم فوتبال پرطرفدار پايتخت در شصت و شش بازي گذشته مورد بررسي قرار گرفته كه در پي مي‌آيد.

* در شصت و شش ديدار گذشته تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس ‪ ۷۸‬بازيكن دو تيم موفق به گل زني شدند كه سهم تيم استقلال ‪ ۳۷‬نفر و سهم پرسپوليس ‪ ۴۱‬بازيكن است.

* تاكنون پنج ديدار دو تيم با جنجال روبرو شد به طوريكه اين بازي‌ها نيمه تمام ماند.
در سال‌هاي ‪ ۴۸‬و ‪ ۴۹‬به دليل حمله بازيكنان پرسپوليس به داور و سپس در سال ‪ ۵۹‬به دليل هجوم هواداران دو تيم به داخل زمين، مسابقه نيمه كاره رها شد در سال ‪ ۷۳‬قضاوت پر انتقاد احمد ابهران باعث شد،هواداران دو تيم وارد زمين مسابقه شوند پس از اين بازي بود كه داوران ايراني به مدت ‪ ۱۴‬سال از قضاوت شهرآورد پايتخت دور ماندند.
در آخرين بازي جنجالي دو تيم كه در سال ‪ ۷۹‬برگزار شد، مشت پرويز برومند دروازه بان استقلال به صورت پايان رافت مهاجم پرسپوليس حاشيه‌هاي فراواني را ايجاد كرد كه در نهايت بازيكنان دو تيم در پايان بازي به زد و خورد پرداختند.

* در تيم استقلال علي جباري و غلامحسين مظلومي هر كدام با ‪ ۵‬گل، عباس مژدهي ‪ ۴‬گل، حسن روشن، صمد مرفاوي و صادق ورمزيار هر كدام با ‪ ۳‬گل به ترتيب در صدر گلزنان اين باشگاه قرار دارند.
در تيم پرسپوليس تهران نيز مرحومصفر ايرانپاك با ‪ ۷‬گل،حسين كلاني ‪ ۶‬گل، همايون بهزادي و مهدي هاشمي نسب هر كدام با ‪ ۴‬گل و فرشاد پيوس با ‪ ۳‬گل، گلزنان برتر پرسپوليس به تيم استقلال هستند.

* غلامرضا فتح آبادي، شاهرخ بياني و مهدي هاشمي نسب از بازيكناني هستند كه در هر دو تيم بازي كرده و موفق به گلزني شدند.

* فتح آبادي ‪ ۲‬گل به پرسپوليس و يك گل به استقلال، بياني ‪ ۲‬گل به استقلال و يك گل به پرسپوليس و مهدي هاشمي نسب وقتي در تيم پرسپوليس بود ‪ ۴‬گل به استقلال زد و زماني كه عضو تيم استقلال بود يك گل براي اين تيم به ثمر رساند.

* ميانگين گل‌هاي زده استقلال در ‪ ۶۶‬شهرآورد گذشته يك و ‪ ۹۴‬صدم درصد و ميانگين گل‌هاي تيم پرسپوليس در اين مدت يك و يك دهم درصد براي هر بازيكن گل زننده است.

* تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس از فروردين ماه سال ‪ ۱۳۴۷‬كه اولين ديدار خود را برگزار كردند تا به حال در مجموع ‪ ۶۶‬بار مقابل يكديگر صف آرايي كردند كه در مجموع تيم استقلال در ‪ ۲۰‬بازي و پرسپوليس ‪ ۱۶‬ديدار برنده شدند و ‪۳۰‬ بازي نيز با نتيجه تساوي خاتمه يافته است.

* در ‪ ۳۰‬ديداري كه با نتيجه تساوي به پايان رسيده است ، ‪ ۱۳‬ديدار يعني ‪ ۴۴‬درصد با نتيجه تساوي بدون گل، ‪ ۵۲‬درصد ديدارها (‪ ۱۶‬بازي) با نتيجه تساوي يك بر يك و در سه درصد (يك بازي) با تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬خاتمه يافته است.

* پر گل‌ترين ديدار اين دو تيم، شهرآورد ‪ ۱۶‬شهريور ‪ ۱۳۵۲‬است كه با نتيجه شش بر صفر به سود تيم پرسپوليس بود.

* ‪ ۱۳۴‬گل در شصت و شش ديدار بين تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس رد و بدل شد كه سهم استقلال ‪ ۶۸‬گل و سهم پرسپوليس ‪ ۶۶‬گل بوده است.

* تفاضل گل اين دو تيم در ديدارهاي گذشته مثبت دو به سود استقلال است.

* فقط ديدار سي ام دو تيم كه در روز ‪ ۱۹‬اسفند سال ‪ ۱۳۶۷‬برگزار شد، ضربات پنالتي تعيين‌كننده تيم پيروز ميدان بود كه پرسپوليس با نتيجه ‪ ۴‬بر ‪۲‬ استقلال را تسليم كرد.

* از نظر سرعت در به ثمر رساندن گل، تيم استقلال ركورد دار است. علي سامره در ديدار پنجاه و سوم در دقيقه اول بازي، رضا عادل خاني و داود سيد عباسي به ترتيب در شهرآوردهاي يازدهم و پنجاه و ششم در دقيقه سوم و اميد روانخواه در دقيقه چهارم آخرين ديدار دو تيم، براي استقلال تهران گل زدند حسين كلاني در دقيقه دوم ديدار ششم براي پرسپوليس گل به ثمر رساند.

* تيم پرسپوليس تهران از نظر گل زدن در دقايق پاياني بازي ركورددار اين ديدارها است. مازيار زارع در آخرين ديدار دو تيم در دقيقه ‪ ۹۰+۴‬از روي نقطه پنالتي دروازه آبي پوشان را باز كرد.
همچنين صفر ايرانپاك در ديدار هفتم، حسين كلاني در ديدار هشتم و همايون بهزادي در شهرآورد دوازدهم در دقيقه ‪ ۹۰‬بازي براي پرسپوليس گلزني كردند.
از اين نظر پيروز قرباني در دقيقه ‪ ۹۰+۲‬در ديدار پنجاه و هشتم براي استقلال گل به ثمر رساند.

* تيم استقلال تهران در شهرآورد چهل و دوم در روز ‪ ۲۷‬مهر ماه سال ‪ ۱۳۷۵‬تا ديدار چهل و نهم درنهم ديماه ‪ ۱۳۷۹‬در هشت ديدار متوالي موفق به شكست پرسپوليس نشد.

* پنج ديدار گذشته اين تيم‌ها نيز با نتيجه مشابه يك بر يك به پايان رسيده است .
شصت و هفتمين ديدار دو تيم پرسپوليس و استقلال تهران روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود.

منبع:ایرنا

mostafa_beh

عضو جدید
بابا اين پرسپوليسيا ديگه چقد رو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w08: همين شماها نبودين ما رو كه از شاهين بوشهرتو جام حذفي باخته بوديم مسخره ميكردين.:crying2: حالا ديدين خدا چه به روز شما اورد؟:w11: ما كه اصلا شما رو حريف حساب نميكنيم و منتظر تجديد خاطر بازي با ابو مسلم هستيم.:w14:
حيف اسمي كه برا اين تيم(پرسپوليس) گذاشتن.بايد ميذاشتن زنگ تفريح.:victory:
تا جمعه.
استقلال سرور پرسپوليسه:biggrin:

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام به همه اونایی دلاشون آبیه
این کرانچار و انصاری فرد از همین الان قرص استرس میخورن شبا تو خواب کابوس میبینن که سوراخ سوراخ میشن آخی بدبختا گناه دارن
ولی خوب واقعیت تلخه
سلام جناب ارش خان
حالا تا دربی مونده ولی فکر کنم او.نی که سوراخ سوراخ میشه شمایید ;)
حقیقتم خیلی تلخه
از من گفتن بودا:D:D:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم كه روبروي جايگاه بهشون نرسيد بد بختا

