صنعتی اصفهان

shiba.s.a

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
دکتر سید محمود مدرس هاشمی سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان با ابلاغ احکامی جداگانه، رؤسای جدید دانشکده های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و شیمی این دانشگاه را منصوب کرد.

بر این اساس دکتر احمد رضا پیشه ور، استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان به ریاست این دانشکده منصوب شد.

همچنین دکتر مدرس هاشمی، دکتر احمد محب، استاد دانشکده مهندسی شیمی را نیز به ریاست این دانشکده منصوب کرد.

دکتر بهزاد رضائی هم با حکم سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان، عهده دار ریاست دانشکده شیمی این دانشگاه شد.

همچنین دکتر سید محمود مدرس هاشمی با ابلاغ نامه های جداگانه، از خدمات صادقانه آقایان دکتر سعید ضیائی راد، دکتر سید محمد قریشی و دکتر یوسف غایب، رؤسای سابق دانشکده های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و شیمی تجلیل کرد.

پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان

F_C

عضو جدید
بابا خدایی عجب جاییه ها این صنعتی...
خیییلی لهه! کلی خورد تو ذوقم :(
خیلی با تصوراتم فرق داشت. اما ما صفری های خوش قدمی بودیم.. امیدوارم با تعویض ریاست دانشگاه اوضاع کمی بهتر بشه...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
صنعتی اصفهان آرزویی بود که بهش نرسیدم :d شاید با تفاوت رتبه ای کم کامپیوتر اونجا رو نیاوردم :|

YaZahra313

عضو جدید
صنعتی اصفهان آرزویی بود که بهش نرسیدم :d شاید با تفاوت رتبه ای کم کامپیوتر اونجا رو نیاوردم :|
بي خيال بابا حالا ما که صنعتي اصفهانيم چه گلي به سرمون زديم نارا حت نباش ايشالا مقاطع بالاتر

• Like
واکنش ها: etnn

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام !! بچه ها سایت یا جایی سراغ دارید که کل تاریخ دفاع ها به اضافه عنوان پایان نامه یا اسم طرف بزنه

بخصوص تاریخ دفاع های بچه های کشاورزی صنعتی اصفهان میخوام !!

shiba.s.a

سلام !! بچه ها سایت یا جایی سراغ دارید که کل تاریخ دفاع ها به اضافه عنوان پایان نامه یا اسم طرف بزنه

بخصوص تاریخ دفاع های بچه های کشاورزی صنعتی اصفهان میخوام !!

سلام

من چند وقت پیش پرسیدم از معاونت تحصیلات تکمیلی دانشکده کشاورزی گفتن توی سایت نمیزنن.
ولی اگر دانشجوی خود دانشگاه هستین همیشه روی بردها و پنل ها هر دفاعی باشه از یک هفته قبل میزنن.پشت در اتاق اساتید و مدیرگروه ها هم همیشه هست.

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام

نظرتون درباره  ارشد اصفهان چیه؟ شاید قسمت شد و اومدم اونجا.:smile:

در مورد جو دانشگاش بگین لطفا!

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام

نظرتون درباره ارشد اصفهان چیه؟ شاید قسمت شد و اومدم اونجا.:smile:

در مورد جو دانشگاش بگین لطفا!
جو محیطی اکثرا قرتی !! :D
فضا دارای افسردگی بخصوص در روز های بارانی دلت میخواد گریه کنی !!
اما از نظر اساتید و امکانات عالی ;) ( نظر شخصی منه !! یه وقت نزنیدماااا )

(M&M)

کاربر بیش فعال
جو محیطی اکثرا قرتی !! :D
فضا دارای افسردگی بخصوص در روز های بارانی دلت میخواد گریه کنی !!
اما از نظر اساتید و امکانات عالی ;) ( نظر شخصی منه !! یه وقت نزنیدماااا )

پس استاداش خوبن درسته؟ 

بیا با هم بزنیم اصفهان.:D

pouyan68

عضو جدید
این همه از صنعتی بد نگین. بذار از خوبیا صنعتی بگم
از دانشکده ی (مواد) ما در مقطع دکتری تا حالا هر دانشجو که قصد اپلای کردن داشته به هر دانشگای خارج تونسته بره و فول فاند شده. از امیکا بگیر تا کانادا و اروپاااااااااااااا
فرصت هم که همه یا اروپان یا امریکا بخصوص بچه های دکتر فتحی

