صندلی داغ پریسا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
61-واسه روز مادر واسه مامانت چي خريدي؟روز پدر واسه پدرت چی؟ ظرف دکوری. کمربند

62- اگه داري ميري يهو يه آقایه دادبزنه اسمتو بگه ، بعد برگردي نيگاش كني ، ببيني باتونبوده با يه نفر ديگه بوده چپ چپ نيگات كنه چيكارميكني ؟
شونه هامو میندازم بالا میرم.... بعد که رومو برگردوندم به خودم میخندم :دیییی

63- يه حديثي که به ذهنت ميرسه بگو آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند

64- قصیده میگی یا غزل یاشعر نو یا هیچکدام ؟ هیچکدوم

65-چیزی هم می نوازی ؟ نه.... ولی اولین فرصت این کارو می کنم

66-سيرت يا صورت؟ هردو

67- چند روز روزه ی قضا داری؟نماز قضا چقدر؟ روزه از دبیرستان به بعد گرفتم بازم قضا دارم. نماز نمی دونم زیاد قصا دارم.

68-بهترین مربی فوتبال ایران و اروپا؟ ایران قلعه نویی، اروپا پپ گواردیولا، دلبوسکه، خوزه مورینیو (با تشکر از همکاری دوستان :دییییییییی)

69-خط موبایل داری؟ اگه داری همره اوله یا ایرانسل؟ آره.... هردو.

70-اگه خدایی نکرده bfت رو با یکی تو خیابون ببینی چی کار می کنی؟شوهرت رو چطور؟ آقا نداریم :دیییی ولی از اونجایی که دختر آبانم احتمالا از خدا می خواد کاش می کشتمش ولی به اون روز نمیفتاد .... خخخخخخخخ..... :دییییییی
خسته شدی دیگه دوستم برو استراحت کن :دیییی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
71-ورزشکار محبوبت؟ (میتونه هر رشته ای باشه)آیدین خدا بیامرز... بسکتبال.

72-مسافرت به کدوم طرف کشور رو دوس داری؟ برای زندگی کجا؟ شمال. شهر خودم

73-الگوت توی زندگی؟ تکراری..... نمیگم که بری بگردی خستگیت بره :دیییی

74-برای درس در روز چند ساعت وقت صرف می کنی؟ الان با این صندلی یکی دو ساعت، بقیه وقتا تا بتونم می خونم. کار عملی زیاد داره رشتم. وقت می بره.

75-از سریالهایی که الان پخش میشه، کدومشو دنبال می کنی؟ هیچکدوم

76-چه چیزی بیش از حد ناراحتت میکنه؟ اینکه کسی بخواد باهام بازی کنه، یا بهم دروغ بگه.

77-آخرین باری که از ته دل خندیدی و آخرین باری که از ته دل گریه کردی؟شرح بده. خندم که دیروز بود. از کم خوابی زیاد قاطی کرده بودم دوستام بهم می خندیدن منم خندم گرفته بود. گریه از ته دل..... یکی دو هفته پیش..... دلم گرفته بود خیلی زیاد دلتنگ بودم.

78-آخرین باری که رفتی سینما؟چه فیلمی؟با کی رفتی؟خوش گذشت؟ خیلی وقت پیشه یادم نیس.... فک کنم اوایل تابستون! با دوستام بودم فیلمشو یادم نیس:دیییییی آره خیلی خوش گذشت

79-تا حالا استادیوم رفتی؟کدوم مسابقه؟ مسابقه ملی رو هم از نزدیک دیدی تاحالا؟ نه نرفتم. ندیدم

80-از کدوم پیام بازرگانی خوشت میاد؟ اوممممم..... مای بی بی :دی گلرنگ :دی

مرسی مرسی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
81-حج رفتی؟ نه قسمت نشده....

82-مشکل یا گرفتاری داشته باشی، از ائمه به کی متوسل میشی؟ به خدا متوسل میشم

83-آخرین باری که رفتی آزمایشگاه خون کی بود و برای چی؟ اواخر مهر. واسه گواهینامه

84-از کدوم یکی از شخصیتهای سیاسی ایران و دنیا خوشت میاد؟ چرچیل

85-یه اسم پسر مورد علاقه؟یه اسم دختر مورد علاقه؟(مثلا واسه بچه هات انتخاب کنی) اسم اصلا فکر نکردم. پری و پریچهر :دییییی پرهام و پویه :دییی (باید پر داشته باشن :دیییی)

86-رقص بلدی؟رقصت قشنگه؟ آره.... بد نیست :دی

87-نفر بعدی که میاد شکنجه گاه به نظرت کیه؟ محسن :دی

88-چه نوع بستي دوست داري ؟ شکلاتی... هر مدل باشه مهم نیس ولی بستنی قیفی یه صفای دیگه داره.

89-تا کی قراره شکنجه بشی؟ سه شنبه :cry:

90-قشنگترين اسامی دنيا؟ بابا بیخیال با این سوالات :دییی پریسا :دییی

با این سوالات....... دمای صندلی کاهش میابد

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
91-مرگه مادري كه جونشو فدايه زنده موندن بچه اش ميكنه دردناكتره يا زنده موندن فردي كه مرگ ارزوهاشو ميبينه؟
مرگ مادره.... چون احساساتی تره. و اینکه یه آدم باز هم میتونه آرزویی داشته باشه و دوباره بسازه خودشو.

92- تاحالا شده دلت بخواد يه بخش از زندگيتو حذف كني ؟کدام بخش؟ آره. سوم دبیرستان تا تابستون همین امسال.

93- ارزويي داري كه هيچ وقت برآورده نشه ؟ آره..... اینکه بدی ای وجود نداشته باشه

94- سرگرميت به جز كامپيوترچيه ؟ کتاب، بیرون، موسیقی، فیلم،...

95- درس خوندن سخت تره يا كار خونه كردن ؟ درس خوندن :دی

96- اگه بخواي بري بيرون كدوم يكي از دوستاتو ميبری ؟ :دیییی همشونو میبرم دور هم باشیم :دی

97- اهل دروغ گفتن هستي ؟ نه. خیلی بدم میاد

98-وقتي كسي خيلي پرحرفي ميكنه حوصلشو نداري چه طوري طرفو دكش ميكني ؟ چرا حوصلشو نداشته باشم؟ البته پیش میاد گاهی. سعی می کنم صبر کنم. معمولا می فهمن....!

