.: قدم به قدم تا کاردانی به کارشناسی 93 :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nila9591

عضو جدید
نه عزیزم بچه ها اغراق کردن، سخته باید تلاش کنی که بهش برسی. اگه جدی بگیری قبول میشی. شاید قبولی واسه پسرا ساده باشه که اونم نیس. ولی برا دخترا اونم شریعتی باید خوب بخونی.
ولی تو میتونی....
اگه رشته ات ریاضی بوده وقتتو بذار رو اختصاصیا. اگه مثه من فنی بودی حتما حتما عمومی رو جدی بگیر.
من خودم اختصاصیم عالی بود ولی عمومیش برام سنگین بود.

نه دوست عزیز ریاضی نبوده ولی عمومی هام بد نیست چون زبان رو چند سال کار کردم روی بالای 70درصد حساب کردم در کل فک کنم عمومی هارو بتونم خوب بزنم ولی من با توجه به اینکه فنی بودم تو دروسی مثه فن ساختمان مشکل دارم :redface:

nila9591

عضو جدید
سلام. برای رتبه تک رقمی باید از الان شروع کنی چون واقعا سخته به خصوص دروس ریاضی و زبان رو که وقت گیر هستن. از طرفی چون درسای ترم آخر کاردانی هم اگه بخوای یاد بگیری و کار آماده تحویل ندی واقعا وقت گیر و شب بیداری داره (مثل طراحی فنی کوفتی که خودم الان ترم چهارم دارم 150 تا شیت باید تحویل بدم....) و بعد تیرماه هم یک ماه بیشتر فرصت نداری بخونی پس اگه میخوای شریعتی قبول بشی باید از همین الان جدی شروع کنی. فرصت کمه!

ممنونم به نظر شما خوبه که این سه ماه اول رو ریاضی و درسای عمومی رو بخونم بعد از دی ماه شروع کنم به خوندن درسای تخصصی؟؟؟

jhangard

کاربر بیش فعال
ممنونم به نظر شما خوبه که این سه ماه اول رو ریاضی و درسای عمومی رو بخونم بعد از دی ماه شروع کنم به خوندن درسای تخصصی؟؟؟
آره خوبه، این لیست اولویت منابع رو هم یک نگاه بنداز. از کتب هنرستان هم غافل نشو که ازشون خیلی سوال میاد. موفق باشی
http://memarico.com/CMS_UI/content.aspx?id=214

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه نمونه جدول برنامه ریزی در فایل ضمیمه گذاشتم
سعی کن از همین ابتدا حتما برنامه بلند مدت میان مدت و کوتاه مدت داشته باشی تا به دوره که مهم ترین بخش برای ازمونه و تست زدن برسی
زمان های مطالعه ی هفتگی رو حتما یاداشت کن این کار حسن های زیادی داره هم منظم ترت میکنه هم انگیزه رو بالا میبره و باعث میشه به برنامت متعهد تر بشی;):gol:

البته یه مقدار باید این چارت رو تغییرش بدی برای زمان بندی ارشده

پیوست ها

• جدول برنامه ریزی.rar
    447.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nila9591

عضو جدید
یه نمونه جدول برنامه ریزی در فایل ضمیمه گذاشتم
سعی کن از همین ابتدا حتما برنامه بلند مدت میان مدت و کوتاه مدت داشته باشی تا به دوره که مهم ترین بخش برای ازمونه و تست زدن برسی
زمان های مطالعه ی هفتگی رو حتما یاداشت کن این کار حسن های زیادی داره هم منظم ترت میکنه هم انگیزه رو بالا میبره و باعث میشه به برنامت متعهد تر بشی;):gol:

البته یه مقدار باید این چارت رو تغییرش بدی برای زمان بندی ارشده

عالیه خیلی ممنونم;):gol:

mousa1586

عضو جدید
من ترم آخر کاردانی هستم,برای کارشناسی باید صبر کنم تابستون کنکور بدم برای ترم مهر؟!

mahnaz .sh

عضو جدید
من ترم آخر کاردانی هستم,برای کارشناسی باید صبر کنم تابستون کنکور بدم برای ترم مهر؟!
اره باید امسال کنکور بدی که بین کاردانی و کارشناسی فاصله نداشته باشی ( البته شما پارسال هم کنکور میدادی میتونستی واسه ترم بهمن قبول بشی . . . )

jhangard

کاربر بیش فعال
امسال که دیگه کنکور نیست.منظورتون 93 هست دیگه؟
منم مثل شما ترم 4 کاردانیم، کنکور مرداد شرکت کردم و برای بهمن همین سال پذیرش گرفتم. شما هم میتونستی شرکت بکنی.... حالا تو آذر ماه ثبت نام کنکور 93 هست. برای مهر و بهمن 93 میتونی پذیرش بگیری.

nila9591

عضو جدید
اره باید امسال کنکور بدی که بین کاردانی و کارشناسی فاصله نداشته باشی ( البته شما پارسال هم کنکور میدادی میتونستی واسه ترم بهمن قبول بشی . . . )

بچه ها به نظر شما اشکالی داره اگه بخوای بین کاردانی و کارشناسیت فاصله باشه؟؟:w20: اخه من امسال تصمیم داشتم بخونم واسه کارشناسی ولی الان درسام خیلی سنگینه و هیچ وقتی ندارم:(تصور کنید طرح 1 و روستا با هم :cry:تازه ترم سه هم هستم درسای دیگه هم مونده:crying:برنامه ریزی هم کردم ولی نمیتونم طبق برنامه پیش برم چون وقتی که دارم کمه واقعا گیج شدم نمیدونم چکار کنم:w05:

S-NAZ

عضو جدید
بچه ها به نظر شما اشکالی داره اگه بخوای بین کاردانی و کارشناسیت فاصله باشه؟؟:w20: اخه من امسال تصمیم داشتم بخونم واسه کارشناسی ولی الان درسام خیلی سنگینه و هیچ وقتی ندارم:(تصور کنید طرح 1 و روستا با هم :cry:تازه ترم سه هم هستم درسای دیگه هم مونده:crying:برنامه ریزی هم کردم ولی نمیتونم طبق برنامه پیش برم چون وقتی که دارم کمه واقعا گیج شدم نمیدونم چکار کنم:w05:
از نظر من که اشکالی نیست همش به خودت برمیگرده که چه تصمیمی داری واسه آیندت و اینکه بیشتر تمرکزتو بزاری روی واحدای دانشگاهیت بهتره.....

