عکس های دلخراشی از از زنان پاکستانی

moaqfe

کاربر بیش فعال

786
557

عکس های دلخراشی از از زنان پاکستانی که چهره آنها توسط اسید مثله شده است

این کار در پاکستان بصورت گونه ای عجیب از انتقام و یا را حل مشکلات در حال مرسوم شدن است.

moaqfe

کاربر بیش فعال
آروم سعید ، ۳۰ ساله کارمند دانشگاه اردو در اسلام آباد ،پاکستان که ۱۲ سال پیش پسری که از او جواب منفی شنیده بود با اسید چهره، پشت و شانه های او را سوزاند. وی تاکنون ۲۵ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است.

moaqfe

کاربر بیش فعال
شمیم اختر ۱۸ ساله، توسط سه پسر که او را مورد ##### قرار داده بودند با اسید سوزانده شد وی تاکنون ۱۰ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است.

moaqfe

کاربر بیش فعال
سلطانه نجف ۱۶ ساله در سن پنج سالگی در حالی که او خواب بود توسط پدرش سوزانده شد . ظاهرا او نمی خواست دختر دیگری در خانواده داشته باشد. در نتیجه سوزش او کور شد و پدر و مادرش او را رها کردند. وی تاکنون ۱۵ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است.

moaqfe

کاربر بیش فعال
شهناز عثمان ۳۶ ساله در لاهور ، پاکستان ۵ سال پیش توسط یکی از بستگان به دلیل اختلاف خانوادگی با اسید سوزانده شد.وی تاکنون ۱۰ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است

moaqfe

کاربر بیش فعال
شهناز بی بی ، ۳۵ ساله در لاهور ، پاکستان ده سال پیش توسط یکی از بستگان به علت اختلاف خانوادگی با اسید سوزانده شد. او هرگز تن به عمل جراحی پلاستیک نداد.

moaqfe

کاربر بیش فعال
کانوال کایوم ۲۶ ساله لاهور ،پاکستان دو سال پیش توسط پسری که از وی جواب رد شنیده بود سوزانده شد.او هرگز تن به عمل جراحی پلاستیک نداد.

moaqfe

کاربر بیش فعال
منیره آصف ، ۲۳ ساله لاهور ، پاکستان ۵ سال پیش توسط پسری که از وی جواب رد شنیده بود سوزانده شد وی تاکنون ۷ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است

moaqfe

کاربر بیش فعال
بشرا شرعی ۳۹ ساله پنج سال پیش توسط شوهرش بدلیل اینکه تلاش کرده بود از همسرش طلاق بگیرد سوزانده شد.وی تاکنون ۲۵ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است

moaqfe

کاربر بیش فعال
ممونا خان ۲۱ ساله کراچی ، پاکستان توسط گروهی از پسران در جریان حل و فصل اختلافات بین اعضای خانواده خود سوزانده شد.وی تاکنون ۲۱ بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است

moaqfe

کاربر بیش فعال
بی بی زینب ، ۱۷ساله اسلام آباد، پاکستان ۵ سال پیش توسط پسری که از وی جواب رد شنیده بود سوزانده شد وی چندین بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است

moaqfe

کاربر بیش فعال
نایلا فرهت ، ۱۹ساله اسلام آباد ، پاکستان ۵ سال پیش توسط پسری که از وی جواب رد شنیده بود سوزانده شد وی چندین بار تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفته است

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحشیَن بابا

واقعا ناراحت شدم آخه چه دلیلای الکی ای دارنا

saeideh_77077

عضو جدید
:cry:واقعا فکر می کنم فشارم افتاده... پاهام سست شد:cry::cry::cry::cry::cry:
خدایا نعمت سلامتی رو از ما نگیر
من شب خواب اینارو ببینم میام کله ی تورو میکنم

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خودمون کم غم و غصه داریم
تورو خدا از اینجور تاپیکا دیگه نزنین

خدا لعنتشون کنه
بعد بعضیا میگن چرا طرفو میگیرن اعدام میکنن... خوب اشتباه کرده!!!

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدای من.... :cry:
اینا چیه می ذارین.... دلم کباب شد.... من طاقت دیدن اینجور چیزا رو ندارماااااا :cry:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
labod khodeshonam ye kari kardan ke bes shodan in pesara in balaharo sareshon biaran ..
هر کاری هم کرده اون پسر چرا به خودش اجازه میده زیبایی یکی رو بگیره مگه دنیا قانون نداره
شما بگو اون بچه ی 5 ساله چه گناهی داره
تازه مگه ما زنا حق انتخاب نداریم که نه گفتن ایل بلا سرشون اومده:mad:

خیلی وحشین مخصوصا اون پدره که به جرم دختر بودن اینکارو کرد

arsiaa

عضو جدید
متاسفم........................................این دنیا جای موندن نیست :cry: