صنعتی اصفهان

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها، کسی میتونه در مورد این 3تا استاد برام توضیح بده ؟؟
علی بوری، احسانی، صابر
و اینکه چطور امتحان میگیرن و چطور نمره میدن ؟؟؟؟

سلام
علی بوری که تازه اومده و هنوز درسی ارائه نکرده!
دکتر احسانی هم رو درس عملیات 1 خیلی حساسه و نمیذاره کسی همینجوری پاسش کنه ولی غیر منطقی نیست و اگه بخونه خیلی راحت میتونی نمره نسبتا خوب هم بگیری ولی درسای دیگه رو راحت تر میگیره.
صابر رو هم نمیشناسم! کی هست؟! مال دانشکده خودمون که نیست؟!
موفق باشی

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اصفهانی سلام اگر کسی ارشد مهندسی پزشکیه لطفا به من یکم راجع به فضای این رشته و سطح علمیش تو این دانشگاه بگه

سلام
«دانشگاه صنعتی اصفهان» رشته مهندسی پزشکی نداره!
«دانشگاه اصفهان» داره که تا اونجایی که من میدونم سطح علمیش هم خوبه، البته از بچه های دانشگاه اصفهان بپرسین بهتره.
موفق باشین.

• Like
واکنش ها: barg

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااام
کسی این جا نیس؟؟؟؟

hossein1320

عضو جدید
سلام
دوتا سوال دارم
اول این که استاد دینامیک کی خوبه ؟ نمره و در س
دوم این که به نظرتون برای زبان چکار کنم : جهاد یا کانون یا آموزش های آزاد یا اصفهان ؟

Parasteshnews

عضو جدید
دانشگاه هاي صنعتي ايران

دانشگاه هاي صنعتي ايران

من خودم "دانشگاه تبريز" فارغ التحصيل شدم اما به دليل حضور دوستانم در دانشگاه صنعتي اصفهان همواره دوستش داشتم يه سوال ميخوام مطرح كنم راجع به اينكه تا حالا فكر كرديد دانشگاه هاي صنعتي چه فرقي با مابقي دانشگاه ها دارند؟https://me.yahoo.com/rezakian49/

nathan_hale

عضو جدید
سلام با 2600 منطقه 1 مهندسی شیمی صنعتی اصفهان میشه؟
بومی اصفهان هستم
ممنون

12*12

عضو جدید
1-با رتبه 1728 منطقه 2 مي شه اونجا مكانيك بخونم؟؟؟
2-فرق دانشگاه صنعتي اصفهان با دانشگاه اصفهان چيه؟؟؟

آخرین ویرایش:

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با 2600 منطقه 1 مهندسی شیمی صنعتی اصفهان میشه؟
بومی اصفهان هستم
ممنون

سلام.
بله، انشالله قبول میشی.
پارسال تا 3500 و اینا هم قبول شدن، البته امسال ظرفیت ها رو یه کمی کاهش دادند ولی بازم انشالله قبولی.
موفق باشی

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-با رتبه 1728 منطقه مي شه اونجا مكانيك بخونم؟؟؟

سلام.
بومی اصفهان هستی دیگه انشالله؟ 1728 منطقه یک بومی اصفهان خیلی لب مرزه! تازه امسال که ظرفیت ها رو کاهش دادند، خدا انشالله کمک کنه بیاری. به فکر گزینه های بعدی هم حتما باش چون احتمالش هست که خدای ناکرده، نیاری!
تو رشته های فنی و مهندسی، دانشگاه صنعتی خیلی بهتر از دانشگاه اصفهانه چون دانشگاه اصفهان اصلا دانشگاه صنعتی نیست، یه دانشگاه مادره و تقریبا همه رشته ای هم داره و البته از اینها گذشته، رشته های فنی دانشگاه اصفهان اکثرا تازه تاسیسند و هنوز خیلی جا نیفتاده اند.
موفق باشی