99- به بابا و مامانت توانجام كارهاي بيرون از خونه يا داخل خونه كمك ميكني ؟ تا جایی که بتونم و ازم بخوان آره

100- اخرين باري كه تشويق شدي كي بود وبراي چي؟ دیروز.... به خاطر یه نظری که دادم به دوستم :دی

خسته نمیشی شما؟؟؟؟ :surprised:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
101- دانشجویی کدوم دانشگاهی؟آزاد یا سراسری یا ...؟چه شهری؟
آزاد مشهد

102-از کجا میاری میخوری ؟ منبع درآمدت چیه ؟ جیب بابام :دی

103-تا حالا حق کسی رو خوردی ؟ نه هیچوقت

104-تا حالا چقدر خرج درس خوندن کردی ؟ تقسیم بندیش کن. زیااااد.... به جز خرج وسایل طراحی و ماکت و این برنامه ها و کتابام... ترمی حدود یکو صد. در کل ترمی حدود یکو نیم. دبیرستانمم غیر انتفاعی بودم. 3 پایه اول حدود یه تومن یکو پونصد سالی، پیشم 3 تومن. ولی کلاس کنکور نرفتم. راهنماییمو نمیدونم چقد بود.

105-مشکل ترین درسی که پاس کردی چی بود ؟ فیزیک پیش دانشگاهی. چون معلممون یه دفه مریض شد قلبشو عمل کرد منم کلاس نمی رفتم خیلی برام سخت بود.

106-ریش تراش چند تا دندونه داره نمیدونم!!! ریش ندارم والللا...!

107-کدوم کاربرو بیشتر از بقیه دوست داری؟ تکراری.... چون تعداد سوالات زیاده نمیگم که بری بگردی خسته شی.... خخخخخخخخ :دییی

108- دستت به من برسه چکار میکنی؟ نگاه عاقل اندر سفیه :دی

109- حالا که نمیرسه چی ؟ کاری از دستم بر نمیاد!

110- از بین نرم افزارات از کدومش بیشتر استفاده کردی؟ نرم افزارای رشتم اتوکد
دستم بهت برسه......! خداااااا

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
111- از این سریالایی که تو بازاره و تی وی پخش نمیکنه کدومارو دنبال میکنی؟نظرت چیه؟ قهوه تلخو دنبال می کردم پارسال!! ولی دیگه ندیدم از یه جایی....

112- یکی از دوستات را کامل توصیف کن؟ الناز دوستم.... دختری خیلی خیلی لاغر، هم قد خودم، آروم، با متانت، حساس، موفق در انجام کارهای دانشگاه، کمی بی دقت، کاملا کم حرف (بی حرف!!! بر عکس من خخخخخخ) و غیره
(نسرین و نیلو اگه بهش بگین اینارو گفتم می کشمتون)

113- کدوم شهر ها و روستاها و کشورها سفر کردی؟ روستا نمی دونم. شهر های ایرانو همرو رفتم. خارج از کشور نرفتم هنوز. هربار یه مشکلی پیش اومده.

114- خصوصیات ظاهریتو بگو طوری که بشه خوب مجسم کرد. ازون حرفاستا..... چطوری آخه؟؟؟؟ سختش نکنین دیگه.... خو قدم 165. وزنم 57. چشام قهوه ای تیره. پوستم سبزه روشن.... میتونی تصور کنی تلاش کن :دیییی

115-دوست داشتي رئيس جمهور ميومد شهرشما ساكن ميشد ؟ واسه من چه فرقی داره کجا باشه رئیس جمهور؟؟؟ به هرحال همون وظزفرو داره و همون کارو میکنه! اگه باشه نمیریم مهمونیشون که!

116-اگه بري توخيابون وسط شلوغي ، يهو متوجه بشي با لباس منزل اومدی بیرون چه عكس العملي نشون ميدي ؟
وای وحشتناکه!!!!!! هیچی سریع برمی گردم خونه. اگه بتونم از کسی چادر میگیرم!

117-یه خاطره ی خیلی خیلی خنده دار؟ تکراری.... :دی برو بگرد بخون.

118-آخرین بار که سرکسی داد زدی؟کی بود و چرا؟بعد پشیمون شدی؟ دیروز. مزاحم بود و حدود یه ماه اذیت کرده بود جوابشو ندادم. دیروز سر کلاس بودم خیلی زنگ زد. عصبانی شدم واسه همین دیگه جواب دادم داد زدم سرش :دی نه اصلا پشیمون نیستم :)

119-بدترین و خنده دارترین سوتیت؟ اینم تکراریه :دی برو تو پست ناصر بخون.

120-صبحانه،ناهار،شام رو معمولا ساعت چند می خوری؟ صبحانه 6.5. ناهار 2 تا 2.5. شام 8 تا 9.
خدا نکشت با این سوالات

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
121-چند تا خواهر و برادر داری؟چند تا خواهر؟چند تا برادر؟ یه خواهر بزرگتر

122-اگر رئیس جمهور بشی سعی می کنی چه مشکلاتی رو حل کنی؟ ناعدالتی، فقر، تورم

123-یه اسم که از همه ی اسم ها بیشتر شبیهت هست بزار. شبیه اسمم؟ پریناز

124-شب خواستگاری در مورد چی با طرفت صحبت می کنی؟ اهداف، خواسته ها، خصوصیات اخلاقی، انتظارات، ایده آل، شرایط موجود، ...

125- فکر می کنی بعد چند تا خواستگار داشته باشی؟ بعد یعنی کی؟؟ :دیییییی بعد ازدواجم؟؟؟ :دی

126-- فکر میکنی شوهرت تا چقدر مهریه حاضره برات بده؟ اوممممم.... تا 700 تا سکه

127- اگه پسر بودي و ميرفتي خواستگاري كسي كه دوستش داري ومهریه بالا بودمنصرف میشی؟ نه. مطمئنا خواستگاری کسی میرفتم که عاقلانه فک کنه!!!

128- در چه مواردی با زنت مشورت می کنی؟ من زن ندارم :دییییییی اگه منظورت شوهرمه در مورد همه چی. حتی احساساتم.

129هیجان تو زندگی چجوری به وجود میاد؟ خیلی راحت :دی از کوپیکترین مسائل میشه هیجان ساخت!!

130-امضاء كدوم بچه ها جالبه؟ یادم نیس!!! امضای خودم.... خخخخخخ امضای بهزاد و احسان که اینجا دیدم خوبه. مهسام خوبه امضاش. یکتام همینطور. دیگه یادم نیس
بترکین درس دارمممممم

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
131-اگه یکی بهت بدی کنه چکار می کنی؟ اگه بدیش خیلی جدی باشه کاری نمی کنم فقط از زندگیم بیرون میندازمش.... البته اگه یه دوست باشه. ینی ازش فاصله میگیرم.

132-اگه یکی بهت بدی کنه بعد کوتاه بیای بعد بگه عرضه نداشتی ازش حقت رو بگیری چه حالی بهت دست میده؟:دی چکار میکنی؟ به حماقتش لبخند میزنم....!!! همون کاریو می کنم که تو سوال قبل کردم.

133- تا حالا شده اینقدر از کسی متنفر بشی که دوست داشه باشی بمیره؟ نه اینکه بمیره.... ولی آره متنفر شدم. خیلی زیاد.

134- ماکسیمم شدت تنفرت تا حالا چقدر بوده؟برای کی؟ به اوجش نرسیده.... ولی شاید 80 درصد. نمی تونم بگم خصوصیه. کسی بوده که منو احمق فرض کرده.

135- تو این دنیا از کسانی که زنده اند کی رو بیشتر دوست داری؟ مامانمو

136- توی این تالار از کی بیشتر بدت میاد؟ تالار زنگ تفریح..... از هیچکس بدم نمیاد.

137-اگر به زمانی برگردی که برای اولین بار پای کامپیوتر و اینترنت نشستی چه تغییری در استفاده از اینترنت میدی؟ آیا اصلا تغییری می دی؟ چرا همین الان اون تغییر رو نمی دی؟
اوممم.... شاید با خیلی کسا که ارزش نداشتن حرف نمیزدم. یا طور دیگه ای باهاشون برخورد می کردم. الان این کارو کردم.

138-فکر می کنی به اینترنت معتادی؟ نه معتاد نیستم.... الانم فقط دوس دارم برم :دییییی

139-چه کسی این تالار رو بهت معرفی کرد؟ خودم آشنا شدم. تکراریه

140-تا حالا شده تو موقعیتی باشی که آرزوی مرگ کنی؟ آره.... ولی نه مرگ. یه حس بد که کاش نبودم خصوصیه. پرسیدن سوالات خصوصی ممنوع :دی
بهم رحم کنین :cry:

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
141-در روز چند بار مسواک می زنی؟ 1 یا دو بار

142-وقتی بچه دار بشی می زاری بچت به اندازه خودت بشینه پای کامپیوتر؟ اگه بیشتر از من ورزش کنه شاید بذارم.

143-تا حالا عاشق شدی؟ نه

144-كي از همه بدتر شكنجت كرد؟ یکی از دوستام

145-تا کی ادامه میدی؟ تا پای جون :دیییییی

146-اگه اعدام بخوای بشی قبل اعدامت چه جمله ای رو میگی؟ نمی دونم.... تو جوش نیستم!!!! بستگی به جرمم داره. یه چی میگم که بددونن هنوز رو حرفمم. چون مطمئنک بی گناه دارم میزنن :دی

147- کیو بیشتر دوست داری؟مهسا یا نیلو؟ هردوشونو دوس دارم. اصلا قابل مقایسه نیستن!!! کلی فرق دارن با هم! میدونی این سوالا چقد بده می پرسین؟!!!!

148-بعداز این صندالی داغ تو باشگاه چه برنامه ای داری؟ درس درس درس

149-دوست داری بازم بشینی؟ نه اصلا. همه وقت آدمو میگیره!!!

150- فردا هستی؟ آره امروز بودم!!! فردام میام. البته صبح تا شب دانشگام
ای خداااااااااااا تموم نمیشهههههه

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
151-شخصیت های مورد علاقه خودتون رو بگید(مثلا سیاسی-مذهبی-ورزشی-اسطوره ای و ...) چرچیل، پیامبر، معروف، آیدین، رستم، بیژن مرتضوی، یانی،. مهران مدیری....

152-کاربرانی که کمتر باشون راحت هستین. اوممم.... ادمین، افسون، محسن :دی

153-میانه ات با ورزش چطوره؟ خوبه خیلی دوس دارم

154-با چه تخصص هایی آشنایی داری؟ شهرسازی، :دییییی ، تئاتر، شیرینی پزی، چند رشته ورزشی

155- درباره کلمات زیر هر چی خواستی بگو:
خدا: عاشقشم
پریسا: مرض داشت قبول کرد بشینه رو صندلی
بهشت: ینی میشه ببینمش؟!
جهنم:زندگی بدون آرامش
عزرائیل:واقعا قدش سه برابر انسانه؟!!
امام علی(ع): دوس دارم نظر شو راجع به درویشا بدونم.
ایران: هرچی هست دوسش دارم
محمد اصفهانی: آورین آورین
اندی: خوشم نمیاد ازش
سندی: کلا رپ دوس ندارم
عشق: دوس دارم تجربه کنم، ببینم چه حسیه!
دوست داشتن: شیرینه
اشک: قشنگه.... یه احساس پاک. واسه آروم کردن لازمه. بدیرو میشوره
بهار: شروع دوباره

156-درباره جملات زیر هم یه توضیحی بده:
پریسا خانم و روزی که به دنیا اومد همه خوشحال شدن:دیییی سه کیلو بودم.
پریسا خانم و دعوا با شوهرش بیچاره شوهرش :دییییی
پریسا خانم اژدها میشود! فرااااااااااااااااااااااار
پریسا خانم ترسناک میشود!!! بیشتر خنده داره :دییییی
پریسا خانم در حلقه محاصره ی کوسه های آدمخوار وااااااای چه هیجانییییی (این احتمالا جمله ایه که میگم:دیییی)
پریسا خانم و شوهر و بچه هایش به به عجب کدبانویی :دییییی

157-کله و پاچه دوست دارید؟ چرا؟ آره بدم نمیاد :دی یه هیجان چندش باری به آدم دس میده خوشم میاد :دییی

158-تا حالا به کسی حسودیتون شده؟ آره. البته حسودی نبوده غبطه بوده :دیییی

159-منتظر امام زمان هستید؟ بیشتر دوس دارم بدونم چی میشه.... آره.

160-تا حالا نماز جمعه شرکت کردی؟ آره

مرسی مرسی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
161-ساعت مچی میبندی یا از موبایل استفاده میکنی؟(در صورت استفاده از ساعت مچی مارک و مدل آن را نیز ذکر کنید) آره میبندم. christioneil. sapphire

162-یه سوال قشنگ از خودت بکن و جواب بده(بدون شوخی و مزاح و طنز و ...) پریسا جون عزیزم چقد درسات مونده؟ به خاطر صندلی؟ خیلی خیلی

163-بدترین کتکی که خوردی کی بود و چه جوری و توسط چه کسی بود؟ دیروز یا پریروز. بعد از خوندن پست ناصر زدم تو صورتم!! خودم. چون گفته بود خودتو بزن!!!!

164-تا حالا چقدر فیلم بازی کردی واسه مردم؟ راستش بگو واسه شوخی این کارو می کنم واسه دوستام.

165-اگه بدونی خدای نکرده تا 1 ساعت دیگه میمیری و منکر و نکیر میان برای عذاب قبرت چه کار میکنی و چه حالی بهت دست میده؟ اگه مثل الان یهویی بگن شوکه میشم ممکنه به یه ساعت دیگه نکشه...!

