صندلی داغ فرزاد (F.A.R.Z.A.D)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gifســــــلام خدمت همــــــــگیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
چندتا نکـــته کنکوری و خیـــــلی مهـــــــــم :دی

.
.
.
1.در صورت هر گونه پیچش , مهمان گرامی توجه داشته باشید که توسط خودم و آقای پیرجو و ادمین بزرگ چوبــــکاری خواهید شد :دی

2.در صورت مشاهده تخلف و بحث و جدل از طرف مهمان گرامی و مهندسان عزیز ,تاپیک قفل و مزین خواهد شد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cool.gif

3.لطفا قبل از شروع به طرح سوالات خود ,حتما قوانیـــنرا کامل مطالعه فرماییــد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

4.مدت زمان این تاپیک به مدت 3 روز می باشد ( در صورت عدم تمدید
)

دوستان عزیز توجه فرمایید ,زمانی می تونید سوال طرح کنید که مهمان عزیز پست اول رو به نشانه ی شروع تاپیک قرار بدن و اگر به هر دلیلی قبل از اینکه مهمان گرامی پست شروع تاپیک رو بذارن,کسی سوال طرح کرد اخطار لازم رو دریافت میکنه ,و مهمان گرامی نیز موظف هستند که به اون سوالات جواب ندن.
در غیر این صورت تاپیک قفل خواهد شد.

در ایـــــــن تاپیــــــــــــک لطفــــــــــــا اسپـــــــــــــــم نفرماییــــد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gifF.A.R.Z.A.Dhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

http://www.www.www.iran-eng.ir/customprofilepics/profilepic537486_54.gif

دوستان عزیز توجه فرمایید ,زمانی می تونید سوال طرح کنید که مهمان عزیز پست اول رو به نشانه ی شروع تاپیک قرار بدن و اگر به هر دلیلی قبل از اینکه مهمان گرامی پست شروع تاپیک رو بذارن,کسی سوال طرح کرد اخطار لازم رو دریافت میکنه ,و مهمان گرامی نیز موظف هستند که به اون سوالات جواب ندن.
در غیر این صورت تاپیک قفل خواهد شد.

در این تاپیک لطفا اسپم نفرماییــــد.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w08.gif​

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلاممممم.
ممنون از مدير تالار تفريحات.
سورپرايز شدم(بقول مشهديا از دروغ:))
احساس كردم بعضيا حرفاي نگفته دارن(اون بعضيا الان ميگن ما اصلا به تو، فكر هم نميكنيم:))
خلاصه انتقادات و پيشنهادات و حرفاي نگفته رو بگيد تا اين محفل گرم بشه(هر چند خودش گرم هست:))
هر فرح(ريشه كلمه تفريح) و شادي اي بعنوان پديدار ،قصد و غرضي داره كه اين قصد و غرض ،نفس الامر اون محسوب ميشه.تفريح در غير اينصورت مبتذله.(پشت سوالاتتون غرض و انگيزه باشه)

سلام سلام
اميدوارم خوش بگذره به همگی
قوانیـن قوانین قوانین قوانین و ما ادراک مالقوانین
:D
توجه فرمایید ( فرزاد هم خودت هم مهندسین محترم ) :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم اقا فرزاد:D
حال شما خوبه؟؟؟
گفتم اول من بیام سوال بپرسم.چراغ اولو روشن کنم:D
تا دوستان تشریف میارن اول من بپرسم:D
خب خودتونو معرفی کنید؟:D
چندسالتونه؟
مجردین یا متاهل:Dالبته میدونم متاهلین ولی دیگه جز معرفیه اینم:D
بچه دارین؟ چندتا؟
خواهر دارین؟ برادر دارین؟ چندتا؟:D
رشته تونو دوست دارید؟
متخصص مساعل اجرایی بودن سخته؟:Dاسونه؟ چه جوریه؟:D
کارشناسی هستین یا فوق؟
کدوم دانشگاه فارق التحصیل شدین؟
اصالتا اهل کجا هستین؟:D
فعلا اینا باشه تا مجدد مزاحم بشم:D
ینی من از سوال اجرایی بگیر تا... اینجا میپرسم بذارید گرم بشم:D
باتشکر

سوالات رو شماره گذاری کنید تا منم دستم اشتباهی نره رو اخطار :دی
(مدیریت)!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام علیکم اقا فرزاد
حال شما خوبه؟؟؟
سلاممممم.
خوبم ممنون.شما خوبید؟
:)
گفتم اول من بیام سوال بپرسم.چراغ اولو روشن کنم
تا دوستان تشریف میارن اول من بپرسم
1-خب خودتونو معرفی کنید؟

فرزاد اسماعیل زاده.