12*12

عضو جدید
سلام.
بومی اصفهان هستی دیگه انشالله؟ 1728 منطقه یک بومی اصفهان خیلی لب مرزه! تازه امسال که ظرفیت ها رو کاهش دادند، خدا انشالله کمک کنه بیاری. به فکر گزینه های بعدی هم حتما باش چون احتمالش هست که خدای ناکرده، نیاری!
تو رشته های فنی و مهندسی، دانشگاه صنعتی خیلی بهتر از دانشگاه اصفهانه چون دانشگاه اصفهان اصلا دانشگاه صنعتی نیست، یه دانشگاه مادره و تقریبا همه رشته ای هم داره و البته از اینها گذشته، رشته های فنی دانشگاه اصفهان اکثرا تازه تاسیسند و هنوز خیلی جا نیفتاده اند.
موفق باشی

نه بومي استان فارس (كازرون)هستم مي خواستم بيان اونجا يا شيراز .... حالا به نظرت من شيراز قبول مي شم؟؟؟؟يا بمونم سال بعد...؟؟

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بومي استان فارس (كازرون)هستم مي خواستم بيان اونجا يا شيراز .... حالا به نظرت من شيراز قبول مي شم؟؟؟؟يا بمونم سال بعد...؟؟

با این رتبه خوب اصلا به سال بعد و اینا فک نکنیا! مردم رتبه شون 10 برابر توئه، دارند انتخاب رشته میکنند!!
منطقه 2 هستی دیگه؟
والا من شیراز رتبه هاش دستم نیست ولی خوب طبیعتا بعد از صنعتی اصفهان پر میشه، در نتیجه شیرازو انشالله حتما میاری.
راستشو بخوای مکانیک صنعتی تا رتبه های حدود 1700 منطقه یک میاوردند تا سالهای قبل، ولی امسال رو نمیدونم!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما دانشگاه شیراز یا صنعتی اصفهان مکانیک قبول نمی شی ولی با توجه به اینکه بومی هستی برق اش رو می تونی امیدوار باشی (شیراز منظورمه)
مکانبک خود دانشگاه اصفهان هم احتمالش زیاده، البته اگه شیراز و اصفهان یه قطب باشن احتمالش بالاتر میشه؛ هر چند که ظرفیت صنعتی اصفهان رو کم کردن بی تاثیر نیست
همچنین دانشگاه اصفهان برق احتمالا قبول بشین

بخوام حجت رو تموم کنم، مکانیک شیراز منطقه ی 1 میانه ی 750 و منطقه ی 2 میانه ی 500 می خواد؛ صنعتی اصفهان منطقه ی 1 میانه ی 1100، منطقه ی 2 میانه ی 1000 می خواد
اینا میانه بودن و بومی سازی اینا رو خودتون باید لحاظ کنید که تاثیر مثبت داره
------------
برای برق صنعتی اصفهان، منطقه ی 1، 1300 و منطقه ی 2، 900 هست؛ شیراز منطقه ی 1، 1800 و منطقه ی 2، 1300 هست
------------
مکانیک شیراز زودتر از مکانیک صنعتی اصفهان پر میشه ولی برق برعکس

پیشنهاد می کنم به مهندسی کامپیوتر، عمران، مهندسی پزشکی و مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان هم فکر کنید؛ همه چیز مکانیک نیست

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دانشگاه شیراز یا صنعتی اصفهان مکانیک قبول نمی شی ولی با توجه به اینکه بومی هستی برق اش رو می تونی امیدوار باشی (شیراز منظورمه)
مکانبک خود دانشگاه اصفهان هم احتمالش زیاده، البته اگه شیراز و اصفهان یه قطب باشن احتمالش بالاتر میشه؛ هر چند که ظرفیت صنعتی اصفهان رو کم کردن بی تاثیر نیست
همچنین دانشگاه اصفهان برق احتمالا قبول بشین

بخوام حجت رو تموم کنم، مکانیک شیراز منطقه ی 1 میانه ی 750 و منطقه ی 2 میانه ی 500 می خواد؛ صنعتی اصفهان منطقه ی 1 میانه ی 1100، منطقه ی 2 میانه ی 1000 می خواد
اینا میانه بودن و بومی سازی اینا رو خودتون باید لحاظ کنید که تاثیر مثبت داره
------------
برای برق صنعتی اصفهان، منطقه ی 1، 1300 و منطقه ی 2، 900 هست؛ شیراز منطقه ی 1، 1800 و منطقه ی 2، 1300 هست
------------
مکانیک شیراز زودتر از مکانیک صنعتی اصفهان پر میشه ولی برق برعکس