166-شنیدید که میگن داغ ترین جای جهنم برای کسانی است که در لحظات حساس سکوت اختیار می کنند؟؟ تا حالا شده با سکوتت سر کسی رو به باد بدی؟ نه نشنیدم!!!! نه نشده. اصولا اهل سکوت نیستم. اونم در مواقع حساس!!!

167-درباره تصورت از آینده برامون توضیح بده؟ خانوم مهندس پ.و فارغ التحصیل دکترای دانشگاه فردوسی مشهد. مادر نمونه واسه جینگولکاش :دیییی

168-اولین کلمه ای که گفتی چی بود؟(نمیدونی از والدین بپرس) نه

169-شنا بلدی؟ آره

170-نظرت در مورد سایت: خوبه. هم خوب داره هم بد. در کل خوبه. هم چیزی یاد میگیرم ازش هم سرگرمیه

با این سوالات.... :دییییییییی ایشششششششش

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
171- اسم پریسا رو کی برات انتخاب کرد؟ قضیه داره... یه جورایی همه. ولی بابام برام شناسنامه گرفته.

172- از زندگیت راضی ای؟ آره خیلی

173- الان ساعت چنده ؟ 23.15

174- از خودت راضی ای؟ 70 درصد

175- مجردی یا متاهل؟ مجرد!!!

176- اسم کسی که خاطره خوب باهاش داشتی و الان دوست داشتی کنارت میبود چیه ؟ (عشق اولت یا غیره) نیلوفر :دیییییی

177- از دوستای باشگاه چنتا رو از نزدیک دیدی؟ 15 یا 16 نفر

178- الان که همه پیامبرا و اماما فوت شدن و فقط یه امام مونده که اونم غایبه ، اگه خدا حرفی با مردم دنیا داشته باشه چطوری به گوششون میرسونه ؟ یعنی تو این 1400 سال هیچ حرفی با مخلوقاتش نداشته ؟ الهام.... نمیدونم نمیتونم نظر بدم!

179- چندتا فیلم دیدی؟ زیاد زیاد....! چه سوایه؟؟؟ سوال کم اوردی؟!! خخخخخخ
180-این سوال آخری خیلی بی ربط بود، نه ؟ آره خیلی :دییییی

مرسی مرسی ....

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
181_ چرا به شما زنا ضعیفه میگن؟ هرکی میگه بی ادبه!!! فک میکنه ضعیف بودن به زور بازو نداشتنه!!!

182_ چرا وقتی آب سر بالا میره قورباغه ابوعطا میخونه؟ نمیشه ابوطاها بخونه یا مثلا ابوقلی؟ پس وقتی سر پایین میره چی میخونه ممکنه بزنه تو فاز اسمایه دخترونه مثلا اُمِ نگین یا اُمِ بهار بخونه؟
چون بار اول قورباغه های ابو اطا به تقلید از خودش وقتی که تو موقعیت قرارا گرفتن شروع کردن خوندن. نه اگه اسم دختر بیارن زناشون دهنشونو سرویس می کنن.

183_ چرا این خواننده ی های اونور آبی میگن : چرا خورشید می تابه ، چرا میچرخه زمین ، عشق من بگو چرا تو فقط بگو همین؟ مگه خودشون نمی دونن که عشقشون باید بیاد بگه ؟
چون می خوان از دختره حرف بکشن!! فک می کنن دختره جواب سوالای سختو نمیدونه.

184_ سقف آرزوهات کجاست ؟ زیاد بلند نگیریش وگرنه شهرداری بدجور جریمت میکنه و تراکم محسوب میشه
بهشت...
بهاش هرچی باشه میدم.

185- این بازیکنه هست که اسمش مسیِ ... میگم نمیشد اسمش و بذارن نقره ایی یا طلایی؟ بنظرم خوشکل تر بود هاااااااااااااااااااا نه؟؟
نه.... لوس میشد. واسه تو خاطره ها موندنش گفتن یه چی بذاریم که بابا نباشه.

186_ تیکه کلامت ؟ واقعاااااا؟؟؟؟

187 - شنیدی میگن تو خودت نمره ی بیستی؟ خوب سی که بیشتره چرا 20؟ چرا مثلا صد نه؟
چون اون یارو که بیسته به اون یکی گفته تو بیستی من سی ام.... اونم بهش برخورده گفته نخیر.... تو خودت نمره بیستی....

188_ استغفرالله اگه خدا جنسیت داشت تو فکر میکنی مرد بود یا زن؟ دلیلش رو هم بگو ...
ظاهر مردا و احساسات خانوما..... چون زور مردا بیشتره و خانوما از نظر درک و احساس قوی ترن

189_ دیدی میگن دورت بگردم؟ خوب حتما باید دوره یکی گشت دیگه ...حالا چرا زمین عین خلا همش دوره خودش میگرده؟ اگه خله چرا خله؟ اگه نیست حتما خودشیفتست اگه هست چرا هست؟
چون موجودات خودشیفته ای مثل ما روش زندگی می کنن. انرژی ای که ما ساطع می کنیم روش اثر گذاشته. وگرنه اوایل فقط دور خورشید می گشته.

190_ میگم پریسا جان مگه یزد گرده که شهریار نوه ی خسروپرویز همسر شیرین، اسم پسرش رو گذاشته یزدگرد؟ نمیشد بذاره کرمان گرد یا اهواز گرد؟
گنبدای اصیل یزدی گرد بودن. تو یه سفری که داشتن اون طرفا دیده شهریار خوشش اومده. بعد زنشو مجبور کرده یه پسر بیاره که بتونه اسمشو بذاره یزدگرد.

آخی بالاخره دوتا سوال حسابی پرسیدی :دیییییییی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
191_ چرا رنگین کمون هفت رنگه ؟آسمون هفت طبقست؟ هفته هفت روزه و خدا تمام مخلوقات رو تو هفت روز آفرید مگه هشت خواهرش نیست؟ خوب گناه داره طفلی...نظرت چیه؟
چون من عاشق عدد هفتم.... 8 بعد 7 اومده که ما فک نکنیم بعد این همه هفتی که خدا آورده دیگه آخرشه.... می خواسته بدونیم بیشتر ازینم میشه. حدش جای دیگست......

192_ چرا میگن پادشاه چرا نمیگن دستشاه یا گردنشاه؟ چون مردم و عوام اون زمانا میرفتن پابوسش.... جرات بوسیدن دست یا گردنشو نداشتن!!

193_ چرا به برنامه کودک میگن کارتون؟ چرا نمیگن مقوا یا جعبه یه سبد؟ به برنامه کودک نمیگن کارتون به کارتون میگن کارتون. تلویزیون مثل جعبه کارتونیه. یه زمانی تو اون جعبه ها نمایش عروسکی اجرا میشده.... پس بعد ها که تلویزیون اومده اسم این نمایشای عروسکی که تبدیل به کارتون شده میشه کارتون!!
استدلالو داشتی؟؟؟؟ :دیییییییی

194_ میگم شتر مرغ بچه ی شتر و مرغه؟ اگه هست مگه میشه یه مرغ بتونه بچه ی شتر رو بزاد یا مثلا یه شتر از یه مرغ باردار بشه؟ اگه نیست پس چرا اسمش شده شتر مرغ ؟ اگه منظورشون مرغ بزرگه خوب فیل که از شتر بزرگتره ....... به خاطر خصوصیات ظاهریش که به شتر نزدیک بوده شده شتر.... چون پر داشته و تخم میذاشته شده مرغ!!

195_ دیدی افغانی ها وقتی می خوان بگن چی کار میکنی میگن : چَ کار مِ کنی؟؟؟ حالا این چَکُش یه کلمه ی افغانیه ایا؟ یعنی چی میکُشی؟ امکانش زیاده.... چون در اصل داریم میخ بدبختو می کشیم !

196_ نظرت درباره ی این کلمات چیه ؟؟؟
مادرشوهر: دستیار درجه یک
خواهرشوهر: جاسوس دو جانبه :دی
بقال سر کوچه: خیلی با صفاس :دی
پسر همسایه: کمتر جو بده بهتره :دی
مَش زری کیسه کش حموم : آشنایی نداریم باهاشون :دییی

197_چرا درد رو از هر طرف بنویسیم لعنتی باز هم میشه درد؟ چون یه کلمه ای باید می بوده که فهم و درکش سریع منتقل می شده... پس درد اختراع شده.

198-الان چه حسی داری ؟ خستگی شدید

199-تا حالا شده عمدا روزتو بخوری ؟ کی ؟ چرا ؟ چگونه ؟
آره. بچه بودم.... تو مدرسه خیلی تشنم بود.

200-رابطت با حمید ؟ تا حالا خوب بوده.... یه دوست خیلی خیلی خوبه برام. ولی از الان به بعد فک نکنم بتونم باهاش کنار بیام!!!!! :دییییییییی

ممنون از حضورت آقا محمد گل

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پریسا خانم........خسته نباشی......من یه چن تا سوال میپرسم بعد رفع زحمت میکنم........دی
سلام عزیز دلم خوش اومدی

1)صدای امواج دریا رو بیشتر دوس داری یا جنگل رو؟چرا؟ امواج دریا.... چون بهم آرامش میده

2)چه درسی رو از همه بیشتر دوست داری؟ این ترمم تاریخ تمدن و شهرسازی جهان. به خاطر استادش :دی

3)از دروغ بیشتر متنفری یا آدمای دو رو؟ آدمای دورو.... چون اونا دروغ هم میگن.

4)وقتی که ناراحتی دوست داری پیش کی باشی؟ کسی که آرومم کنه.... یه دوست

5)بهار یا پاییز؟ بهار

6)از دروس عمومی کدومش رو بیشتر دوست داری؟ فارسی عمومی

7)تو باشگاه کیا رو از همه بیشتر دوست داری؟ تکراری.... مرجان، مهسا، نیلوفر، ............... یه عالمه دوست دارم که خیلی دوس دارم

8)تا حالا شده کاری رو بکنی که بعد از انجام دادنش پشیمون بشی؟ آره.... حرفی بوده که زدم و پشیمون شدم.

9)از کدوم دسته از آدما خوشت میاد؟ درحالی که جدی و تودارن ولی شوخ و خون گرمن. صادق و یکرنگن

10)خودت رو در یک جمله توصیف کن یه دختر مهربون و حساس که گاهی مشکلات کوچیکش براش خیلی بزرگ میشن :دییییی

خوب.......اگه تکراری بودن باید همشون رو جواب بدیا........موفق باشی دوست گلم:gol:
چون گفتی جواب دادم عزیزم.... مرسی که اومدی. بوووووووس

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا الله... سلام دوباره خوبین؟ سلام سلام خوش اومدین.... قرار بود نیاین دیگه!!!! :دی

11-دوس داری روز ای تعطتیل با چی مشغول بشی؟ هرچی بهم خوش بگذره!!! برم طبیعت :دی

12. دیماه نزدیکه درساتو خوندی؟ آره تقریبا خوندم همرو. این ترم از ترمای پیش بهتر خوندم

13.چطوری با این سایت اشنا شدی؟ به طور اتفاقی

14.نظرت راجب امضام؟ میخوره بهتون :دی

15. تیم مورد علاقه ت؟ فوتبال منچستر یونایتد

16.منو با یه شکلک نشون بده.. :D

17.جوابی که به سوال 10 من دادی متوجه نشدم؟میشه بیشتر توضیح بدی.؟ اون سوالت که پرسیدی آواتارت بهت میاد یا نه بهتر بود.

18.چ حیونی دوس داری؟ دلفین

19.هر چی دلت میخاد بگو هرچی؟؟؟؟ خوابم میاد...... خسته ام..... همتونو دوس دارم

20.خودت یه سوال از خودت بپرس جوابشم بگو پریسا آیا برای ارائه فردا آمادگی داری؟؟؟ خیر !

ممنون پیروز باشی... ممنون
موفق باشی دوستم

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یالاه من اومدم خوش اومدی حاج خانوم
سلام پری خانوم گل سلام علیکم ثمین خانوم
خوبی؟ به مرحمت شما
خوش میگذره؟ خیلی سوزوندنت؟ نه خوش نمیگذره.... نه زیاد نسوختم فقط خیلیییییی زیااااااده
از دست این دوستا ، آتیش به پا میکنن ، اشکالی نداره چیزی که عوض داره گله نداره داریم براشون خصوصا اون سردسته شون ناصر مکانیک
خب ظاهرا همه سوالات رو که دوستان پرسیدند ، من نگاهی به سوالات ننداختم واسه همین اگه تکراریه جواب نده
1- چرا من اسم کاملت را نمیدونستم ؟ چرا فکر میکردم اسمت پری می باشد؟ چون خودمو معرفی نکردم خخخخخخخخ
2- اون موقع که صندلی من بود تو کجا بودی؟ چطور شد نیومدی سوال بپرسی؟ نمی دونم! فک کنم اون موقع یا عضو نبودم ی زیاد آشنایی نداشتم با اینجور فضاهای خطرناک!!!
3- پری جونم به نظرت دنیای مجازی و دنیای واقعی چه تفاوت هایی با هم دارن چند تا تفاوت شون را بگو لطفا؟ دنیای مجازی هم ممکنه آدما خودشون باشن هم ممکنه اونی باشن که دوس درن ولی تو واقعیت نمی تونن زیاد تظاهر کنن. دنیای مجازی مصنوعیه احساسات وجود داره ولی کمرنگه. تکراریه سوالت دیگه بیشتر نمیگم :دیییی

4- آبجی گلم بهم میگه تصویری که از دنیای مجازی تو ذهنش ساخته چه جوریه؟ یکم برام توصیفش میکنی؟ یه جا واسه اینکه بعد درس و کار و خستگی بتونم یکم استراحت کنم.... ولی فعلا که دارم خسته میشم بیشتر.....!!!!

5- روراست بودن وایه پری جون ما چقدر مهمه؟ آیا روراست بودن را باید یه اصل در زندگی قرا بدیم؟ چقدر کاربری اینجا را روراست دیدی؟ آیا کژی ازشون دیدی؟ روراستی یا صداقت خیلی برام مهمه..... اولین شرصمه. صد در صد. اینجا همه جور داریم. نمیشه تشخیص صد در صد داد که کسی روراست هس یا نه!

6- نظرت در مورد کاربرای چند یوزره چیه؟ مخصوصا اونایی که میان تو پیام خصوصی هر کاری دلشون خواست یا هر حرفی دلشون خواست میزنن؟ انسانیت ندارن.... متاسفانه زیاده تعدادشون!

7- یه نصیحت به اون کاربرایی که تو سوال 6 بشهون اشاره داشتم میکنی یه جمله ای که تاثیر گذار باشه؟ آدم باشین! بار اول دوم کسی چیزی نمیگه بار سوم گند میخوره تو کارتون.

8- به نظرت تو دوره و زمونه ای که ما حوون هستیم ، دختر بودن بهتر یا پسر بودن؟ فرق نداره به نظرم. هرکدوم شرایط و مشکلات خودشونو دارن. من راضیم از دختر بودنم!

9- دوست داری واسه تفریح کجا بری ؟ از کدوم طبیعت بیشتر انرژی میگیری؟ طبیعت. کوه و دریا. جنگل

10- بیشتر با دوستات در هفته بیرون میری یا با فامیلات که همسن و سالت باشن یا با خانوادت؟ چند بار در ماه بازار میری واسه خرید؟ با کی بیشتر میری خرید؟ سلیقت تو خرید بیشتر به کی نزدیکه؟ با دوستام. شاید بعضی ماهها نرم اصلا. درس که دارم وقت نمیشه! به خواهرم

آیا نظر کسی که همرات میاد خرید برات مهمه یا خودت صاحب نظری؟ بیشتر خودم تصمیم میگیرم ولی نظرشون مهمه. آبجیت سلیقش بد نیس ;)

ببخشید اگه سوالاتم خسته کننده بود از هر کدومش که خوشت نیومد جوای نده مهم نیست خودم به حساب این حمید گل در چمن میرسم
مرسی که جواب میدی
فداااات آجی خودمممممممم..... مرسی اومدی عزیــــزم. حتما برس حسابشو :دییییییی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . چطوری؟؟؟؟؟؟ سلااام آقا امیرمهدی گل
منم اومدمم. خوش اومدی

1. چرا یوسف کرمی کچله؟ چون مو بهش نمیاد
  2. چرا یوسف کرمی تو المپیک موفق نشد؟ چون زیاد تمرین نکرده بود (من نمیشناسم این آقارو!!!!!)
  3. چرا رشته شهرسازی رو انتخاب کردی؟ چون هم یه رشته میان رشته ایه و هم جدیده و منم به هنر علاقه دارم.
  4. چرا تو تالار شهرسازی زیاد فعالیت نمیکنی؟ ها ها ها . بگو. زود باش. چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون هنوز ترم 3ام. چیز زیادی نمیدونم. خیلی مطالبو میخونم ولی فک می کنم اطلاعات من به درد کسی نمیخوره خیلی ابتداییه.
  5. ایران میره جام جهانی؟ حتی فکرشم نکن!!!
  6. ماشین داری؟ اگه داری چیه؟ نه هنوز نیومده
  7. تا حالا وزن زیادیا کم کردی؟ چند کیلو؟ آره. در حد 3 تا 5 کیلو بالا پایین رفته. قبل کنکورمم67 شده بودم :دییییییی
  8. اسامی کسانی که رئیس جمهور آمریکا از اول تا الان بودن رو بگو؟؟ واشنگتن، آدامز، جفرسون، مادسیون، مونرو، آدامز، جکسون، ون بورن، هریسون، تایلر، ناکس پولک، تیلور، فیلمور، پیرس، بوکانان، لینکلن، جانسون، گرانت، بیرچاردهیس، کارفیلد، آرتور، رکیولند، هریسون، رکلیولند، مک کینلی، روزولت، هووارد تافت، ویلسون، هاردینگ، کولیچ، هوور، روزلت، ترومن، تهاور، کندی، جانسون، نیکسون، فورد، کارتر، ویلسون ریگان، بوش، بیل کلینتون، بوش، اوباما
  9. از چه درسی تو رشته شهرسازی خوشت میاد؟ طراحیامونو دوس دارم. تاریخ شهرسازی جهان.
  10. نظرت در مورد من چیه؟ با پشتکار و مودب
    مرسی
ممنون از حضورت امیر مهدی جان

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پری خوبی
.اقعا" ایول داری که این همه سوال رو جواب دادی
خدا قوت
خوب میخوام حسن ختام من باشم و این آخرین سری از سوالاتمه
خوب اول برو یه چیزی بخور جون بگیری
1- از بین دوستانی تو اد لیستت هستن با اونایی که تو دنیای واقیت هم ارتباط داری باول اسمشونو بگو و بعد بگو با کدومشون راحتری؟
2 شخصیت افراد زیر رو که از بین دوستات هستن بگو و دوست داری بهشون چی بگی؟(هر کدوم جدا)
نیلو
مرجی
مهسا
ثمین
محسن
کامران
احسان
بهزاد
رضا
امیر

هرکی ر جا انداخنم خودت میتونی اضافه کنی
3- نظرت درباره محمد که عینه ندید بدید میاد کلی سوال تو صندلی مردم میپرسه چیه؟:D
4-یه جمله به کسایی که سوزوندنت و کسای که تورو نسوزوندن؟
5- گفتی چند نفر اومدن خواستگاریت پس چرا بهشون جواب رد دادی ؟ نکنه میخوای ترشی بندازی؟:biggrin:
6-اگه قرار باشه از اول یه دین رو انخاب کنی چه دینی رو انتخاب میکنی؟
7- نظرت راجع به گرمای زمین و پارگی لایه ازوون چیه؟ چطور میشه جلوشو گرفت؟
8- چرا دنیا همیشه اونجوری که میخوای پیش نمیره؟
9-پول بهتره یا ثروت؟ با دلیل؟
10-الان میخوای به حمید چه فوشی بدی؟:دیییییییییی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پری خوبی سلام بیریخت نه خسته ام

