.: قدم به قدم تا کاردانی به کارشناسی 93 :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اگه لطف میکنید زمان کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی هم بگید.ممنونتون میشم...:smile:

jhangard

کاربر بیش فعال
همین الان تا چهارشنبه میتونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید تقریبا همه دانشگاه های غیرانتفاعی پذیرش دارند با معدل کاردانی... برای ترم بهمن امسال.
علمی کاربردی هم الان ثبت نام میکنه.
هر دو بدون کنکور.

برا دولتی سال دیگه رو ریاضی بیشتر از همه وقت بذارید. رياضي عمومي - ليتهلد - جرج توماس

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای ترم مهر سال 93علمی کاربردی میرم.چون من ترم بهمن درسم کاردانیم تموم میشه...بازم ممنونم بابته جواب....

مصومه

عضو جدید
سلام من تونستم با خوندن این منابع شریعتی قبول شم البته با کمک خدا
کتاب نکته به نکته محمد یگانه هم عمومی هم تخصصی
ایستایی پارسه
تست زدن زیاد
شاید سه بار هر تستی رو زده باشم حدود 2 ماه آخرو گذاشتم برای تستا ی سالای گذشته
چون خیلی امکان تکرار هست
انشالا موفق باشید

مصومه

عضو جدید
سلام من دانشجوی کاردانی شیمی ام و میخوام کارشناسیمو معماری بخونم ...
نه تو هنرستان معماری خوندم نه کاردانی معماری بودم که بتونم جزوه های اون موقع رو بخونم!
میشه بهم بگین درسای تخصصی معماری و منابع اونا واسه کنکور چیاست؟
و اینکه چجوری و از کجا باید شروع کنم؟
خودم دیگه گیج و سر در گم شدم بس که به منابع مختلف رجوع کردم!
ممنون
:confused:
سلام به نظر من همون کتابای هنرستان +کتاب نکته به نکته محمد یگانه هم تخصصی هم عمومی فوق العادس

nightxan

عضو جدید
سلام من دلم میخاد بمیرم صفر مطلقم کنکور 90 رو دان کردم هیچی بلد نیسم هلپ می پلیز:cry:

feriha 1

عضو جدید
سلام دوستای عزیز کسی نمونه کارنامه قبولیهای امسالو نداره؟حداقل ببینیم باید درساروچن درصد بزنیم که قبول شیم:(

shadiarchi

عضو جدید
سلاااااام. آخ که چقدر اینجا خوبه، من عین خر تو گل بودم که از اطلاعات قدیمی اینجا کلی دستم اومد که چیکار کنم برا کنکور و کتابا و...
من هنوز هیچ کتابی نگرفتم، تصمیمم واسه شروع یک اسفنده
تاریخ شروع تاپیک نشون میده که چقدر عقب هستم. ولی سرعت خوندنم بالاس:دی

من تازه واردم. بچه ها با منم دوست باشین:دی

shadiarchi

عضو جدید
من اینجوری میخوام بخونم که:
*برای ریاضی و متره برآورد> مدرسان
*زبان 504
*معارف و ادبیات> گسترش علوم پایه
*مصالح و ایستایی و تنظیم شرایط> جزوه های مدرسان برای ارشد رو یکی از دوستام داده بهم، فکر نمیکنم ارشد و کاردانی زیاد فرق داشته باشه منابعش
*درسای دیگرم کتابای منبع رو چند تاشو دارم که میخوام همونارو بخونم، که ایناس
مبانی سواد بصری
معماری فرم فضا نظم
سبک شناسی معماری ایران
آشنایی با معماری اسلامی
معماری معاصر غرب
معماری جهان
*برای عناصر هم بهم گفتن کتاب کزازی یا کباری یکیش بگیرم. کدوم بهتره؟
*برای پرسپکتیو هم میگن ولادیمیرسکی خوبه؟ آره؟ بگیرم؟

تستم کتاب سعیدی پور

خوبه این برنامه؟
بچه ها کی چقدر خونده؟؟؟
راهنمایی لدفا

shadiarchi

عضو جدید
سلام، بچه ها استاد من میگفت یه تعداد واحد هست(که گویا تو سایت نظام مشخص کرده) اگه اونارو تو مقعطع کارشناسی بگذرونی بدون توجه به اسم رشته یا دانشگاه نظام میتونی بگیری.

bahar_hs

عضو جدید
سلام دوستان .
من الان ترم 3 و ترم آخر کاردانیم . (دارم 3 ترمه تموم می کنم)
تازه می خوام خوندن و شروع کنم ولی نمی دونم از کجا .
من خودم استاد زبانم . واسه همین قطعا رو زبان وقت نمی ذارم .
ریاضیمم خوبه . چون رشتم ریاضی فیزیک بوده . گرچه سال 87 دیپلم گرفتم ولی خوب فکر نمی کنم تو خوندنش به مشکل بر بخورم . ریاضی عمومیم رو هم 19.5 شدم .
حالا می شه من و راهنمایی کنید .

راستی تو نت سرچ کردم دفترچه ها مثل اینکه 6 اسفند می یاد . گوش به زنگ باشید جا نمونید.

bahar_hs

عضو جدید
این طور که من فهمیدم عمومی تاثیرش تو نمره قبولی بیشتره تا تخصصی ها . درسته ؟؟؟؟

bahar_hs

عضو جدید
دوستان جایی رو می شناسین که بدون تعریف از خودشون مشاوره بتونن بدن ؟
مثلا برم مدرسان ، می خوان همش جزوه های خودشون و تعریف کنن . برم آکادمی معماری همین طور .
یه جایی رو می خوام که مشاوره بدن واسه کنکور کاردانی به کارشناسی .

parinush

عضو جدید
میتونی از بچه های اینجا کمک بگیری

من پارسال این کار رو کردم و امسال روزانه قبول شدم

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان .
من الان ترم 3 و ترم آخر کاردانیم . (دارم 3 ترمه تموم می کنم)
تازه می خوام خوندن و شروع کنم ولی نمی دونم از کجا .
من خودم استاد زبانم . واسه همین قطعا رو زبان وقت نمی ذارم .
ریاضیمم خوبه . چون رشتم ریاضی فیزیک بوده . گرچه سال 87 دیپلم گرفتم ولی خوب فکر نمی کنم تو خوندنش به مشکل بر بخورم . ریاضی عمومیم رو هم 19.5 شدم .
حالا می شه من و راهنمایی کنید .

