كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
khooshe; گفت:
داداش با ما دوست باش چرا انقدر از دست همه ی استقلالیای عالم ناراحتی به خدا دوست منی دوستتم دارم مثل همه :gol: حالا پرسپولیسی باش منم استقلالیم:D
من از دست استقلاليا ناراحت نيستم كه
من خودم اينجا دوستاي خوب استقلالي دارم كه با هم ميشينيم بازي رو نگاه ميكنيم بدور از هر نتيجه اي چه ببازيم چه ببريم بعد بازي با هم ميريم تو كوچه خيابون اصلا دشمني با كسي ندارم
من با همه بر و بچ باشگاه ورزشي دوستم من چيز بدي هم نگفتم كه خواستم بگم كه چيز بدي هم نگفته كل كل اين چيزا رو داره نبايد واسه كلمه هايي مثل اين با هم دعوا راه بندازيم خواستم ياداوري كرده باشم كه سر همين جور كلمات چقدر استقلاليا شاخ مي شن و ميگن توهين

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا زياد اميدوار نباشيم
شما دارين گول اين بازيهاتون رو ميخورين روز جمعه كه اشكتون شد خوراكتون مي بينمتون

جالبه:biggrin::biggrin: ما كه خوب بازي مي كنيم و خوب مي بريم خودمونو گول مي زنيم؟بعد اونوقت شما كه بازي تيمتون تعريفي نداره و تقريبا بحران زده تشريف دارين چه جوري به خودتون اميدوارين؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
البته از قديم گفتم آرزو بر جوانان عيب نيس !!!!!! حالا چشماتو ببند و آرزو كن جانم . شايد غول چراغ جادو شنيد صداتو:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبه:biggrin::biggrin: ما كه خوب بازي مي كنيم و خوب مي بريم خودمونو گول مي زنيم؟بعد اونوقت شما كه بازي تيمتون تعريفي نداره و تقريبا بحران زده تشريف دارين چه جوري به خودتون اميدوارين؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
البته از قديم گفتم آرزو بر جوانان عيب نيس !!!!!! حالا چشماتو ببند و آرزو كن جانم . شايد غول چراغ جادو شنيد صداتو:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
شما كه خوب بازي ميكنيد و خوب مي بريد خوب هم بدونيد كه اين بار مي خواين با پرسپوليس بازي كنين ما هم خودمون رو گول نميزنيم كه درسته ميدونيم كه تيممون تو يه بحرانه و بهت قول ميدم كه پرسپوليس بحراني شما رو به يك بحران نتيجه هدايت ميكنه نا اميدي هم كار شيطونه هميشه اميد وار باش

از قديم و نديم يه چيزاي ديگه هم گفتن كه شنيدنش خالي از لطف نيست
مثلا جوجه رو اخر پاييز ميشمرن

يا در نا اميدي بسي اميد است پايان شب سيه سپيد است
يا گهي پشت به زين گهي زين به پشت
بازم بلدم ولي كافيه

و در اخر كار غرور و خود خواهي نماينده شكست است البته اين يه كم جديدتره

چرا غول چراغ جادو ما خدا رو داريم كه كمكمون ميكنه غول چراغ جادو واسه شما

shafted

عضو جدید
نه نمیشناسیش آقای مهندس
چون تیمه 8 جدوله
هافنهایم هم یه نیم فصل صدر جدول بود ولی اخرش چی شد؟!؟ نهم شد....دیگه شما که هافنهایم نیستین که:biggrin:
پرسپولیس
We will never walk the line
من که صمدو میبینم یاده 12 امتیاز اختلاف می افتم...اون سال که 12 امتیاز عقب بودیم با 1 امتیاز بیشتر اومدیم بالاتون...مسال که فقط 6-7تا امتیازه:biggrin:

mostafa_beh

عضو جدید
بازم كه روبروي جايگاه بهشون نرسيد بد بختا

به اميد موفقيت تيم محبوبمون پرسپوليس در ديدار اينده

خدا يه بار ديگه ميخوايم 6 تاييشون كنيم مدد كن
چرا روبري جايگاه بهتون ميدن. تا اگه يه وقت خواستين با لنگه كفش و بطري اب و سنگ و .... كرانچاميدوني ر و نيمكتتون رو هدف بگيرين ،بهشون نخوره و جون سالم در ببرن.