.اقعا" ایول داری که این همه سوال رو جواب دادی میدونم میدونم :دی

خدا قوت قربون داداش

خوب میخوام حسن ختام من باشم و این آخرین سری از سوالاتمه ایول ایول :دیییییی

خوب اول برو یه چیزی بخور جون بگیری مسواک زدم:دی

1- از بین دوستانی تو اد لیستت هستن با اونایی که تو دنیای واقیت هم ارتباط داری باول اسمشونو بگو و بعد بگو با کدومشون راحتری؟ مرجان و مهسا و نیلو. هرسشون

2 شخصیت افراد زیر رو که از بین دوستات هستن بگو و دوست داری بهشون چی بگی؟(هر کدوم جدا)
نیلو حساس و مهربون .... دوستم دنیا ارزش نداره
مرجی لجبااااز.... اگه دستم بهت برسه مردی
مهسا دلسوز... دوست دارم
ثمین مهربون... ایول داری
محسن با جنبه.... دمت گرم
کامران پایه.... صندلیت کیه؟؟؟ :دی
احسان با اراده.... تو میتونی....
بهزاد مرموز.... خیلی گلی
رضا شوخ... دخترتو جمع کن :دی
امیر باوفا.... چرااااااا؟؟؟؟؟ :دییییی خخخخخخ

هرکی ر جا انداخنم خودت میتونی اضافه کنی نه نه کامل بود مرسی

فقط...........

ناصر: با صفا..... سکـــوت.... و دیگر هیچ نمی گویم......! (نمیذارم رو صندلی بشینی :دی)

3- نظرت درباره محمد که عینه ندید بدید میاد کلی سوال تو صندلی مردم میپرسه چیه؟:D اینکه تو خیلی حسودی:دییییییییی

4-یه جمله به کسایی که سوزوندنت و کسای که تورو نسوزوندن؟ ای کسانی که مرا سوزاندید.... بدانید که سوزشم در کمینتان است، و ای کسانی که مرا نسوزاندید، لطف و رحمت الهی بر شما باد.

5- گفتی چند نفر اومدن خواستگاریت پس چرا بهشون جواب رد دادی ؟ نکنه میخوای ترشی بندازی؟:biggrin: نگفتم جواب رد دادم!!!! خخخخخخخ هنوز سنی ندارم کچل!!

6-اگه قرار باشه از اول یه دین رو انخاب کنی چه دینی رو انتخاب میکنی؟ اسلام عزیزمو

7- نظرت راجع به گرمای زمین و پارگی لایه ازوون چیه؟ چطور میشه جلوشو گرفت؟ افتضاحه.... میدونی دیگه من توضیح نمیدم :دیییی اگه شما شبا زودتر بخوابی برق بیخود مصرف نکنی کمتر سوراخ میشه :دیییی (ربطشو خودت پیدا کن)

8- چرا دنیا همیشه اونجوری که میخوای پیش نمیره؟ دلیلشو به امیر گفتم برو ازش بپرس :دیییی واسه همه اینطوری نیس. واسه کسایی که منتظرن یه جای کار خراب شه اینطوریه

9-پول بهتره یا ثروت؟ با دلیل؟ پولی که بشه باهاش ثروت ساخت. چون ثروت که داشته باشی فقط خرج می کنی. با پول اون کاری که دوس داری و انجام میدی.

10-الان میخوای به حمید چه فوشی بدی؟:دیییییییییی حمید خستست میشه به جاش به تو فوش بدم؟؟؟؟؟ فووووووششششششششش
خسته نباشی از طراحی این همه سوال..... شب بخیر :دی
(جوابام هرچی بود ببخشید دیگه هنگ هنگم !!)

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من باز امدم

1-با کلمات زیر جمله بساز

مخیره-نلبکین-تنباکو-توپ-پتو

2-نظرت در مورد کلمات زیر

مرگ

عشق

زندگی

ایران

بنگ

دوست

پسر

دشمن

3-اگر یک روز از خواب بیدار شی و بدونی تمام زندگیت یک فیلم بوده اسم فیلمتو چی میزاری ؟زنگیتو تو چند خط تعریف کن !

4-با ديدن اين شكلكها ياد كدوم يک از بچه هاى فارسى بچت مي افتى

همشو باید بگیااااااا
5-شخصيت دوستانت در باشگاه

_با كلاس ترين
_با ادب ترين
_با شخصيت ترين
_نامنظم ترين
_بهترين
_بدترين
_خوشگل ترين
-زشت ترین
-جواد ترین
-بی شخصیت ترین
-خوشتیپ ترین

6-سبک زندگی قدیمی دوست داری یا جدید ؟چرا ؟

7-از دسترسیت راضی هستی ؟ دوست داشتی ادمین باشی ؟ به عنوان مدیر باشگاه چه توصیه ای به کاربران داری ؟

8-تا حالا به این فکر کردی دنیا چطور به وجود اومده ؟ چه حسی پیدا کردی ؟

9-توصیه برای بهتر شدن سایت

10. دوست داری نفر بعدی کی رو صندلی اتشین باشه ؟

دما الان چنده پر پری

sina@1998

عضو جدید
سلام

1.سوختی؟
2.نظرت راجع به دختر خالم؟mahsa.mahsa
3.به نظرت مهسا چقدر دوستت داره؟
4.وقتی سر دوراهی گیر میکنی چیکمار میکنی؟
5.اصلا منو میشناسی؟

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به پریسا عشقممممممممممممم
ببخش دیر اومدم
به همهی سوالام کامل جواب بده وگرنه میکشمت:D

1.منو چقد میشناسی؟
2.به نظرت چقدر برات یه دوست واقعی بودم؟
3.من خوشگلم یا بانمک؟
4.نبوغ یعنی چی؟
5.چرا بد قولی کردی و نیومدی تهران؟
6.خواهرت شبیه خودته؟
7نظرتو راجع به
بدقولی
محبت
اینترنت
فیس بوک
سرما
دورویی
زندگی
طلوع
8.چقد تا اون اوج زندگیت فاصله داری؟
9.چقد زود باوری؟
10.تا حالا شده توی بد مخمصه ای بیوفتی و کسی نجاتت بده یا بهت کمک کنه؟
چی و کی بوده اگه دوست داری قسمت دومشو چواب بده

:w30:

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز

1.ارامشو تو چی میبینی؟
2.فرق ارزو و هدف چیه؟
3.کوین لینچو میشناسی؟
4.شهرسازی و معماری چقد به هم مربوطن؟ معماری و دوست داری؟
5.به این جمله معتقدی اونی که عوض داره گله نداره ؟
6.نقاط مثبت تو ظاهر و اخلاق من چیه؟
7.همسر ایدنت در یک نگاه
8.تا حالا به خودکشی فکر کردی؟نظرت راجع به ادمایی که خودکشی میکنن چیه؟
9.اگر پسر بودم با من ازدواج میکردی ؟:cool:
10.زندگیت چه رنگیه؟