پیشنهاد می کنم به مهندسی کامپیوتر، عمران، مهندسی پزشکی و مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان هم فکر کنید؛ همه چیز مکانیک نیست

سلام
ممنون از جواب کاملت، اطلاعات خوب و دقیقی دادی

فقط درباره این که گفتی: "مکانیک شیراز منطقه ی 1 میانه ی 750 و منطقه ی 2 میانه ی 500 می خواد" شک دارم! فک نکنم این جوری باشه، تا اونجایی که من شنیده بودم مکانیک شیراز رو از منطقه یک با رتبه های حدود 2000 تا 3000 قبول میشدند، نه رتبه های 3 رقمی!
البته شاید هم اشتباه میکنم، ولی حداقل باعث میشه که برم تحقیق کنم در این زمینه. ;)

بازم ممنون
موفق باشی

water.87

کاربر بیش فعال
:gol:سلام به همه ي دوستان عزيز اصفهاني:

جمعيت امام علي (ع )همه ساله با فرارسيدن بهار مراسمي را تحت عنوان بوي عيد در بيمارستانها و ساير مراكز كودكان دردمند اجرا مي كند كه طي آن اعضا ، ضمن ايجاد فضاي شاد ، اجراي نمايش و سرود هاي كودكانه و پخش عيدي و شيريني در ميان كودكان ، سعي دارند حتي براي يك لحظه ،لبخندي هر چند كم رنگ را بر لبان اين كودكان بنشانند...
با الهام از اين طرح و با هدف فراهم كردن لحظاتي شاد براي دردمندان جامعه و انهايي كه لحظاتشان را با درد و رنج سپري ميكنند اين بار تصميم به بر گزاري مراسم بوي عيد به مناسبت "عيد سعيد فطر " در مركز توانبخشي محموديه گرفتيم .
به اميد انكه در اين عيد بتوانيم بوي عيد و مهرباني را به انها هديه كنيم.

زمان:عيد فطر ، ساعت 16-18
مكان مركز توانبخشي محموديه
:gol:لازم به ذكر است كه سرويس رفت و برگشت براي دوستاني كه تمايل دارند همراه ما باشند فراهم شده و براي هماهنگي مي تونن با اين شماره تماس بگيرند: 09395861151

aminkhan

عضو جدید
برای ارشد مهندسی شیمی شبانه صنعتی اصفهان آیا شانسی برای گرفتن خوابگاه دارم؟

همه از اونجا بد میگن و میگن خیلی سختگیرن واستاداش عوضین و معدل خیلی پایینه.درسته؟

sadeq.sh

عضو جدید
سلام
من یه تازه واردم هم به این تالار و هم به دانشگاه :w05:(م.شیمی ارشد پدیده های انتقال) مطالب و پاسخ هارو خوندم
خوشحالم که در بین شمام.... نمی دونم ...خیلی زودتر از چیزی که انتظارش رو داشتم نسبت به هم دانشگاهی هام تعلق خاطر پیدا کردم:redface:
"بچه های پشت کوه سید ممد" !
از ته قلبم ارادت!!:w36:

آخرین ویرایش:
  • Like

kkkeyhanful

عضو جدید
با سلام .ميخواستم در مورد رشته فيزيك در اين دانشگاه بدونم . سطحش خوبه ؟ رتبه كل چند قبول ميشن؟ به نظر شما در دانشگاه هاي ايران در اين رشته اين دانشگاه در چه سطحيه ؟(لطفا بي طرفانه قضاوت كنيد! ممنون)

• Like

civilica2008

عضو جدید
سلام بچه ها
خوبید؟؟؟
من کارشناسی ارشد عمران-زلزله دانشگاه شریف میخونم.
کسی اینجا تز یا پروژش در مورد ارتعاشات تصادفی، کنترل ارتعاشات محیطی، کنترل ارتعاشات با دامنه بسیار کم(microvibration active control) و یا کنترل فعال هست؟؟؟
اگه بشه باهم همکاری کنیم به نظرم خیلی خوب میشه.
اگه کسی جوابما بده ممنون میشم.