راستی تو نت سرچ کردم دفترچه ها مثل اینکه 6 اسفند می یاد . گوش به زنگ باشید جا نمونید.

سلام
با این تفاسیری که از خودتون گذاشتید بهتری ریاضی رو توی مشتتون داشته باشید چون درصد بالایی تو رشته ما داره.زبان ولی نیازی نیست اونچنان وقت بگذارید.
توی درسایی مثل مبانی نظری و تاریخ معماری زمان بگذارید تا جایی که مطمئن شید کلیت هر مبحثی رو توی ذهنتون دارید.
همه ی درسا رو بخونید هیچ درسی رو با این تفکر که مهم نیست کلا کنار نذارید اما مدت زمانی که کار میکنید رو میتونید کمتر گکنید.
شروعش از اونجا مهمه که هدفتون چیه؟چه دانشگاهیه؟اولویتاتون چیه؟
منابع رو بررسی کنید با کسایی که قبولی داشتن و اساتید مهمی که تو دانشگاها تدریس دارن صحبت کنید ببینید کدوم منابع بهتون بیشتر کمک میکنه.
برنامه ریزی که میکنید رو با اطمینان بهش وفادار باشید اینجور نباشه که جسته گریخته درسایی رو بخونید.
اینم بدونید که اوایل درس خوندن واسه همه سر در گمی داره شما تو این موضوع تنها نیستی ولی این سر در گمی رو باید حداکثر تا 2 ماه دیگه حلش کنی و بدونی که راهت چیه.

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این طور که من فهمیدم عمومی تاثیرش تو نمره قبولی بیشتره تا تخصصی ها . درسته ؟؟؟؟

نه این که کلا اشتباس.کسایی که این حرفو میزنن چون خوندن عمومیا براشون راحت تره و درصد بالایی از این درسا رو میزنن فکر میکنن که رتبه شون به دلیل درسای عمومیشونه.
همه ی درسا درصد دارن مشخصه دیگه.
اما از بین عمومیا ریاضی بسیار موثره.شما چند تا تست ریاضی رو بتونی بی شک بزنی مقایسش با چند ده تست تخصصیه. در کل عمومی موثر تر از تخصصی نبوده و نخواهد بود.

shadiarchi

عضو جدید
پرینوش جان جدول برنامه ریزی مدرسان هنوز داریش، در اختیارمون بزاری؟

feriha 1

عضو جدید
سلام، بچه ها استاد من میگفت یه تعداد واحد هست(که گویا تو سایت نظام مشخص کرده) اگه اونارو تو مقعطع کارشناسی بگذرونی بدون توجه به اسم رشته یا دانشگاه نظام میتونی بگیری.
سلام دوست عزیز اینی که گفتینو من نگاکردم ولی چیزی پیدانکردم.اگه اطلاعاتی دراین مورد دارین لطفا بذارین:gol::gol:

shadiarchi

عضو جدید
سلام دوست عزیز اینی که گفتینو من نگاکردم ولی چیزی پیدانکردم.اگه اطلاعاتی دراین مورد دارین لطفا بذارین:gol::gol:
.
عزیزم من چون خودم کاردانی ام هنوز، درگیر این مسئله نشدم، تا بتونم عین کاری که خودم انجام دادم رو توضیح بدم
ولی علاوه بر موردی که گفتم راجع به تعدادی از درس ها که باید حتما" پاس بشه(چه بسا مهمان در دانشگاه دیگه ای که اون درس رو ارائه داده)، یه شماره استادمون گفته بود(که باز من خودم تماس نگرفتم) که گویا شماره ی وزارت مسکنه و جوابگوی این مسائل هست: 82244421 آدرسشم گفته بود آرژانتین به سمت مدرس، حقانی-گویا قسمتی هست کارشناس های معماری به سوالات جواب میدن...
تمام اطلاعاتی که در این مورد دارم همین قدر هست.
امیدوارم آدرس یا شماره بتونه کمکت کنه:gol::victory:

bahar_hs

عضو جدید
دوستان من همه ی تاپیک های مربوط به منابع رو گشتم جدول زیر نتیجه ی نهایی شد . (راجع به منابع)
ولی خوب همش و نمی شه خوند . حالا اگه می شه دوستانی که ترجبه دارن جدول و ببینن و نظر بدن . یا مهماش و بگن .

http://uplod.ir/r3buwbj81vpc/33.pdf.htm

shadiarchi

عضو جدید
به نظرتون می شه همه ی اینارو تا مرداد خوند ؟؟؟
.
بهار جان منم عین شرایط تو بودم. میخوام واسه کنکور شروع کنم به خوندن ولی اصلا نمیدونستم از کجا شروع کنم...
پرینوش جان یه ارسال تو این صفحه دارن که کامل گفتن خودشون چطور درس خوندن: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...=1#post6880698
برنامه ی آزمون های مدرسان هم هست که میتونی بر اساس اون درس بخونی: http://uplod.ir/p10l54liozoc/memari(2).pdf.htm
:w18:

وضعیت
موضوع بسته شده است.