كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سحری
چرا ارور بگو می آم خودم حسابشو می رسم(ارورو می گم:D)
باور کن به خوابت نخندیدم اما وقتی گل آخرو ندیدی یعنی آخرشو ندیدی ما 6-2می بریم حالا با آرش یا بی آرش(آرشششششش کجایی نه باید بازی کنه آرششششششششش:cry:)
نه بابا خواب زن درسته درسته فقط تا آخر می دیدی حیف بازیه قشنگی بود:biggrin:

محض اطلاع سحر خانوم سیاوش هست و فقط وفقط آرش 3اخطارس
خوشگلم خوب وقتی از فرط خوشحالی از خواب پریدم یعنی اخرش همه چیز خوب بوده
راست میگی اون بازی خیلی قشنگ بود حیف که فقط یه خواب شیرین بود
محض اطلاع افشین قبل شما گفت

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که نگفتم ما میبریم......
فقط گفتم جوجه رو آخر پاییز میشماریم.....:w02:.
تو این قاطعیتی می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w34::w34:

:w32:
اصلا من بحث قاطعيت رو پيش نكشيدم خودت پيش كشيدي خودت هم جواب خودت رو بده

نه شما كي با قاطعيت گفتين كه پرسپوليسو ميبرين كه اين دومين بارتون باشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشين جون خيلي با هوشي اگه كسي بهت نگفته خواسته خودتو گم نكني ولي من بهت ميگم
حتما شما برو از نزديك بازي رو ببين شايد ببرين اصلا شايد گير استقلال به نرفتن شما بوده كجا بودي تو پسر چرا تيمتو تنها گذاشتي اينه معني تعصب واقعا كه استقلالو تو خراب كردي كه الان 4 / 5 ساله نتونسته پرسپوليسو ببره ميگم كاش بازيهاي جام اسيايي رو هم ميبردنت راستي افشين واسه تيم ملي چجوري جواب ميدي مثبت يا منفي اگه مثبته بيان باهات قرارداد ببندن شايد از بلا تكليفي در بياييم تو رو خدا يادت نره ها كاش پرسپوليس هم يكي مثل تو رو داشت بياد ورزشگاه تا بازي مساوي بشه خدا استقلال كه خودش خوش شانسه هواداراش هم خوش شانسن

نه افشين حفظ نكرديم جواباي شما معلومه چيزي ندارين بگين همين چيزا رو ميگين الان هم مي گي خنده دار بود نه

نه تو اولين كسي نيستي كه اين حرف رو بهم ميزنه خودمم مي دونم نيازي به گفتنش نبود
ضمنا تو حرف زدنت چيزي واسه جواب دادن نمي بينم فكر كنم اين پستا توانايي انتقال به بخش زنگ تفريح رو داشته باشن

در مورد جواب ها هم بايد بگم كه شما خودتون هم مي دونيد در هيچ زمينه اي از استقلال سرتر نيستيد همه رو يه بار ديگه ميگم برو ببين كدومش رو بهتر از استقلالين

جام حذفي،داربي،ليگ برتر،بازي هاي بين المللي(اگه مبحثي رو جا انداختم مي توني بگي)

تو كدوم بهترين؟؟؟البته مي دونم بازم جوابي نمي شنوم شايد بازم شما حرف خودتون رو بزنيد آره اين راست ميگه،پرسپوليس سروره و ... خب انتظار ديگه اي نميره ولي بازم ميگم نيازي نيست جوابي نداري حتما پست منو نقل قول بگيري

الانم كه جز ادعا چيزي نمي بينيم اميدوارم اين حرفا بعد از داربي يادمون نره

اون بیک زاده زیاد مالی نیست.کاش پیروز بود و امیرحسین هم میرفت جای بیک زاده.

آرش پارسال به پرسپولیس گل زد؟!عجب،یادم نیست.:D

در ضمن فرهاد همونقدر که میمونه هم صدای همشون بازی میکنه.

خوب نگاه کن ببین چقدر میدوه و چقدر موقعیت خلق میکنه.

بخاطر همینه که همیشه خودش کمتر صاحب موقعیت گلزنی میشه.