• Like

alifazeli iut

عضو جدید
سلام به تمام کسانی که میخوان بیان صنعتی اصفهان توصیه میکنم قبلش یه بار از نزدیک ببیننش اولا از شهر دوره دوما اصلا دانشگاه قشنگی نیست و فضای سبز جالبی نداره گاهی سخت گیری بیش از حده جدیدا هم به شدت دارن دختر و پسرها رو جدا میکنن غذای سلف هم شدیدا افتضاح شده منکه خورد تو ذوقم فکر میکردم وضع بهترین دانشگاه شهرستان(در زمینه صنعت) بهتر از این حرفا باشه البته شاید وضع جاهای دیگه بدتر باشه

• Like

kkkeyhanful

عضو جدید
با سلام .ميخواستم در مورد رشته فيزيك در اين دانشگاه بدونم . سطحش خوبه ؟ رتبه كل چند قبول ميشن؟ به نظر شما در دانشگاه هاي ايران در اين رشته اين دانشگاه در چه سطحيه ؟(لطفا بي طرفانه قضاوت كنيد! ممنون)
كسي چيزي نميگه؟

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام ترتیبی که من برای رشته ی فیزیک شنیدم:
دانشگاه شریف
دانشگاه شهید بهشتی
دانشگاه صنعتی
امیرکبیر
شیراز...

من این ترنیب را شنیدم.... راستی به چه دردتون میخوره؟!!!!

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خوبید؟؟؟
من کارشناسی ارشد عمران-زلزله دانشگاه شریف میخونم.
کسی اینجا تز یا پروژش در مورد ارتعاشات تصادفی، کنترل ارتعاشات محیطی، کنترل ارتعاشات با دامنه بسیار کم(microvibration active control) و یا کنترل فعال هست؟؟؟
اگه بشه باهم همکاری کنیم به نظرم خیلی خوب میشه.
اگه کسی جوابما بده ممنون میشم.
بعید میدونم اینجا بچه های عمران صنعتی فعال باشند تو فروم عمرانی ها دنبال یه همکار بگردید بهترترههههه

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام کسانی که میخوان بیان صنعتی اصفهان توصیه میکنم قبلش یه بار از نزدیک ببیننش اولا از شهر دوره دوما اصلا دانشگاه قشنگی نیست و فضای سبز جالبی نداره گاهی سخت گیری بیش از حده جدیدا هم به شدت دارن دختر و پسرها رو جدا میکنن غذای سلف هم شدیدا افتضاح شده منکه خورد تو ذوقم فکر میکردم وضع بهترین دانشگاه شهرستان(در زمینه صنعت) بهتر از این حرفا باشه البته شاید وضع جاهای دیگه بدتر باشه
اووووووووووووه در این حدها هم که گفتی بد نیستا..... منم ناراضیم ولی فکر نکن بقیه دانشگاه ها خبریه!!!!!!!!! آسمان بقیه دانشگاه ها سیاه تره

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-با رتبه 1728 منطقه 2 مي شه اونجا مكانيك بخونم؟؟؟

نه نمیشه مگه ندیدید که چه قد ظرفیت هاش را کم کردند!!!
زمین تا آسمون فرق بین این دوتا دانشگاهه دانشگاه اصفهان در زمینه ی علوم انسانی دانشگاه خوبیه ولی در زمینه درسهای مهندسی و پایه اصلا با صنعتی اصفهان قابل قیاس نیست صنعتی واسه خودش خیلی خداست.....

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای ارشد مهندسی شیمی شبانه صنعتی اصفهان آیا شانسی برای گرفتن خوابگاه دارم؟

همه از اونجا بد میگن و میگن خیلی سختگیرن واستاداش عوضین و معدل خیلی پایینه.درسته؟

خب منم شنیییدم....:confused: با یکی از استادهای م.شیمی هم سرو کار پیدا کردم.... سعی کن با پورمدنی کلاس نگیری :دی البته مجبور میشی باهاش بگیری.. خیلی استاد... است.... من ازش متنفرم...:mad: امیدوارم که این دو سال را به خوبی پشت سربگذارید....

بالا