صنعتی اصفهان

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوتا سوال دارم
اول این که استاد دینامیک کی خوبه ؟ نمره و در س
دوم این که به نظرتون برای زبان چکار کنم : جهاد یا کانون یا آموزش های آزاد یا اصفهان ؟

دینامیک مکانیک :دی

اول از همه دکتر صدیق .... بهترین استاد دنیا:gol:

بعدش دیگه زیاد تفاوت ندار آدم با کی بگیره.. اون از موسوی با اون طرز درس دادن و امتحان گرفتن و تصحیح کردنش اونم از بقیه....

غیور بد نیست ولی حفظی درس میده...:mad:

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
راسته که برای ورو به صتعتی بدون کنکور یکی 60میلیون داده؟

nathan_hale

عضو جدید
با سلام من امسال در کنکور 90 در رشتهی مهندسی شینی دانشگاه اصفهان قبول شده ام اما در انتخاب بعدی در لیست انتخاب رشته که مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان هست هم حتما قبول میشده ام(با توجه به رتبه 2600 که اوردهام)اکننون سوالم این است که میتوانم از رشته ی اصلی که قبول شدهام انتقالی بگیرم و به دانشگاه صنعتی بیایم؟

aminkhan

عضو جدید
صنعتی اصفهان نرفتم،اینقدر ازش بد گفتن و خودشون هم گفتن خوابگاه نمیدیم که ما زده شدیم،البته من خانواده دوستم و دلم نمیخاد برم اونجا و پولم بسلفم،اونم برای اساتید عوضیش.
راستی برای کسانیکه خوابگاه نمیدهند، کجا برای سکونت خوبه،یکی از دوستام میگفت خمینی شهر اصلا خوب نیست و زرین شهر ورهنان و حتی شاهین شهر خوبه!!!قیمت اجاره اون دوروبرا چنده؟؟؟

Parasteshnews

عضو جدید
Academia

Academia

Get On line Web page "Academia Parasteshnews" for alltheweb Globe Edu Business in "Neostaterstage" and other services Geo Social System software storage research for all news user...http://edu.eduhttps://persiangateway.com

tina.sh

عضو جدید
شاهين شهر که توپه...البته نه به خاطر اينکه شاهين شهريم چون هر کي اومده اينورا ميدونه و ميگه
از نرخ اجاره ها خبر ندارم اگه بخواي برات ميپرسم
ولي به نظر من پاتو تو اين صنعتي لعنتي نذار....هم استاداش عقده ايه هم از امسال دارن حسابي ميچاپندمون

aminkhan

عضو جدید
ممنون از لطفتون
خواهشا قیمت اجاره ها را بدهید ممنون میشم.شنیدم اونجا آبادانی زیاده که بخاطر جنگ اومدن شاهین شهر.درسته؟

واقعا همه میگن استادای صنعتی لجن هستند. چرا؟؟؟من یکی بخاطر این یکی هم شبانه بودنش که با خرجهای دیگر 10 میلیون خرجم میشه از رفتن تقریبا منصرف شدم.میزان خودکشی ها در کوههای سید محمد و صفه هم که موید جو بیمار گونه اونجاست

tina.sh

عضو جدید
پرسيدم گفتند مرکز شهر رهن کامل 18 مليون بابت هر 1مليون کسر از رهن 30 تا 50 هزار تومان اجاره.البته ارزونترم پيدا ميشه بستگي به جاش داره!تو شهرکاي اطراف با 7-8 مليون رهنم خونه پيدا ميشه.چون شبانه هستيد خيلي خرجتون بالا ميره!!!!!!!
درست شنيديد اينجا خوزستانيا زيادن. البته از همه جا هستند(ايران کوچک)
جو اينجا خيلي هم بد نيست!!!!!!بيشتراستاداش از نظرتدريسو سطح علمي عاليند ولي هم بد امتحان ميگيرند هم بد نمره ميدن!!!در واقع اينجا بايد جون بکني و نمره بگيري
در کل خيلي هم بد نيست.

• Like
واکنش ها: barg

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسيدم گفتند مرکز شهر رهن کامل 18 مليون بابت هر 1مليون کسر از رهن 30 تا 50 هزار تومان اجاره.البته ارزونترم پيدا ميشه بستگي به جاش داره!تو شهرکاي اطراف با 7-8 مليون رهنم خونه پيدا ميشه.چون شبانه هستيد خيلي خرجتون بالا ميره!!!!!!!
درست شنيديد اينجا خوزستانيا زيادن. البته از همه جا هستند(ايران کوچک)
جو اينجا خيلي هم بد نيست!!!!!!بيشتراستاداش از نظرتدريسو سطح علمي عاليند ولي هم بد امتحان ميگيرند هم بد نمره ميدن!!!در واقع اينجا بايد جون بکني و نمره بگيري
در کل خيلي هم بد نيست.
اوووووه مگه قراره تو تهران اجاره کنن یا خونه ی ویلائی که این قدر گررووووونه!!!!
صنعتی اصفهان نرفتم،اینقدر ازش بد گفتن و خودشون هم گفتن خوابگاه نمیدیم که ما زده شدیم،البته من خانواده دوستم و دلم نمیخاد برم اونجا و پولم بسلفم،اونم برای اساتید عوضیش.
راستی برای کسانیکه خوابگاه نمیدهند، کجا برای سکونت خوبه،یکی از دوستام میگفت خمینی شهر اصلا خوب نیست و زرین شهر ورهنان و حتی شاهین شهر خوبه!!!قیمت اجاره اون دوروبرا چنده؟؟؟
به نظر من خمینی شهر بهتره چون تا دانشگاه 10 دقیقه فاصله داره مرتب به دانشگاه اتوبوس داره ولی زرین شهر و شاهین شهر کلی فاصله دارند و به طور مرتب به دانشگاه اتوبوس ندارن..کلا بدبختیه تو این شهر ها خونه داشتن

دانشگاه دقیقا بیخ گوش خمینی شهره و به سه سوت می تونی خودت را بذاری تو دانشگاه قیمت اجاره خونه هاشم به نسبت پائین تره دیگه خود دانید....
با سلام من امسال در کنکور 90 در رشتهی مهندسی شینی دانشگاه اصفهان قبول شده ام اما در انتخاب بعدی در لیست انتخاب رشته که مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان هست هم حتما قبول میشده ام(با توجه به رتبه 2600 که اوردهام)اکننون سوالم این است که میتوانم از رشته ی اصلی که قبول شدهام انتقالی بگیرم و به دانشگاه صنعتی بیایم؟

سالی که ما قبول شدیم سال 87 بعدش تو تکمیل ظرفیت می شد همچین کاری کرد...واسه شما تکمیل ظرفیت اینجوری نیست؟؟؟؟!!!!

tina.sh

عضو جدید
قیمت اجاره ها رو من از مشاور املاک ÷رسیدم.کلا اجاره ها خیلی بالا رفته دوست عزیز.
در مورد سرویس هم درست میگی.شاهین شهر به غیر از صبح فقط سرویس5/4داره.ولی من که حاضر نیستم تو خمینی شهر زندگی کنم حتی اگه سرویساش مثل ترم قبل 0.5ساعت به 0.5ساعت بشه(با عذر خواهی از همه خمینی شهریای عزیز)

aminkhan

عضو جدید
ممنون از هر دو دوست،ولی دیگر نمیام ولی اطلاعات خوبی بدست آوردم.دیگر حالم از صنعتی اصفهان بهم خورد،توهین به دوستان نباشه،من دانشگاه شیراز هستم و میگن خیلی سختگیره ولی اینجور که فهمیدم صنعتی اصفهان عقده ای تر هستن!!!!!!!بعد زور داره پول بدهی و زجر بکشی و معدل هم نیاری.من شیراز با دیمی خوندن و شب امتحانی و نصفی کپی هومورک و نصفی تلاش،معدلم شد 15.25.مسترسم اصفهان برای ارشد خیلی کمتر بشه!!!
راستی بدی خمینی شهر چیه نسبت به شاهین شهر،دوستم هم حرف شما را میگفت و میگفت اصلا خوب نیست.......قیمت اجاره ها مال شاهین شهر بود؟مال اصفهان چجوریه؟

yazdanif

عضو جدید
من دانشگاهتون دیدم بهترین دنشگاه. قدرشو بدونید.

