صندلی داغ پریسا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

?!؟

عضو جدید
131-اگه یکی بهت بدی کنه چکار می کنی؟
132-اگه یکی بهت بدی کنه بعد کوتاه بیای بعد بگه عرضه نداشتی ازش حقت رو بگیری چه حالی بهت دست میده؟:دی چکار میکنی؟
133- تا حالا شده اینقدر از کسی متنفر بشی که دوست داشه باشی بمیره؟
134- ماکسیمم شدت تنفرت تا حالا چقدر بوده؟برای کی؟
135- تو این دنیا از کسانی که زنده اند کی رو بیشتر دوست داری؟
136- توی این تالار از کی بیشتر بدت میاد؟
137-اگر به زمانی برگردی که برای اولین بار پای کامپیوتر و اینترنت نشستی چه تغییری در استفاده از اینترنت میدی؟ آیا اصلا تغییری می دی؟ چرا همین الان اون تغییر رو نمی دی؟
138-فکر می کنی به اینترنت معتادی؟
139-چه کسی این تالار رو بهت معرفی کرد؟
140-تا حالا شده تو موقعیتی باشی که آرزوی مرگ کنی؟

?!؟

عضو جدید
141-در روز چند بار مسواک می زنی؟
142-وقتی بچه دار بشی می زاری بچت به اندازه خودت بشینه پای کامپیوتر؟
143-تا حالا عاشق شدی؟
144-كي از همه بدتر شكنجت كرد؟
145-تا کی ادامه میدی؟
146-اگه اعدام بخوای بشی قبل اعدامت چه جمله ای رو میگی؟
147- کیو بیشتر دوست داری؟مهسا یا نیلو؟
148-بعداز این صندالی داغ تو باشگاه چه برنامه ای داری؟
149-دوست داری بازم بشینی؟
150- فردا هستی؟

آخرین ویرایش:

?!؟

عضو جدید
151-شخصیت های مورد علاقه خودتون رو بگید(مثلا سیاسی-مذهبی-ورزشی-اسطوره ای و ...)
152-کاربرانی که کمتر باشون راحت هستین.
153-میانه ات با ورزش چطوره؟
154-با چه تخصص هایی آشنایی داری؟
155- درباره کلمات زیر هر چی خواستی بگو:
خدا:
پریسا:
بهشت:
جهنم:
عزرائیل:
امام علی(ع):
ایران:
محمد اصفهانی:
اندی:
سندی:
عشق:
دوست داشتن:
اشک:
بهار:

156-درباره جملات زیر هم یه توضیحی بده:
پریسا خانم و روزی که به دنیا اومد
پریسا خانم و دعوا با شوهرش
پریسا خانم اژدها میشود!
پریسا خانم ترسناک میشود!!!
پریسا خانم در حلقه محاصره ی کوسه های آدمخوار
پریسا خانم و شوهر و بچه هایش

157-کله و پاچه دوست دارید؟ چرا؟
158-تا حالا به کسی حسودیتون شده؟
159-منتظر امام زمان هستید؟
160-تا حالا نماز جمعه شرکت کردی؟

?!؟

عضو جدید
161-ساعت مچی میبندی یا از موبایل استفاده میکنی؟(در صورت استفاده از ساعت مچی مارک و مدل آن را نیز ذکر کنید)
162-یه سوال قشنگ از خودت بکن و جواب بده(بدون شوخی و مزاح و طنز و ...)
163-بدترین کتکی که خوردی کی بود و چه جوری و توسط چه کسی بود؟
164-تا حالا چقدر فیلم بازی کردی واسه مردم؟ راستش بگو
165-اگه بدونی خدای نکرده تا 1 ساعت دیگه میمیری و منکر و نکیر میان برای عذاب قبرت چه کار میکنی و چه حالی بهت دست میده؟
166-شنیدید که میگن داغ ترین جای جهنم برای کسانی است که در لحظات حساس سکوت اختیار می کنند؟؟ تا حالا شده با سکوتت سر کسی رو به باد بدی؟
167-درباره تصورت از آینده برامون توضیح بده؟
168-اولین کلمه ای که گفتی چی بود؟(نمیدونی از والدین بپرس)
169-شنا بلدی؟
170-نظرت در مورد سایت:

آخرین ویرایش:

?!؟

عضو جدید
171- اسم پریسا رو کی برات انتخاب کرد؟
172- از زندگیت راضی ای؟
173- الان ساعت چنده ؟
174- از خودت راضی ای؟
175- مجردی یا متاهل؟
176- اسم کسی که خاطره خوب باهاش داشتی و الان دوست داشتی کنارت میبود چیه ؟ (عشق اولت یا غیره)
177- از دوستای باشگاه چنتا رو از نزدیک دیدی؟
178- الان که همه پیامبرا و اماما فوت شدن و فقط یه امام مونده که اونم غایبه ، اگه خدا حرفی با مردم دنیا داشته باشه چطوری به گوششون میرسونه ؟ یعنی تو این 1400 سال هیچ حرفی با مخلوقاتش نداشته ؟
179- چندتا فیلم دیدی؟
180-این سوال آخری خیلی بی ربط بود، نه ؟

?!؟

عضو جدید
181_ چرا به شما زنا ضعیفه میگن؟
182_ چرا وقتی آب سر بالا میره قورباغه ابوعطا میخونه؟ نمیشه ابوطاها بخونه یا مثلا ابوقلی؟ پس وقتی سر پایین میره چی میخونه ممکنه بزنه تو فاز اسمایه دخترونه مثلا اُمِ نگین یا اُمِ بهار بخونه؟
183_ چرا این خواننده ی های اونور آبی میگن : چرا خورشید می تابه ، چرا میچرخه زمین ، عشق من بگو چرا تو فقط بگو همین؟ مگه خودشون نمی دونن که عشقشون باید بیاد بگه ؟
184_ سقف آرزوهات کجاست ؟ زیاد بلند نگیریش وگرنه شهرداری بدجور جریمت میکنه و تراکم محسوب میشه
185- این بازیکنه هست که اسمش مسیِ ... میگم نمیشد اسمش و بذارن نقره ایی یا طلایی؟ بنظرم خوشکل تر بود هاااااااااااااااااااا نه؟؟
186_ تیکه کلامت ؟
187 - شنیدی میگن تو خودت نمره ی بیستی؟ خوب سی که بیشتره چرا 20؟ چرا مثلا صد نه؟
188_ استغفرالله اگه خدا جنسیت داشت تو فکر میکنی مرد بود یا زن؟ دلیلش رو هم بگو ...
189_ دیدی میگن دورت بگردم؟ خوب حتما باید دوره یکی گشت دیگه ...حالا چرا زمین عین خلا همش دوره خودش میگرده؟ اگه خله چرا خله؟ اگه نیست حتما خودشیفتست اگه هست چرا هست؟
190_ میگم پریسا جان مگه یزد گرده که شهریار نوه ی خسروپرویز همسر شیرین، اسم پسرش رو گذاشته یزدگرد؟ نمیشد بذاره کرمان گرد یا اهواز گرد؟

