قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

النازا

عضو جدید
بچه من زنگ زدم مرکزمعماری براثبت نام ولی درست جواب ندادن گفتن توسایتش هست ولی توسایتشم چیزی مشخص نیست
به نظرتون مرکزمعماری بهتره یا ایوانخانه ویا اکادمی تخصصی؟

آخرین ویرایش:

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه من زنگ زدم مرکزمعماری براثبت نام ولی درست جواب ندادن گفتن توسایتش هست ولی توسایتشم چیزی مشخص نیست

ببین مسلما مرکز بهتره بعدشم ایوان آزمونای جامعش فقط حضوریه نتی نیست
.لی مرکز همش نتیه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو سایت چیزی نیست غیر حضوری بخوای ثبت نام کنی مثل من زنگ میزنی خود مرکز معماری شماره حسابشون رو میگیری مبلغیو که میگن به حسابشون واریز میکنی و بعد تصویر فیش واریزی رو براشون میل میکنی بعد دوباره خودت زنگ میزنی که میلشونو چک کنن ببینن رسیده ایمیلت بعدش مشخصاتتو میگی همونجا وارد میکنن برات و ثبت نام میشی ایمیلتم میدی که سیلابسا رو برات میل کنن اینه پروسش
از نظر موسسه من خوب سطح سوالای ایوانخانه و آکادمی رو نمیدونم چطوره ولی مرکز معماری کارش درسته هم تعداد شرکت کننده هاش بیشتر از جاهای دیگس هم سوالاش خیلی به کنکور نزدیکن

آخرین ویرایش:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نگران نباش!!احتمالا این بخاطر خوندن زیادیه که ادم اینجور مواقع هر چی بیشتر میخونه انگار کمتر بلده!:biggrin: مدرسان به نظر میرسه سوالای مفهومی تری مطرح میکنه و باعث میشه دقیق تر بخونی!اما به نظرم شاید بهتر باشه آزمون مرکز معماریو شرکت کنی ولی سوالای مدرسان رو هم داشته باشی و ببینی!

میشه بپرسم شماها چند ماهه که شروع کردین؟؟!!!! من احتمالا طبق سیلابس مرکز اواخر دی تموم میشه منابع...

من از اواسط شهریور شروع کردم مسلما خیلی ازمنابع نخوندم ولی از هر درسی سعی کردم 1-2 تا کتابشو بخونم ترجیح میدم چیزایی که خوندم مرور کنم به جای اینکه هی کتاب جدید بخونم

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها رفتم تو سایت مرکز این صفحه دیدم http://iacenter.ir/frontpage/index.php?option=com_content&view=article&id=55&catid=89&Itemid=190
نمایندگی مرکز معماری تو شهرستان ها ادرس و تلفنشون داده . من زنگ زدم بهم گفتن 4 تا ازمون جامع دقبق یادم نیست حدود 174 هزار تومن بود و گفتن حضوری نمایندگیشون امتحان میگیره نه اینترنتی

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها رفتم تو سایت مرکز این صفحه دیدم http://iacenter.ir/frontpage/index.php?option=com_content&view=article&id=55&catid=89&Itemid=190
نمایندگی مرکز معماری تو شهرستان ها ادرس و تلفنشون داده . من زنگ زدم بهم گفتن 4 تا ازمون جامع دقبق یادم نیست حدود 174 هزار تومن بود و گفتن حضوری نمایندگیشون امتحان میگیره نه اینترنتی

وقتی ثبت نام میکنن یه کد کاربری و رمز عبور میدن بهتون با همون میتونید اینترنتی آزمونشو بدید میتونید هم حضوری بدید البته قبلش بهتون زنگ میزنن که حضوری یا اینترنتی شو میپرسن ازتون

Rrana

عضو جدید
سلام دوستان منم تازه به جمعتون پیوستم من این سایت از 2 سال پیش دنبال می کردم ولی از وقتی پذیرش بون کنکور که از طریق سازمان سنجش اعلام شد ،کلا دوره کنکور خط کشیدم نشستم معدلم بالا بردم ولی با اینکه رتبه یک فارغ التحصیلیمون بودم هیچ جا نتونستم پذیرش بگیرم و سازمان سنجشم لطف کردن نتایج تا آخر مهر طولش دادن و از درس خوندنم جا موندم و به این نتیجه رسیدم بیشتر این مزایا فقط مال دانشجوهای دانشگاهای تهران دانشجوهای استانای دیگه احتمال قبولیشون از این طریق کم هست من به خاطر این مسائل خیلی عقب افتادم:(و از آبان شروع کردم به نظر تون امیدی به رتبه زیر 50 می تونم داشته باشم یا برای سال بعد برنامه ریزی کنم پایه دروس تاریخی و درکم خوبه فقط از زبان می ترسم چون اصلا نمی رسم بخونم و در حدود 15 تا 20 درصد می تونم بزنم خیلی خوشحال میشم دوستان در دروسی مثل زبان راهنماییم کنن .

