.: قدم به قدم تا کاردانی به کارشناسی 93 :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

helali2010

عضو جدید
سلام ببخشید ثبت نام کنکور 93 برای کارشناسی ناپیوسته چه زمانی ؟ خواهش میکنم زود جوابمو بدین . ممنون

bahar_hs

عضو جدید
دوستان کسی می دونه دفترچه ها کی می یاد ؟ من از جایی خوندم 6 اسفند ولی خبری نبود امروز

mojtabavafa

عضو جدید
این جزوه شامل همه ی فوت و فن های حل تست های حد و پیوستگی است.
این جزوه حاصل دست پخت بچه های سایت باماشین حساب است ، اون رو بخونید و هرچی تست حد و پیوستگی هست رو در 5 ثانیه حل کنید .
دوستانی که دانلود می کنن نظر یادشون نره تا ما بتونیم جزوه های بهتری رو براشون آماده کنیم .
http://s5.picofile.com/file/8114398350/had_o_peivastegi_ARSHAD.pdf.html

منبع: http://www.bamashinhesab.ir

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هیچ کس تو تاپیک نیست ؟!!
تک خونی میکنید ؟‌ :D
بابا بیاید بگید چیکار میکنید ، دور هم بخونیم !! انگیزه مون هم بیشتر میشه هـــا!!:w10:

saminsis

عضو جدید
سلام
امروز با سازمان سنجش تماس داشتم
زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی93 از هفته ی دیگه شروع میشه
بالاخره ه ه ه ;)

آخرین ویرایش:

orginalove

عضو جدید
با سلام
من مدرسان ثبت نام کردم برنامه هم دارم ولی نمیدونم چرا نمخونم یعنی تو اجرای برنامه رو هروز امروز و فردا میکنم تا حالا هم فقط ده درصد خوندم کسی هس راهنماییی کنه چطوری بخونم

*آپادانا

عضو جدید
با سلام
من مدرسان ثبت نام کردم برنامه هم دارم ولی نمیدونم چرا نمخونم یعنی تو اجرای برنامه رو هروز امروز و فردا میکنم تا حالا هم فقط ده درصد خوندم کسی هس راهنماییی کنه چطوری بخونم
اول برو سراغ درسایی که خیلی بهشون علاقه داری...مثلا من تاریخ معماری دوست داشتم،اول رفتم سراغ اون...بعد سراغ درسایی که ازشون بدت میاد.
کلا اولویت درسام اینجوریه
1.ریاضی و هندسه(اگه ریاضیت خوب نیست میتونی روی هندسه سرمایه گذاری کنی چون 10تا سوال ریاضی میاد 10 تام هندسه،منبع هندسه هم هندسه ی سال دوم رشته ی ریاضی و فیزیکه خیلی هم راحته ، کتاب های کمک درسیش هم همه جا هست.)
2.زبان(از روی کتاب 504)
3.ایستایی
4.دروس تخصصی
5.دروس عمومی
اگه میانگین درصداتون 40درصد به بالا باشه حتما تهران قبول میشین
موفق باشین

aydaaaa

کاربر بیش فعال
بچه ها توصیه میکنم هیچیم نخونین کتابای هنرستانو صد در صد بخونین من خودم با این چیزا دانشگاه سراسری قبول شدم:)

ayat_7216

عضو جدید
سلام و عرض ادب به همه ی عزیزان تالار معماری.
دوستان من ترم اخر کاردانی هستم و میخوام برای کنکور شروع کنم بخونم با توجه به اینکه آزمون 5/23 برگزار میشه و زمان کمی که باقی مونده پیشنهاد میکنید چه کتابهایی بخونم؟ممنون میشم چند تا جزوه بزارید برای دانلود و راهنماییم کنید.

ayat_7216

عضو جدید
سلام و عرض ادب به همه ی عزیزان تالار معماری.
دوستان من ترم اخر کاردانی هستم و میخوام برای کنکور شروع کنم بخونم با توجه به اینکه آزمون 5/23 برگزار میشه و زمان کمی که باقی مونده پیشنهاد میکنید چه کتابهایی بخونم؟ممنون میشم چند تا جزوه بزارید برای دانلود و راهنماییم کنید.

orginalove

عضو جدید
سلام بچها موقع ثبت نام تو دفترچه ها نوشتن کسی که سنواتش بیشتر از حد مجاز باشه نمیتونه برا مراتب بالاتر بخونه؟ من سنواتم بیشتر حد مجازه چکار کنم راهنمایی کنید خیلی برا کنکور زحمت کشیدم الانم ی هفتس اصن حوصله خوندن ندارم

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام بچها موقع ثبت نام تو دفترچه ها نوشتن کسی که سنواتش بیشتر از حد مجاز باشه نمیتونه برا مراتب بالاتر بخونه؟ من سنواتم بیشتر حد مجازه چکار کنم راهنمایی کنید خیلی برا کنکور زحمت کشیدم الانم ی هفتس اصن حوصله خوندن ندارم
یعنی مشکل سربازی داری؟ دقیقا کدوم بند اینو نوشته؟

reza55555

عضو جدید
سلام خدمت همه من دنبال کتابهای دکتر سعید سعیدی پور هستم از کجا میتونم پیدا کنم ؟
pleas کمکم کنین بدجور لازممه تا کنکور شصت روز بیشتر نیس

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

bahar_hs

عضو جدید
دوستان من موقع ثبت نام معدلم و به جا 18.6 زدم 17.6. مهلت ویرایشم تموم شده.
موقع دریافت کارت و نزدیک آزمون دوباره ویراش می ذارن؟

Moonlight3311

عضو جدید
دوستان من تا حالا چیزی غیر از ایستایی 2 که اونم واسه امتحان یونیم بود بلد نیستم و ترم سه ام . ترم مهرم تموم میشه یونیم . من چی بخوانم غیرانتفاعی کرج یا تهران قبول شم عایا ؟ :)
یه سوال دیگه اینکه روز برگزاری کنکور چندم مرداده دقیقا ؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان من تا حالا چیزی غیر از ایستایی 2 که اونم واسه امتحان یونیم بود بلد نیستم و ترم سه ام . ترم مهرم تموم میشه یونیم . من چی بخوانم غیرانتفاعی کرج یا تهران قبول شم عایا ؟ :)
یه سوال دیگه اینکه روز برگزاری کنکور چندم مرداده دقیقا ؟
من پیوسته بودم اطلاعی ندارم ولی با توجه به زمان یک ماهه که مونده فکر کنم به خوندن جزوات میرسی که لینکشو بالاتر گذاشتن

در خصوص زمان تاریخ ازمون:
به گفته توکلی، آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در روز پنجنشبه 23 مردادماه برگزار می شود و داوطلبان لازم است طی روزهای 20 تا 22 مردادماه برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

samira7219

عضو جدید
سه هفته تا کنکور

سه هفته تا کنکور

سلام دوستان من چند هفته ی دیگه کنکور دارم تا اونجایی که تونستم خوندم اما بازم میترسم اون نتیجه ی مورد نظرمو نیارم میشه راهنماءیم کنید.این چند هفته ی اخیررو چه کار کنم بهتر وموثرتره توی نتیجه ی کنکورم؟

Moonlight3311

عضو جدید
بچه ها تو سايت سنجش نوشته از تاريخ بيست تا بيس و هفت باس انتخاب رشته كنيم :/ اخه وقتي بيس و سوم ازمون ميديم و رتبه مونو نمي دونيم چجوري انتخاب رشته كنيم ؟؟؟
بعد من كه ميخوام ورودي بهمن باشم كي بايد انتخاب رشته كنم ؟؟؟

yasaminnnn

عضو جدید
سلام دوستان...متاسفانه یا خوشبختانه من تازه امروز این انجمن خوب رو پیدا کردم و وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی افسوس خوردم که چرا زودتر نتونستم از این راهنمایی های شما بهره ببرم:( ونظرات دوستان رو که خوندم خیلی ناامید شدم:(
آخه من بهمن 92کاردانی ریاضیمو گرفتم و تصمیم گرفتم کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنم چون علاقه داشتم که معماری بخونم اما کارام یجوری پیش رفت که خیلی دیر تصمیم به خوندن گرفتم و دیر شروع کردم، ریاضی م خوب نیست که بخوام رو تست زدن ریاضی حساب کنم و فقط کتاب مبادی سواد بصری و نصفه کتاب تاریخ معماری جهان رو خوندم و الانم کتاب فرم،فضا،نظم رو به دست گرفتم...امیدوار بودم بشه معماری غیرانتفاعی همین شهر خودمون شاهرود قبول بشم اما این تاپیکو که خوندم دیگه ناامید شدم:cry: به نظرتون من چیکار کنم؟شما برای من با این زمان 7روزه پیشنهادی دارین؟؟