mostafa_beh

عضو جدید
اخی
چرا اتشی شدی
اهان یادم نبود اس تق لا لی هستی
اصلا جای تعجب نیست:biggrin::biggrin::biggrin:
انقدر استرس دارين كه حتي خون به مغزتون نميرسه كه از خودتون جمله در وكنين. اگه ميخواي ميتوني دوباره همين جمله رو كپي كني. فقط استقلال..............

mostafa_beh

عضو جدید
اوا سحری چرا آتیشی داداش مصطفی تعجب می کرد چون انتظار داشت حرف خودشو با عوض کردن استقلالیاش با پرسپولیس تحویلش ندین;)
آره والا جای تعجب نیست که حرف خودمونو به خودمون با تغییر کوچولو پس بدین:D
ممنون كه حالشون رو گرفتي. فقط استقلال

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله ديگه. تقلب رمز كارتونه. به داورا چقدر برا اين بازي پول ببخشيد رشوه ميدين كه حداقل بازي رو مساوي كنين. البه الان ديگه داورا ايرانين و كارتون راحتتره.
يه حرف خنده دار ديگه

اگه رشوه داده بوديم كه بازي با پيكان هم واسمون پنالتي مي گرفت هم گل سالممون رو قبول ميكرد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا در مورد قاطعيت
راستش به دو نكته از دو استاد مختلف اشاره مي كنم شايد بسنده كنه واسه
افشین جان استاد شیمیرو بزار واسه کلاس!!!
توپ گرده زمین هم مستطیل!
یه هو دیدی چرخید رفت تو گل:redface:
اگه من 14 ساله فوتبال بازی میکنم بت میگم که پرسپولیس ازین بازی امتیاز میگیره!!!
به استاد شیمیتون بگو که لویی پاستور یه جمله داره:: شانس در اختیار ذهن اماده ست
خلاقیت ذهنیه کرانچکار به مراتب بیشتر از صمده!!!
برای تفهیم
پرسپولیس 2-0استقلال

خب من عذر مي خوام كه تو پست قبليم كاملا منظورم رو توضيح ندادم و به عهده ي خودتون گذاشتم و نتيجه اش شد اين
عزيز من منظور من از مثال اول همينه من گفتم ماها مي دونيم توپ گرده و زمين مستطيل پس با قاطعيت نميگيم برنده ميشيم و شماها هستين كه اين اصل خودتون رو قبول نداريد و با قاطعيت حرف مي زنيد
ضمنا خوشحالم كه 14 ساله فوتبال بازي مي كني منم تا 6،7 سال پيش حرفه اي تو يه تيم بازي مي كردم و اتفاقا دروازه بان بودم و هنوزم بازي مي كنم البته سالني و گرد بودن توپ رو تجربه كردم فكر نكنم اين سابقه ي ورزشي ربطي به اين داشته باشه كه پرسپوليس ببره چون خودتم حرفتو قبول نداري كه توپ گرده و زمين مستطيل؟؟؟
اميدوارم تفهيم شده باشه

افشين جون از اين مورد و مثالا زياده ما هم يه استاد داريم كه ميگفت يه وقتايي ادم تو زندگي داره با موفقيت كامل پيش مي ره اما يهو ميبيني همه چي ميريزه به هم و وضعيت عوض ميشه و دقيقا بلعكس اين قضيه

و يه استاد ديگه هم داشتيم بهش گفتم حالت خوبه گفت نه گفتم چرا نگفت ولي فرداش فهميدم كه حالش خوب خوبه پس فرداش خبر گيرم اومد كه حالش بد بوده بنده خدا راست ميگفته اما خدا بهش شفا داده دكتر بهش دوا داده دارو هاش هم مصرف كرده نتيجه داده

حالا نتيجه گيري با خودت

اما دوستمون خوب اشاره كرد توپ گرده و زمين مستطيل يهو ميچرخه و ميره تو دروازه اما كيه قبول كنه
اين استادايي هم كه گفتم يكيشون استاد زندگي بود و يكي ديگشون استاد تجربه

خوشحالم كه بعد از جواب تقريبا قابل تاملي كه از دوستمون گرفتم حالا درست يا غلط پست تورو ديدم كمي خنديدم ممنون