eltegha

عضو جدید
سلام دوستان منم تازه به جمعتون پیوستم من این سایت از 2 سال پیش دنبال می کردم ولی از وقتی پذیرش بون کنکور که از طریق سازمان سنجش اعلام شد ،کلا دوره کنکور خط کشیدم نشستم معدلم بالا بردم ولی با اینکه رتبه یک فارغ التحصیلیمون بودم هیچ جا نتونستم پذیرش بگیرم و سازمان سنجشم لطف کردن نتایج تا آخر مهر طولش دادن و از درس خوندنم جا موندم و به این نتیجه رسیدم بیشتر این مزایا فقط مال دانشجوهای دانشگاهای تهران دانشجوهای استانای دیگه احتمال قبولیشون از این طریق کم هست من به خاطر این مسائل خیلی عقب افتادم:(و از آبان شروع کردم به نظر تون امیدی به رتبه زیر 50 می تونم داشته باشم یا برای سال بعد برنامه ریزی کنم پایه دروس تاریخی و درکم خوبه فقط از زبان می ترسم چون اصلا نمی رسم بخونم و در حدود 15 تا 20 درصد می تونم بزنم خیلی خوشحال میشم دوستان در دروسی مثل زبان راهنماییم کنن .
به نظر من غیر ممکن نیست.اگه شما رتبه یک ورودیتون هستین اینطور می شه نتیجه گرفت که همیشه درسا رو خوندینو خوب هم خوندین.مثلن دروس تاریخ و بعضی درسای دیگه.(همونطور که خودتونم گفتین)تازه نفس هم هستین پس مستمر درس بخونین.به نظر من واسه زبان هم reading یا یه سری مقاله های معماری یا کتاب رستگارپور رو بخونین و ترجمه کنین روزی 3 ساعت(البته بستگی به خودتون داره که چند ساعت،ولی هر روز)و خودتونو درگیرش کنین.ایشالا که قبولین.(البته بچه ها بیشتر می تونن کمکتون کنن.)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مجموعه شامل عمومی همه رشته های کارشناسی ارشد(کشاورزی-مدیریت-معماری.-.....)+تخصصی معماریه؟؟؟؟؟؟؟؟
این مجمعه لغات زبان عمومی همه رشته ها از سال 87 تا 91 هستش (تقریبا 1200تا لغته )که مرکز معماری توصیه کرده حتما خونده شه لغات تخصصی نیست توش

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه کسی میدونه کتاب های جدید گلابچی منتشر شدن یا نه؟؟ حاضرم شرط ببندم ازشون قطعا سوال میاد!یکی نیس بگه به جا اینکه یه دفه 5 تا 5 تا کتاب چاپ کنی(بهتره بگم ترجمه کنی!) قبلیا رو یه بار بازبینی کن اعصابم خرد شد انقد اشتباه دارن حتی در این حد که زیر نویس یه شکلو زیر یه شکل دیگه نوشته!!!

eltegha

عضو جدید
بچه کسی میدونه کتاب های جدید گلابچی منتشر شدن یا نه؟؟ حاضرم شرط ببندم ازشون قطعا سوال میاد!یکی نیس بگه به جا اینکه یه دفه 5 تا 5 تا کتاب چاپ کنی(بهتره بگم ترجمه کنی!) قبلیا رو یه بار بازبینی کن اعصابم خرد شد انقد اشتباه دارن حتی در این حد که زیر نویس یه شکلو زیر یه شکل دیگه نوشته!!!

من امروز نانو فناوری رو دیدم.بقیه رو ندیدم،نمی دونم اومده یا نه.منم اعصابم از دستش له هست در حد المپیک:evil:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها شما وا3 مصالح از چه منبعی استفاده میکنین؟؟؟
من سام فروتنی رو دارم میخونم....کتاب دیگه ای هم لازمه؟

کتاب تنظیم شرایط قیابکلو رو گیرنیاوردم!جزوشو دارم...جزوشو بخونم کافیه یا حتما کتابشو باید خوند؟؟؟

واسه مصالح نانو گلابچي
وقتتو رو سام تلف نكن
واسه تنظيم قيابكلو بخون
ساسان مرادي هم خوبه بخونش

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها شما وا3 مصالح از چه منبعی استفاده میکنین؟؟؟
من سام فروتنی رو دارم میخونم....کتاب دیگه ای هم لازمه؟

کتاب تنظیم شرایط قیابکلو رو گیرنیاوردم!جزوشو دارم...جزوشو بخونم کافیه یا حتما کتابشو باید خوند؟؟؟

این هم لغات زبان، شرمنده دیر شد هر کاری میکردم آپلود نمیشد!!!