?!؟

عضو جدید
191_ چرا رنگین کمون هفت رنگه ؟آسمون هفت طبقست؟ هفته هفت روزه و خدا تمام مخلوقات رو تو هفت روز آفرید مگه هشت خواهرش نیست؟ خوب گناه داره طفلی...نظرت چیه؟
192_ چرا میگن پادشاه چرا نمیگن دستشاه یا گردنشاه؟
193_ چرا به برنامه کودک میگن کارتون؟ چرا نمیگن مقوا یا جعبه یه سبد؟
194_ میگم شتر مرغ بچه ی شتر و مرغه؟ اگه هست مگه میشه یه مرغ بتونه بچه ی شتر رو بزاد یا مثلا یه شتر از یه مرغ باردار بشه؟ اگه نیست پس چرا اسمش شده شتر مرغ ؟ اگه منظورشون مرغ بزرگه خوب فیل که از شتر بزرگتره .......
195_ دیدی افغانی ها وقتی می خوان بگن چی کار میکنی میگن : چَ کار مِ کنی؟؟؟ حالا این چَکُش یه کلمه ی افغانیه ایا؟ یعنی چی میکُشی؟
196_ نظرت درباره ی این کلمات چیه ؟؟؟
مادرشوهر:
خواهرشوهر:
بقال سر کوچه:
پسر همسایه:
مَش زری کیسه کش حموم :
197_چرا درد رو از هر طرف بنویسیم لعنتی باز هم میشه درد؟
198-الان چه حسی داری ؟
199-تا حالا شده عمدا روزتو بخوری ؟ کی ؟ چرا ؟ چگونه ؟

200-رابطت با حمید ؟

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم فعلا: کافیت باشه اینو هم جواب بده تا ببینم چی از تو جوابت در میاد که بازم بپرسم:دی
سری 20 از 100

1-
مگه دري كه لنگه داري يا نه؟ نه پری فقط حرف نداره

2-چي ابتكار كردي كه بهت ميگفتن؟(فكر كنم مسخرت ميكردن) سوالت نا مفهومه! کلا در گذشته خیلی دور بچه مبتکری بودم :دی بازی می ساختم واسه خودم

3-تا حالا دروغ نگفتي؟(بگو به جون...) چرا گفتم. ولی از همون دروغایی بوده که اگه نگی یه جا ممکنه منفجر شه!

4-تا حالا پستونك خوردي؟ آره :دییی تو بچگیم اصلا پستونک نخوردم! بزرگ کع بودم خوردم :دی

5-ميدوني ادم به چيزايي كه نداره توجه ميكنه؟ آره گاهی

6-تا حالا از پسري خوشت اومده كه بخواهي بهش بگي؟ آره خوشم اومده از خیلیا:دی

7-دماغتو عمل كردي؟ نه. اگه دماغم بزرگم بود عمل نمی کردم گناه داره ممکنه بیفته!!

8-اگه يه مكانيك بياد خواستگاريت قبول ميكني؟ بستگی به خصوصیات اخلاقیش داره. اینکه مثل هم باشیم. یکی اومده :biggrin: البته از نوع مهندسش:دی

9-ابدارچي شركت چي؟ مطمئنا این کارو نمیکنه!! قبول نمی کنم چون دو نفر برای ازدواج باید در سطح هم باشن. اگه نباشن هردوطرف اذیت میشن

10-یه جوک باحال تعریف کن آخرین سوال قضنفر: پس این حقوق بشر کی به حسابمون واریز میشه؟!
:d
ههههههههه فک کنم یکم برف باید واست بیارم تا خنک شی:دیییییییییییییی
خوب بود خوب بود مرسی. فقط خیلی زیاده نامردااااا :D

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پری جون سلام عزیزم خوش اومدی

1.اولین عیدی ک گرفتی یادته ؟چی بودواز کی گرفتیش؟ اوممم... اونی که یادمه وقتی بود که هنوز مدرسه نمی رفتم. تو قطار بودیم. از مامان و بابام. هنوز دارمشون. روش نوشته قطار قطار..... پول بود.

2.آخرین باری ک جدول حل کردی؟ آخرای مهر. جدول سودوکو

3.آخرین باری که سوتی دادی کی بود؟چی بود؟ اوممم.... یادم نیس آجی. یکی از سوتیای اخیرم اینکه اسم یکی از دوستای گل باشگارو اشتباه می گفتم! چند ماهه دوستشم فک می کردم اسمش یه چیز دیگست!

4.تیپ اسپورتی یا شیک و رسمی؟ اسپورت. خیلی کم پیش میاد بخوام شیک و رسمی باشم :دی

5.بیشتر دوس داری با دوستات بیرون بری یا خونواده؟ هردو. بستگی به جاش داره بیشتر. ولی دوستامو خیلی دوس دارم راحتم باهاشون خیلی

6.دوس داری خواستگاریت چایی رو بریزی رو دوماد محترم؟! :دیییییی آره بد نیس :دی

7.موز؟انار؟گلابی؟ انار

8.تاحالا شده بری بیرون پول همرات نباشه؟اگه بوده چیکار کردی؟ آره یه بار رفتم دانشگاه دیدم کیف پولمو نیاوردم (با بابام رفتم) از دوستم قرض گرفتم. دیروزم کارت بانکیم افتاده بود از تو کیفم رفتم دانشگاه پولی که داشتم خرج شد دیدم هیچی ندارم :دی بازم دوستم به دادم رسید وگرنه باید پیاده میرفتم خونه :دییی

9.تا حالا پول زیادی پیدا کردی؟اگه آره چیکارش کردی؟ نه پیش نیومده
مرسی از حضورت عزیزم

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام چطوری؟:Dخوش میگذره؟:D سلاام آقا سعید جزغاله

خب منم اومدم چند تا سوال بپرسم تٍک (تکراری) هم بود باید جواب بدی.:D

1.چه سبک آهنگی گوش میکنی؟ تکراری :دی کلاسیک دوس دارم

2.بهترین تفریحاتت چی هست؟ آهنگ گوشیدن، بیرون رفتن، کتاب خوندن، تئاتر،....

3.دنیای واقعی رو بیشتر دوست داری یا دنیای مجازی؟ واقعی.... چون زندست

4.فرق دنیای واقعی و مجازی رو بگو. تو دنیای واقعی تصویر داری اینجا ه :دی اینجا روابط محدوده و آدمه همه مرموزن. ولی تو دنیای واقعی همه چی احساس میشه.
البته بعضی از آدما تو دنیای مجازی خودشونن ولی تو دنیای واقعی نه....! برعکسشو نداریم. چون کسی که تو دنیای واقعی خودش باشه اینجا نمیتونه نقش آدم دیگه ای رو بازی کنه. البته حالت خنثی هم داریم :دی

5.چرا دوست نداری صندلیت داغ بشه؟حوصله شو نداری؟ چون وقت ندارم بیام جواب بدم :D الان موندم چجوری این همه سوالو جواب بدم!!! درسام زیاده.

6.بدترین سوتی ای که دادی رو تعریف بکن.:D تکراری.... برو بگرد پیدا کن که بیشتر بهت خوش بگذره :دییییی

7.اگه بفهمی یکی که بهش خیلی اعتماد داشتی بهت نارو زده..چه حسی بهت دست میده و چکار میکنی؟ حس وحشتناکیه...!!! اول شوکه میشم، بعد میرم تو خودمم. فوش میدم به خودم که چرا اینقد ساده بودم. کلا از این نظر که حرف کسی و باور کنم آدم ساده ایم. فک می کنم همه راس میگن. تا حالا پیش اومده این مورد. صعی می کنم دورشو خط بکشم.

8.اگه یه لباس که از نظر خودت خیلییییییییی قشنگه بپوشی بعد هر کی دیدت بگه اه چه زشته..عوضش میکنی یا نه؟ بستگی به طرفش داره و مدل لباسم. اگه واقعا دوسش داشته باشم نه ولی ممکنه به خاطر اون نفر این کارو بکنم. نظر دیگران باید احترام گذاش دیگه. ولی باز می پوشم اون لباسو جای دیگه. اگه کسی مثل پسر داییم باشه بهش میگم سکوتو رعایت کنه

9.منو توو 1 خط کامل تعریف کن.:D آشنایی ندارم زیاد....... با ادب، کمی حساس، معتاد به نت، پایه در انجام بعضی امور مانند سوزاندن و حرص دادن دیگران. با وفا و مهربون.

10.نظرت راجع به سوالام؟ خوب بود دما کاهش پیدا کرد :دییییییی

خسته نباشی فعلا..شاید بازم اومدم.:gol:
سلامت باشی آقا سعید
شما خسته نباشی زحمت میشه برین استراحت کنین شما :D

آخرین ویرایش:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش ناصر دادا برو دارمت ..... تو کار شما پسرا موندم!!!! والا

خو اونا رو که هنوز جواب دادی بجنب دختر اینا واجب تره یا درس و کتاب عجبا ها!!..... صد در صد اینا!!!!! 0_o

1- پری نظرت کلا در مورد 21 دسامبر چیه؟ توضیح بده؟(بگو اعتقاد داری که راسته یا نه.. بیچاره اگه بگی آره معتقدم فردا که اتفاق بیفته مشهور میشی ها میگن این پیشگو بوده از ما گفتن ...:دی )
تکراری..... :دی نظرمو گفته بودم قبلا. امروز 21 دسامبر، اینجا مشهد است، هیچ اتفاقی نیفتاده و ما مشهور شدیم :دییییییی

2- خو حالا فرض رو بر این میگیریم که اتفاق بیفته .. وقتی بیدار شی ببینی هیچکس و هیچ چیز در کنارت نیست چیکار میکنی؟
می فهمم خودممم در کنار هیچ کس و هیچ چیز نیستم... منتظر میشم ببینم کی میاد کنارم :دیییییی

3- در ادامه بعد اتفاق اولین چیز یا کسی که دنبالش میگردی کیه یا چیه؟
خدا.....

4- پری به فیلم همه علاقه داری؟ میبینی؟
فیلم همه؟! فیلم همه چیه کامران؟! نه نمی بینم :دی ولی علاقه دارم

5- تا حالا شده یه فیلم ببینی آخرش واسه شخصیت فیلمه بشینی همچین از ته دل گریه کنی؟
آرههه :دییییی البته تو مود ناراحتیم بودم. یه بار یه فیلم هندی دیدم، واقعا هندی بود، یه پسر بچه بود که مامانشو می خواست، زندگی سختی داشت (از لحاظ عاطفی) واسش خیلی گریه کردم :دی

6- سریال چی ؟ سرال هم میبینی؟ منظورم سریال های خارجیه ها نه ایرانی؟
از فیلمای کره ای بدم نمیاد گاهی میبینم. سریالای تلویزیونو کلا نگاه نمی کنم. اهل تی وی نیستم

7- بهترین فیلم و سریالی که تا حالا دیدی رو بگو؟
فیلم و سریال قشنگ زیاد دیدم. حافظم اونقد ماشالا تو این چیزا خوبه یادم نیس اسمشونو. یه فیلم دیدم درمورد جهان های موازی.... اگه کسی اسمشو میدونه بگه. از اون خوشم اومد

8- برنامه ات کلا واسه آینده چیه؟( حالا خواستگار نداری الکی چرت نگی میخوام فعلا درسمو بخونم ها...:دی)
تکراری:دی.... ولی ممکنه جواب الانم فرق داشته باشه با قبلی:دیییییی حالا فعلا که می خوام درسمو بخونم. بعدشم ازدواج می کنم و زندگی بعدم به اون بستگی داره.

9- به نظر خودت اینی که الان هستی همونی که تو کودکی آرزو داشتی بودی یا نه هنوز به اونجا نرسیدی؟(منظورم ایده آل های دوران کودکیته)
نه خب انتظارم همیشه از خودم خیلی زیاده. اون نیستم. اصلا فکرسو نمی کردم تو موقعیت الانم باشم!

10 - بازی های دوران کودکیت چی بود یادت میاد؟ خاله بازی و دکتر بازی هم میکردی؟..:دی
آره می کردیم. خاله بازیای خونه مادربزرگم و هنوز یادمه :دی دکتر بازی نمی کردیم زیاد. فقط یکی دوبار یادمه دکتر بازی کردیم. از بچگی از پزشکی خوشم نمیومد :دیییییی
بگردو پیداش کن، وسطنا، بازیای فکری، پازل ..... کلا زیاد بازی می کردیم
مرسی از سوالات فنیتون!! :دی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آبجی پری سلام داداش گلم

خوبی؟نسوختی؟؟؟؟؟ نه زیاد ولی زیاده سوالااااا :confused:

سوالم بپرسم منم؟دی بفرمایین

1- خوبی؟ قربون شما... خوبم خوبی شما؟

2-میگن یوزرتو عوض کردی!ولی آخه این که همون قبلیه؟قضیه چیه؟
آره. اوایل اسم و فامیل خودم بود. با شما بعد اینکه عوض کردم آشنا شدم.

3-ناصر کچله؟ شک داری؟

4-من بچه خوبیم یا ناصر؟ داداشم :دی

5-اسمت پرسه یا پری؟دی والا فقط شما بهم میگی پرس :دیییییی پریسا، پرس، پری، پپر، پسیلا، پاریس، پاستیل، .... اسم زیاد داریم

6-الان منو دیدی خوشجال شدی؟دی آره خیلی وقت بود ازت بی خبر بودم :دی

7-آب سرد بریز رو سرت ببین چطوری میشی؟ نمیریزم.... مامانم میکشتم. اگه مامانم نبود میریختم :دی اخه سرما خوردم

8-برو سوال 9 رفتم

9-برگرد سوال 8 برگشتم

10-بازم بیام؟ تشریف بیارین ولی خسته میشین برین استراحت کنین :دیییییی
ممنون از حضورت داداش گلم

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یالله...

سلام 100 تا سلام سلام علیکم. خوش اومدین

خوبین؟ منو کم داشتی ک اومدم
بهتره تسلیم بشی
نچچچچچچ..... ما تسلیم نمیشویم

بریم سراغ سوالات:

1.اسم محل سکونت و هر چی به ذهنت میرسه در حد متعارف

مشهد. الان به ذهنم میرسه که یه سفر برم شمال یکم خستگی این صندلی کم شه.... اگه بتونم حمیدم پیدا کنم یه خسته نباشید بهش بگم!!!!!
2. منو میشناسی تو باشگاه تا حالا باهام برخورد داشتی یا نه؟

نه زیاد نمیشناسم. یکی دوبار تو تاپیکا دیدمتون
3.بهترین رفیقت تو باشگاه کیه؟

تکراری..... برین بگردین که یکم خستگی از تنتون بره :دی
4. واقعا عکس اواتارم شبیه دختراس؟ عکس خودمه تا حالا خیلیا بهم گفتن تو دختری..

آره هست :D
5.غذا چی دوس داری؟

همه چی می خورم. قرمه سبزی و از قیمه بیشتر دوس دارم!!! :surprised: (میدونم جاش نبود اینو بگم :دی)
6. تا حالا عاشق شدی؟

بازم تکراری.... نه نشدم.

7.تو میگی فردا دنیا تموم میشه ؟ من میترسم

نه نترس امروز دنیا تموم نشد :دی

8. از چه تیپ پسرای خوشت میاد؟ راستشو بگو

تکراری.... اول بگم که از پسرای سوسول متنفرم. از پسرای با شخصیت و تودار خوشم میاد. انسانیت داشته باشن صادق و وفادار باشن.

9. ماشین چی دوس داری؟

هیوندا

10. از کدوم سوالم بیشتر خوشت اومد یکی انتخاب کن لطفا/ هیچکدوم؟؟
:biggrin:
اونی که پرسیدی دختری یا پسر!!!! خخخخخخخخ

ممنون که برام وقت گذاشتی موفق باشید...
خواهش می کنم وظیفست
خدانگهدار
ممنون از حضورتون

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کشتمت :D به من نگفتی ها :cool: آره خو دوس ندارم جزغاله شم :D فهمیدی؟ :دییی

بجواب :دی
دارم برات آقا بهزاد

نظرت نسبت به روان شناسی چیه ، اهمیتش در زندگی؟

خیلی روانشناسی دوس دارم. زیاااااااد

کاربردش رو در جامعه چقدر می بینی ؟
تو جامعه ما فقط منبع درآمده. خیلیا هستن نیاز دارن بهش ولی فک می کنن پیش روانشناس رفتن مستلزم دیوونه بودنه!

چقدر لازم می دونی که 2 نفر قبل ازدواج به یک مشاور ازدواج مراجعه کنن؟ خودت معتقدی؟

40 درصد اگه انتخابشونو کرده باشن. آره معتقدم

به نظرت چقدر از جدایی ها بدلیل عدم شناخت مناسب یکدیگر است ؟
60 درصد. وقتی طرقتو نشناسی برخورد درست تو موقعیت های مختلفو نمیدونی. عکس العملارو نمیشناسی. درک درستی از طرفت نداری.

آیا مشاور قبل از ازدو اج به آشنایی بیشتر کمک می رساند؟

نه اونجوری چون احتمالا همو شناختن قبلش یا یه آشنایی نسبی دارن. ولی ذهنشونو بیشتر باز می کنه تو مسائل مختلف. بهشون کمک می کنه همه چیزو در نظر بگیرن

چرا بسیاری از ازدواج های گذشته مث ازدواج مادربزرگهامون بدون داشتن مشاوره و شناخت های قبل ازدواج تا به الان پابرجا مونده ؟

به خاطر اینکه خیلی از مسائل این دوره اون موقع نبوده. آزادی بیشتر خانوما، کار کردنشون بیرون از خونه. آزادی برای تصمیم گیری. اون زمان بیشتر با هم میساختن. اگه راضی نبودن باز هم کنار هم زندگی می کردن. ولی الان توقع مردم بالا رفته. خواسته خودشون ارجهیت داره. مردم خودخواه شدن. اون زمان خانوما صبورتر بودن. می سوختنو می ساختن :دی

جداً چرا بسیاری از ازدواج های گذشته موندگارتر از اخیراً هست؟

گفتم که.... چندبار می پرسی ؟؟ :D اون زمانا به آبرو خیلی اهمیت میدادن. این چیزارو بد میدونستن. ازدواج ها بیشتر زیر نظر خونواده ها بود. الان با این جامعه مردم تنوع طلب شدن!!! حتی انتخاب خودشونو قبول ندارن!

اصلاً به نظر تو زن و مرد در گذشته خوشبخت بودند یا فقط در حق هم صبوری می کردن ؟

خوب و بد همه وقت و همه جا هست. شاید ازدواجایی الان باشه که از اون زمان خیلی خیلی بهتر باشه و دوامش بیشتر باشه. با رضایت بیشتری زندگی کنن!

دلایل اصلی و برجسته بسیاری از جدایی های امروزه رو چی می دونی؟

دخالت نا به جا، صبور نبودن و پر ادعا بودن. خیانت، درست فکر نکردن از همه مهمتره

چقدر با این نظر موافقی که ازدواج هایی که با دوستی های امروزه شروع شود اکثراً نهایتش به جدایه ؟
بستگی به نوع دوستی داره. اگه از رو بچگی و فکر نکردن باشه حتی اگه راضی باشن باز هم یه مشکلاتی تو زندگیشون هست. ولی اگه دوستی به آشنایی بیشتر ختم بشه موفق میتونن باشن. بعضی از دوستیا اینجوری شروع میشه که فک می کنن رابطه ای رو شروع کردن که حتما باید به ازدواج ختم بشه!! ولی اصلش اینه که یک رابطه واسه اینه که ببینی چقدر تفاهم وجود داره و بعد تصمیم بگیری.
یه لیوان آب بیار اتاقم گلوم خشک شد :cool:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوصله ندارم رنگاشو عوض کنم همینطوری کپی و پیست میکنم :D
سری دوم :w02:

سری دوم سوالات

1.قلبا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده.
آره..... اعتقاد قلبی دارم که ارزشی که خدا به خانوما داده خیلی بیشتر از آقایونه. اینکه آدم تو وجود خانوما رشد میکنه نشون میده خدا ارزش زیادی برامون قائله. اینکه خانوما وظیفه آرامش خونوادرو به عهده دارن نشون میده ارزش دارن. اینکه خدا خواسته خانوما از خودشون محافظت کنن ارزششونو نشون میده...... و الی آخر.... البته بستگی داره که سر بودنو تو چی ببینی. قدرت یا هویت

۲.خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟
آره خیلی زیاد.... کتاب زیاد می خونم (کتاب روانشناسی) پیاده کردن افکار و بررسیشون

3.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟
ساختن یه زندگی ایده آل و داشتن آرامش تو خونه

4.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟
اسپورت

۵.شبا خونتون پشه داره؟ نه
مرسی از سوالای تخصصیت :دیییییی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری 3 ومممممممممممممممممممممممممممممممم:surprised:

تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟

نه نگفتن :دی هیششششکی

چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هرکسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟
چون به خودشون اجازه دخالت و قضاوت میدن. ما حق اینو نداریم که درمورد کسی تصمیم بگیریم یا قضاوتش کنیم!

البته یه سری چیزا هست که یه خصوصیات کلی از اون شخص بهمون میده. ولی مسخره کردن درست نیست. اگه مطابق سلیقه ما نباشه حتما اجباری نیس که طرفو مسخره کنیم.

تا حالا شده یکی ی کلمه محبت آمیز بهت بگه و تو با همه خوش اومدنت ولی مزه لذت شنیدن این کلمه رو از فرد دیگه ای تو ذهنت بچشونی؟
آره شده...

چقدر پول تو جیبی میگیری ؟ پس انداز هم می کنی ؟ بیشترین خرجت چیه ؟
ماهی 200. اگه چیزی بمونه تو حسابم میذارم بمونه :دی دانشگاه... رشتمون خیلی خرج داره. البته واسه خرج دانشگاه و کتاب جدا پول میگیرم.

همسرت در سطح خودتون باشه یا بالاتر ؟ چطور ؟
در سطح خودم باشه. وقتی سطح دو نفر یکیه بیشتر همو درک می کنن. با هم راحت ترن. ولی اگه یه ذره بالاترم باشه اشکال نداره مهم درک و شعورشه

چند رکعت نماز قضا داری ؟ خیلی زیاد... نمی دونم

کدوم اخلاقمو نداشتم خوبتر میشدم ؟ عدم انعطاف پذیری :دی
مرسی داداش :gol:

آخرین ویرایش:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری 4وم:cool:

سری سوالات شخصیتی:
1.خصوصیات یه ادم باشخصیت؟؟؟
صادق، با متانت، سر بزیر، با ادب، مهربون

2.نظرت چیه که مگن شخصیت ادما رواز روی کفششون تشخیص بده؟؟
درست میگن. از رو کفش هم می تونی سلیقرو پیدا کنی هم شخصیتو. انتخاب آدما از درونشون نشات میگیره. تمیز بودن و نبودن کفشم نشونه شخصیته. انتخاب کفش واسه موقعیت های مختلف.

3.به طالع بینی اعتقاد داری؟؟؟شخصیت شناسی از روی اونو قبول داری؟؟؟چرا؟؟؟
اوایل اعتقاد نداشتم. ولی تا حالا هرکسی و که دیدم شبیه طالع بینیش بوده. البته فکر مارو به اون سمت می بره ولی تا چه حد میتونه این کارو بکنه؟!! تا یه حدی شانسی میشه.

4.نظرت درباره این چیه؟؟ نظریه جالبیه! بدن انسانو به لباسش تشبیه کرده. ظاهر آدم خبر از سر درون...!
تن آدم شریف است به جان ادمیت
نه همین لباس زیباس نشان ادمیت

5.تریپ شخصیتی یعنی چی؟؟؟ چندتا تریپ شخصیتی داریم. تریپ شخصیتی نمونه کلی تره خصوصیات اخلاقی افراده. خصوصیات اخلاقی افراد با هم متفاوته ولی ممکنه تو یک تریپ شخصیتی باشن.

6.دوس داشتی شبیه کدوم یکی از شخصیتهای کارتونی باشی؟ حنا :دی

7.این دیالوگ کدوم بازیگر بتو کدوم فیلم بود؟؟
شخصیت داشته باش تکیه کلام دوستمه هنوز بازیگر نشده :دیییی

9.ریشه کلمه شخصیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شَخَصَ
آب نیاوردیاااا بهزاد
مرسی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری 5وم:smile:

اگر بار گران بودییییی رفتی...... اگر نا مهربان بودییییییی رفتی :دی
1.به نظرت تفاوت بین مرد و زن تو جوامع قدیمی چی بود مثلا 200 سال پیش(بگی نمیدونم من میدونم و شما )

آخه مگه میشه من نظر ندم؟؟؟؟ :D
اون زمانا خیلی بیشتر از الان تفاوت داشتن. زن فقط زن بود، مرد فقط مرد بود. زن جاش تو خونه بود، مرد بیرون خونه بود. مردا سیبیل داشتن اکثرا. فقط خانوما توانایی بزرگ کردن بچه رو داشتن. تفاوت هایی که الان خیلی کمرنگ شده.

2.الان تفاوتشون چیه ؟(بگی نمیدونم من میدونم و شما )

الان اون تفاوت ها هست ولی خیلی کمرنگ شده. الان بیشتر تفاوت های فکری دارن تا ظاهری!!! شاید به خاطر همینه که میزان اختلاف تو خونواده ها بالا رفته

3.نظرت در مورد فراماسون ها چیه و اینکه هرچیزی رو هرجا دیدن میگن ایناهاش نماد فراماسونی و بعد من میترسم رو ورق کاغذ ستاره بکشم ....(بگی نمیدونم من میدونم و شما )

زیاد چیزی نمی دونم. به خاطر همین مرموز بودن و مخفی بودنشون گفتن توطئه شیطانی جهانی دارن. یه شعر دارن که میخ وان برابری و عدل همه جا باشه. مخالفتشون با گروه های مذهبی باعث شده بیشتر به چشم شیطان پرستی بهشون نگاه کنن. اینکه مسخرست. راس میگی آدم میترسه یه کاری کنه ناخواسته بگن طرفدارشونی!!! این ایجاد ترسم به خاطر همون مخالفت های شدیدیه که می کنن. طرفدارای این گروه های مذهبی می ترسن به ضررشون باشه، واسه همین این ترسو بیشتر ایجاد میکنن.

4. اگه بخوای واسه دوستات کادو بخری اولین انتخابت چیه ؟ درمورد نحوه انتخاب توضیح بده

بستگی به دوستم داره. واسه هرکسی یه سلیقه دارم. به خصوصیات اخلاقیش و احساساتش نگاه می کنم و اینکه چجوری میتونم سورپرایزش کنم.

5.دوست داری نویسنده بشی ....اگه بشی میخوای در چه موردی بیشتر بنویسی ؟

نه دوس ندارم :دی نویسندگیم خوب نیست اصلا. قوه تخیل خوبی دارم ولی نویسنده خوبی نیستم. اگه یه زمانی قرار باشه بنویسم داستانی می نویسم. زندگی نامه یه شخص نزدیک به خودم یا حتی زندگی نامه خودم. چون کاملا درکش کردم شخصیتای داستانمو.

6. اگه یکی بخواد خودکشی کنه جمله ای که بهش میگی یا حرکتی که میکنی چیه؟

پیش اومده تا حالا..... خو هرکسی یه دلیلی داره واسه خودکشی. بسته به دلیلش باهاش می حرفم. یادمه به اون طرف گفتم با خودکشی تو چیزی عوض نمیشه. میترسم اون دنیام بخوای باز خودکشی کنی.... چون فک نکنم بهتر ازینجا باشه.

7.فکر کن تنها آدم رو زمینی که میتونه همه انسان ها رو نجات بده ولی به خاطر این باید جونت فدا کنی این کار میکنی ؟اگه انجام میدی از کیا خداحافظی میکنی ؟ با کیا دردو دل میکنی ....آخرین آرزوت چیه

آره این کارو می کنم. چون اگه اونا نجات پیدا نکنن من تنها می خوام چیکار کنم؟؟؟ اونجوری احساس بهتری دارم. فقط از بعضی از دوستام. اونایی که عزیزترن و احساس مشتکی داریم. از مامان بابام و خواهرم. بهشون می گم که چقد دوسشون دارم. آخرین آرزوم اینه که اونور آرامش داشته باشم.

8.به نظرت آیا آدم میتونه تسخیر روح و شیطان و اجنه بشه ؟ توضیح بده حتی برای نمیدونم که میگی

آره میتونه. چرا فک می کنی من نمی دونم ؟؟؟ :دیییییییی
آدم خیلی راحت میتونه این کارو بکنه. فقط باید شرایطشو فراهم کنه. شیطان بدی می خواد. می خواد بندش باشی. روح اجنه فقط کافیه هدف اصلی زندگیت قرار بگیرن. اگه دنبالش باشی خیلی راحته. احظار روح، فک کردن به اجنه، اعتقاد ضعیف به حمایت خدا، بی ایمانی.... همه کمک می کنن بهش.

9.چرا از تمام دوران کهن میگن برای مبارزه با اجنه از آهن استفاده کرد و روح رو نمک و فلز از فرد دور میکنه ...یا در مورد خون آشام ها بریدن سر و کشته شدن اون ها با چوب امکان پذیره......یا فکر میکنی همشون خیال پردازیه ؟ طبق علم فنگ شویی هر عنصری یه خواصی داره. یه انرژی از خودش ساطع می کنه که به محیط اطرافش اثر میذاره. حالا اینکه گفتن این عناصر به این موجوداتی که میگی اثر میذارن نمی دونم بر چه اساسیه. یعنی میدونن جنس اجنه چیه؟؟ یا روحیاتشون؟؟ یا خون آشاما چه موجوداتین؟!
کی چی میدونه؟ :cool:

به قول ون هلسینگ خون آشام خیال پردازی یه نویسنده اسکاتلندی نیست
10.نظرت در مورد این که همه ما انسان ها منتظریم تا امام زمان بیاد چیه ؟ این که خودمون واسه اصلاح کاری نمیکنیم و فقط منتظریم

اتفاقا همیشه بهش فک می کنم. مگه امام زمانم مثل ما اأم نیست؟ پس ما خودمونم توانایی از بین بردن خیلی چیزارو داریم. شاید دنبال یه نیروی محرکیم!! از یه قدرت بزرگ.... و اینکه اگه آدما قدرت گناه کردن نداشتن دیگه هیچ بدی وجود نداشت، هیچ فرصتی برای اصلاحشون لازم نبود.

خسته نباشی بهزاد جان
ممنون خیلی خوب بود :gol:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنام عسیسم سلاااااام عزیــــــــز دلــــــم
عمو حمیت قدل سوکت فقط جلات دالی به نی نی اخطال بده اسن دوس دالم همین جولی حف بسنم اسن

نانان پلیسا
نک: نی نی دخمل دوس دالی نا پسل؟ اسمسونو سی میذالی؟ هردوش عزیزم.... من عاشق نی نیم :دی بهش فک نکردم!

دو: چن سانته؟ من دل جلیان سهالا نیسم اده تکلالیه جباچ بده؟ 20 سال. چشم فدات شم

صه: اده یه پسلی دوس داسته باسی و بده میخوام باهات آسنا سم چیکال میکنی؟ ذوخ میکنی؟ یا به لوی خوتت نمیالی؟
به روی خودم نمیارم. بستگی به اون طرف داره رفتارای بعدیم.

چهال: چن سال از نی نی توچولوتلی؟ خیلی :D

پنچ: بین دلت و خدا کیو انتخای میتنی؟ اده خدا هیچ بخت مطابخ میلت عمل نتنه؟ اربته خدا عسگ منه
خو دل آدم هیچوقت با خدا درگیر نمیشه میشه؟؟؟ نمیدونم.... خدارو انتخاب می کنم ولی فک کنم افسردگی بگیرم!!
ملسی ناناسممم
فدات عزیـــــزم :gol:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام
خوبی ممنون خوبی شما؟

1- اسم؟(اگه تو شناسنامه یه چیزه ولی یه چیز دیگه صدات میکنن هر دو رو ذکر کن)تاریخ دقیق تولد به هجری شمسی(روز و ماه و سال)؟
پریسا. 30 آبان 71

2- فواید اینترنت؟مضراتش؟ خب هرنوع مطلبی بخوای داره، باشگاه مهندسان :دی مضراتشم اینکه اعتیاد آوره و ممکنه با هر صحنه ای مواجه بشی!:دی

3- رنگ های مورد علاقه به ترتیب؟ آبی صورتی سفید

4-خصوصیات اخلاقی و جسمی و مادی و معنوی پسر مورد پسندت برای دوستی؟برای ازدواج چطور؟(کامل توضیح بده)
واسه دوستی که کسیو نمیخوام. اگه بخوام با کسی باشم همونیه که واسه ازدواج می خوام. از نظر مادی و معنوی مثل خودم باشه. متعادل. جسمی قدش از من حتما بلندتر باشه (یکی از شرطای مامانمه :cool:) بور نباشه، کچل نباشه، نگاه تند نداشته باشه. از نظر اخلاقی گفتم قبلا. با شخصیت و صادق باشه

5-بهترين بازي كامپيوتري كه تا بحال بازي كردي چي بوده ؟ :دی minesweeprer :دی

6-گوشيت یا گوشیهات چيه ؟و گوشی مورد علاقت(ممکنه نداشته باشی)؟
htc wildfire. برام مهم نیس زیاد خوبه همین

7- شغل آیندت؟شغل مورد علاقت؟ تو یه شرکت کار می کنم در رابطه با رشتم :دی گویندگیم می کنم. همینارو دوس دارم

8-تو دوران مدرسه تجدیدی/مردودی داشتی؟ نچچچچچ

9-لبو خوردی؟ آره... خوبه.

10-بلدي تكست بگي؟آره :D
شما دیگه نـــــــــــــــه :cry:
ممنون از حضورت

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
11-نظرت راجع به امضات؟راجع به آواتارت؟ هردو عالین :)

12-رياضی رو در يك كلمه تعريف كن؟ خلاقیت

13-فيزيك بهتره يا شيمي؟ اصلا قابل مقایسه نیستن!!!! هردوشون خوبن

14-بچه بودي مامان بابا بهت املا ميگفتن؟ آره.... هرشب

15-پستايه مفيدت بیشتر تو كدوم تالارن؟ یه پست مفید دارم تو تالار شهرسازیه :دی

16-سه تا از بزرگترین آرزوهات به ترتیب ؟(به جز اینکه همه آرزوهات برآورده شه:لول...جواب درست بده)
داشتن آرامش به مقدار خیلی زیاد. اینکه بدیها از بین بره. به اون چیزایی که ارزش داره تو زندگی داشته باشه آدم برسم.

17-تو اين دنيا چه كسي رو از همه بيشتر دوست داري ؟ در حال حاضر مامانم

18-رشته دبیرستان و دانشگات چیست؟(اگه دانشجو نیستی دوس داری چی باشه؟)
ریاضی و شهرسازی از نوع مهندسی.

19-به قسمت اعتقاد داري؟ آاااوووورههه

20-اگه نت نبود چيكارميكردي ؟ زندگی :)
ممنون

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
21-چرا روز به روز مردم بيشتردرگير مسائل اقتصادي ميشن ؟ تورم!! پیشرفت علم و بالا رفتن خواسته های مردم.

22-اگه جلوي چندتا پسر شترق بخوري زمين چيكارميكني ؟ کاری نمی تونم بکنم!!! اتفاقیه که افتاده بلند میشم زود میرم :دیییی

23-شبا ساعت چندميخوابي ؟ اگه خسته باشم و بیکار حدود 10 ، 11. اگه خسته نباشم حدود 12. بعضی وقتا تا حدود 2 بیدارم. گاهیم که درسام زیاده تا صبح بیدارم

24-خدايي دهن لقي يانه ؟ نچچچچچچچ

25-چقدر به وطنت وفاداري ؟ زیاد زیاد :دی

26- تا حالا رانندگی کردی ؟ آره خو :دی

27- با چی رانندگی کردی ؟ ماشین تعلیم رانندگی :دی ماشین خودم نیومده هنوز

28- كميت يا كيفيت؟ کیفیت

29-شبكه يا اينترنت؟ نت

30-مدرسه يا دانشگاه؟ دانشگاه
خوبه کوتاه جواب بود :دییی

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پریسا خانم........خسته نباشی......من یه چن تا سوال میپرسم بعد رفع زحمت میکنم........دی

1)صدای امواج دریا رو بیشتر دوس داری یا جنگل رو؟چرا؟

2)چه درسی رو از همه بیشتر دوست داری؟

3)از دروغ بیشتر متنفری یا آدمای دو رو؟

4)وقتی که ناراحتی دوست داری پیش کی باشی؟

5)بهار یا پاییز؟

6)از دروس عمومی کدومش رو بیشتر دوست داری؟

7)تو باشگاه کیا رو از همه بیشتر دوست داری؟

8)تا حالا شده کاری رو بکنی که بعد از انجام دادنش پشیمون بشی؟

9)از کدوم دسته از آدما خوشت میاد؟

10)خودت رو در یک جمله توصیف کن

خوب.......اگه تکراری بودن باید همشون رو جواب بدیا........موفق باشی دوست گلم:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا الله... سلام دوباره خوبین؟

11-دوس داری روز ای تعطتیل با چی مشغول بشی؟

12. دیماه نزدیکه درساتو خوندی؟

13.چطوری با این سایت اشنا شدی؟

14.نظرت راجب امضام؟

15. تیم مورد علاقه ت؟

16.منو با یه شکلک نشون بده..

17.جوابی که به سوال 10 من دادی متوجه نشدم؟میشه بیشتر توضیح بدی.؟

18.چ حیونی دوس داری؟

19.هر چی دلت میخاد بگو

20.خودت یه سوال از خودت بپرس جوابشم بگو

ممنون پیروز باشی...

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
31-فك كن امروز يهويي پستات صفر بشه عكس العملت چيه؟ به كي ميگي؟ شرح بده
فک نکنم مساله مهمی باشه! خب اگه ببینم مهمه به یکی از مدیرا میگم.

32-عشقت كيه ؟ فعلا خدا تا ببینیم چی میشه :دی

33-قرارملاقات ميري يانه ؟ آره زیاد با دوستام قرار میذارم :دی خخخخخخ

34- چندتادوست داري ؟چندتادوستشون داري ؟ خیلی زیاد واقعا نمی دونم تعدادشونو....! خیلی براشون ارزش قائلم واقعا دوسشون دارم.

35-فك ميكني اگه يك كاسه ماست بريزي تو دريا دوغ ميشه ؟ دوغ میشه ولی نه همش . دوغ بی آویشن میشه :دی

36-كدوم تالار رو بيشتر از همه دوست داري ؟ شهرسازی، صندلی داغ، ادبیات

37-اگه بخوای با همسرت بری بیرون کجا می بری؟اگه مجردی آینده رو در نظر بگیر.
من عاشق طبیعتم، میریم یه جای آروم و ساکت احتمالا تو ارتفاعات جایی که بشه ستاره هارو دید.

38-به نظرت آروم هستی ؟ آره هستم. هیجان دارم ولی آرومم

39-از این خواننده های نسل سوسول کیو می پسندی ؟ من هیچ خواننده سوسولی و نمی پسندم.

40-خواننده خارجی کیو میپسندی ؟؟ enrique
ممنون آقا محمد

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
41-به نظرت بحث ازدواج شیرینه ؟ اگه طرف تو موقعیتش باشه آره :دی

42-اگه شاغلی شغلت چیه و آیا ازش راضی هستی؟چرا؟ با استادم کار می کنم. آره خوبه. با بچه های دانشکدمونم کار می کنم. ولی هردو کارم جدی نیس. ولی هردوشونو خیـــــلی دوس دارم.

43-خیلی به خودت می ناری ؟ نه ولی بعضی وقتا به خودم افتخار می کنم:دی

44-نظرت راجع به گیتار چیه ؟ خوبه، کلا موسیقیو دوس دارم. ولی ویالونو ترجیح میدم.

45-آخرین کتابی که خوندی چی بوده ؟اولین کتابی که خوندی چی بوده ؟ قدرت بی پایان (قبلا خونده بودم یه جاییشو دوباره خوندم.) اولیش حسنی ما یه بره داشت :دی

46-مهد کودک رفتی ؟ آره.... یادش بخیر چقد مظلوم بودم :دی

47-سه نویسنده مورد علاقه به ترتیب؟ آنتونی رابینز، اسپنسر جانسون، یاستین گوردر

48-بچه بودی دوس داشتی چی کاره بشی ؟ تکراری...
اول مربی مهدکودک، بعد فضانورد... بعد مهندس :)

49- اگه توي يه مهموني خانوادگي اما معذب دستت يهويي بمونه لاي در(به طوروحشتناك ) جيغ ميزني يا نه ؟ خيلي طبيعي برخورد ميكني ؟
اگه جیغم بیاد جیغ میزنم اگه نیاد نمیزنم! آخه جیغ که دست خود ادم نیس!!!! :دییییی

50-جاده تهران - مشهد چندكيلومتره ؟ 1000
سوال بود آخه؟؟ مرسی دارم خنک میشم :دییی

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
یالاه من اومدم
سلام پری خانوم گل
خوبی؟
خوش میگذره؟ خیلی سوزوندنت؟
از دست این دوستا ، آتیش به پا میکنن ، اشکالی نداره چیزی که عوض داره گله نداره داریم براشون خصوصا اون سردسته شون ناصر مکانیک
خب ظاهرا همه سوالات رو که دوستان پرسیدند ، من نگاهی به سوالات ننداختم واسه همین اگه تکراریه جواب نده
1- چرا من اسم کاملت را نمیدونستم ؟ چرا فکر میکردم اسمت پری می باشد؟
2- اون موقع که صندلی من بود تو کجا بودی؟ چطور شد نیومدی سوال بپرسی؟
3- پری جونم به نظرت دنیای مجازی و دنیای واقعی چه تفاوت هایی با هم دارن چند تا تفاوت شون را بگو لطفا؟
4- آبجی گلم بهم میگه تصویری که از دنیای مجازی تو ذهنش ساخته چه جوریه؟ یکم برام توصیفش میکنی؟
5- روراست بودن وایه پری جون ما چقدر مهمه؟ آیا روراست بودن را باید یه اصل در زندگی قرا بدیم؟ چقدر کاربری اینجا را روراست دیدی؟ آیا کژی ازشون دیدی؟
6- نظرت در مورد کاربرای چند یوزره چیه؟ مخصوصا اونایی که میان تو پیام خصوصی هر کاری دلشون خواست یا هر حرفی دلشون خواست میزنن؟
7- یه نصیحت به اون کاربرایی که تو سوال 6 بشهون اشاره داشتم میکنی یه جمله ای که تاثیر گذار باشه؟
8- به نظرت تو دوره و زمونه ای که ما حوون هستیم ، دختر بودن بهتر یا پسر بودن؟
9- دوست داری واسه تفریح کجا بری ؟ از کدوم طبیعت بیشتر انرژی میگیری؟
10- بیشتر با دوستات در هفته بیرون میری یا با فامیلات که همسن و سالت باشن یا با خانوادت؟ چند بار در ماه بازار میری واسه خرید؟ با کی بیشتر میری خرید؟ سلیقت تو خرید بیشتر به کی نزدیکه؟
آیا نظر کسی که همرات میاد خرید برات مهمه یا خودت صاحب نظری؟
ببخشید اگه سوالاتم خسته کننده بود از هر کدومش که خوشت نیومد جوای نده مهم نیست خودم به حساب این حمید گل در چمن میرسم
مرسی که جواب میدی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بار سومه به این پست جواب میدم :cool:
51-اگه تويكي از اين قرارملاقاتا بری و يهويي جلوي همه توپارك بخوري زمين چيكارميكني ؟ هیچی طبیعیش می کنم!!! فقط خیلی خجالت می کشم :دیییییییی

52- فکر می کنی وقتی پیر بشی چه شکلی میشی ؟ یه عکس از خودت در پیری بزار آقا نمیشه بذارم اینجا همش ارور میده..... یه پست جدا میذارم عکسو میذارم ولی اخطار ندین بهم :دی

53- از ابتدای تولد تا کنون چند عدد دوست داشتی؟توضیحات کامل اعم از سن خودت در اون زمان و... توشیحات کاملو دفه پیش که این پستو جواب دادم نوشتم.... الان دیگه خلاصه میگم:
دوست کلا خیلی زیاد داشتم تا حالا. ولی اونایی که خیلی صمیمی بودیمو میگم: اول دبستان: 3تا. دوم: یکی. سوم: دوتا. چهارم: 6تا. پنجم: 3تا. دوره راهنمایی: 7تا. دبیرستان: 4تا. پیش دانشگاهی: 2تا. دانشگاه: زیاااااااااااااد.... :دیییییی

54- بیشترین چیزی که دوس داری به دست بیاری ؟ دل دوستام

55- هدف شما از ازدواج ؟ ساختن یه زندگی ایده آل برای فرداهاااا

56-اگه بادوست پسرت بري پارك ،فواره اب بپاشه سمتت چيكارميكني واميستي خيس شي يانه بدوبدو درميري ؟
اول میخندم بعد یکم وا میستم خیس شم بعد فرار می کنم :دی

57-یه خبر فوری بده ؟ داره داغ میشه :دیییییییییی

58-سوزناکترین شعری که خوندی ؟ الهه ناز....

59-راسته ميگن ادما هركدوم تادوفرشته دارن ؟ آره. ولی نه به صورت فرشته وجدان خوب و بد آدما همون فرشتشونه

60-يه ترانه اي كه تو دهنته وباخودت تكرارميكنيو بزن اينجا آهنگای مهرنوششش..... :دییییییی همین که می نویسموووووووو........ به واژه میکشم توروووووو..... دوباره بار غم میشینه روی شونه های مـــــــن..... :دیییییی
مرسی.... داره خطری میشه :دیییی

آخرین ویرایش:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:smile: سلام عزیزم خوش اومدی....

منم سوال دارم خوووووووو بپرس عزیزم دیگه این 10 تا سوال چیزی نیس.....

1- اسم بهترین دوستت چیه؟بهترین دوست زیاد دارم.... سوال سختیه.... یکیشونو میگم: الناز

2-مامانتو بیشتردوس داری یا باباتو؟!!!!(سوالی که درکودکی از ما پرسیده میشد به مقدار فراوان!):smile: هردوشونو (جوابی که ما همیشه میدادیم) من هردوشونو خیلی دوس دارم ولی عاضق مامانمم

3-بزرگترین ارزوت چیه؟ داشتن یه زندگی آروم

4-کی رو توباشگاه بیشتراز همه دوس داری؟ می دوین سوالات همه تکراریه؟؟؟ :دییییییی دوستامو همرو دوس دارم خیلی.... از توشون مرجان، مهسا، نیلوفر، دردونه، ....... آخ خو همه برام عزیزن....

5-متولدکدوم ماه هستی؟:smile: آبان

6-ازچه غذایی خیلی خوشت میاد؟ همه غذاهارو دوس دارم

7-پول مهمتره یا علم یا هردو؟:smile: هردو.... صد در صد

8-امسال سیزده بدر کجابودی؟:smile: بیرون شهر. طرفای درگز و اونطرفا

9-دروغ یا خیانت؟ازکدوم بیشتر بدت میاد؟ دروغ. چون خودش یه نوع خیانت به احساسات و صداقتته. خیانت به اعتمادت

10-سوالام ناراحتت نکردن که؟:smile: نه عزیزم.
مرسی از حضورت دوست خوبم

Amir M@hdi.A

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اام

سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اام

سلام . چطوری؟؟؟؟؟؟
منم اومدمم.
[SUB][/SUB]

1. چرا یوسف کرمی کچله؟
  2. چرا یوسف کرمی تو المپیک موفق نشد؟
  3. چرا رشته شهرسازی رو انتخاب کردی؟
  4. چرا تو تالار شهرسازی زیاد فعالیت نمیکنی؟ ها ها ها . بگو. زود باش. چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  5. ایران میره جام جهانی؟
  6. ماشین داری؟ اگه داری چیه؟
  7. تا حالا وزن زیادیا کم کردی؟ چند کیلو؟
  8. اسامی کسانی که رئیس جمهور آمریکا از اول تا الان بودن رو بگو؟؟
  9. از چه درسی تو رشته شهرسازی خوشت میاد؟
  10. نظرت در مورد من چیه؟
    مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.