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان...متاسفانه یا خوشبختانه من تازه امروز این انجمن خوب رو پیدا کردم و وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی افسوس خوردم که چرا زودتر نتونستم از این راهنمایی های شما بهره ببرم:( ونظرات دوستان رو که خوندم خیلی ناامید شدم:(
آخه من بهمن 92کاردانی ریاضیمو گرفتم و تصمیم گرفتم کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنم چون علاقه داشتم که معماری بخونم اما کارام یجوری پیش رفت که خیلی دیر تصمیم به خوندن گرفتم و دیر شروع کردم، ریاضی م خوب نیست که بخوام رو تست زدن ریاضی حساب کنم و فقط کتاب مبادی سواد بصری و نصفه کتاب تاریخ معماری جهان رو خوندم و الانم کتاب فرم،فضا،نظم رو به دست گرفتم...امیدوار بودم بشه معماری غیرانتفاعی همین شهر خودمون شاهرود قبول بشم اما این تاپیکو که خوندم دیگه ناامید شدم:cry: به نظرتون من چیکار کنم؟شما برای من با این زمان 7روزه پیشنهادی دارین؟؟

سلام یاسمین
خوش اومدی
من نمیدونم در چه حد و اندازه ای کتابا رو خوندی.
ولی این قبول شدن غیر انتفاعی تو شهر خودت خیلی ساده اسو تا حدی که میتونم بگم نخونده قبولی!!!
شما برو فقط تست تخصصی بزن. ریاضیت اگه خوب نیس مبانی نظری معماری +فنی ساختمان+تاریخ معماری رو تستاشو بزن. اگه هم توانشو داری عمومی هم بزن.
ولی سر جلسه دیگه هیچی که حتی درصدی شک داری نزن که ریسک کردی!
انشالله امسال قبولی.
ولی خب اگه زمان برات مهم نیست بذار سال بعد خوب بخون بتونی دانشگاه خوبی قبول شی. چون مقطع کارشناسی معماری خیلی مهمه. دانشگاههای خوبی هم ما داریم تو این رشته و مقطع.
من جودم کاردانیمو 89گرفتم 6 ماه رفتم سرکار که مرتبط با رشته ام بود بعد 4 ماه خوندم دانشگاه دولتی قبول شدم الانم فارغ التحصیلم!!
البته خودت بهتر میدونی صلاحت چیه.

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تو سايت سنجش نوشته از تاريخ بيست تا بيس و هفت باس انتخاب رشته كنيم :/ اخه وقتي بيس و سوم ازمون ميديم و رتبه مونو نمي دونيم چجوري انتخاب رشته كنيم ؟؟؟
بعد من كه ميخوام ورودي بهمن باشم كي بايد انتخاب رشته كنم ؟؟؟

خب شما وقتی آزمون معماریو دادی که دیگه قرار نیس رشته کشاورزیو انتخاب کنی!!! همون معماریه. فقط به تربیت الویتات دانشگاه ها رو میزنی. این انتخاب دانشگاه ارتباطی با رتبه نداره الویت های شخصی هر فرده.
فرقی نداره که میخای ورودی بهمن باشی یا مهر. همه تو یه تاریخ انتخاب میکنن. دفترچه نگاه کن دانشگاه هایی که ورودی بهمن میگیره مشخص شدن. اونا رو انتخاب کن.

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من چند هفته ی دیگه کنکور دارم تا اونجایی که تونستم خوندم اما بازم میترسم اون نتیجه ی مورد نظرمو نیارم میشه راهنماءیم کنید.این چند هفته ی اخیررو چه کار کنم بهتر وموثرتره توی نتیجه ی کنکورم؟

سلام
شما اینترنت و هر جور اتلاف وقتی رو بذار کنار!! به نظر من تا 1روز قبل کنکور فقط بشین تست بزن حتی تکراری. اگه ریاضی میتونی ازش غافل نشو که تاثیرش فوق العاده اس

وضعیت
موضوع بسته شده است.