كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ديگه همه امارو ارقام نشون ميده كدوم تيم بهتره
به ليگ برتر نگاه كنيم معلومه

به مسابقات بين المللي نگاه كنيم معلومه
به جام حذفي نگاه كنيم معلومه
به داربي ها نگاه كنيم معلومه
اينم كه ديگه آمار جديد كه ديگه همه چيزو معلوم كرد فكر كنم بايد فوتبال ايران رو از دو قطبي به تك قطبي تغيير بدن تفاوت ها زياده

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي علي گفته بود كه گل زده ي استقلال كمتره اشتباه كرديا علي اگه اون بازي هاي سه بر صفر رو هم كم كني بازم ما بيشتر برديم و شما عقب ترين ديگه شايعه پراكني نكن
البته اگه اشتباه نكرده باشم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستي علي گفته بود كه گل زده ي استقلال كمتره اشتباه كرديا علي اگه اون بازي هاي سه بر صفر رو هم كم كني بازم ما بيشتر برديم و شما عقب ترين ديگه شايعه پراكني نكن
البته اگه اشتباه نكرده باشم
افشين جان اشتباه ميكني بيشتر نيست تو يكي از تايپك هاي اين باشگاه فكر كنم خوندي اره اونجا نوشته ولي در اخرين بازي و به غير از اون عادل هم چند بار گفت كه گلهاي زده پرسپوليس در دربي بيشتر از استقلاله

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به پستاي ديگران كاري ندارم نمي فهمم يعني چي اين حرف من پست تورو خوندم و جواب تورو دادم همين كاري ندارم تو جوابت به پست ديگري بوده از نظر من وقتي يه حرفي مي زني بايد در همه حال و جلو همه كس بتوني ازش دفاع كني و حرفت مختص يه نفر خاص نباشه

نگفتم به جومونگ علاقه داري گفتم مردم ما به چيزاي افسانه اي و تخيلي علاقه دارن

من گريه كردم شما كه اين همه سال جايگاه روبرو رو داشتين چي بهتون رسيده؟؟؟غير اين بوده كه افتادين وسط زمين و آبروي فوتبال مملكت رو بردين؟؟؟در مورد جنبه و اينجور چيزا نگو كه خودت خبر داري از وضع داربي هايي كه به نفع ما اعلام شدن فكر كنم خودش نشون ميده جنبه رو كي داره
همين ديگه من كه ميدونم پستا رو نميخوني و جواب ميدي مشكل همينه نميدوني قضيه چيه ميپري وسط يه چيزي ميگي
افشين جان تماشاگراي شما هم اومدن تو زمين تماشاگراي ما هم اومدن در اين نقطه برابريم جان داداش چرا الكي ميگي چرا خودتو گول ميزني شما هم ابروي فوتبال مملكت رو بردين شما خودتون مگه بازي با نميدونم خدا چي بود كه بخاطر هواداراتون بازي سه به صفر به نفع تيم حريف اعلام شد رو يادتون رفته اونوقت بگو شما ابروي فوتبال مملكت رو بردين نه جانم اشتباه ميكني

مگه مشت برومند رو يادت رفته اينه ابروي فوتبال اما مشكل اينه كه تا بگي شما زدين ميگين قوي بوده زده نه اين درست نيست يادم مياد بازيكناي پرسپوليس هم دست بزن داشتن نمونه بارزش محرمي كه به هيچكي رحم نميكرد اينا رو نميشه گفت افتخار افشين جان نميشه

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپوليسي ها ببخشيد زنگ تفريحي ها در روز جمعه.
قبل بازي::biggrin:
در حين بازي::eek::w09:
بعد بازي::crying2:
حالا استقلالي ها...........
قبل بازي::victory:
در حين بازي::w11::w14::w42:
بعد بازي::biggrin::w23:

هههههه
بچه ها بهش بخندين .خيلي با مزه بود
نميدونم اين استقلاليا چرا اينقد كري ميخونن.
يه پستايي بزارين تا جمعه شبم بتونين بيايين باشگاه مهندسان.
[/SIZE

5 تا به اين ابومسلمه پنير(به ئكمك داور)زدن فك مكنن چه خبره
اگه داورم بر ضد ما كار نميكرد(حالا نميخاستيم طرف ما باشه)ما الان اينجا نبوديم.]

seiad

عضو جدید
ايشالله همونتور كه تا حالا تو آزادي نباختيم بازم نمي بازيم حالا شما هي سعي كنيد...:wallbash::wallbash::wallbash:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايشالله همونتور كه تا حالا تو آزادي نباختيم بازم نمي بازيم حالا شما هي سعي كنيد...:wallbash::wallbash::wallbash:

.
اينبار ميبازين دادش من
چون دربي با بقيه بازيهاي ليگ فرق ميكنه
بازي دربي كاري به جدول و كي بهتره كي بدتره نداره
مثل ايتكه شما اولين بارته دربي رو ميخاهي ببيني.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;)

قرمزته

رز سبز

عضو جدید
پرسپوليسي ها ببخشيد زنگ تفريحي ها در روز جمعه.
قبل بازي::biggrin:
در حين بازي::eek::w09:
بعد بازي::crying2:
حالا استقلالي ها...........
قبل بازي::victory:
در حين بازي::w11::w14::w42:
بعد بازي::biggrin::w23:
چون خيلي ها خوششون اومد دوباره گذاشتم.