سیاوش بخاطر پارسال هم که شده باید امسال جبرات کنه ;)

خب اگه پيروز بود كه جايي واسه حرف نمي موند ولي خب فكر مي كنم بيك زاده جلو پرسپوليس هميشه خوب بوده و در اين چند بازي هم سمت چپ استقلال رو كاملا بيمه كرده بود من كه بازيش رو خيلي خيلي خيلي مي پسندم
در مورد آرش هم بابا مگه يادتون نيست آرش برهاني پارسال بازي رفت گل زد و بازي برگشت پاس گل داد براي يادآوري گل هم بايد بگم كه واسه خوشحالي دستاش رو به شكل عينك روي چشماش گرفت
آره فرهاد امسال خوب بازي كرده و موثربوده واسه تيم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه تو اولين كسي نيستي كه اين حرف رو بهم ميزنه خودمم مي دونم نيازي به گفتنش نبود
ضمنا تو حرف زدنت چيزي واسه جواب دادن نمي بينم فكر كنم اين پستا توانايي انتقال به بخش زنگ تفريح رو داشته باشن

در مورد جواب ها هم بايد بگم كه شما خودتون هم مي دونيد در هيچ زمينه اي از استقلال سرتر نيستيد همه رو يه بار ديگه ميگم برو ببين كدومش رو بهتر از استقلالين

جام حذفي،داربي،ليگ برتر،بازي هاي بين المللي(اگه مبحثي رو جا انداختم مي توني بگي)

تو كدوم بهترين؟؟؟البته مي دونم بازم جوابي نمي شنوم شايد بازم شما حرف خودتون رو بزنيد آره اين راست ميگه،پرسپوليس سروره و ... خب انتظار ديگه اي نميره ولي بازم ميگم نيازي نيست جوابي نداري حتما پست منو نقل قول بگيري

الانم كه جز ادعا چيزي نمي بينيم اميدوارم اين حرفا بعد از داربي يادمون نره
جا انداختي ليگ ازادگان تخت جمشيد جام حذفي اسيا ؛ كي قهرمانيش بيشتره

تو جامهاي داخلي كه پرسپوليس قهرمانيش از شما بيشتره و تو اسيا هم قبول دارم شما بهتر نتيجه گرفتين حرفي نيست ما هم از اسيا جام داريم شما هم دارين

تو بازيهاي دربي هم كه گل زدمون از شما بيشتره شما تعداد برداتون بيشتره اما به لطف بازيهاي ناتمام و سه به صفر شدن نتيجه

اين حرفا بعد دربي هم يادمون نميره ولي افشين جون بعد دربي اينجا منتظرتم حتما بيا خوب نياي نگران ميشم

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چرا كه ميام
اما راستي معذرت خواهي چرا مگه حرف بدي ميزنم پرسپوليس برنده است يعني واسه شما توهينه والا چي بگم
شما خودت اگه باختين كه 100% ميبازين مياي معذرت خواهي

معذرت واسه اینکه تا عمر داری دیگه واسه ما کل نخونی و ادعای بی جا نکنی.

منم اگه باختیم میام معذرت خواهی میکنم تا هیچوقت دیگه تا اتفاقی نیفتاده نگم مطمئنم.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معذرت واسه اینکه تا عمر داری دیگه واسه ما کل نخونی و ادعای بی جا نکنی.

منم اگه باختیم میام معذرت خواهی میکنم تا هیچوقت دیگه تا اتفاقی نیفتاده نگم مطمئنم.
تا خون در رگم هست با استقلالي جماعت كل ميخونم چه با ادعا چه بي ادعا البته بي ادعاش رو نداريم

چرا اگه باختي 100% مي بازين من منتظر شرف يابي شما هستم حتما بيان اما نياز به معذرت خواهي نيست كه يه تبريك كوچولو هم بگي ما چيزي بهت نميگيم بچه هاي پرسپوليس از اين ادعاها ندارن كه بياي معذرت خواهي كني باخته باشي بياي معذرت هم بخواي واست خيلي سخته همون تبريك بگي مشكل نداره

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستي توجه كردين اين پرسپوليس بحران زده گل زدش از گل زده اين استقلال كه به خط حملش مينازه بيشتره

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
با قاطعيت مي گم اگه امسال هم مث سال هاي قبل سيايت وارد فوتبال نشه و فدراسيون تصميم به مساوي شدن بازي نگيره! از ترس شلوغ پلوغ هاي بعد بازي ، استقلال قطعا برنده اس.شك نكنيد:w17:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با قاطعيت مي گم اگه امسال هم مث سال هاي قبل سيايت وارد فوتبال نشه و فدراسيون تصميم به مساوي شدن بازي نگيره! از ترس شلوغ پلوغ هاي بعد بازي ، استقلال قطعا برنده اس.شك نكنيد:w17:
به عجب يه استقلالي پيدا شد با قاطعيت حرف بزنه و بگه برنده ايم
نميدونم چرا هنوز اينجور فكر ميكنين فوتبال سياسي شلوغ پلوغاي بعد بازي تصميم به مساوي مثل خيلي ببخشيد بچه هاي كوچولو فكر ميكنيد حالا كه تو وقت اضافه گل خوردين سياسيه حتما گل اول شما هم سياسي بوده ديگه نميخواسته بزنه گل شانسي رفته راستي چرا مساوي اعلام نميكنن يا واسه هر دو تا تيم 3 امتياز بده اينجوري راحت تر نيستش