از طرفیم اینطوری که دوستان میگن رویِ دروسی مثه ریاضی و زبان کار کنی حله پس منابع هر دوتاشونو میتونی تقسیم کنی ریز ریز بخونی تخصصیام که الان داری یاد میگیری همزمان واسه کنکورم روشون کار کن فک کنم اینطوری بیتر باشه:D

S-NAZ

عضو جدید
سلام

دوستان جزوهای پارسه رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟:cool:

Tahoora Farahani

عضو جدید
سلام... من تو مقطع کاردانی علمی کاربردی هستم و 1 پود دیگه بیشتر ندارم و استادم تاکید شدیدی داره برای ایینکه اگر تو علمی کاربردی کارشناسی بگیرم نظام مهندسی فقط حق نظارت میده و پروانه طراحی تعلق نمیگیره... و پیشنهاد داده برای دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی..

حالا کسی هست که بتونه راهنمایی کنه آیا؟؟؟ :)

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام... من تو مقطع کاردانی علمی کاربردی هستم و 1 پود دیگه بیشتر ندارم و استادم تاکید شدیدی داره برای ایینکه اگر تو علمی کاربردی کارشناسی بگیرم نظام مهندسی فقط حق نظارت میده و پروانه طراحی تعلق نمیگیره... و پیشنهاد داده برای دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی..

حالا کسی هست که بتونه راهنمایی کنه آیا؟؟؟ :)
سلام خب میتونی برا کنکور شرکت کنی و بری آزاد یا غیرانتفاعی. برا آزاد که خیلی جاها بدون کنکور میگیرن مشکلی نداره. غیرانتفاعی هم راحته قبولی (به غیر تهران)
بعدم حرف استادتون سند نیست. این مشکل ناپیوسته مال عنوان رشتس و ربطی به دانشگاه نداره. اینجور که من فهمیدم دانشگاه علمی کاربردی معماری برای نظام مهندسی مشکلی نداره. و الان دوستانی دارم فارغ از این دانشگاه که پروانه نظام مهندسی گرفتن. چون اسم عنوان رشته ش "معماری" خالیه... هم نظارت میگیره هم طراحی. مگه این که عوض شده باشه... شما خودت میتونی بری حضوری از نظام بپرسی.

nila9591

عضو جدید
میشه شما بگید الان چجوری دارید درس میخونید؟یعنی چه درسایی و چند ساعت؟ممنون میشم

elnaz...

عضو جدید
بستگی داره کجا بخوای بری اگه میخوای تهران قبول شی ریاضی و زبان بخون.
من با زدن درسای اختصاصی روزانه شهرای دیگه قبول میشدم ولی نرفتم.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن از سال بعد کنکور آزاد از سراسری مستقل میشه!!
حقیقت دارد آیا؟:surprised:

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
رو هیچ چیز این مملکت نمیشه حساب کرد...شب میخوابن صب پامیشن قانون جدید میذارن :|

elnaz...

عضو جدید
گفت کنکور تو رشته هایی که پذیرش با کنکور داریم مشتقل میشه
نمیدونم والا. ولی شاید یکی خواست فقط کنکور آزاد رو شرکت کنه. یا مثلا اون کتابایی که فقط مخصوص کنکور آزاده نظریه و نمونه سوال های آزاد رو داره امسال فروش نرفت :D

همراهی 2

عضو جدید
سلام
بهترین منبع برای ریاضی چیه؟ میخوام ریاضیمو قوی کنم :redface:
کاردانی به کارشناسی

nassim_ams

عضو جدید
سلام من دانشجوی کاردانی شیمی ام و میخوام کارشناسیمو معماری بخونم ...
نه تو هنرستان معماری خوندم نه کاردانی معماری بودم که بتونم جزوه های اون موقع رو بخونم!
میشه بهم بگین درسای تخصصی معماری و منابع اونا واسه کنکور چیاست؟
و اینکه چجوری و از کجا باید شروع کنم؟
خودم دیگه گیج و سر در گم شدم بس که به منابع مختلف رجوع کردم!

jhangard

کاربر بیش فعال
نه تو هنرستان معماری خوندم نه کاردانی معماری بودم که بتونم جزوه های اون موقع رو بخونم!
اول یه چیزی. اگه ناپیوسته بخونی. به کاردانی غیر مرتبط "نظام مهندسی" مهر طراحی نمیده.
... رو ریاضی خیلی وقت بذار... همین تاپیک رو سرچ کن منابع معرفی شدن.

nassim_ams

عضو جدید
ممنون
:confused:

20 sara

عضو جدید
زمان کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری93

زمان کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری93

باسلام خدمت تمام عضای سایت
من ترم اخر معماری هستم و میخواستم شما دوستان عزیز من رو راهنمایی کنین.
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی امسال کی هست؟
و همچنین برای اینکه بتونم دانشگاه دولتی چه مباحثی رو باید بخونم؟
خواهش میکنم کمکم کنید:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.