البته یه نیگا به هیئت علمی دانشکده مواد بندازین حساب کار میاد دستتون
هر روز که نیگا میکنم به اعضای هیئت علمی ی غرور خاص منو میگیره .............
بهترینه تو ایران .
خخخخخخخخخخخخخخخخ

eliot -esf

کاربر ممتاز
این همه از صنعتی بد نگین. بذار از خوبیا صنعتی بگم
از دانشکده ی (مواد) ما در مقطع دکتری تا حالا هر دانشجو که قصد اپلای کردن داشته به هر دانشگای خارج تونسته بره و فول فاند شده. از امیکا بگیر تا کانادا و اروپاااااااااااااا
فرصت هم که همه یا اروپان یا امریکا بخصوص بچه های دکتر فتحی

البته یه نیگا به هیئت علمی دانشکده مواد بندازین حساب کار میاد دستتون
هر روز که نیگا میکنم به اعضای هیئت علمی ی غرور خاص منو میگیره .............
بهترینه تو ایران .
خخخخخخخخخخخخخخخخ
کسی به هیت علمیش ایراد نگرفت !!
کلا جوش خوب نیس به جا انرژی مثبت دادن تازه روحیه ادمو میگیرهمه تو حالت افسردگی بسر میبرند !

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم افسرده شدم کلن.مخصوصن تو خابگاه.مخصوصن حیاطش که شبا همه تنها میشینن رو تاب!!!!!
یه مارمولک هم ما تو حموم اتاق کشتیم جاتون خالی

pouyan68

عضو جدید
کسی به هیت علمیش ایراد نگرفت !! خخخخخخخخخخ جای ایرادم نداره خووو
کلا جوش خوب نیس به جا انرژی مثبت دادن تازه روحیه ادمو میگیرهمه تو حالت افسردگی بسر میبرند !
کلا با این جملتون مخالفم
من هر لحظه که وقتمو تو این دانشگا میگذرونم تازه روحیم بیشتر و بهتر میشه همش انرجی+ میگیرم
هرچند اساتید سخت گیری داره ولی خب صنعتیه هر کی طاووس خواهد جور.....
اشخشم به خصوص تازگیا که بیشترترم اشخشم
خخخخخخخخخخخخ

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا با این جملتون مخالفم
من هر لحظه که وقتمو تو این دانشگا میگذرونم تازه روحیم بیشتر و بهتر میشه همش انرجی+ میگیرم
هرچند اساتید سخت گیری داره ولی خب صنعتیه هر کی طاووس خواهد جور.....
اشخشم به خصوص تازگیا که بیشترترم اشخشم
خخخخخخخخخخخخ
چطوری عاشقش شدی؟بگو ما هم عاشقش شیم!!!!!!

pouyan68

عضو جدید
منم افسرده شدم کلن.مخصوصن تو خابگاه.مخصوصن حیاطش که شبا همه تنها میشینن رو تاب!!!!!
یه مارمولک هم ما تو حموم اتاق کشتیم جاتون خالی

اخی چه رمانتیک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رو تاب تنها نصفه شب اخی
چه حالی میده یه نفرم تو دانشکده دوسداشته باشی تو فکرت باشه
هی حس کنی الان میاد رو تاب کنارت میشینه تو فکرت غرق شدی که یه هویی همون دوست خل و چل دیوونت سر میرسه بدون اینکه متوجه بشی (توهمون فکره غرقی دیگ) اومده پشت سرت یه د=بادکنک باد کرده رو میپکونه و تو رو حسابی میترسونه و با بقیه دوستا که چن قدم اونورترن مثی اسب میخندن توام موندی چی بهشون بگی
چ فانتزی قشنگیه....

pouyan68

عضو جدید
چطوری عاشقش شدی؟بگو ما هم عاشقش شیم!!!!!!

خب روش نداره دیگه
اول باس خوددا دوسبداری بعد دانشگادو بعد با چنتا بچه پایه مثی خودد اکیپ شین (مثلا اکیپ ما که حدود8 نفری هسیم همه سبیل گذاشدیم)
برین از امکانات دانشگا لذت ببرین مثلا والیبال برین استخر برین چنتا اردو با هم ورودیاتون بذارین کلی عشق کنین
این وسط مواظب باش اشخ شخصی نشی
پروژتم خفن بردار که مجبور شی هر رو بیای دانشکده
جلسات دفا ارشد و دکتری هم برو کیک و رانی شا بخور کیف کن برگرد
ساده بود نه؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخی چه رمانتیک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رو تاب تنها نصفه شب اخی
چه حالی میده یه نفرم تو دانشکده دوسداشته باشی تو فکرت باشه
هی حس کنی الان میاد رو تاب کنارت میشینه تو فکرت غرق شدی که یه هویی همون دوست خل و چل دیوونت سر میرسه بدون اینکه متوجه بشی (توهمون فکره غرقی دیگ) اومده پشت سرت یه د=بادکنک باد کرده رو میپکونه و تو رو حسابی میترسونه و با بقیه دوستا که چن قدم اونورترن مثی اسب میخندن توام موندی چی بهشون بگی
چ فانتزی قشنگیه....
نمونه ای بارز از یک دیوانه ی صنعتی!!!!!