خيلي مسخرست كه واسه اينكه نتونستين تا دقيقه اخر نتيجه رو حفظ كنين ميگين فوتبال سياسيه خيلي خيلي خيلي مسخرست

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عجب يه استقلالي پيدا شد با قاطعيت حرف بزنه و بگه برنده ايم
نميدونم چرا هنوز اينجور فكر ميكنين فوتبال سياسي شلوغ پلوغاي بعد بازي تصميم به مساوي مثل خيلي ببخشيد بچه هاي كوچولو فكر ميكنيد حالا كه تو وقت اضافه گل خوردين سياسيه حتما گل اول شما هم سياسي بوده ديگه نميخواسته بزنه گل شانسي رفته راستي چرا مساوي اعلام نميكنن يا واسه هر دو تا تيم 3 امتياز بده اينجوري راحت تر نيستش

خيلي مسخرست كه واسه اينكه نتونستين تا دقيقه اخر نتيجه رو حفظ كنين ميگين فوتبال سياسيه خيلي خيلي خيلي مسخرست

معذرت مي خوام خيلي معذرت مي خوام اولا بچه كوچولو ظاهرا تويي كه نه مي توني دو كلوم حرف منطقي بشنوي نه دو كلوم حرف منطق بزني.از اول تا آخرشم مي گي پرسپوليس برنده اس!!!!!!!!!!
فوتبال سياسي ايران تو اين چند ساله رو كه ديگه بچه هام فهميدن و متاسفم كه تو نمي فهمي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در حال حاضر هم رقيب استقلال پيكانه نه پرسپوليس درپيت:mad::mad::mad:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معذرت مي خوام خيلي معذرت مي خوام اولا بچه كوچولو ظاهرا تويي كه نه مي توني دو كلوم حرف منطقي بشنوي نه دو كلوم حرف منطق بزني.از اول تا آخرشم مي گي پرسپوليس برنده اس!!!!!!!!!!
فوتبال سياسي ايران تو اين چند ساله رو كه ديگه بچه هام فهميدن و متاسفم كه تو نمي فهمي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در حال حاضر هم رقيب استقلال پيكانه نه پرسپوليس درپيت:mad::mad::mad:
اين نظر لطف شماست از قديم نديم گفتن حرف راست رو از بچه بشنو پرسپوليس برندست

البته كه پرسپوليس رقيب استقلال نيست اينو همه ميدونن ما شما رو رقيب حساب نميكنيم زنگ تفريح ماييد

فوتبال سياسي واقعا خنده داره اينو استقلاليا راه انداختن نميتونين پرسپوليسو ببرين ميگين سياسيه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه استقلا لی یا
جمعه پرسپولیسو سوراخ سوراخ میکنیم
آخی بمیرم واستون دستمال بخرین حتما پرسپولیسی یا
چرا موقع تايپ دستات مي لرزه معلومه استرست بالا بوده

واسه خودتون بمير كه با اين همه ادعا جمعه به پرسپوليس مي بازين

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
استقلالیها خوب دور برداشتن !!!بابا مگه خودتون رو یادتون رفته!!!بحران برای هر تیمی طبیعی است(البته برای تیمهای ایرانی). جوجه را آخر پاییز میشمارن.

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز

البته كه پرسپوليس رقيب استقلال نيست اينو همه ميدونن ما شما رو رقيب حساب نميكنيم زنگ تفريح ماييد

فوتبال سياسي واقعا خنده داره اينو استقلاليا راه انداختن نميتونين پرسپوليسو ببرين ميگين سياسيه

البته از شما جماعت انتظار نیست از سیاست چیزی سر در بیارین.هنوز تو فوتبالش موندین!