بابا تو دیگه کی هستی

مو از پروردگار سی آفرینش آبی سپاسگذارُم

چرا زود تر جمعه نمیشه؟:cool:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشين جان اشتباه ميكني بيشتر نيست تو يكي از تايپك هاي اين باشگاه فكر كنم خوندي اره اونجا نوشته ولي در اخرين بازي و به غير از اون عادل هم چند بار گفت كه گلهاي زده پرسپوليس در دربي بيشتر از استقلاله

من كم پيش مياد اينجا تاپيكي غير از اين تاپيك رو بخونم نه نخوندم اينجا اين مطلب رو البته تو سايتاي ديگه خوندم يعني سرچ كردم و خوندم حالا نمي دونم والا حتما تو درست ميگي ديگه ولي قبلا گفتم اگه يه بازي رو 12 بر صفر ببري بيشتر ارزش داره يا 10 تا بازي رو يك بر صفر ببري

همين ديگه من كه ميدونم پستا رو نميخوني و جواب ميدي مشكل همينه نميدوني قضيه چيه ميپري وسط يه چيزي ميگي
افشين جان تماشاگراي شما هم اومدن تو زمين تماشاگراي ما هم اومدن در اين نقطه برابريم جان داداش چرا الكي ميگي چرا خودتو گول ميزني شما هم ابروي فوتبال مملكت رو بردين شما خودتون مگه بازي با نميدونم خدا چي بود كه بخاطر هواداراتون بازي سه به صفر به نفع تيم حريف اعلام شد رو يادتون رفته اونوقت بگو شما ابروي فوتبال مملكت رو بردين نه جانم اشتباه ميكني

مگه مشت برومند رو يادت رفته اينه ابروي فوتبال اما مشكل اينه كه تا بگي شما زدين ميگين قوي بوده زده نه اين درست نيست يادم مياد بازيكناي پرسپوليس هم دست بزن داشتن نمونه بارزش محرمي كه به هيچكي رحم نميكرد اينا رو نميشه گفت افتخار افشين جان نميشه

نه متوجه حرفم نشدي و اينطوري جواب دادي ميگم من كاري ندارم فلاني فلان حرف رو زده و تو اين جواب رو به حرف اون دادي من ميگم بهتره وقتي حرفي مي زني و جوابي ميدي چيزي بگي كه مختص يه نفر نباشه اگه مختص اونه جاش اينجا نيست خلاصه از ما گفتن سعي كن حرفي كه مي زني در همه حال بتوني ازش حمايت كني
ضمنا من پستا رو مي خونم البته پستايي كه از نظرم اهميت داشته باشن
من گفتم افتخار مي كنم برومند مشت زد زير چشم رافت؟؟؟باز حرف زدي بريدي و دوختي و ...
من چنين حرفي نزدم اين چيزا افتخار نيست عزيز من شما گفتي امتياز رو دادن به ما منم گفتم چون ريختين تو زمين البته فكر كنم خودتم بدوني داري الكي مي پيچوني ما ريختيم تو زمين بازي با اون تيم كه ميگي كه من يادم نيست و آبروي فوتبال رو برديم و محروم و جريمه هم حتما شديم حالا حرفت ؟؟؟

آره محرمي رو يادمه البته شنيدم يه بار تو اردوي تيم ملي چطوري مرحوم قايقران حسابشو گذاشت كف دستش وقتي به يه گيلاني گفته بود كله ماهي خور

mostafa_beh

عضو جدید
هههههه
بچه ها بهش بخندين .خيلي با مزه بود
نميدونم اين استقلاليا چرا اينقد كري ميخونن.
يه پستايي بزارين تا جمعه شبم بتونين بيايين باشگاه مهندسان.
[/SIZE

5 تا به اين ابومسلمه پنير(به ئكمك داور)زدن فك مكنن چه خبره
اگه داورم بر ضد ما كار نميكرد(حالا نميخاستيم طرف ما باشه)ما الان اينجا نبوديم.]