منم دانشگاهشونو ديدم اصلا هم بهترين دانشگاه نيست جون آدما در ميارن تو انگار دلت زياد خوش بوده بدياشو نديدي آخه اينم استاده دارند البته در مقابل دانشگاه ما استاداش عقده ي کمتري دارند حالا مي گيد چه دانشگاهي دانشگاه يزد

tina.sh

عضو جدید
دليلش مهم نيست
بله قيمت اجاره هاي شاهين شهره
اصفهانو نميدونم حتما بيشتره ديكه

MEHDISH12

عضو جدید
:cool::cool::cool:
من از دانشگاه شما نیستم با بد شانسی نیاوردم
خیلی دلم می خواد کارای تاره ای که داخل دانشگاه انجام میشه باخبر بشم
:gol::gol:

water.87

کاربر بیش فعال
به دانش آموزان مناطق محروم عشقمان را هدیه دهیم
جمعیت امام علی (ع) برای چهارمین دوره متوالی طرح تدریس عشق با هدف برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم برگزار می کند. در این طرح دانشجویان و داوطلبان در ایام امتحانات به صورت رایگان در مدارس مناطق محروم شهر اصفهان به یاری دانش آموزان می شتابند

همایش معرفی طرح و ثبت نام داوطلبان روز دوشنبه 30 آبان ساعت 13 در کلاس روح الامین دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان(طبقه زیرین دانشکده) برگزار می شود
لازم به تذکر است با توجه هماهنگی های به عمل آمده حضور فقط برای دانشجوبان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی اصفهان امکان پذیر است
دوستانی که از دانشگاه های دیگر داوطلب به همکاری هستند با شماره روابط عمومی طرح تماس بگیرند
09388630837
www.imamali-esf.blogfa.com

negarbahrami

عضو جدید
استاداش فوق العادن.اونارو با استاداي يزد مقايسه ميکني؟:mad:
منم دانشگاهشونو ديدم اصلا هم بهترين دانشگاه نيست جون آدما در ميارن تو انگار دلت زياد خوش بوده بدياشو نديدي آخه اينم استاده دارند البته در مقابل دانشگاه ما استاداش عقده ي کمتري دارند حالا مي گيد چه دانشگاهي دانشگاه يزد

pegah@

عضو جدید
سلام

من پگاه هستم دانش آموز سال دوم دبیرستان دبیرستان نمونه دولتی شهرستان

درسامم خوبهههههههههههه . . . میخواستم اگه میشه شماها که دانشجوهاس طرنگی هستیم بهمنم کمک کنین

آدرس وبم : aroosakiii.blogfa.com

ایمیل : pegahjoooni@yahoo.com

850620

عضو جدید
قضیه خودکشی یکی از دانشجوهای متالوژی چیه؟
کسی خبر داره؟

tina.sh

عضو جدید
migan pelastiko keshide ru saresh ba gaz piknik khodesho khafe karde.dalilesho nmidunam vali ba in fesharayi k rumune manam gahi vaghta be in kar fek
mikonam.albate badesh k arum misham be fekram mikhandam.
hashtie mavad bude.khoda biamorzadesh

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
migan pelastiko keshide ru saresh ba gaz piknik khodesho khafe karde.dalilesho nmidunam vali ba in fesharayi k rumune manam gahi vaghta be in kar fek
mikonam.albate badesh k arum misham be fekram mikhandam.
hashtie mavad bude.khoda biamorzadesh

بابا صنعتی که راحته نسبت به جاهای دیگه!!!
اینجا گلابه باور کنید....فقط هی خودتون به خورد خودتون دادید سخته ....فلانه...بهمانه..درس به هرحال سخته ولی صنعتی در مقابل خیلی جاهای دیگه گلاب گلاب!!!

850620

عضو جدید

بابا صنعتی که راحته نسبت به جاهای دیگه!!!
اینجا گلابه باور کنید....فقط هی خودتون به خورد خودتون دادید سخته ....فلانه...بهمانه..درس به هرحال سخته ولی صنعتی در مقابل خیلی جاهای دیگه گلاب گلاب!!!

1-ترم چندی که این حرف ها را میزنی؟
2- نسبت به کجا ها گلابیه؟

بالا