صنعتی اصفهان

tina.sh

عضو جدید

بابا صنعتی که راحته نسبت به جاهای دیگه!!!
اینجا گلابه باور کنید....فقط هی خودتون به خورد خودتون دادید سخته ....فلانه...بهمانه..درس به هرحال سخته ولی صنعتی در مقابل خیلی جاهای دیگه گلاب گلاب!!!
گلابه؟!!!!!!!!!!!مطمئني؟!!!!!!!
اهان يادم نبود ضريب هوشيه من ي 50تايي با شما فاصله داره نميدونم شايدم بيشتر.در هر حال عذر ميخوام صنعتي واقعا گلابهههههههههههههههههههههه

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهان يادم نبود ضريب هوشيه من ي 50تايي با شما فاصله داره نميدونم شايدم بيشتر.در هر حال عذر ميخوام صنعتي واقعا گلابهههههههههههههههههههههه

ببینید من هر دوجا بودم...(هم صنعتی هم جاهای دیگه!!).نمیگم راحته ..خب درس سخته...حالا هرجا می خوای باشی باش...و نسبت به چند جایی که تجربه دارم صنعتی متوسطه
ضمنا الان من بگم صنعتی اخرشه خوب میشه!!!یا سختی نماد خوب بودنه!!!من تجربه خودم گفتم همین!
ضمن اینکه از اساتید صنعتی خیلی راضیم!

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببینید من هر دوجا بودم...(هم صنعتی هم جاهای دیگه!!).نمیگم راحته ..خب درس سخته...حالا هرجا می خوای باشی باش...و نسبت به چند جایی که تجربه دارم صنعتی متوسطه
ضمنا الان من بگم صنعتی اخرشه خوب میشه!!!یا سختی نماد خوب بودنه!!!من تجربه خودم گفتم همین!
ضمن اینکه از اساتید صنعتی خیلی راضیم!

در باور مردم جا افتاده که صنعتی سخته. در حالی که به قول دوستمون mec1386 در حال حاضر یه دانشگاه متوسط توی سخت گیریه. شاید قبلا سخت گیر بوده. ولی الان که اینجوری نیست. اینو می تونید از بچه هایی که از صنعتی به دانشگاه های تهران رفتن بپرسید( البته نه همه دانشگاه ای تهران)

00farzaneh

عضو جدید
سلام به همه
بچه هاي كدوماتون دكتر مهران شيرواني ، دكتر حسين شريعتمداري ،دكتر سبز عليان ،دكتر سقائيان نژاد رو مي شناسيد؟ با هاشون درس بگيرم؟

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

mahshid89

عضو جدید
اره راست می گه صنعتی سخت نیست ادم هاش درست وقتی که بهشون نیاز داری میزارن میرن صنعتی شخت نیست ما سخت اش کردیم وگرنه میشه توش بود و لذت برد به شرطی که................

e.h70

عضو جدید
اره راست می گه صنعتی سخت نیست ادم هاش درست وقتی که بهشون نیاز داری میزارن میرن صنعتی شخت نیست ما سخت اش کردیم وگرنه میشه توش بود و لذت برد به شرطی که................

درسته در سخت ترین شرایط هم میشه لذت برد ولی سختگیریا گاهی از یاد آدم میبره که باید در هر شرایطی دلخوش بود.:gol:

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز

چند تا نمونه سوال از درس کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی از استاد آقامیری خواستم

استادمون دانشجوش بوده...حالا از اون سوالات میخواد واسمون بیاره از دوستانی که دانشجوی دانشگاه اصفهان گروه مهندسی شیمی هستن خواهش میکنم کمکم کنن

samin b

عضو جدید
من واقعا دوست دارم ارشدم بیام صنعتی اصفهان

آخرین ویرایش:

sepidehr85

عضو جدید
سلام ،کسی‌ میتونه در مورد ارشد برق الکترونیک دانشگاه صنعتی‌ اصفهان به من اطلاعات بده؟

nrezaei31

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه با رتبه 400 میشه مخابرات سیستم صنعتی اصفهان آورد یا نه؟؟؟؟؟؟/

water.87

کاربر بیش فعال
آرزویت را به من بسپار! کعبه ای خواهم ساخت از جنس ِسادگی ِ آرزو هایت!
طواف ِ من به دور ِ کعبه دل ِ کوچک ِ تو! قربة الی الله..
جمعیت امام علی(ع) قصد دارد تا همزمان با میلاد امام شیعیان، حضرت علی(ع) با برگزاری طرح کعبه کریمان با تمرکز ویژه بر منطقه حصه، سهم ِ کوچکی داشته باشد در برآورده کردن ِ آرزوی کودکان ِ حصه!
طرح کعبه کریمان طرحی است که در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزار می شود. هدف از این طرح برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و کودکان مراکز بهزیستی و بیمارستان ها می باشد. در این طرح کودکان آرزوهای خود را بر روی کاغذی نوشته و آن را درون کعبه هایی مقوایی فرار می دهند و سپس آرزوی درون این کعبه ها به دست معتکفین، دانشجویان و اقشار نیکوکار جامعه برآورده می شود و به دست ِ کودک خواهد رسید..
به امید آنکه لبخندی باشیم بر لبان ِ کودکی و پیام بر ِ عشقی باشیم از سوی علی)ع( برای کودکانِ سرزمینمان..
imamali-esf.blogfa.com

mohammad_444_0o

عضو جدید
سلام دوستان
بچه ها من واسه صنعتی اصفهان مهندسی مکانیک درخواست انتقالی دادم
اگه قبول کنن شبانه میشم و ...؟
از شرایط دیگه ش خبر ندارین؟
نمیدونین بهم خوابگاه میدن یا نه؟؟
مرسی

sepideh.02

عضو جدید
بنظم کارخیلی خوبی کردین ادرس سایتهاتونوگذاشتین.منم برق میخونم اما ی دانشگاه دیگه که خیلی بهتون نزدیک.موفق باشین

nahal_e77

عضو جدید
سلام انتقالی اگه جز 3 نفر اول رشته ات بشی با انتقالت موافقت میکنن ،خوابگاهم بهت نمیدن

danaye

عضو جدید
عجبببببب دانششششششگاهیییییهه
اینن صنعتیییییییی
/
چهههه دانشششجوهییییی

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
زنده باشی صنعتی.
جانابیابشنوفغان ............درصنعتی دراصفهان
یادش بخیر

ali_ham

عضو جدید
بچه ها . برای تغییر رشته در آخر ترم دوم چه شرایطی لازمه ؟
ایا دانشگاه تو این کار دستش بازه؟
مثلا برای تغییر رشته از عمران به مکانیک (با توجه به این که در دو ترم اول دروس زیادی از این دو رشته به هم شبیه هستند)؟؟

palang-sorati

عضو جدید
آقا اینجا کسی هست که با دکتر آقا میری کلاس عملیات واحد یا ترمو دینامیک داشته باشه و فایل پاورپوینتی رو که تو عملیات از روش درس می دهد داشته باشد

nilooofar mazidy

عضو جدید
با این که داریم اینجا پیر میشیم
اما بازم خیلی خوشحالم که دارم توی صنعتی اصفهان درس میخونم
امیدوارم هرکسی که واقعا میخواد اینجا قبول بشه به آرزوش برسه

خصوصا خوابگاه های صنعتی که نمییدونید عجب صفایی داره !!!!!!!!!!

shiba.s.a

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
سلام به همه
بچه هاي كدوماتون دكتر مهران شيرواني ، دكتر حسين شريعتمداري ،دكتر سبز عليان ،دكتر سقائيان نژاد رو مي شناسيد؟ با هاشون درس بگيرم؟

سلام
هرچند دیره ولی بگم واسه آینده اگه خواستین بگیرین.
دکتر شیروانی خیلی خوبن باهاشون خاکشناسی داشتم.
مهندس سقاییان نژاد رو هم تعریفشون رو شنیدم توی نمره دادن گویا خیلی سخت نمیگیرن. این ترم باهاشون آبیاری دارم که نه میتونم بگم بد هستن نه پرفکت.

بالا