پس بهتره خودتو برا يه تجربه ي كاري اماده كني........چون بناي تيم پرسپوليس روز جمعه از ريشه كنده ميشه ...........خودتو برا يه معماري چند صد ساله اماده كن......هر چند همين حالا هم ريشه ي پرسپوليس تو ابه.

mostafa_beh

عضو جدید
.
اينبار ميبازين دادش من
چون دربي با بقيه بازيهاي ليگ فرق ميكنه
بازي دربي كاري به جدول و كي بهتره كي بدتره نداره
مثل ايتكه شما اولين بارته دربي رو ميخاهي ببيني.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;)

قرمزته
تو چرا هر چي خواب ميبيني برا ديگران تعريف ميكني.............
حالا ابو مسلم شد پنير،فكر كردين پرسپوليس چيه...........شير پاكتي ها.

mostafa_beh

عضو جدید

به به. حالا شماها ادعاي فرهنگ و ابرو داري ميكنين.همين شماها نبودين بازي با سپاهان زدين چشم سرباز احمدي رو كور كردين. بعدش از امتيازتون كم كردن. تازه شاكي هم شدين و دستي هم ميخواستين. اون قهرماني به درد لاي جرز ميخوره. اگه ما به جاي شما بوديم به جاي شعر پرسپوليس قهرمان ميشه دعاي امن يجيب رو برا شفاي احمدي ميخونديم. واقعا كه.........................

mostafa_beh

عضو جدید
حالا خودت و نزن
اخرش مساوی میشیم ;)
تا ديروز ميگفتين ميبريم.......
امروز ميگين مساوي ميشه..........
حتما فردا هم ميگين ميبازه. ........
فكر كنم تا جمعه برسه بگين پرسپوليس بايد انصراف بده ....... البته حق هم دارين. تصميم عاقلانه ايه.

parimah_sepehry

کاربر فعال

:biggrin:حال و روز :crying:پرس پولیسی ها
:crying: بعد بازی جمعه....:biggrin:

mostafa_beh

عضو جدید
ميدوني فرق صمد با توپ چيه؟:question:
توپ رو بايد شوت كرد تا گل بشه اما صمد خودش گله.:gol:
حالا ميدوني فرق كرانچار با توپ چيه؟ :question:
توپ رو بايد شوت كرد اما كرانچارخودش شووووته. :biggrin::w16::biggrin::w16::biggrin::w16:

mostafa_beh

عضو جدید
عجب عكسي گذاشتي.........
بنده خدا حق داره ديگه.......مدير عامل تيمش ميگه برو.......كادر فني ميگه نرو..........خب اونم اينطوري جوش اورد.............
خيلي عقل درست و حسابي داشت الان هم با اين اتفاقات رواني شده ..........
ديروز هم براش جشن اشتي كنون گرفتن......... ابروي هر چي تيمو بردن.:eek:
خدا ميدونه شنبه چه اشي براش بپزن.:crying2:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها بازی ای که از 6 ماه قبلش معلومه که مساوی میشه .... دیگه چرا این همه هیاهو....
حالا صفر_صفر با یک_یک یا دو_دو چه فرقی میکنه...!

یه سوال....
بلیط جایگاه ویژه رو بگیری بازم باید ساعت 7 صبح بری استادیوم؟؟؟؟
میشه بلیط داشته باشی ظهر بری؟ درو وا میکنن هر موقع بری یا جای آدم رو پر می کنن ؟؟؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميدوني فرق صمد با توپ چيه؟:question:
توپ رو بايد شوت كرد تا گل بشه اما صمد خودش گله.:gol:
حالا ميدوني فرق كرانچار با توپ چيه؟ :question:
توپ رو بايد شوت كرد اما كرانچارخودش شووووته. :biggrin::w16::biggrin::w16::biggrin::w16:

ميدوني شباهت كرانيكار با توپ چيه كرانيكار وضعش توپه توپ هم خودش توپه

ICE-B

عضو جدید
اره ولی داداش به یه چیز دیگه هم تو جه کن
بدون باخت
کمترین گل خورده
جایگاش تو جدول
بعد مال خودتونم نگاه کن

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس بهتره خودتو برا يه تجربه ي كاري اماده كني........چون بناي تيم پرسپوليس روز جمعه از ريشه كنده ميشه ...........خودتو برا يه معماري چند صد ساله اماده كن......هر چند همين حالا هم ريشه ي پرسپوليس تو ابه.

اولندش كه ما اگه نبريم هم نميبازيم عزيز دل برادر.

دويومندشم اگه قراره يه تيم با يه باخت از ريشه كنده بشه كه شما نبايد الان اينجا پست بزاري
شما 6 تاييها كه اصلا بي ريشه اين 30 ساله:biggrin::biggrin::biggrin:

بالا