به اميد موفقيت تيم محبوبمون پرسپوليس در ديدار اينده

خدا يه بار ديگه ميخوايم 6 تاييشون كنيم مدد كن

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز

حيف اسمي كه برا اين تيم(پرسپوليس) گذاشتن.بايد ميذاشتن زنگ تفريح.:victory:
تا جمعه.
استقلال سرور پرسپوليسه:biggrin:
حیف اسمی که برا تیم(استقلال)گذاشتن . باید میذاشتن زنگ تفریح:victory:
تا جمعه.
پرسپولیس سرور استقلال

mostafa_beh

عضو جدید
حیف اسمی که برا تیم(استقلال)گذاشتن . باید میذاشتن زنگ تفریح:victory:
تا جمعه.
پرسپولیس سرور استقلال
به ذهنت نرسيد يه جمله از خودت بگي.......... عجيبه.....
اخ ببخشيد ،يادم رفته بود كه پرسپوليسي هستين.اصلا جاي تعجب نداره.

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییییته

آبیییییییییییییییییته

بازم كه روبروي جايگاه بهشون نرسيد بد بختا

به اميد موفقيت تيم محبوبمون پرسپوليس در ديدار اينده

خدا يه بار ديگه ميخوايم 6 تاييشون كنيم مدد كن
اولا داداش شما که بدبخت نیستین و خوشبختین و همش روبروی جایگاهین چه گلی به سر ما زدین که ما نزدیم ؟؟؟؟:redface:بعدشم فعلا که تیم محبوبتون موفق نبوده و تیم محبوبم موفق بوده به امید اینکه ما 6تایی تون کنیم;)

khooshe

مدیر بازنشسته
از اينكه با حرفاي من موافق نيستي تعجب نميكنم چون قبلا تعجب كردم

چرا به فيفا گير ميدي خود من يه جمله كوچولو در مورد آقا صمدتون گفتم زمين و زمان رو به هم ريختين نميدونم چرا واسه دفاع از خودتون استدلالاتون عوض ميشه واقعا شما ها خيلي جالبين اصلا حرف ندارين
وای داداش(علی خان )همیشه کلی ازم انرژی می گیری نگو اینجوری تروخدا:eek:
من نقل قول اون یکی دوستمونو بالای حرف شما زدم و گفتم با حرفش موافق نیستم و گفتم بهش تذکر ندادم چون مثلا اون دفعه ای شما ازFIFA09حمایت هم کردین چه برسه به تذکر در ضمن اگه ما به حرف کوچیک شما گیر دادیم به خاطر کوچیک بودنش نبود به خاطر اون چیزی بود که نوشتین خواهش می کنم برین ببینین نکنه یادتون رفته؟؟؟؟؟؟؟؟حالا دیدی استدلالم عوض نشده توی این تاپیک که همه استدلالاشون عوض می شه من یکی که عوضشون نکردم;)در ضمن از خودمم دفاع نکردم داداش اگه حرف بدی خودم زدم خودت به شخصه اخراجم کن:)
داداش با ما دوست باش چرا انقدر از دست همه ی استقلالیای عالم ناراحتی به خدا دوست منی دوستتم دارم مثل همه :gol: حالا پرسپولیسی باش منم استقلالیم:D

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییییته

آبیییییییییییییییییته

اخی
چرا اتشی شدی
اهان یادم نبود اس تق لا لی هستی
اصلا جای تعجب نیست:biggrin::biggrin::biggrin:
اوا سحری چرا آتیشی داداش مصطفی تعجب می کرد چون انتظار داشت حرف خودشو با عوض کردن استقلالیاش با پرسپولیس تحویلش ندین;)
آره والا جای تعجب نیست که حرف خودمونو به خودمون با تغییر کوچولو پس بدین:D

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيتر روزنامه هاي شنبه:
كرانچر رفتني شد
استقلال جايگاه خود را در صدر جدول دوباره پس گرفت
طوفان استقلال در آزادي دامنگير پرسپوليس شد
استقلال 2 پرسپوليس 0
:w33:

arosak

عضو جدید