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب روش نداره دیگه
اول باس خوددا دوسبداری بعد دانشگادو بعد با چنتا بچه پایه مثی خودد اکیپ شین (مثلا اکیپ ما که حدود8 نفری هسیم همه سبیل گذاشدیم)
برین از امکانات دانشگا لذت ببرین مثلا والیبال برین استخر برین چنتا اردو با هم ورودیاتون بذارین کلی عشق کنین
این وسط مواظب باش اشخ شخصی نشی
پروژتم خفن بردار که مجبور شی هر رو بیای دانشکده
جلسات دفا ارشد و دکتری هم برو کیک و رانی شا بخور کیف کن برگرد
ساده بود نه؟
ادم پایه پیدا نکردم خووو
دو هفته اس میگم بچه ها پاشید یه تک پا بریم میدون امامی سی و سه پلی اصن جهنم و ضرر سبزه میدونی هیشکیی پایه نیس
منم بدم میاد تنا برم یه جا دادا

pouyan68

عضو جدید
ادم پایه پیدا نکردم خووودو هفته اس میگم بچه ها پاشید یه تک پا بریم میدون امامی سی و سه پلی اصن جهنم و ضرر سبزه میدونی هیشکیی پایه نیسمنم بدم میاد تنا برم یه جا دادا
خو دادا منم دو هفته پیش رفدم میدون نقش جهان تهنایی کلی خوش گذش یه انگشدرم برا خودم هدیه خریدمخودم پایه خودمم خوفردا دانشگام وقتمم ازاده اتفاقا سر کلاس نیمه هادی دانشکده برق هم باس بیام موافقی فردا همو ببینیم دادا؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو دادا منم دو هفته پیش رفدم میدون نقش جهان تهنایی کلی خوش گذش یه انگشدرم برا خودم هدیه خریدمخودم پایه خودمم خوفردا دانشگام وقتمم ازاده اتفاقا سر کلاس نیمه هادی دانشکده برق هم باس بیام موافقی فردا همو ببینیم دادا؟

نه بابا ولمون کن دادا خوشود میاد من خدم فردا میلیاردها تمرین دارم بنویسم

pouyan68

عضو جدید
نه بابا ولمون کن دادا خوشود میاد من خدم فردا میلیاردها تمرین دارم بنویسم

خو منم دارم تمرین
راسی کلاس نیمه هادی ها چ روزی و چ ساعتی تو کدوم کلاس برگزار میشه؟
اساتید کسی سولار سل کار میکنه؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو منم دارم تمرین
راسی کلاس نیمه هادی ها چ روزی و چ ساعتی تو کدوم کلاس برگزار میشه؟
اساتید کسی سولار سل کار میکنه؟

والا من صفریم خبری از نیمه هادی و تمام هادی و مهدی و اینا ندارم
خدت چی میخونی؟

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شوما لطف داری دادا !!!!!!!!
خخخخخخخخخخخ
یه استاد قدیما داشتیم صنعتی میخوند همش میگف ادما اونجا دیوونه ان
حاا که اومدم دارم با چشم خدم میبینم
تو دو هفته که اومدم 5 و 6 مورد دیوونه صنعتی دیدم
سنگ بشم اگه بخام دوروغ بگم

pouyan68

عضو جدید
یه استاد قدیما داشتیم صنعتی میخوند همش میگف ادما اونجا دیوونه انحاا که اومدم دارم با چشم خدم میبینمتو دو هفته که اومدم 5 و 6 مورد دیوونه صنعتی دیدمسنگ بشم اگه بخام دوروغ بگم
اگه دروغ بگی اجی شهید میشیباور کنچ استاد باحالی حتما منم یکیشونماز هادی خبر نداری؟ مهدیم نه؟از تقی و نقی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gsm1

ادم پایه پیدا نکردم خووو
دو هفته اس میگم بچه ها پاشید یه تک پا بریم میدون امامی سی و سه پلی اصن جهنم و ضرر سبزه میدونی هیشکیی پایه نیس
منم بدم میاد تنا برم یه جا دادا
بروپلی خواجو...................بیترس

بالا