فقط متاسفم برا اون امضا خس و خاشاکیت.واقعا حیفه!:hate:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته از شما جماعت انتظار نیست از سیاست چیزی سر در بیارین.هنوز تو فوتبالش موندین!
فقط متاسفم برا اون امضا خس و خاشاکیت.واقعا حیفه!:hate:
فكر كنم شما هم از سياست بوش بهتون رسيده وگر نه چيزي از سياست نميدونين كه اينجوري حرف ميزنين

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا انداختي ليگ ازادگان تخت جمشيد جام حذفي اسيا ؛ كي قهرمانيش بيشتره

تو جامهاي داخلي كه پرسپوليس قهرمانيش از شما بيشتره و تو اسيا هم قبول دارم شما بهتر نتيجه گرفتين حرفي نيست ما هم از اسيا جام داريم شما هم دارين

تو بازيهاي دربي هم كه گل زدمون از شما بيشتره شما تعداد برداتون بيشتره اما به لطف بازيهاي ناتمام و سه به صفر شدن نتيجه

اين حرفا بعد دربي هم يادمون نميره ولي افشين جون بعد دربي اينجا منتظرتم حتما بيا خوب نياي نگران ميشم

آره قبل از ليگ برتر شما بهتر بودين و تو ليگ برتر ما بهتر بوديم تا حالا
ضمنا مقايسه جام در جام آسيا خيلي خنده داره با اون جام هاي آسيايي ما آره ما جام آسيايي داريم شما هم دارين ولي اين كجا و آن كجا
والا خوشحالم كه كمتر استقلالي اي با قاطعيت ميگه مي بريم چون مشخصه بازي فوتبال رو درك كردن و مي دونن چي به چيه و چطوريه
در مورد داربي ها هم عزيز دلم نگو اين حرفو يعني نتيجه اي كه فدراسيون بخاطر وحشي گري يه عده اعلام كنه قابل قبول نيست؟؟؟نگو اين حرفو حالا مي فهمم كه خدا رحم كرد اون سال قهرمان شديد وگرنه تا آخر عمرتون بايد اون شش امتياز كسري فيفا رو ميزدين تو سر ملت
چيزي كه تو آمار مي مونه قابل مشاهدس و قابل باور نه اين حرفايي كه مي زني يه تيم مي تونه يه بازي رو 12 بر صفر ببره و 10 بازي رو 1 بر صفر ببازه به نظرت كدوم تيم موفق تر بوده؟؟؟

تا خون در رگم هست با استقلالي جماعت كل ميخونم چه با ادعا چه بي ادعا البته بي ادعاش رو نداريم

چرا اگه باختي 100% مي بازين من منتظر شرف يابي شما هستم حتما بيان اما نياز به معذرت خواهي نيست كه يه تبريك كوچولو هم بگي ما چيزي بهت نميگيم بچه هاي پرسپوليس از اين ادعاها ندارن كه بياي معذرت خواهي كني باخته باشي بياي معذرت هم بخواي واست خيلي سخته همون تبريك بگي مشكل نداره

اميدوارم اين صد در صد رو توجيه نكني بعد از بازي

جالبه تيم هشتم جدول تيماي بالاي جدول رو رقيب خودش نمي دونه خيلي خنده داره كه تيمي كه پارسال نتونسته جزو 4 سهميه آسيايي باشه و جزو چهار تيم برتر ايران هم نيست تيم قهرمان رو حريف خودش حساب نمي كنه و بعد امسال با رتبه ي هشتم بازم همون تيم رو رقيب خودش نمي دونه اينم از اون اتفاقاي منحصر به فرده كه فقط تو ايران ميوفته و البته فقط يه عده اي از هواداران همچين عقيده اي دارن
سوال جالب اينه وقتي تيمي تيم بالاتر و برتر از خودش رو رقيب خودش نمي دونه واسه چي فوتبال بازي مي كنه؟؟؟

در مورد فوتبال سياسي هم بايد خدمتت عرض كنم كه يه حرفي رو تو مستند شوك يه تماشاگر قرمز خيلي متعصبانه جلو دوربين گفت كه خيلي واسم جالب بود گفت اگه امسال استقلال مي برد من خيلي ناراحت مي شدم ولي دلم خوش بود كه پرسپوليس شايد سال بعد ببره ولي با اين وضعيت مطمئنم بازي ها مساوي ميشه
منم اين حرفو از خيليا شنيدم بخاطر اين وضعيت كشور بازي مساويه اميدوارم اينطور نباشه چند ساله اينو ميشنوم نه از استقلالي ها بلكه از هر دو سمت ولي دوست ندارم باور كنم اين مسئله رو ولي با وضعيتي كه ديدم از دولت احساس مي كنم فقط غير ممكن اينجا غير ممكنه يعني به بازي گرفتن كلي آدم كار خيلي خاصي نيست و طبيعيه

8 جدول كه زياد نيست تيمي رو ميشناسم كه سيزدهم جدول بود و ادعا داشت اين كه چيزي نيست

تيمي اين حرف رو بزنه كه خودش تا حالا سيزدهم نشده باشه

بالا