بابا چقدر بگم قرار نيست هر كي هر فيلمي ديد اينجا بياد دوباره تعريفش كنه

حالا اينو ببين

تيتر روزنامه هاي شنبه

بمب تو خالي استقلال تركيد
پرسپوليس 3 استقلال 1

صمد ايا در سمت ميماند

ارتش سرخ و قتل عام ابي ها

باز رفتي كتاباي تخيلي خوندي سر فصلاشو اينجا نوشتي؟؟؟ولي اين ديگه خيلي تخيلي بود آخه بابا صمد چرا بايد بره؟؟؟

هافنهایم هم یه نیم فصل صدر جدول بود ولی اخرش چی شد؟!؟ نهم شد....دیگه شما که هافنهایم نیستین که:biggrin:
پرسپولیس
We will never walk the line
من که صمدو میبینم یاده 12 امتیاز اختلاف می افتم...اون سال که 12 امتیاز عقب بودیم با 1 امتیاز بیشتر اومدیم بالاتون...مسال که فقط 6-7تا امتیازه:biggrin:

مثال جالبي بود ولي مقايسه دو تيم از دو كشور خيلي مسخره اس تو اون آلماني كه ميگي تيمهايي هستن كه تو ايران نيستن

نه ديگه معلوم شد شما نميشناسي

طوفان سرخ گل ابي را پر پر مي كند

اينم اسم كتاب در دست چاپه نه؟؟؟من نمي دونم چرا ايرانيا به فيلماي تخيلي مثل جومونگ و كتاباي تخيلي مثل همين كه گفتي و سفر به درون زمين و ... حال مي كنن

نكته ي ديگه هم بگم كه همين روبروي جايگاه رو داشتن باعث شده بريزين تو زمين و فدراسيون نتيجه رو تعيين كنه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
afshin_ss گفت:
باز رفتي كتاباي تخيلي خوندي سر فصلاشو اينجا

اينم اسم كتاب در دست چاپه نه؟؟؟من نمي دونم چرا ايرانيا به فيلماي تخيلي مثل جومونگ و كتاباي تخيلي مثل همين كه گفتي و سفر به درون زمين و ... حال مي كنن

نكته ي ديگه هم بگم كه همين روبروي جايگاه رو داشتن باعث شده بريزين تو زمين و فدراسيون نتيجه رو تعيين كنه
اگه تايپك رو خوب نگاه كرده باشي يعني پستاي قبلي رو ميگم مي بيني كه من خودم به يكي از شماها همچين چيزي گفتم و در جواب ايشون اين پست رو زدم افشين خان تخيل جواب تخيل بود

اره كتاب در دست چاپم همينه ولي اصلا من به جومونگ علاقه نداشتم و ندارم

در مورد روبروي جايگاه هم بگم حالا چرا گريه ميكني ايشالا بازي بعد فهميدن استقلاليا جنبه ندارن بهشون ندادن تازه بازي بعد هم نه بازي بعد از بعد تازشم شما كه همين الان هم ميگين نتيجه رو فدراسيون اعلام ميكنه چيكار به روبروي جايگاه دارين

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تايپك رو خوب نگاه كرده باشي يعني پستاي قبلي رو ميگم مي بيني كه من خودم به يكي از شماها همچين چيزي گفتم و در جواب ايشون اين پست رو زدم افشين خان تخيل جواب تخيل بود

اره كتاب در دست چاپم همينه ولي اصلا من به جومونگ علاقه نداشتم و ندارم

در مورد روبروي جايگاه هم بگم حالا چرا گريه ميكني ايشالا بازي بعد فهميدن استقلاليا جنبه ندارن بهشون ندادن تازه بازي بعد هم نه بازي بعد از بعد تازشم شما كه همين الان هم ميگين نتيجه رو فدراسيون اعلام ميكنه چيكار به روبروي جايگاه دارين

من به پستاي ديگران كاري ندارم نمي فهمم يعني چي اين حرف من پست تورو خوندم و جواب تورو دادم همين كاري ندارم تو جوابت به پست ديگري بوده از نظر من وقتي يه حرفي مي زني بايد در همه حال و جلو همه كس بتوني ازش دفاع كني و حرفت مختص يه نفر خاص نباشه