مشاهده پیوست 122773

رفرنسش چيه؟؟؟

mahboooobeh

عضو جدید
کتاب قیابکلو تو بازار نبود....جزوش چطوره وا3 خوندن؟؟؟؟خیلی با کتابش فرق داره؟
تنظیم شاهین حیدری چطوره؟

آخرین ویرایش:

mahboooobeh

عضو جدید
یه سوال....4ایوانی بعداسلام از چه دوره ای در ایران متداول شده؟؟غزنوی یا سلجوقی؟
متدین گفته که از غزنوی شروع میشه سلجوقی به شکوه میرسه!
ولی تو پاسخ سوال گفته سلجوقی:razz:

shiva2009

کاربر بیش فعال
من امروز نانو فناوری رو دیدم.بقیه رو ندیدم،نمی دونم اومده یا نه.منم اعصابم از دستش له هست در حد المپیک:evil:

نانو مال پارسال بود!!! از امسالیا فقط طبیعت، منبع الهام(بررسی آثار کالاتراوا )اومده. اونم تا جایی که من شنیدم دیتیل خاص یا مطلب تحلیلی نداره. بیشتر همون توضیحات کلیه.

abbasbostaniasl

عضو جدید
اینم از شاهکار من :

سبک شناسی پیرنیا
پارادایم های پردیس
بررسی اقلیمی ابنیه سنتی
زبان
زیبایی شناسی گروتر
.... اینا رو خوندم تمومه واسه بقیه : درک عمومی معماری + مبانی نظری و تاریخ + فن میخام انتشارات کنکاشو بخونم. دیدین کتاباشو؟ به نظر من که واقعا کتابای خوبین. مختصر و مفید.

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من به سیلابس مرکز نیاز دارم اینی که تو سایت هست ناخواناست

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااام . بچه کسی درسنامه های مرکز معماری بتن و سبک شناسی و سازه معماری قبلا زحمت کشیدن چند نفر گذاشتن کسی ماله درسای دیگه رو هم داره ؟؟
خواهشا اگه دارید بزارید خیلی مفید بودن

yasihood

عضو جدید
تنظیم شرایط قیابکلو چاپش تموم شده یکی از بچه های دانشگاهمون سفارش گرفته بود به یه جایی زنگ زد چاپ جدیدشو برامون آوردن دانشگاه
شمارشو میگیرم ازش فردا میذارم اینجا که اگر کسی عجله داره زنگ بزنه براش بیارن

memar-86

عضو جدید
دوستان توصیه جدی میکنم که حتما سوالای کنکور سالهای گذشته رو ببینید ...خیلی میتونه مفید باشه از این جهت که بدونید از کدوم مباحث سوال میاد
به عنوان نمونه من کتاب پیرنیا و زارعی رو خیلی با جزئیات خوندم(البته بیشترشو یادم رفت :biggrin:.... تا جایی مثلا میدونستم که فلان بنای یونانی چند ستون در نما جلویی داره و ستوناش از کدام نوع هستش و....) ولی چند روز پیش رفتم کتاب معماری اسلامی و معاصر عصر کنکاشو تهیه کردم و سوالای سالهای قبلو دیدم جا خوردم و افسوس که ای کاش همون اول سوالا را میدیدم و با تیپ سوالات اشنا میشدم هم تو وقتم صرفه جویی میشد و همم تمرکز بیشتری روی مباحث اصلی و کلی که منبع سوالات هستند بیشتر میشد
باز خوبه که قبل از این که لادن اعتضادیو شروع کنم به این مسئله پی بردم و گرنه اون کتابو هم می خوردم..:D
به عنوان نمونه همین سوالای معاصر بیشتر در مورد دیدگاهها و نظریات الگوها و نمونه های مهم و مبانی نظری طراحان سوال میومد که جزوه کامل نیا هم میتونه منبع مفیدی تو این زمینه باشه

دوستان دیگر نظری ندارن....

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااام . بچه کسی درسنامه های مرکز معماری بتن و سبک شناسی و سازه معماری قبلا زحمت کشیدن چند نفر گذاشتن کسی ماله درسای دیگه رو هم داره ؟؟
خواهشا اگه دارید بزارید خیلی مفید بودن
من درسنامه سازه در معماری رو دیدم اما بتن و سبک شناسی کجای سایته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.