?!؟

عضو جدید
201- سیاستمدارا به چیشون مینازن ؟
202- اگه دوست پسرت داشتی و بی خیالت بشه و فقط تا آخر عمرت سیاستمدرا بیان خواستگاریت شوهر می کنی؟
203- اگه علاقمند به سیاست بودی فکر می کردی چه سمتی برای خودت انتخاب می کردی؟
204- فکر می کنی سیاست جهان واقعا برای ثبات در منطقه ی خاورمیانه قدم برداشته باشه؟
205- فرض کن تو خواب یه غول بیاد تو خوابت و بگه یا نقص عضوت می کنم یا باید یه وظیفه ای تو سیاست انتهاب کنی؟ کدومو می پذیری؟
206- بنظرت قذافی بزرگترین نقطه ی ضعفش چی بود؟
207- چرا قذافی همه ی محافظای دور و برش دخترای یک و هفتاد هشتاد به بالا بودن؟
208- حست چی بود اگه قذافی تو رو هم برای محافظ بودنش انتخاب می کرد؟
209- اگه تو کاخ سفید از شغل تی کشیدن تا رییس جمهور بودن یکی رو باید انتخاب می کردی چی بود ؟ (هیچکدوم نداریم)
210- قضیه این آخر دنیا چی بود؟

?!؟

عضو جدید
211- بااینا حمله بساز

قورباغه. سبزی. سیگار! پرید!

212-خدا را چی تعریف می کنی؟
213-مانتویی هستی یا چادری؟

214-جواب خون شهدا را چه کسی می دهد ؟

215-آرمانهای امام راحل چه بود ؟

216-ضریب هوشیت چقدره؟

217-الان چه حسی داری ؟

218-دوست داری سر به تن کی نباشه؟

219-یه متن کوتاه که خیلی دوست داری بگو
220-یکی دیگه هم بگو

?!؟

عضو جدید
221-اینا را ترجمه کن
خشونه
نشکت شم
کچت هم ممالم
بوز
حاجی پری
گاو داری
فنج داری
هیچ بار تا حالا اب بردی
کلنگ دیدی
ببر داری
شیر دیدی
بلبل داری
میدونی کفیل چیه
چرا اب سربالا نمیره
اگه میره چرا
چرا میگن کار را ان کس کرد که تمام کرد
محرم را دوست داری
مسافرت رفتی
نماز جمعه رفتی
تا حالا دعوا کردی
تا حالا جلو یه پسر کلنگ شدی

222- در چه زمینه هایی استعداد و علاقه بیشتری دارید؟

223- تا چه حد در راه این استعداد حرکت کردید؟ آیا زندگی فعلیتون براساس این علائق چیده شده؟

224- نگاهتون به بهشت و جهنم؟ عین چیزی که در متون دینی توصیف شدند، بهشون معتقدید؟

225- تا حالا دچار دژاوو شدید؟

226- خواب صادقه که بعدا اتفاق بیفته چطور؟

227- با *****ینگ موافقید؟
228-با این کلمات جمله بساز ...

من .. جوجه ... کفش

خر ... باغ .... چوب ..

جیغ ... مرض ... پا

گور ... خاک .. دستمال

من .. خوشگل .... بلا ... عالی

تو ..... داداشت .... داداش من

تو .... همسایتون ....مامانت

برق ... تلفن ... پیریز ..

کوه ... سنگ ... قلاب ..

ماهی ... دریا ..... کوسه

طناب .... قرمز ... درخت

خون .... زخم ..... ماشین

کوکو .......... لازانیا ... مامان

درشکه .... در ..... اسب ..

کوله .... تخمه ..... ناهار

دعوا .......... مشت .....دیه

تو .... معلم ... چک

تو ... خاله ..........بابات

نماز ... شهادت .....گلاب

مسافرت ... سبزه ... پول ..

کلیه ... پول .... خراب ..
229-تا حالا خوابی دیدی که تعبیر شه ؟

230-به چی اعتقاد نداری ؟

?!؟

عضو جدید
231-خواهر، شما تا به حال شده به در بسته بخوری؟ خیلی درد داشت؟
232-اگر اره میری یه روز دیگه میای که باز باشه یا همونجا میشینی و اصرار میکنی تا باز کنن؟
233-بعدش ابجی، شما تا حالا شده که از خواب بلند شی کسل باشی چیکار میکنی که حالت عبض بشه؟
234-رفیق، شما تا حالا شده که کاری رو صد در صد خلاف خواست والدینت انجام بدی؟ چرا؟
235-دوست، شما تا حالا شده که خساست کنی در کمک به دیگران چه مادی چه معنوی؟ چرا؟
236-گلم، شما تا حالا شده که در اشتی پیش قدم بشی؟ اگه اره چطور بوده بتعریف؟
237-خوشجل، شما تا حالا به تفاوت ارامش و اسایش فکریدی؟ کدومو تو زندگی میخوای؟
238- شما تا حالا شده دروغ بگی بعد اعتراف به دروغت بکنی ؟
239- شده تا حالا خسارت سنگینی به کسی وارد کنی؟ اگه یه روز بشه چیکار میکنی؟
240- شما تا حالا فکریدی که کدوم سیاره رو برای سفر فضایی دوست داری بری؟ اگه اره کدوم چرا؟

?!؟

عضو جدید
241- شما تا حالا سعی کردی که اونی باشی که خودت میخوای یا اونیکه بزرگترا میخوان؟
242- شما تا حالا سر اختلافات و بحثهای سیاسی با کسی قهر کردی؟ چرا؟
243- شما تا حالا فکر کردی که چرا ایران طی این سالها از دیگر ملل عقب افتاده در هر زمینه ای؟ بگو
244-فکر میکنی ماها پیشرفت کردیم یا پسرفت؟ چرا؟
245- شما تا حالا در مورد جنگ ایران نظرت چی بوده؟
246 شما فکر کردی بهترین هدیه روز ازدواجت چی باشه خوبه؟
247-(عبارت کم اوردم
) به طور کلی نظرت چیه؟ نظرت مثبته؟

248-
معنی این شعر چیه؟ در برگریزان پاییز بهترین برگها نیز به زمین میریزند؟

249-اوقور بخیر

250-این عکسه چی میگه؟

?!؟

عضو جدید
251-خوبی
252-چرا خوبی
253-چرا خوب نیستی
254-چند سالته
255-چرا
256-چکار میکنی
257-کله پاچه دوست داری
258-شکمبه دوست داری