نگفتم به جومونگ علاقه داري گفتم مردم ما به چيزاي افسانه اي و تخيلي علاقه دارن

من گريه كردم شما كه اين همه سال جايگاه روبرو رو داشتين چي بهتون رسيده؟؟؟غير اين بوده كه افتادين وسط زمين و آبروي فوتبال مملكت رو بردين؟؟؟در مورد جنبه و اينجور چيزا نگو كه خودت خبر داري از وضع داربي هايي كه به نفع ما اعلام شدن فكر كنم خودش نشون ميده جنبه رو كي داره

mostafa_beh

عضو جدید
يه حرف خنده دار ديگه

اگه رشوه داده بوديم كه بازي با پيكان هم واسمون پنالتي مي گرفت هم گل سالممون رو قبول ميكرد
گفتم اين بازي منظورم بازي با استقلال قهرمان بود. بهتون حق ميدم به اين حرفا دقت نكنين. ميخواين خودتونو از ترس باخت روز جمعه مشغول كنين. با پيكان ميگيم داوري اشكال داشت. شاهين بوشهر چي. بابا مشكل از خودتونه............... چرا عين كبك سرتونو كردين تو برف.

ICE-B

عضو جدید
کژال جان این پسرو ولش کن بیچاره خیلی شوت دیشب خواب دیده که آخرین بار اینا بردن
راستی داداش میلاد اگه یه نگاهی به نتایجتون کنی حساب کار دستت میاد
شکی در این نیست که استقلال میبره ولی امکان داره به خاططر مسائل سیاسی بازی به تساوی بکشونن که شولوغ نشه و این واسه قرمزا از هر باختی بد تره
شما بهتره اول به ثبات مدیریتی برسین و یک دل شدن همه اعضای باشگاتون بعد بیاین واسه ما کری بخونین
ناراحت نشو ولی واقعیت تلخه

mostafa_beh

عضو جدید
بابا خسته شديم اينقدر با اين پرسپوليسي ها كل كل كرديم.:w08:
زودتر جمعه بشه و اينا ببينن كه در خواب غفلت بودن.:victory:
فقط چي...............استقلال :w11:;)

mostafa_beh

عضو جدید
پرسپوليسي ها ببخشيد زنگ تفريحي ها در روز جمعه.
قبل بازي::biggrin:
در حين بازي::eek::w09:
بعد بازي::crying2:
حالا استقلالي ها...........
قبل بازي::victory:
در حين بازي::w11::w14::w42:
بعد بازي::biggrin::w23:
چون خيلي ها خوششون اومد دوباره گذاشتم.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
استقلالیها بدونن که در دربی روز جمعه هیچ شانسی ندارند و وضعیت دربی هیچ ربطی به مکان جدول نداره و حتما" قربانی خواهند شد.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
برترين باشگاه هاي قرن آسيا معرفي شدند

برترين باشگاه هاي قرن آسيا معرفي شدند

اينم سومين پست غير آبي من داخل اين تاپيك

فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال رده‌بندي برترين تيم‌هاي تاريخ فوتبال آسيا را منتشر كرد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال رده‌بندي ‌٦٨ باشگاه برتر قرن آسيا را اعلام كرد كه در اين رده‌بندي تيم استقلال با قرار گرفتن در رده سوم، بهترين تيم ايراني است. استقلال با ‌٥ / ‌٤١ امتياز در رده سوم برترين باشگاه تاريخ آسيا قرار گرفته است.
پرسپوليس هم با ‌٣٦ امتياز پنجمين تيم آسياست. پاس با ‌٨ ، سايپا با ‌٤ و شاهين اهواز با ‌٤ امتياز به ترتيب در رده‌هاي ‌٣٢ و ‌٤٥ قرار گرفتند.
رده‌بندي ‌١٠ باشگاه برتر قرن آسيا:

‌١ـ الهلال عربستان ‌٥ / ‌٦٥ امتياز

‌٢ـ يوكوهاما ژاپن ‌٢٥ / ‌٤٢ امتياز

‌٣ـ‌ استقلال ايران ‌٥ / ‌٤١ امتياز

‌٤ـ پوهانگ كره جنوبي ‌٢٥ / ‌٣٦ امتياز

‌٥‌ـ پرسپوليس ايران ‌٣٦ امتياز

‌٦ـ سئونگ نام كره جنوبي ‌٣٥ امتياز

‌٧ـ هونگ هيون چين ‌٣٠ امتياز

‌٨ـ النصر عربستان ‌٢٩ امتياز

‌٩ـ وردي كاوازاكي ژاپن ‌٢٨ امتياز

‌١٠ـ الكرخ بغداد ‌٢٦ امتياز

منبع:خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران