صندلی داغ P O U R I A ( مدیر تالار مهندسی شیمی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام خدمت دوستانی که صندلی رو داغ دوست دارند !
با ادامه صندلی داغ در خدمت شما هستیم

لطفا با مطالعه قوانین صندلی داغ اقدام به پرسش سوالای خودتون از مهمان عزیز کنید
در خدمتتون هستیم با :

_________________________جناب اقای ___________________ ____

P O U R I A

همکار مدیر مهندسی شیمی

مدت زمان مجاز اين تاپيك درست بعد از دادن پست استارت مهمان( یکشنبه شب 24 خرداد ) تا یک هفته31 خرداد مي باشد.

دوستان عزیز به یک نکته مهم توجه کنید :

هر وقت مهمان عزیز تشریف آوردند پست اولشون رو به نشانی استارتِ تاپیک خواهند داد و بعد از اون پست، شما عزیزان اجازه پرسش سوالاتون از مهمان عزیز رو خواهید داشت

اگر هر کسی بنا به هر دلیلی قبل از موعد مقرر اقدام به دادن پستی در این تاپیک نماید ، تا آخر این تاپیک اجازه پرسیدن هیچ سوالی نخواهد داشت و مهمان عزیز هم موظف هستند به سوالاتی که زودتر از پست اولشون مطرح میگردد پاسخ ندهند... ، در غیر اینصورت تاپیکشون قفل خواهد شد .....

در صورت تمایل برای نشاندن کسی بر روی صندلی داغ به اینجا مراجعه کنید !!

!!! در این تاپیک لطفا اسپم نفرمایید !!
لطفا با مطالعه قوانین صندلی داغ اقدام به پرسش سوالای خودتون از مهمان عزیز کنید

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با نام و یاد خدا
سلام به همه دوستان عزیزم.
ضمن تشکر از دوست عزیزم جناب مهندس صدیق عزیز :gol:

به درخواست بعضی از دوستانم اومدم اینجا تا به سوالای شما پاسخ بدم.
من در خدمتم.. سوالاتون رو بپرسید و سعی میکنم همشون رو جواب بدم.
من موجود عجیب غریبی هستم و نمونه ازمایشگاهی خوبی میتونم براتون باشم. :دی

بببینم چقدر میتونید این صندلی رو دااااغ کنید :cowboy:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری اول،سوالات ساده

سری اول،سوالات ساده

باعرض سلام
انتظارها به پایان رسید وهمچنان من پیروز گشتم
بگذریم:)
سوالاتمونو شروع میکنیم

تاریخ و برج تولد؟

غذای مورد علاقه؟؟

محل تولد؟

چرا میگن کمیستری ایز فان؟:)من که مخالفم

بعداز اقا صدیق به لطف کی اومدین اینجا؟:)

نظرتون درمورد شخصیت سیما(لاولی لیندا)بطورکلی چیه؟

خواننده خارجی مورد علاقه؟

تا چه حد درسخون هستین؟؟

تاچه حد احساساتی هستین؟
با سری بعدی سوالات خدمت خواهیم رسید:)

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد

سلام پوریا جان
سپاس از اینکه دعوت ما رو قبول کردی البته فراموش کردم قبلش بگم بهت که مدتی هست پماد های سوختگی تمام شده ! :D انشالله که دوستان خیلی سخت نگیرن !

1- خودت رو در یکی دو جمله معرفی کن؟
2- تاریخ تولد ؟ چند سالت هست ؟
3- مجردی ؟ چرا مجردی !؟:D ( گفتم شاید دوستان کم رو باشن ! نپرسن خیال مشتاقان راحت بشه !)
4 - هدف در زندگی
5- آینده خودت رو چطور میبینی ؟
6- مهمترین ویژگی اخلاقی خودت رو چی میدونی ؟
7- اهل مطالعه هستی؟ آخرین کتاب غیر درسی که خوندی چی بوده ؟ کمی در موردش توضیح بده
8-چرا باشگاه مهندسان ؟ چطور در باشگاه مهندسان مدیر شدی !؟
9- هدفت از مدیریت در این سایت چی هست ؟
10- چه حسی داری که میخوای به همه سوالات صادقانه جواب بدی ؟

• Like
واکنش ها: Sima

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری دوم سوالات معمولی

سری دوم سوالات معمولی

با کلمات زیر یه داستان بگو
خیلی واضحه داستانش:)
صندلی،پوریا،داغ،هیزم،صدیق،اتش،سیما،دعوت،شکست،پیروزی:D

اخرین بار کی شکست خوردی؟

قبول داری من خیلی زرنگترم ازتو؟:)

واقعا فکرمیکنی شکست مقدمه پیروزیست؟(نه دیگه نیست:)

ده نفر اول لیست دوستاتون کیان؟

تاریخ تولدشون؟
تاریخ عضویتشون؟
رشتشون؟
تعدادپیامای پروفشون؟
تعدای پیامای بین شما و اونا؟
تعداد اددلیستشون؟:)
منتظر سوالات بعدی ما باشید:D

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوبین؟
من اصن شما رو نمیشناسم ولی سوال دارم

شما چند تا یوزر دارین؟
چرا مهندسی شیمی؟
بهترین دوستت تو باشگاه کیه؟
منو توصیف کن.
انگیزت از این ک نشستی رو صندلی چیه؟
تا حالا شده از باشگا بدت بیاد؟چند بار؟چرا؟
دیگ سوال ندارم

P O U R I A

مدیر تالار
سلام علیکم
باعرض سلام
انتظارها به پایان رسید وهمچنان من پیروز گشتم
بگذریم:)
سوالاتمونو شروع میکنیم

تاریخ و برج تولد؟
22 اسفند 1369

غذای مورد علاقه؟؟
همه غذاها رو دوست دارم .. تنوع رو ترجیح میدم.

محل تولد؟
اراک
چرا میگن کمیستری ایز فان؟:)من که مخالفم
برای اینکه همه رازهای طبیعت در شیمی ست .. البته بنده میم شیمی هستم. بهترین رشته مهندسی :)

بعداز اقا صدیق به لطف کی اومدین اینجا؟:)
تو پدر بنده رو دراوردی دیگه :|

نظرتون درمورد شخصیت سیما(لاولی لیندا)بطورکلی چیه؟
همونطور که در نگاه اول فهمیدم .. یه دختری که سنت خیلی کمه :) معماری و نقاشی و کاردستی درست کردن رو خیلی دوست داری :) زبان هم که عشقته :) از شیمی بدت میاد :) و اینکه خیلی دختر سرسختی هستی :)

خواننده خارجی مورد علاقه؟
از بعضیا کلا خوشم میاد .. نمیتونم اسم یه نفر خاص رو بگم .. از افرادی مثل adele , taylor swift , evanescence

تا چه حد درسخون هستین؟؟
بستگی به موقعیتش داره .. کلا علاقه ای به درس خوندن ندارم.. ولی وقتی توی یک موقعیت خاص مثل کنکور قرار بگیرم به شدت ساعت مطالعه بالایی خواهم داشت.

تاچه حد احساساتی هستین؟
در بالاترین سطح ممکن.. واقعا بعضی وقتا فکر میکنم دخترم از بس که احساساتی میشم :/

با سری بعدی سوالات خدمت خواهیم رسید:)
منتظرم :)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا پوریا

ما هم امدیم :gol:
_____\_______\_______\__\

1. ساکن کدوم شهری؟

2.مهم ترین معیارت برای ازدواج ؟ ( اگه مجردی)

3.فک میکنی زیر فشار سوال پرسیدن بچه ها دوام بیاری :d

4. ازین که بعد از این جانب روی صندلی نشستید چه حسی دارید؟ :| نظرت در مورد من؟

5. دوست داری با همسر اینده ت اینجا اشنا بشی؟

6.چرا ایدی قبلیت Pouriatiz بود ؟

7.چطور با اینجا اشنا شدی؟

8. پماد سوختگی بیارم ? :d

9.دوس داری برای زندگی و اینده مهاجرت کنی؟

10. ده تا از عناصر مورد علاقتو بگو :دی

موفق باشی

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار

سلام پوریا جان
سپاس از اینکه دعوت ما رو قبول کردی البته فراموش کردم قبلش بگم بهت که مدتی هست پماد های سوختگی تمام شده ! :D انشالله که دوستان خیلی سخت نگیرن !
سلام صدیق جان .. :D

1- خودت رو در یکی دو جمله معرفی کن؟
خیلی سخته ... اخه هنوز خودم رو نشناختم .. اونقدر عجیب غریب رفتار میکنم که خودم هم گیج شدم :دی
برای اینکه پاسخی به سوالت داده باشم میتونم بگم ادمی که هنوز خیلی مونده تا بزرگ بشه. خیلی چیزها هست که باید یاد بگیرم. ولی ادم خوبی هستم .. :redface:

2- تاریخ تولد ؟ چند سالت هست ؟
چندماهی هست 24سالم شده .. 22 اسفند 69 .. با افتخار دهه 60ی هستم : ))))))

3- مجردی ؟ چرا مجردی !؟:D ( گفتم شاید دوستان کم رو باشن ! نپرسن خیال مشتاقان راحت بشه !)
بله .. ولی از مجرد بودن راضی هستم داداش.. من به این راحتیا خودمو اسیر این دخترا نمیکنم .. الان راحتم .. هر کاری دلم بخواد میکنم. همینجور زیرِ بادِ کولر دراز میکشم و حالشو میبرم .. چه کاریه اخه! :D

4 - هدف در زندگی
والا نمیدونم :D این از سوالایی هست که بدجوووور بهش فکر میکنم ولی هیچ وقت به نتیجه نمیرسم .. کلا یکی از درگیری های من با خدا همینه .. اینکه خیلی از چیزای این زندگی رو درک نمیکنم!! میدونم مشکل از منه .. ولی!

5- آینده خودت رو چطور میبینی ؟
چون هنوز خودم رو کامل نشناختم .. نمی دونم چه اینده ای در انتظارمه! واقعا نمیدونم .. دوست ندارم یه ادم ساده باشم. دوست دارم یه وجه متمایز کننده ای با بقیه داشته باشم. یه ادم مهم .. یه زندگی خاص.. و البته در وفور نعمت :D

6- مهمترین ویژگی اخلاقی خودت رو چی میدونی ؟
این سوال هم خیلی سخته جواب دادنش .. مهمترین ویژگی اخلاقیم رو بی منظور بودنم میدونم .. اینکه هیچ وقت از هیچ حرفیم منظور خاصی ندارم.. کلا ازارم به مورچه هم نمیرسه .. کسایی که خوب منو میشناسن حتی اگر تو چشماشون فحش هم بدم از من ناراحت نمیشن.. :D خوشبختانه تا حالا کسی از دوستی با من ابزار پشیمونی نکرده :دی

7- اهل مطالعه هستی؟ آخرین کتاب غیر درسی که خوندی چی بوده ؟ کمی در موردش توضیح بده
اصلا اهل مطالعه نیستم متاسفانه .. خیلی خیلی دوست دارم کتاب بخونم .. ولی خب اراده میخواد که متاسفانه در من خلاءش به شدت حس میشه.. البته از شانسم اولین کتاب عمرم رو همین یه ماه پیش خوندم.. توی اولین دوره کتابخانه همین باشگاه مهندسان .. کتاب زندگی در پیش رو بود .. کتاب خیلی خوب و جذابی بود .. توی اون تاپیک مفصل بچه ها در موردش صحبت کردن .. ببینم میتونم در دور دوم مسابقه کتابخانی شرکت کنم یا نه !؟!

8-چرا باشگاه مهندسان ؟ چطور در باشگاه مهندسان مدیر شدی !؟
یادم نمیاد چرا این باشگاه و باشگاه دیگه ای نه! شاید کاملا اتفاقی این اتفاق افتاده .. ولی خب یهو دیدم اینجا دارم فعالیت میکنم .. از همون اول میخواستم مدیر بشم .. برای همین شروع کردم فعالیت کردن .. کلی اینجا عرق ریختم تا اول شدم کاربر فعال.. بعد دستیار مدیر و الان همکار مدیر. دوست دارم تا جایی که میتونم توی این باشگاه بمونم.. چون محیط فوق العاده ای هست.. خیلی چیزها اینجا یاد گرفتم و دوستای زیادی پیدا کردم.. یه سری اتفاقاتی افتاد در این دوران.. که حالا نمیدونم در جریان هستی یا نه! که شاید نزدیک بود من اخطار بگیرم ویا اخراج بشم شاید.. ولی خب به لطف بعضی دوستان نمک گیر این باشگاه شدم.

9- هدفت از مدیریت در این سایت چی هست ؟
دوست دارم یه سایتی داشته باشیم که همه چی توش باشه .. بچه ها بیان راحت همه مباحث علمی با هم صحبت کنن و حالشو ببرن .. یه طبقه بندی کامل کامل از اطلاعات تخصصی رشته ها داشته باشیم و هیچ کم و کسری ای نداشته باشه.. الان خیلی سایت های موازی زیاد شده .. همه میان از مطالب هم کپی میکنن و توی سایتهاشون میذارن .. اگه این همه نیروی انسانی همشون توی یک سایت فعالیت میکردن الان قویترین سایت پایگاه داده رو داشتیم.. ولی من هر چی در توانم باشه به کار میگیرم که این باشگاه بشه سایت شماره یک هر چی کاربره :D

10- چه حسی داری که میخوای به همه سوالات صادقانه جواب بدی ؟
خب کلا ادم بی خیالی هستم .. مشکلی ندارم از گفتن واقعیت .. راحت حرفامو میگم و برداشت بقیه از حرفام هم به خودشون مربوطه .. چیزی برای مخفی کردن ندارم .. مشکلی با دنیای مجازی ندارم .. بالاخره چه بخوایم چه نخوایم نیمی از زندگی ما مجازی شده .. پس دلم میخواد همونطوری که هستم توی اینجا هم همونطور باشم.
ولی حس قشنگیه انصافا :D حس مهم بودن به ادم دست میده :D هاهاها

• Like

P O U R I A

مدیر تالار
با کلمات زیر یه داستان بگو

خیلی واضحه داستانش:)
صندلی،پوریا،داغ،هیزم،صدیق،اتش،سیما،دعوت،شکست،پیروزی:D
داستانش رو که خودت میدونی! پوریا به دعوت صدیق و سیما اومد بشست روی صندلی داغ.. حالا سیما که سنش خیلی خیلی کمه فکر میکنه پیروزی رو بدست اورده و فکر میکنه هیزم این صندلی خیلی داغه! ولی هاهاها! نمیدونه پوریا بیدی نیست که با این بادها بلرزه :) شکست و پیروزی ملاک نیست .. رفاقت هاست که میمونه .. ولی اینا به کنار .. من ولی شکستت میدم :)

اخرین بار کی شکست خوردی؟
:D عجب
من کلا هی در حال شکست خوردنم .. ولی خب هر شکستی مقدمه پیروزی ست. فعلا که توی مقدمه زندگی گیر کردم :)

قبول داری من خیلی زرنگترم ازتو؟:)
اره .. قبول دارم .. اینو جدی میگم .. واقعا دختر زرنگی هستی :)

واقعافکرمیکنی شکست مقدمه پیروزیست؟(نه دیگه نیست:)
عه! از کجا فهمیدی ! :D اینم یکی از نشونه های تیزهوشی و زرنگ بودنت!
اره .. دقیقا مطمئن هستم شکست مقدمه پیروزیه .. پیروزی بدون شکست اصا حال نمیده به ادم.

ده نفر اول لیست دوستاتون کیان؟
اینو که انتظار نداری جواب بدم؟ من تعداد کمی از دوستام رو میشناسم .. خیلی پیگیر این مسائل نیستم و با توجه به سِمَتم دوستای زیادی دارم که زیاد نمیشناسمشون.
با تعداد خاصی از دوستام اینجا خصوصی صحبت میکنم.. تعدادیشون از مسائل شخصیم خبر دارن .. بعضیاشون هم مثل خواهرا و برادرای من میمونن. و از ته قلبم دوستشون دارم.

تاریخ تولدشون؟
تاریخ عضویتشون؟
رشتشون؟
تعدادپیامای پروفشون؟
تعدای پیامای بین شما و اونا؟
تعداد اددلیستشون؟:)
منتظر سوالات بعدی ما باشید:D

• Like

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
خوبین؟
من اصن شما رو نمیشناسم ولی سوال دارم
سلام و خیلی ممنون از لطفتون.
من در خدمتم

شما چند تا یوزر دارین؟
توی این باشگاه؟ همین یکی.. البته توی خیلی از باشگاه های دیگه هم هستم .. فقط یه یوزر ساده برای دیدن مطالب جدید اون سایت ها. تنها فعالیتم در همین باشگاه مهندسانه.

چرا مهندسی شیمی؟
والا اون زمانی که ما کنکور دادیم اصلا کسی نمیدونست مهندسی شیمی چی هست! همه فکر میکردن همون شیمیه! من از اول همه رشته ها رو از دم زدم .. برق و مکانیک و مواد و صنایع و مهندسی شیمی و ... . از شانسم مهندسی شیمی قبول شدم .. اون زمان به مکانیک علاقه داشتم و چون میگفتن مهندسی شیمی خیلی شبیه مکانیکه از رشته م خوشحال بودم .. ولی بعد وقتی درگیرش شدم دیدم خیلی خیلی بهتر از مکانیک و بقیه رشته های مهندسیه. الان فوق العاده عاشق رشته ام هستم و اگر باز هم برگردم همین رشته رو انتخاب میکنم ..

بهترین دوستت تو باشگاه کیه؟
یک سری از دوستانم هستن که برای من با بقیه فرق دارن .. حرفاشون خیلی برام مهمه .. یک شخص خاص رو باز نمیتونم بگم .. ولی چندنفری هستن که همشون رو با همه وجودم دوست دارم ..

منو توصیف کن.
شما رو ؟ :D
خب فکر میکنم شما یک خانوم خیلی خوب و پر نشاط و با انرژی هستی. کلا اهل هیجانی. رشتتون رو هم کاملا بهش علاقه دارید. اما چون یه سلام علیک هم با هم نداشتیم واقعا چیز دیگه ای نمی تونم بگم.

انگیزت از این ک نشستی رو صندلی چیه؟
کمی شفاف سازی :D
همینجوری پیش اومد .. تا 24ساعت پیش اصلا بهش فکر هم نمیکردم .. ولی خب یهو پیش اومد و منم نه نگفتم ..

تا حالا شده از باشگا بدت بیاد؟چند بار؟چرا؟
از باشگاه بدم بیاد! :w20: خب خیلی وقتا پیش میاد ادم سر یه سری مسائل حالش گرفته میشه .. یه اشتباهاتی خود ادم میکنه و حواسش نیست .. و بعضی وقتا هم سوتفاهماتی پیش میاد که باعث بروز کدورت میشه .. ولی با همه اینها نه نشده .. حالم مدتی گرفته شده .. ولی چون این مسائل رو درک میکنم و میدونم طبیعیه خیلی جدیشون نمیگیرم.. باز برای کاربران کمتر این مسائل پیش میاد .. ولی برای ما مدیرا زیاد پیش میاد .. هم برخورد خیلی از کاربرا و هم گاه گداری سوتفاهمات داخلی هم پیش میاد که کمی ادم رو ناراحت میکنه .. ولی خب .. بالاخره این باشگاه هم برای این هست که ما دور هم باشیم و از هم چیز یاد بگیریم. همه حق یکسانی اینجا داریم و باید به حقوق هم احترام بذاریم.
کلا ادم ارومی هستم و سعی میکنم بدون حاشیه به زندگیم ادامه بدم :)

دیگ سوال ندارم

صندلی هنوز خنکه ها!

P O U R I A

مدیر تالار
سلام اقا پوریا

ما هم امدیم :gol:
_____\_______\_______\__\
سلام تیک تاک عزیز.
خوش اومدی :gol:

1. ساکن کدوم شهری؟
الان من دانشجو هستم .. توی تهران زندگی میکنم .. ولی خب چیزی نمونده که با پایتخت خاکستری ایران خدافظی کنم.

2.مهم ترین معیارت برای ازدواج ؟ ( اگه مجردی)
مهمترین معیارم اول خانواده طرف که سطح اجتماعی و فرهنگی خیلی بالایی داشته باشن و دوم تفاهم :) من همونطور که تو پست های قبلی گفتم توی خیلی مسائل متفاوتم با خیلیا .. برای همین باید راجب همه این مسائل با طرف مقابلم تفاهم داشته باشم. ولی در کل به نظرم با خیلیا سازگارم .. ادم سخت گیری نیستم .. ولی خب ترجیحم بهترین هاست :)

3.فک میکنی زیر فشار سوال پرسیدن بچه ها دوام بیاری :d
بله .. به راحتی .. خیالت راحتِ راحتِ راحت .. :D

4. ازین که بعد از این جانب روی صندلی نشستید چه حسی دارید؟ :| نظرت در مورد من؟
در پوست خودم نمیگنجم :D
من تاپیک شمارو هنوز ندیدم و اطلاعات خاصی از شما ندارم ..

5. دوست داری با همسر اینده ت اینجا اشنا بشی؟
نمی دونم .. تا حالا بهش فکر نکردم .. ولی در کل اشنایی از طریق دنیای مجازی رو زیاد قبول ندارم .. اخه واقعا ادم نمیتونه شناخت خوب و درستی از طرف مقابلش پیدا کنه. ولی خب اینجا هم یک محیط اجتماعیست و اگر پیش بیاد چرا که نه!

6.چرا ایدی قبلیت Pouriatiz بود ؟
شما هم خوب حواست به نام کاربری اعضا هستاا! :D
از قدیم الایام که یادم میاد این نام کاربری من در خیلی از سایتها بوده .. یادم نمیاد که چه دلیلی باعث شد این نام رو انتخاب کنم .. فقط میدونم دنبال نام کاربری ای بودم که توی هر سایتی میزنم نگه این نام کاربری وجود دارد! و هرسایتی این نام رو دیدی بدون منم! :)

7.چطور با اینجا اشنا شدی؟
به خیلی وقت پیش برمیگرده و یادم نمیاد .. احتمالا دنبال مطلبی بودم که اومدم این سایت .. و اتفاقی همینجا یکم فعالیت کردم و یهو چشمامو باز کردم و دیدم اینجوری شده :D

8. پماد سوختگی بیارم ? :d
مرسی .. کرم ضد افتاب طلفا .. پوستم حساسه این افتاب داغ بیشتر اذیتم میکنه :D

9.دوس داری برای زندگی و اینده مهاجرت کنی؟
اره .. خیلی .. دوست دارم کلا تو یه کشور خارجی زندگی کنم .. با این وضع ایران خیلی علاقه ای به اینجا موندن دارم .. اگر موقیعیتش پیش بیاد حتما .. ولی میدونم که پیش نمیاد .. اخه یه سری مسائل دیگه هم هست که باعث میشه هر کشوری نرم ..

10. ده تا از عناصر مورد علاقتو بگو :دی
من میم شیمی هستم نه شیمی.. والا منم مثل شما از جدول مندلیوف سر در نمیارم .. عنصرها رو هم بلد نیستم :)

موفق باشی
شما هم همینطور :gol:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوسته گرامی...من زیاد مزاحم نمیشم...فقط یه بار:)

1- یه هفته مونده بود دهه هفتادی بشی...خوشحالی دهه شصتی شدی ؟خدا بهت رحم کرد؟:D

2- اراکی هستی؟خراب نمیشه این شهراتون با این پادگان مالک اشترش؟یعنی بدترین روزای زندگیم بود اون 2 ماه:razz:

3-اسمه 10 تا از دوستات توی باشگاهو بنویس و به هر کدوم یه جمله تقدیم کن:Dمدیونی اولی من نباشم:Dنباشم بازم میام:D

4- تا حالا توی باشگگاه برات حرف در آوردن؟چند بار؟تعریف کن:surprised:تا حالا 4 بار برای من حرف در آوردن:cool:

5- تا حالا به مرگ فکر کردی؟اگر بهت بگن فردا کارت تمومه،چیکار میکنی؟اگه بگن یه ماه دیگه چی؟اگه بگن 99 سال دیگه عمر میکنی چی؟:smile:

6-تا حالا وابسته شدی پوریا؟فرقی نداره ها،نمیخواد بیای جی اف تعریف کنی ها،کلی گفتم:)

7- یه آهنگ آپ کن ببینم سلیقه ات چطوره:)

8-اگر شب بری خونه ببینی آماده شدن برات برن خواسگاری،چیکار میکنی؟ببین باید بری....یه داستانه خیالی از اون شب بنویس ببینم چقدر بیان و خیال داری:D

9-با من و خودت و سیما و صدیق یه داستان بساز،ترجیحن 5 خط.....سعی کن غم انگیز باشه ،کاملن غم انگیز:cool:

10-از 1397 شروع کن 17 تا 17 تا برگرد عقب....17 تا برو ،بگو ببینم بلدی(نشینی حساب کتاب کنی ها،سریع بگو هوش اتو بسنجم:biggrin:)

خدا صبرت بده...چقدم تبلغ کردن واسه آتیش زدنت.....صدیق من نمیشینم رو صندلی....

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری دوم :gol:
___\____\____

11.فرق شیمی با میم شیمی چیه؟

12.سخت ترین درس میم شیمی از نظرت چیه و اون درس رو چند گرفتی؟

13. دوست داری در اینده چه شغلی داشته باشی ؟ایا برنامه خاصی برای انتخاب شغل داری؟

14. ی خاطره در دوران تحصیل که هر وقت یادش میفتی خندت میگیره؟

15. اگه ی روز ی پیشنهاد با پول خیلی کلان از طرف داعش دریافت کنی به طوری که تا اخر عمر ثروت مند باشی ایا قبول میکنی بهشون

ملحق بشی :d

16.بنظرت چرا داعش داره روز به روز بیشتر قدرت میگیره:w20:

17.اگه ی روز تو آسنانسور گیر گنی چکار میکنی؟ :w45:

18. اسم کوچیک ادمین رو میدونی؟ :surprised: سنش رو چطور :|

19. تیک تاک یا تاک تیک ؟ :surprised:

20. به نظرت این ساوه بیریختو چرا مدیر کردن :| منو مدیر نکردن :| ؟

برمیگردم :دی

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام پوریای عزیز :)
یادش بخیر صندلی داغ :redface:

1. مَثَل حال آنان را که برگزیده راه زندگیت هستند , چیست ؟

2. حریم زندگیت با چی محکم تر میشه ؟

3. به فسلفه وجودی که شیفته اون هستی یه ایراد بگیر .

4. منتظرت بودن رو با چی , حرمت میبخشی ؟

5. ایجاز کننده بهترین راهی که رفتی چی بوده ؟

6. منطقت رو با احساست رو در رو کن , کدوم برنده هست ؟ چی رو ملاک برنده بودنش قرار دادی ؟

7. چقدر برای بهتر شدن زندگیت , برنامه داری و تلاش میکنی ؟

8.در مورد خودت چقدر شناخت داری و حاضری برای خودت بجنگی ؟

9. یه واژه بگو هیچ نقصی توش نباشه ؟

10. فرق و شباهت بین این واژه ها رو بگو : اعتماد , اعتقاد , جنگیدن , کشتی , باران , نماز , محراب

پیش پیش ممنونم از جواب هایی که با حوصله و فکر برام مینویسی :gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:

راستش آشنایی قبلی با هم نداشتیم تو این سایت ولی امشب بر حسب تصادف تاپیک نقاشی های شما رو دیدم و بعدش هم اینجارو
گفتم بیام چند تا سوال بپرسم و به داغ شدن صندلیتون کمک کنم

1- هنوزم نقاشی می کشید؟
2- خودتون کدوم نقاشیتونو بیشتر دوست داشتید یا دارید؟ با عکسش لطفا..
3- با دیدن نقاشی هاتون حس کردم که یه آدم با احساسات زیاد این نقاشیا رو کشیده و تو جواباتون به یکی از دوستان دیدم که همینطوره، به نظرتون احساساتتون چقدر تو کشیدن نقاشی هاتون دخیله؟
4- تا خالا بابت احساساتی بودنتون ضربه خوردید؟ منظورم اینه که این احساساتتون کار دستتون داده؟
5- قبلا یه وب نوشت ازتون خونده بودم، خیلی دوسش داشتم
به نظرتون این یه توجیه هست واسه بی ایمانی یا واقعا این طوری هم میشه ایمان به خدا داشت؟

مادرم میگفت شنیدم همسایه خیلی مومن است .
نمازش ترک نمیشود ، زیارت عاشورا میخواند ،روزه می گیرد ، مسجد میرود..... خیلی خداییست....
لحظه ای دلم گرفت...
در دل فریاد زدم باور کنید من هم ایمان دارم .
نماز نمیخوانم ولی لبخند روی لبهای مادرم خدا را به یادم میاورد..
دستها پینه بسته پدرم را دستهای خدا میبینم ...
زیارت عاشورا نمیخوانم ولی گریه یتیمی در دلم عاشورا برپا میکند
به صندوق صدقات پول نمی اندازم ولی هر روز از آن دخترک فال فروش فالی را میخرم که هیچوقت نمیخوانم...
مسجد من خانه مادربزرگم پیر و تنهایم است که با دیدن من کلی دلش شاد میشود...
خدای من نگاه مهربان دوستی است که در غمها تنهایم نمیگذارد ...
برای من تولد هر نوزادی تولد خداست و هر بوسه عاشقانه ای تجلی او ...،
مادرم؛ خدای من و خدای همسایه یکیست فقط من جور دیگری او را میشناسم و به او ایمان دارم...
خدای من دوست انسانهاست نه پادشاه آنها

"فریدون فرخزاد"

6- به نظرتون عملکرد کدوم مدیر در باشگاه مهندسان ایران بهتره؟ چرا؟
7- بیشتر دوست دارید چه سوالاتی بشه ازتون؟
8- باز بیام سوال بپرسم؟

:gol:

آخرین ویرایش:

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری سوم سوالات:داستان نویسی:)
باسلام مجدد
مابازهم خدمت رسیدیم
این پست رو با تجسم و خیال بالا جواب بده لطفا

باهرگروه کلماتی که میدم متناسب با موضوش داستان مختصر بگو
موضوع:داستان معمولی
عشق،ایمان،علم،پوریا،موفقیت،درجات بالا

موضوع:طنز
جزغاله،صندلی،پمادسوختگی،صدیق،اب خنک،سیما،عدم امداد رسانی،پوریا:)

موضوع:ازاد:)
کلا یه داستان خیالی بگو که دوس داری توزندگیت

موضوع:عاشقانه:)
پوریا،دانشگاه،حیاط،یک نگاه،مهر،دل،لیلی

موضوع:ازاد
بیابان،شتر،عقرب،نیش،فرار،
................................................
خب ادامه سوالات
دوس داری داستان اشناییت باهمسر ایندت چجورباشه؟

اول علاقه بعد ازدواج خوبه یا برعکس؟

دوس داشتی شبیه کدوم شخصیت داستانی بود؟:)

دمای صندلیت برحسب کلوین چنده؟:)

دفه بعد عوض هیزم با گازوئیل میام:D

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام -یک دونه ام من بگم:redface:خوبی؟:d
شاغلی؟
شغلت چیه؟
کدوم اصالتا اراکی؟
خواهرم داری؟البته غیرتی نشو منم دخترم:d:redface:
مقطعت چیه؟ارشدی؟

Faezeh77

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااام منم هستم:redface:
چه جور تیپی دارین؟؟؟:d
اهل چه جور ورزشی هستین؟؟
اهل چه جور موسیقی هستین(پاپ،سنتی.....)باذکر اسم خواننده؟؟؟
چه جور فیلمی رو میپسندین(کمدی،اکشن،.....)؟؟؟
اهل سفر هستین یا نه؟؟؟
اهل تفریح هستین یانه؟؟
از چه جور شخصیتایی واسه دختر و واسه پسر خوشتون میاد؟؟:d
بهترین دوستات تو این باشگاه کیان؟؟؟(آخه هرسری اسمای متفاوتی گفتی:dمیخوام لیست دوستات تکمیل شه:d)
بزرگترین سوتی که تاحالا دادی؟؟:d
بزرگترین دروغی که تاحالا گفتی؟؟:d
چه جور شخصیتی داری(شیطون،رسمی،مذهبی:d،....)؟؟؟
پائین ترین نمره ای که از آغاز دانشجوئیت تا حالا گرفتی چند بوده؟؟؟:d
حیوووون مورد علاقت؟؟؟
نظرت راجه به سربازی؟؟:d
نظرت راجع به بچه های این باشگاه؟؟
همه سوالارو دوستان پرسیده بودن چیزی واسه من نموند:cry:
اگ سوالی یادم اومد میام میسوزونمت:)

• Like

P O U R I A

مدیر تالار
سلام دوسته گرامی...من زیاد مزاحم نمیشم...فقط یه بار
سلام بر محمد خان عزیز.
من در خدمتم.

1- یه هفته مونده بود دهه هفتادی بشی...خوشحالی دهه شصتی شدی ؟خدا بهت رحم کرد؟
به شدت خوشحالم .. اینو جدی میگم ... واقعا شانس اوردم .. البته علاوه بر اینکه خیلی بهم احساس قدرت داده که دهه شستی هستم! ولی یه بدی هم داشته ... بچه که بودم مسابقه دو شرکت میکردم و اونجا برحسب سال تولد دسته بندی میکردن. برای همین همیشه با کسایی که یک سال از من بزرگ تر بودن مسابقه میدادم و با اینکه خیلی دو م خوب بود ولی نمیتونستم اول بشم. این تنها بدی دهه شستی بودنه منه. دیگه هر چی از فضایل دهه شستی بودن بگم کم گفتم :D

2- اراکی هستی؟خراب نمیشه این شهراتون با این پادگان مالک اشترش؟یعنی بدترین روزای زندگیم بود اون 2 ماه
بله. خیلی هم دلت بخواد!!! ما کلا به سرباز جماعت رو نمیدیم :D
به عنوان یک شهروند شهر اراک فوق العاده از شهرم راضی هستم.. تازه کلان شهر هم شدیم دیگه برو حالشو ببر. همه صنایع خفن کشور هم که دیگه نگم تو شهر ماست :D

3-اسمه 10 تا از دوستات توی باشگاهو بنویس و به هر کدوم یه جمله تقدیم کنمدیونی اولی من نباشمنباشم بازم میام
هرگز تو توی 100 اسم دوستام هم نبودی.. ولی خب چون خیلی اسرار داری باشه .. ولی اسمتو اول نمیذارم تا بازم برگردی :D

• Honey.ChEng - "عقدت رو بهت تبریک میگم.. انشالله هر لحظه خوشبخت تر از قبل بشی."
  • محمد ساوه - اخه من چه جمله ای دارم که به تو تقدیم کنم :دی .. سلام .. "از اشنایی با شما خوشبختم"
  • dzzv_13 - "یه دونه ای ناخدا"
  • DDDIQ - "یه مرد به تمام عیار .. زحمت کش و البته یک مدیر توانمرد .. در زندگی واقعی"
  • lovelylinda "یه دوست خوب .. مراقب خنده هات باش که ساده از دستشون ندی"
  • فاطمه یاس "یه همکار خیلی خیلی خوب .. زحمتکش .. انشالله همیشه سایه پدرمادرت بالاسرت باشه"
  • Setayesh "هرچی در وصف ایشون بگم کم گفتم-آرزوی بهترینها"
  • nafis... "یه دوست قدیمی و البته فوق العاده قابل احترام برای بنده-آرزوی 2تا بچه ی تپلی"
  • zahra1386 "همون بالایی :دی"
  • پیرجو "یک مرد بسیار شریف-انشالله به بالاترین مقام ها برسید."

4- تا حالا توی باشگگاه برات حرف در آوردن؟چند بار؟تعریف کنتا حالا 4 بار برای من حرف در آوردن
نه .. فکر نکنم تا حالا برام حرفی در اورده باشن.. زیاد نخواستم سر زبون ها باشم. با کسی کاری ندارم زیاد .. اگر هم موضوعی بوده بنده اطلاع ندارم.

5- تا حالا به مرگ فکر کردی؟اگر بهت بگن فردا کارت تمومه،چیکار میکنی؟اگه بگن یه ماه دیگه چی؟اگه بگن 99 سال دیگه عمر میکنی چی؟
خیلی وقتا خب مسائلی برام پیش اومده که دوست داشتم بمیرم :| ولی خب همه این حال و احوالات گذراست.. و زندگی همیشه در جریانه ..زیاد دوست ندارم به مرگ فکر کنم .. چون بهم استرس میده و خوشم نمیاد :D اگه بگن فردا میمیرم بلافاصله میرم پیش پدر مادرم و تا اخرین لحظه چشم از چشماشون برنمیدارم.. اگه بگن یه ماه دیگه .. باز کلا میرم که پیش اونها باشم. و فقط کاری کنم که شاد باشن و بخندن. اگه بگن 99سال دیگه عمر میکنم که دیگه خیلی خر کیف میشم. ولی به زندگی عادیم ادامه میدم :D
ولی جدا از این حرفا .. بیشتر دوست دارم ومپایر بشم! تا عمر جاودانه داشته باشم و همینجور توی دنیا برای خودم بچرخم :)

6-تا حالا وابسته شدی پوریا؟فرقی نداره ها،نمیخواد بیای جی اف تعریف کنی ها،کلی گفتم
اره .. شدم.. منم کلی فقط میتونم جواب بدم.

7- یه آهنگ آپ کن ببینم سلیقه ات چطوره
Download MP3 320 - داریــــــوش - پرستش

8-اگر شب بری خونه ببینی آماده شدن برات برن خواسگاری،چیکار میکنی؟ببین باید بری....یه داستانه خیالی از اون شب بنویس ببینم چقدر بیان و خیال داری
مشکلی ندارم .. اتفاقا از این کارشون استقبال میکنم :D منم نه نمیارم .. بالاخره یه نگاه که اشکالی نداره :D همگی با هم میریم .. یه صحبت خانوادگی میکنیم .. منم با اون دخترخانوم خوشبخت میرم خصوصی یه صحبت هایی میکنیم و راجب خیلی مسائل صحبت میکنیم.. انتظار نداری که بگم چیا به هم میگیم؟ :D خلاصه کلی صحبت میکنیم و بعد تخیلات بنده میگه کلی به تفاهم میرسیم و این وسط دلهاست که برده میشه :D

9-با من و خودت و سیما و صدیق یه داستان بساز،ترجیحن 5 خط.....سعی کن غم انگیز باشه ،کاملن غم انگیز:cool:
اینا سواله الان؟ :|
من و تو و سیما و صدیق داشتیم با هم قدم میزدیم
پول زیادی همراهمون نبود
خیلی هم گرسنه بودیم
توی مسیر گدایی رو دیدیم و دلمون سوخت هرچی پول داشتیم بهش دادیم.
اون گدا بدون اینکه تشکری کنه پولمون رو گرفت و رفت سوار بنزش شد و بهمون پوزخندی زد و رفت.

10-از 1397 شروع کن 17 تا 17 تا برگرد عقب....17 تا برو ،بگو ببینم بلدی(نشینی حساب کتاب کنی ها،سریع بگو هوش اتو بسنجم:biggrin:)
1397-1380-1363- دیگه سخت شد .. بلد نیستم :دی

خدا صبرت بده...چقدم تبلغ کردن واسه آتیش زدنت.....صدیق من نمیشینم رو صندلی....
کم کم داره یه بوهایی میاد :دی

P O U R I A

مدیر تالار
سری دوم :gol:
___\____\____

11.فرق شیمی با میم شیمی چیه؟
شیمی به مسائل شیمیایی پرداخته میشه .. ترکیبات مواد و واکنش های شیمیایی و از این مسائل .. ولی مهندسی شیمی دید مهندسی به این قضیه هست .. اینکه این فرایند هایی که شیمیست ها بهش میرسن رو چجوری میشه در مقیاس های بزرگ و صنعتی به کار گرفت و به ماده مورد نظر رسید.

12.سخت ترین درس میم شیمی از نظرت چیه و اون درس رو چند گرفتی؟
سخت ترین درس جرمه .. 12 :D

13. دوست داری در اینده چه شغلی داشته باشی ؟ایا برنامه خاصی برای انتخاب شغل داری؟
برنامه خاصی ندارم .. ولی خب دوست دارم یه پست مهم داشته باشم. مدیر یه بخش در یک شرکت کاملا مرتبط با رشتم. باید حقوق بالایی داشته باشه شغل ایندم :دی ( خیلی خوشخیالما )

14. ی خاطره در دوران تحصیل که هر وقت یادش میفتی خندت میگیره؟
خیلی اهل خاطره تعریف کردن نیستم .. متاسفانه چیز خاصی یادم نمیاد : (

15. اگه ی روز ی پیشنهاد با پول خیلی کلان از طرف داعش دریافت کنی به طوری که تا اخر عمر ثروت مند باشی ایا قبول میکنی بهشون ملحق بشی :d
نه .. اصلا .. من اگر امریکای جهان خوار بهم این پیشنهاد رو بده حتما قبول میکنم :D ولی داعش نه .. متنفرم از این فرقه ها..

16.بنظرت چرا داعش داره روز به روز بیشتر قدرت میگیره:w20:
واقعا هیچ ایده ای ندارم .. ولی خب این روزا واقعا خوی وحشی گری توی همه بیشتر شده .. خشونت ها زیاد شده .. حالا دلیلش رو نمیدونم .. ولی همین مسائل باعث شده که داعش بتونه توی این فضا قدرت بگیره . وقتی مردم دوست دارن برن اعدام ببینن. وقتی اینقدر وحشیانه با خیلی از مسائل برخورد میشه .. وقتی بهترین بازی های کامپیوتری وحشی بازی و خشونت رو ترویج میکنن. بایدم اینطور بشه.

17.اگه ی روز تو آسنانسور گیر گنی چکار میکنی؟ :w45:
یه گوشه میشینم و میکوبم به اسانسور تا یکی بالاخره بیاد در رو باز کنه .. کلا راحتم :D

18. اسم کوچیک ادمین رو میدونی؟ :surprised: سنش رو چطور :|
اسم کوچیکش حاجی ه :D سنش رو نه .. پدر ماست ولی. :D

19. تیک تاک یا تاک تیک ؟ :surprised:
تیک تاک! تیک تاک حس بهتری به ادم میده تا تاک تیک. .تیک تاک یعنی داشتن زمان .. تاک تیک یعنی داشتن مهارت .. زمان رو ترجیح میدم :| :دی

20. به نظرت این ساوه بیریختو چرا مدیر کردن :| منو مدیر نکردن :| ؟
گرفتن این تصمیمات در عهده وظایف بنده نیست .. ولی .. فعالیت درست و بجا .. ویژگی های شخصیتی و البته صبر و حوصله و ادب از مسائلی ست که در تعیین مدیر در نظر گرفته میشه. این به معنی زیر سوال بردن بقیه نیست .. ولی بالاخره اگر هزاران نفر هم مناسب مدیریت باشن تنها یکی از اونها انتخاب میشه.

برمیگردم :دی

P O U R I A

مدیر تالار
سلام پوریای عزیز :)
یادش بخیر صندلی داغ :redface:
یا علی!
اصا همین که دیدم شما سوال پرسیدی ترس و لرز همه وجودمو گرفت :D

1. مَثَل حال آنان را که برگزیده راه زندگیت هستند , چیست ؟
وای .. من چرا اصلا نمیفهمم این سوال یعنی چی؟ :D چی باید بگم الان؟ :redface:

2. حریم زندگیت با چی محکم تر میشه ؟
الان زندگیم نصفه ست. :redface: اما وقتی فردی وارد زندگیم شد ..اون موقع ست که حریم زندگیم شکل میگیره.. تنها چیزهایی هم که بهم این قدرت رو میده که حریم زندگیم رو کامل و استوار نگه دارم احترام و رازداریه.

3. به فسلفه وجودی که شیفته اون هستی یه ایراد بگیر .
خود همون وجودی که شیفته اون هستم هم جای بحث داره .. نمیدونم .. فردی که شیفته ش هستم....... نه .. من در جایگاهی نیستم که ایراد بگیرم.

4. منتظرت بودن رو با چی , حرمت میبخشی ؟
جزء ِ با ارزش ترین های منه .. واقعا برام ارزشمنده این کار .. و با همه وجودم بهش حرمت میبخشم.

5. ایجاز کننده بهترین راهی که رفتی چی بوده ؟
من توی پیدا کردن بهترین راه مشکل دارم .. تا حالا پیداش نکردم .. و هرگز در مسیرش قدم برنداشتم. فکر میکنم خود بهترین مسیر، ایجاز کننده زندگی ست. و ایجاز کننده بهترین راه، یه جورایی میتونه انتخاب درست در زمان مناسب، عمل با اراده و پشتکار کافی باشه.

6. منطقت رو با احساست رو در رو کن , کدوم برنده هست ؟ چی رو ملاک برنده بودنش قرار دادی ؟
شخصیتم توی این زمنیه به ثبات نریسیده هنوز .. در خیلی زمینه ها احساساتم پیروز میشه .. و در بعضی موارد هم منطقم .. من دوست دارم در همه موارد منطقم پیروز بشه و برای این کار هرچی در توانم باشه انجام میدم .. ولی بارها شده در موقعیت که قرار گرفتم، احساساتم خودسرانه رفتار کرده و بعد از مدتی که با خودم فکر میکنم تازه پای منطق به افکارم باز میشه. هنوز جای کار زیادی دارم.
اونی که تصمیم نهایی برای عملکرد من میگیره برنده ست. ولی در نهایت که توی افکارم منطقم پیروز میشه اونو پیروز نهایی میدونم .. فقط باید کاری کنم این تاخیر از بین بره.

7. چقدر برای بهتر شدن زندگیت , برنامه داری و تلاش میکنی ؟
همه افکارم پره از ایده ها و تفکراتی برای بهتر کردن زندگیم .. زیاد به برنامه ریزی برای زندگیم فکر میکنم .. ولی تلاشی در کار نیست :دی
من از اون دسته از افرادم که فقط دوست دارم زندگی بهتری داشته باشم .. رویا پردازی میکنم .. ولی مرد عمل فعلا که نیستم.. تا خدا چه خواهد! هر آنچه بنده خواهد!

8.در مورد خودت چقدر شناخت داری و حاضری برای خودت بجنگی ؟
خیلی از خودم سر در نمیارم :D ولی فکر میکنم شاید تا حدود زیادی خودم رو میشناسم. و البته دست کم میگیرم.
با کی بجنگم؟ اگر با خودم منظورتونه اره .. بدجور دوست دارم حال خودمو بگیرم ..
کلا جنگیدن خوبه .. ادم باید برای موفقیت بجنگه .. ولی فکر میکنم زیاد اهل جنگیدن نیستم .. دوست دارم همه چی اروم جلو بره .. ولی خب این روزگار نامرد به همین راحتیا جلو نمیره.

9. یه واژه بگو هیچ نقصی توش نباشه ؟
پروردگار

10. فرق و شباهت بین این واژه ها رو بگو : اعتماد , اعتقاد , جنگیدن , کشتی , باران , نماز , محراب
شباهت: همه این کلمات پایه های زندگی بشر هستن .. زندگی نیاز به اعتقاد داره .. وقتی اعتقاد رو پیدا کردی با اعتماد میتونی براش بجنگی.. زندگی همیشه بارونیه .. ولی ادم باید با تلاش خودش کشتی ای بسازه و این زندگی رو ادامه بده .. برای این کار .. برای اینکه این اعتقاد ایجاد بشه نیاز به یک ایمان و نیروی معنوی هم هست که نمازه .. نماز محراب حرکت و در جریان بودن زندگیه ..

تفاوت: در عین اینکه همشون برای رسیدن به یک هدف متعالی باید توسط انسان به چنگ بیان. ولی هرکدومشون کاملا با دیگری متفاوته و هیچ کدوم جایگزین دیگری نمیشه .. برای اینکه چرخ زندگی بچرخه .. به تک تکشون نیاز هست.

پیش پیش ممنونم از جواب هایی که با حوصله و فکر برام مینویسی :gol:

واقعا سوالاتون سخت بود .. خیلی .. تا حالا اینقدر به مغزم فشار نیاورده بودم .. ناخداست دیگر .. :gol:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقاجان
خوبی؟
سلامتی؟
ب من چه:D

فکر می کنی به جز کره ی زمین، کره ی دیگه ای هم وجود داره که توش موجود زنده باشه؟ اگه فکر میکنی وجود داره، دوست داری چی بهشون بگی؟
نظرتو راجع به اعضایی که خوب میشناسیشون بگو.
تو هر مورد یکیشونو انتخاب کن :
کامپیوتر یا موبایل؟
پیتزا یا قورمه سبزی؟
میز یا صندلی؟
من یا تو ؟
فیلم یا سریال؟
تاریکی یا روشنایی؟
راک یا متال؟
رولینگ یا دارن؟
تو چه سایتایی بجز اینجا عضوی؟
قبلا هم تو سایت های دیه ای فعالیت داشتی؟
حس می کنی که دیه اینجا جا افتادی و اینا؟
تو سایت با چه کسایی آشنایی؟
اصلی ترین علت فعالیتت تو این سایت چیه؟

اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی، چی میگی بهشون؟
تاحالا شده فیلم یا سریالی روی زندگیت خیلی تاثیر بذاره؟

مسخره ترین یا خنده دارترین خوابی که یادته دیدی رو تعریف کن؟
اگه اینترنت و کتاب و فیلم رو ازت بگیرن چی کار میکنی ؟؟ سراغ چی میری ؟؟
اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟؟
اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟
چه قدر فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت ؟؟

-بزرگترين درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟

2-. فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟

3-. سبك موسيقي مورد علاقت چي هست؟

4-آخرين مطلبي كه خوندي؟

5-. نویسنده مورد علاقه ات کیه؟ .

6. چهار تا صفت که همه تو رو با اون صفت ها می شناسن؟

7. مسخره ترین خبری که تا حالا شنیدی چی بوده؟

8. زندگی تا کی؟

9. بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟

10. تعریف کن:

خدا یعنی؟

خدا يي باشه بهتره يا نباشه؟

فك ميكني چرا همه فك ميكنن..خدا يعني عدالت..زيبايي و همه نكات +...آيا دليلي واسش بوده؟

خوشبختی یعنی؟

.عاشق یعنی؟

1-اگه از دختری خوشت بیاد اولین کاری که انجام میدی برای جذب کردنش چیه؟

2-حاضری عشقت رو فدای خانوادت کنی؟

3-دختری که دوسش داریو ترجیح میدی یا پول و وعده های خانوادتو؟

8-بنظرت ۱۳ عدد نحسیه؟

9-عشق پسرا به چیشونه؟

10-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته)

11-مسواک میزنی؟(اگه راست میگی ببینم)

12-منو دوست داری؟

13-چندتا؟

14-دوست داری منو ببینی؟فکر میکنی من بیام ببینمت؟

15-در اخر 3کلمه درمورد من ک ب ذهنت میاد همیشه چیه

موفق باشی همیشه
یاعلی

P O U R I A

مدیر تالار
سلام:gol:

راستش آشنایی قبلی با هم نداشتیم تو این سایت ولی امشب بر حسب تصادف تاپیک نقاشی های شما رو دیدم و بعدش هم اینجارو
گفتم بیام چند تا سوال بپرسم و به داغ شدن صندلیتون کمک کنم
سلام :gol:
همه این صندلی رو تا حد توانشون میخوان داغ کنن :( شما هم بفرما

1- هنوزم نقاشی می کشید؟
از وقتی دانشجو شدم دیگه نه .. 6سالی میشه که نقاشی نکشیدم متاسفانه ..

2- خودتون کدوم نقاشیتونو بیشتر دوست داشتید یا دارید؟ با عکسش لطفا..
یه نقاشی هست که اصلا یادم نیست کی کشیدم .. ولی وقتی بعد از سالها دیدمش واقعا خودم کف کردم.. اینکه چقدر میتونستم توی نقاشی که اینقدر بهش علاقه داشتم پیشرفت کنم ولی به خاطر مسائل دیگه رهاش کردم.
عکسش توی همون تاپیک بود .. اینجا هم براتون میذارم.

3- با دیدن نقاشی هاتون حس کردم که یه آدم با احساسات زیاد این نقاشیا رو کشیده و تو جواباتون به یکی از دوستان دیدم که همینطوره، به نظرتون احساساتتون چقدر تو کشیدن نقاشی هاتون دخیله؟
احساساتم ؟ ادم واقعا احساساتی ای هستم .. به شدت .. گاهی که واقعا بعضی وقتا فکر میکنم باید دختر میشدم :| :D ولی اصلا فکر نمیکنم احساساتم توی نقاشی هام دخیل بوده باشه. اخه فکر نمیکنم اونقدر حرفه ای باشم که اصا بخوام به این چیزا فکر کنم :دی

4- تا خالا بابت احساساتی بودنتون ضربه خوردید؟ منظورم اینه که این احساساتتون کار دستتون داده؟
بله .. اتفاقی برام پیش اومده که واقعا برای یک مدت طولانی وضع روحی خوبی نداشتم .. احساسات زیادم باعث میشه بعضی وقتا نتونم تصمیم درست رو بگیرم. بعد نتونم جبرانش کنم .. نتونم درستش کنم .. نتونم بهش عقلانی جواب بدم .. و البته خیلی جاها باعث شده نتونم از حقم دفاع کنم.
ولی خب همونقدری که احساساتی هستم .. یک ارامش عجیبی هم درونم هست که واقعا نجاتم داده .. اینکه زیاد اهل استرس نیستم و کلا راحتم :D

5- قبلا یه وب نوشت ازتون خونده بودم، خیلی دوسش داشتم
به نظرتون این یه توجیه هست واسه بی ایمانی یا واقعا این طوری هم میشه ایمان به خدا داشت؟
اهوم .. قدیما وبنوشت هایی میذاشتم.. متناسب با حال و هوای اون زمانم.. ولی بعد از مدتی برشون میدارم.. چون خب مناسب اون زمان بودن فقط :redface:
عجب متنی واقعا .. با همه وجودم این طرز تفکر رو قبول دارم .. ولی خب نمیشه گفت این یک توجیه نیست .. ویا هست!! مطلق در مورد هیچ موضوعی که به انسان مربوط میشه نمیشه حرف زد. ما ادما از هر چیزی میتونیم برداشت خودمونو بکنیم و به کارهای اشتباهمون ادامه بدیم... به نظرم خدا این دنیا رو افریده که توش مثل آدم زندگی کنیم.. نماز و روزه و این مسائل همش یه وسیله برای ادم شدنه .. در کشور های دیگه واقعا کسی که نماز میخونه ادم بهتری هست .. نسبت به خودش وقتی نماز نمیخونه!!! وقتی ادم روزه میگیره ناخداگاه اخلاق بهتری پیدا میکنه .. مهربون تر میشه!! اینو واقعا ایمان دارم که میگم..
ولی ما ایران رو میبینم و قضاوت میکنیم.. بحث ایران جداست .. حکومتی که دینی باشه همین میشه .. مردم نماز میخونن که به پستی برسن.. حقوق بیشتری بگیرن .. و خیلی مسائل دیگه که نمیتونم اینجا بگم .. وقتی اینجوری میشه .. خب دید مردم هم به نماز و روزه بد میشه دیگه .. بطوری که وقتی به صمیمی ترین دوستم میگم چرا نماز نمیخونی میخواد بگیره منو بزنه!!! انگار بهش فحش دادم! همه مردم ازادن هر طوری که دوست دارن زندگی کنن.. به منم ربطی نداره .. ولی حداقل فکر میکردم میتونم یه گفتگویی داشته باشیم. همه این مسائل به خاطر این نگاه بد به این مسائل هست ..
اینکه الان خدا رو توی نماز میبینیم. توی روزه میبینم.. خدا رو به انسان های به اسم مسلمون میشناسیم.
مثلا خودم .. خودمو مسلمون یا مسیحی ویا کافر نمیدونم .. مطالعه ای در موردشون نداشتم که بخوام تصمیم بگیرم.. فقط دارم تلاش میکنم ادم باشم. من وجود خدا رو قبول دارم .. پس نماز و روزه اگر براش بگیرم کار اشتباهی نکردم .. ولی این هم دلیلی بر خوب بودن من نمیشه .. اگر از کنار بچه فقیری رد بشم و دلم نلرزه از حیوان پست ترم. و خیلی موارد دیگه.
ببخشید زیاد حرف زدم.

6- به نظرتون عملکرد کدوم مدیر در باشگاه مهندسان ایران بهتره؟ چرا؟
عملکرد همه مدیرها خیلی خوبه .. اگر کیفیتی بخوام بگم همه .. همه دوستانم در هر قسمتی که فعالیت میکنن واقعا درست مدیریت میکنن. ولی اگر بخوام کمیتی بگم خب مدیران ارشد باشگاه واقعا زحمات زیادی میکشن. ستایش عزیز و همچنین صدیق جان واقعا بر گردن این باشگاه حق دارن.

7- بیشتر دوست دارید چه سوالاتی بشه ازتون؟
سوالاتی که توی ذهن بقیه هست :D دوست دارم ببینم چی تو فکر افراد مختلف میگذره ..

8- باز بیام سوال بپرسم؟
اره. خوشحال میشم.

:gol:

P O U R I A

مدیر تالار
سری سوم سوالات:داستان نویسی
باسلام مجدد
مابازهم خدمت رسیدیم
این پست رو با تجسم و خیال بالا جواب بده لطفا
سلامی دوباره .. ای بابا .. مگه نباید سوال بپرسید .. مگه کلاس انشاء ِ اینجا ؟ : (

باهرگروه کلماتی که میدم متناسب با موضوش داستان مختصر بگو
موضوع:داستان معمولی
عشق،ایمان،علم،پوریا،موفقیت،درجات بالا
با این کلمات بیشتر یه داستان تخیلی میتونم بگم :D
روزی روزگاری پوریایی بود که خیلی دوست داشت به درجات بالا برسه .. ولی چون به خودش ایمان نداشت .. چون هیچ وقت با عشق به تلاش و کوشش بپرداخت .. هیچ وقت برای رسیدن به موفقیت های علمی اراده کافی و باور به خویشتن نداشت .. تا اخر عمرش همچنان در رویا به سر میبرد .. تا اینکه شخصی سر راه زندگیش قرار گرفت .. :D (دیگه بقیش رو نمیگم :دی)

موضوع:طنز
جزغاله،صندلی،پمادسوختگی،صدیق،اب خنک،سیما،عدم امداد رسانی،پوریا
این سیما فکر میکنه پوریا بیدیست که با این صندلی ها بسوزه :D و فکر میکنه این پوریای خفن روی صندلی داغ صدیق جزغاله خواهد شد .. ولی ذهی خیال باطل! :D پوریا داوطلبانه درخواست میکنه همه بچه ها با همه توانشون سعی بر جزغاله کردن پوریا بکنن .. ولی با همه این عدم امدادرسانی ها، پوریا هرگز نیازی به پماد سوختگی ویا حتی اب خنک هم پیدا نخواد کرد :D

کلا یه داستان خیالی بگو که دوس داری توزندگیت
دوست دارم وقتی دارم در جنگل های سرسبز امازون قدم میزم.. دختری اسب سوار رو از دور ببینم .. چشمکی بهش بزنم و اون پیتیکو پیتیکو کنان به سمتم بیاد و اون رو در ثانیه ای ازان خودم کنم .. و بشم مرد رویاهاش :D
و بعد دوتایی چون نمیتونم سوار اون اسب ظریف الاندام بشیم میریم سوار پورشه ی بنده میشیم و میریم به سواحل انتالیا. :D

موضوع:عاشقانه
پوریا،دانشگاه،حیاط،یک نگاه،مهر،دل،لیلی
پوریا وقتی داشت کنار دانشکده استراحت میکرد و کام میگرفت :D ناگهان زیبا رویی را دید که با لباسی خیره کننده و دامنی بلند و ابشاری داشت از حیاط جلوی دانشگاه عبور میکرد ..به ازن پروردگار بادی شروع به وزیدن گرفت و دامن لیلی بر باد رفت :D و اینگونه شد که این پوریا در یک نگاه یک دل نه صد دل دلباخته لیلی شد :D
دیگه ادامه ندم بهتره :D

بیابان،شتر،عقرب،نیش،فرار،
شتر بنده خدا داشت تشنه توی بیابان قدم میزد که یهو عقربی رو دید .. ولی فکر کرد هرکسی هیکلش گنده تر باشه برتره .. یه شاخ و شونه ای برای عقربه کشید و اومد بزنه عقربه رو بندازه اونور و به راه خودش ادامه بده که خیلی زیبا عقرب نیشش زد تا متوجه بشه عقرب نبین چه ریزه .. نیش میزنه خیلی هم تیزه! و این گونه شد که شتر داستان ما بعد از نوش جان کردن نیش عقرب پا به فرار گذاشت.

خب ادامه سوالات
دوس داری داستان اشناییت باهمسر ایندت چجورباشه؟
خب ... الان توی ذهنم اینطور میگذره که مثلا دارم تو خیابون قدم میزنم .. بعد دختری رو میبینم که میخواد بره جایی و ازم ادرس میپرسه .. از شانسم مسیرمون یکی هست و بهش میگم با هم بریم .. منم همون سمت میرم.. دیگه همینطور در مسیر با هم صحبت میکنیم و مقدمات اشنایی فراهم میشه .. به عصرانه ای دعوتش میکنم و بیشتر اشنا میشیم و همینطور ماجرا ادامه پیدا میکنه :D
البته یه حالت دیگه هم دوست دارم.. برم سر کار ... دختر صاحب شرکت رو ببینم و با هم بیشتر اشنا بشیم و از این حرفا :redface:

اول علاقه بعد ازدواج خوبه یا برعکس؟
سوال از بنیاد مشکل داره :D
اگر منظور ازدواج سنتی و یا مدرن امروزی هست من دوست دارم سنتی برام پیش بیاد .. اول تفاهم خانواده و فرهنگ و این مسائل. بعد علاقه .. اینکه اول ادم عاشق بشه و بعد به بقیه بگه و حالا از سانش اونا مخالفت کنن و یه داستانی شکل بگیره رو اصلا نمیپسندم.

دوس داشتی شبیه کدوم شخصیت داستانی بود؟
ژان والژان :)

دمای صندلیت برحسب کلوین چنده؟
40+273=313 کلوین

دفه بعد عوض هیزم با گازوئیل میام
بیا ببینیم چه میکنی :D

P O U R I A

مدیر تالار
سلام -یک دونه ام من بگم:redface:
سلام
خوبی؟:d
خیلی ممنون .. به مرحمت شما :gol:

شاغلی؟
خیر.. دانشجو هستم در حال حاظر.

شغلت چیه؟
دانشجو هستم دیگه :redface:

کدوم اصالتا اراکی؟
هم خانواده پدریم و هم مادریم اصالتا اراکی هستن :D

خواهرم داری؟البته غیرتی نشو منم دخترم:d:redface:
خیر .. یکی از ارزوهام این بوده که ای کاش خواهر هم داشتم . :D

مقطعت چیه؟ارشدی؟
بله .. ارشد میخونم ..

چه سوالای راحتی .. دوستان عزیز.. لطفا از این دوستمون یاد بگیرید :D

P O U R I A

مدیر تالار
سلااااااااااااااااااااااااااااااام منم هستم
سلام
چه جور تیپی دارین؟؟؟
اگه بگم تعریف از خود میشه :D

اهل چه جور ورزشی هستین؟؟
بستکبال رو خیلی دوست دارم .. ولی اون هم 2سالی هست که کنار گذاشتم.

اهل چه جور موسیقی هستین(پاپ،سنتی.....)باذکر اسم خواننده؟؟؟
من اهل تنوع هستم .. همه جور اهنگی گوش میدم.. اهنگ غمگین یکم گوش میدم.. بعد یهو میرم چندتا پاک بیس دار میذارم حالشو میبرم :D
من از روی خواننده اهنگ گوش نمیدم .. بیشتر خود اهنگ باید برام قشنگ باشه تا کسی که میخونش.

چه جور فیلمی رو میپسندین(کمدی،اکشن،.....)؟؟؟
اونم بستگی به حال و هوای اون موقعم داره .. کمدی که خیلی زیاد دوست دارم و میبینم .. اکشن هم که جای خود داره :D تخیلی هم همینطور.. ولی بیشتر اهل سریالم .. فیلم زودی تموم میشه .. حال نمیده .. ترجیه میدم سریال ببینم .. اونم سریال هایی که چنداقل چندتا سیزنش اومده باشه.

اهل سفر هستین یا نه؟؟؟
بله .. بسیار .. تا حالا نبوده دوستان بگن بریم فلان جا بگم نه :D
اصولا سرم درد میکنه برای مسافرت.

اهل تفریح هستین یانه؟؟
اونم بسیار .. همونطور که خیلی وقتها دوست دارم تنها باشم.. ولی در هر وضعیتی پایه ی هر تفریحی هستم .. اصولا پایه ام :D

از چه جور شخصیتایی واسه دختر و واسه پسر خوشتون میاد؟؟
پسر که باید جدی باشه .. پسرهایی که خیلی جدی هستن و در عین جدی بودنشون شوخ طبع هم هستن و لبخند میزنن خوشم میاد .. به نظرم مرد باید اینجوری باشه.
دختر هم به نظرم باید سنگین باشه .. شدیدا با مودب .. خوش رفتار .. یه کمی هم باید خودش رو بگیره که جذاب تر به نظر بیاد :D

بهترین دوستات تو این باشگاه کیان؟؟؟(آخه هرسری اسمای متفاوتی گفتی:dمیخوام لیست دوستات تکمیل شه:d)
دیگه انصافا همونایی که گفتم .. چندتا پست بالاتر اسم 10نفر رو اوردم .. اونا و یه چندتا دیگه . :D
خب من بین دوستام فرق نمیذارم .. همشون گلن.

بزرگترین سوتی که تاحالا دادی؟؟
سوتی که خیلی زیاد دادم ... ولی خب واقعا زیاد خاطره توی ذهنم نمیمونه و اهل خاطره تعریف کردن نیستم.. بیشتر اوقات که توی جمع دوستان هستیم اونا خاطره هامونو میگن و منم برام یاداوری میشه و کلی میخندیم. :D

بزرگترین دروغی که تاحالا گفتی؟؟
دروغ! زیاد اهل دروغ گفتن نیستم .. وقتی هم دروغ میگم رنگم عوض میشه تابلو میشه :D
ولی خب توی موضوعی دروغ هایی گفتم که نیتم از گفتنشون بد نبوده .. ولی خب باعث شد مشکلات زیادی برام پیش بیاد .. بگذریم.

چه جور شخصیتی داری(شیطون،رسمی،مذهبی،....)؟؟؟
همه موارد.. عادی یه ادم خشک و رسمی و جدی به نظر میام .. ولی وقتی با کسی صمیمی میشم متوجه میشه که چقدر شیطونم :D مذهبی هم ... اره .. با توجه به اعتقادات خودم ادم مذهبی ای هستم/

پائین ترین نمره ای که از آغاز دانشجوئیت تا حالا گرفتی چند بوده؟؟؟
9 :D ترم اخر کارشناسی درسی رو افتادم :D که مهر دوباره امتحان دادم و با بدبختی 13 گرفتم ازش :D

حیوووون مورد علاقت؟؟؟
از خیلی از حیوونا خوشم میاد.
سگ .. عقاب .. شیر .. اسب

نظرت راجه به سربازی؟؟
عذاااااااب الهی .. الان گفتی انگار دنیا رو سرم خراب شد :|

نظرت راجع به بچه های این باشگاه؟؟
همشون بچه های گلی هستن .. من که خیلی دوستشون دارم .. خیلی جاها نظرها و عقایدم با خیلیا مخالف بوده .. ولی خب اتفاقا خوشم اومده از اینکه نطرات مخالف خودم رو دیدم ..

همه سوالارو دوستان پرسیده بودن چیزی واسه من نموند:cry:

اگ سوالی یادم اومد میام میسوزونمت:)

P O U R I A

مدیر تالار
سلام اقاجان
خوبی؟
سلامتی؟
ب من چه:D
سلام ماریا رد جان.
خیلی ممنون .. به مرحمت شما .

فکر می کنی به جز کره ی زمین، کره ی دیگه ای هم وجود داره که توش موجود زنده باشه؟ اگه فکر میکنی وجود داره، دوست داری چی بهشون بگی؟
نه .. وجود نداره .. ولی میدونم روزی این بشر سرکش میره رو مریخ زندگی میکنه :|

نظرتو راجع به اعضایی که خوب میشناسیشون بگو.
راجب دوستان باشگاهیم که زیاد صحبت کردم .. دیگه نمیگم که دوباره کاری نشه. در کل دوستانی که نسبتا بیشتر میشناسمشون همشون ادم های فوق العاده ای هستن .. به نظرم این سایت مجموعه از بهترین ها رو دوره هم جمع کرده .. و خوشحالم که اینجا هستم.

تو هر مورد یکیشونو انتخاب کن :
کامپیوتر یا موبایل؟ کامپیوتر
پیتزا یا قورمه سبزی؟ قورمه سبزی
میز یا صندلی؟ میز
من یا تو ؟ تو(شما البته)
فیلم یا سریال؟ سریاااااال
تاریکی یا روشنایی؟ روشنایی
راک یا متال؟ راک
رولینگ یا دارن؟ اینا رو والا نمیدونم چی هستن .. ولی دارن.

تو چه سایتایی بجز اینجا عضوی؟
تو بیشتر سایت ها عضو هستم .. نام کاربری قبلی بنده رو اگر بدونید میبیند در بسیاری از سایت ها اون نام کاربری وجود داره :D

قبلا هم تو سایت های دیه ای فعالیت داشتی؟
فعالیت خاصی توی سایت های دیگه ندارم .. نه قبلا .. نه فعلا .. نه بعدا

حس می کنی که دیه اینجا جا افتادی و اینا؟
دقیقا :ِD البته جا افتادن که معنی نداره .. شاید بگیم وابسته شدم به اینجا .. واژه ی بهتری باشه . معتاد شدم به نوعی.

تو سایت با چه کسایی آشنایی؟
با مدیرای دیگه اشنایی بیشتری دارم تا نسبت به بقیه دوستانم .. البته یکی از دوستان دیگم هست که بسیاربا هم صمیمی هستیم.

اصلی ترین علت فعالیتت تو این سایت چیه؟
نشر علم :D دوست دارم در اینده سایتی داشته باشیم که هرکسی هر چیزی میخواد توش باشه ..

اگه بخوای یه جمله به تمام اعضای اینجا بگی، چی میگی بهشون؟
به سان رود که در نشیب دره .. سر به سنگ میزند .. رونده باش
امید ِ هیچ معجزی ز مُرده نیست .. زنده باش.

تاحالا شده فیلم یا سریالی روی زندگیت خیلی تاثیر بذاره؟
نه .. روی زندگیم نه .. ولی در لحظه خیلی از سریال ها روی من تاثیر گذاشتن .. البته مصلما تاثیر گذاشته هاا .. ولی نه طوری که خودم حس کنم.

مسخره ترین یا خنده دارترین خوابی که یادته دیدی رو تعریف کن؟
زیاد خواب تو ذهنم نمیمونه . و البته زیاد هم خواب نمیبینم.. ولی یه خوابی هست که سالها پیش دیدم و هیچ وقت هم یادم نمیره .. فوق العادست :D
ما زمان بچگیم در یک اپارتمان زندگی میکردیم که طبقه چهارمش بودیم .. یه شب خواب دیدم گوندزیلاها به شهرمون حمله کردن .. یکی از گنده هاشون اومد سمت ساختمون ما .. شروع کرد به خوردن ساختمان .. همینطور گاز میزد میومد جلو .. لامصب ساختمون خوبی داشتیم که خراب نمیشد .. در همین حال که من فرار میکردم و اونم دنبالم ساختمون رو میخورد ... با وحشت تمام از خواب بیدار شدم :)

اگه اینترنت و کتاب و فیلم رو ازت بگیرن چی کار میکنی ؟؟ سراغ چی میری ؟؟
کتاب رو از من بگیرن اتفاقی نمیوفته :D
فیلم هم همینطور.. به جاش سریال میبینم :D
ولی خدا نکنه اینترنت رو از من بگیرن .. :| ولی خب در اون حالت فکر کنم تازه شروع میکنم که زندگی کنم ...

اگه یه روز محکم بدون هیچ علتی بزنم در گوشت چی کار میکنی ؟؟
هیچکاری .. دلیلش رو ازت میپرسم . اگر همینجوری رفاقتی زدی که اشکالی نداره .. اگر دلیل خاصی داره هم در موردش صحبت میکنیم.

اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی ؟؟
این خیلی قضیه متفاوتیه .. به شدت روی این قضیه حساسم .. من اهل برخورد با کسی نیستم .. اگر اون طرف بزرگ تر از من باشه چیزی بهش نمیگم .. فقط از اون لحظه به بعد دیگه نه من نه اون..
اگر کوچیکتر از من باشه که فکر نکنم اتفاق مهمی باشه .. ولی اگر ابروریزی بدی باشه نمیدونم .. باید توی موقیعیتش قرار بگیرم.
اگر کسی به خانواده م توهین کنه و ابروی اونها رو بریزه که خون جلو چشمامو میگیره .. ولی باز توی این موقعیت از اون فضا خارج میشم .. ولی بدجور دیدم بهشون تغییر میکنه.

چه قدر فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت ؟؟
خیلی به فکر دیگرانم .. کم به فکر خودم .. کلا مشکل دارم با خودم :D

1-بزرگترين درسي كه در زندگيت گرفتي چي بوده؟

اینکه با همه توانم باید یاد بگیرم نه گفتن را

2-. فصل مورد علاقه؟ غذای مورد علاقه؟ حیوان مورد علاقه؟ رنگ مورد علاقه؟ درس مورد علاقه؟
تابستون .. همه غذایی رو دوست دارم .. سگ و اسب و عقاب و شیر - همه رنگی رو دوست دارم - درسی که چیز جدید و به درد بخوری واقعا توش یاد بگیرم.

3-. سبك موسيقي مورد علاقت چي هست؟
همه نوع موسیقی ای دوست دارم .. بسته به حال و هوای اون موقعه من داره.

4-آخرين مطلبي كه خوندي؟
توی باشگاه؟ یه پیام از جناب پیرجو :D خصوصیست .. نمیتونم بگم.

5-. نویسنده مورد علاقه ات کیه؟
من اهل کتاب خوندن نیستم .. ولی یواش یواش دارم شروع میکنم ..

6. چهار تا صفت که همه تو رو با اون صفت ها می شناسن؟
خیلی نمیدونم بقیه چه دیدی نسبت به من دارن .. فقط اینو میدونم طرز فکرشون با اونی که هستم زمین تا اسمون فرق داره ..
شاید بتونم بگم یه پسر ساده - خوب - اروم - :D

7. مسخره ترین خبری که تا حالا شنیدی چی بوده؟
اخبار صدا و سیمای مجهوری اسلامی ایران :D

8. زندگی تا کی؟
تا وقتی که بفهمیم برای چی زندگی میکنیم.

9. بدترین روز زندگیت؟ بهترین روز زندگیت؟
مدتی درگیر موضوعی بودم که هم بدترین روزهای زندگیم و هم بهترین روزهای زندگیم رو ساخت.
ولی بطور مشخص تا الان میتونم بگم از بهترین روزهای زندگیم یکی قبول شدن ارشد بود . یکی روز عروسی برادرم.
بدترین روزهم شاید داشته باشم ولی نمیخوام بهش فکر کنم.

10. تعریف کن:
خدا یعنی؟
یعنی دیوونه کننده . یعنی نهایت عشق .. نهایت بخشندگی ..

خدا يي باشه بهتره يا نباشه؟
خدا هست .. در حد من نیست که بگم خدا باشه یا نباشه بهتره .. خدا نباشه پس چی باشه؟ نمیشه هیچی نباشه که!

فك ميكني چرا همه فك ميكنن..خدا يعني عدالت..زيبايي و همه نكات +...آيا دليلي واسش بوده؟
خب خدا وقتی به ادم عقل داده .. وقتی به بشر گفته هر کاری دوست داری بکن .. انتخاب کارهات با خودته ..وقتی یک دنیا رو در اختیار ما قرار داده .. وقتی هر کاری دلمون میخواد انجام میدیم. وقتی مهر مادری و عشق پدری رو درون انسان قرار داده .. وقتی حس عشق ورزیدن رو به انسان داده .. حسی که خودت رو کامل فراموش میکنی و مجذوب طرف مقابلت میشی.. این ها خب همش نشونست دیگه .. اینکه خدایی هست .. که خیلی خوبه. وقتی هرچی دلمون میخواد در مورد خدا میگیم .. وقتی گرفتاریم سرش داد میزنم .. ازش طلبکاریم. وقتی همه چیمون به راهه اصلا یادمون هم نیست که خدایی هست .. وقتی بدترین کارها رو جلوش میکنیم و عین خیالمون نیست .. وقتی در مورد بودن و یا نبودنش حرف میزنیم .. چیزی نمیگه .. یعنی اینکه خیلی بزرگه .. خیلی.

خوشبختی یعنی؟
خوشبختی یعنی بفهمی چجوری توی این دنیا زندگی کنی. با عشق و محبت در کنار بقیه.

.عاشق یعنی؟
کسی که هدفش رضای معشوقشه .. هدفش از نفس کشیدن نفس های معشوقشه .. و از این سوسول بازیا :D

1-اگه از دختری خوشت بیاد اولین کاری که انجام میدی برای جذب کردنش چیه؟
یه گفتگوی ساده سعی میکنم باهاش داشته باشم .. کار خاصی انجام نمیدم .. همونطور که من به همین راحتی جذب یه دختر میشم .. خب اونم جذب میشه دیگه. مگه ما پسرا اخیم؟ :D

2-حاضری عشقت رو فدای خانوادت کنی؟
خیر.. اصلا .. خانواده ی من همه زندگی من هستن .. عشق تکرار شدنیه! عادم راحت میتونه عاشق افراد دیگه ای هم بشه .. کسی این حرف منو قبول نداره بدونه سخت در اشتباهه. ولی پدر و مادر هستن که هرگز تکرار نمیشن ..
مثل همون داستان میمونه که به طرف میگن مادرت، همسرت و بچه ت افتادن تو دریا و فقط یکیشون رو میتونی نجات بدی . کدوم رو نجات میدی؟ گفت مادرم رو! گفتن چرا؟ گفت میتونم یه همسر دیگه بگیرم و بهش عشق بورزم .. میتونم بچه های دیگه رو به دنیا بیارم و با عشق بزرگشون کنم .. ولی مادرم رو هرگز نمیتونم دیگه بدست بیارم!!

3-دختری که دوسش داریو ترجیح میدی یا پول و وعده های خانوادتو؟
خانواده ام هرگز پول و وعده های انچانی نمیدن. اونا دختری رو بهم پیشنهاد میدن که پول و موقعیت اجتماعی بالاتری داشته باشه که در شرایط الان کاملا عقلانیه .. منم به نظرشون احترام میذارم .. ولی خب علاقه هم این وسط مطرحه .. یه برایندی میگیرم و تصمیمو میگیرم. ولی خب نظر مثبت خانواده شرط اول منه.

8-بنظرت ۱۳ عدد نحسیه؟
نه .. اصلاااا.. اینو تا حالا کسی از من نپرسیده .. عدد مورد علاقه ت چنده! عدد مورد علاقه من 13ه :D یه جورایی عاشق عدد 13 هستم .. بعدش 7. بعدش 4. فکر میکنم این اعداد، اعداد خاصی هستن.

9-عشق پسرا به چیشونه؟
نمی دونم. انسان موجود عجیبیست.

10-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته)
حتما قبل از ازدواج باید علاقه وجود داشته باشه دیگه .. اینکه بگیم اول این و بعد اون اصا اشتباهه. اینکه حالا ازدواج کنیم و بعد علاقه شکل میگیره و قبول ندارم. حتما باید قبلش یه تفاهمی باشه .. جذبه ای باشه .. بعد خب بعد ازدواج احساسات به هم بیشتر هم خواهد شد و کسی منکر این قضیه نیست.

11-مسواک میزنی؟(اگه راست میگی ببینم)
اره .. بیا

12-منو دوست داری؟
بسیار .. تو عزیز دل منی :D

13-چندتا؟
اینقد

14-دوست داری منو ببینی؟فکر میکنی من بیام ببینمت؟
اره .. نه

15-در اخر 3کلمه درمورد من ک ب ذهنت میاد همیشه چیه
همیشه؟ :D خیلی هم عالی
سرحال - بانشاط - باشخصیت

موفق باشی همیشه
یاعلی
شما هم موفق باشی. :gol:

farhad1371

عضو جدید
سلام آقا پوریا با اجازتون منم چندتا سوال می پرسم:
1- به نظرتون زندگی تو فضای مجازی راحتتره یا واقعی؟مدیریت چطور؟
2- برای موفقیت در رشته تحصیلیتون ،نقاشی رو رها کردین،زمان برگرده به عقب بازم همون کار رو می کنید؟
3- آیا حاضرید برای موفقیت در زندگی یا شغل یا حتی همین رشته تحصیلیتون از خودگذشتگی های بیشتری کنین و علایق بیشتری رو رها کنین؟
4- چقدر به زندگی در فضای مجازی وابسته هستین؟می تونید چند ماه باشگاه نیاین؟
5- در زندگی شده، از روی خوش شانسی چیزی بیشتر از حقتون یا تلاشتون گیرتون بیاد؟عکسش چی؟(از روی بدشانسی خیلی کمتر از حقتون رو از زندگی گرفته باشین؟)
6- بنظرتون آدم هایی که همیشه می خندن و تو جمع شادن ،براستی شادن یا با این هیجانات دارن ناآرامی درونیشون رو مخفی می کنن؟
7- توی زندگی تونستی هیچ وقت دشمنت رو ببخشی؟
8- به نظرت شاگرد اولهای دانشگاه کار درست رو انجام می دن یا غلط؟
9- تو زندگیت آدم محافظه کاری هستی یا ماجراجو؟حاضری سفر به مریخ رو ثبت نام کنی؟نظرت در مورد اونایی که ثبت نام کردن چیه؟
10- اگر امشب یک ایمیل از یه استاد مهندسی شیمی تو MIT بگیری برای پذیرش فول فاند،شرایطش رو داری بری؟نگران زبان یا وضعیت علمیت نمی شی؟
مرسی از وقتی که برای جواب دادن گذاشتید:gol:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام...
ما توی لیست دوستان همدیگه نیستیم اما شما گاهی قدم رنجه میکنید پروفایل من و از این جهت اومدم :دی
1. 5 صفت اخلاقی منفی در شما؟
2. اگر قرار باشه به یک سنی از زندگی برگردین و دوباره شروع کنید چه سنی رو انتخاب میکنید؟
3.رتبه کنکورتون؟ (کارشناسی و ارشد):)
4.جزوه نویسید یا جزوه بگیر؟
6. اهل درددل هستین یا نق زدن؟:razz:
5. آخرین باری که با مادر یا پدرتون درددل کردین کی بود؟
6. نفر بعدی صندلی داغ رو پیشنهاد بدین:w20:
7. چرا در قفس هیچ کسی کرکس نیست؟
8.مهمترین "ای کاش" زندگی شما؟:w05:
9.بزرگترين دروغتون رو تا به حال به كي گفتين ؟
10. http://www.ehda.ir ثبت نام کردید؟ (ریا نمیشه!):w16:

وضعیت
موضوع بسته شده است.