2-چندسالتونه؟

27 سال

3-مجردین یا متاهل:Dالبته میدونم متاهلین ولی دیگه جز معرفیه اینم

متاهل:)

4-بچه دارین؟ چندتا؟

نه ندارم-0 تا
5-خواهر دارین؟ برادر دارین؟ چندتا؟
خواهر دو تا دارم.برادر داشتم ولی فوت کردن.

6-رشته تونو دوست دارید؟
آره معماری دوست دارم ولی آرکیتکچر رو نه.
7-متخصص مباحث اجرایی بودن سخته؟اسونه؟ چه جوریه؟
منظور مدیر صدیق متخصص مباحث معماری اجرایی بوده.معماری اجرایی با اجرایی معماری فرق میکنه:)
قبلا سخت بود ولی الان آسونه.

8-کارشناسی هستین یا فوق؟
کارشناسی.اعتقادی به فوق ندارم.
9-کدوم دانشگاه فارق التحصیل شدین؟
دانشکده فنی مشهد(کارشناسی)-ملا هادی سبزواری(کاردانی)
10-اصالتا اهل کجا هستین؟
گیلانی هستم.
فعلا اینا باشه تا مجدد مزاحم بشم
مراحمید
ینی من از سوال اجرایی بگیر تا... اینجا میپرسم بذارید گرم بشم
باتشکر

سوالات رو شماره گذاری کنید تا منم دستم اشتباهی نره رو اخطار :دی
(مدیریت)!
:gol::gol::gol::gol::gol:
:gol::gol::gol::gol:
:gol::gol::gol:
:gol::gol:
:gol:
تعدادی از شکلک هارو پاک کردم چون از تعداد حداکثر بیشتر شده بود.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام
سلامممم.خواب ندارید شما؟:)
1- نام
فرزاد
2- نام خانوادگی
اسماعیل زاده
3- ش ش
-------
4- ت ت
67/04/21
5- رشته دیپلم
ریاضی فیزیک
6- رشته کارشناسی ( و فوق در صورت فوق بودن)
معماری
7- تحصیلات همسر
کارشناسی
8- سن همسر
هم سنیم.
9- تعداد و جنسیت فرزندان
-------
10- سن فرزندان
---------
:gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هر فرح(ريشه كلمه تفريح) و شادي اي بعنوان پديدار ،قصد و غرضي داره كه اين قصد و غرض ،نفس الامر اون محسوب ميشه.تفريح در غير اينصورت مبتذله.:surprised::surprised:بذارین خوش باشیم تو رو خدا:D 3 روز که کمه واسه صندلی! بکنین 5 روز لااقل که اوون پستهای اخر که قراره اسم همه شرکت کننده ها رو از اول نام ببرن و اینا بچسبه به ادم :biggrin:

1- خودتون رو با یه کلمه که ویژگی مثبت شماست تعریف کنید
2- 5 صفت اخلاقی منفی در شما؟
3- اگه یه روزی فوق شرکت کردین دلیلش چی خواهد بود؟
4- شبکه های مجازی که استفاده میکنید (وایبر و ...) رو نام ببرین :D
5- اسم 3 نفر (غیر از اشنایان سببی و نسبی تون ) که خیلی تو زندگیتون حالتون رو خوب میکنه ببرین.
6- اگه شرایط ادامه تحصیل در خارج رو داشته باشین میرین؟ کدوم دانشگاه و رشته؟
7- چرا اینقدر علایق بخش پروفایلتون رو زود زود عوض میکنید :D
8- بچه ها رو به خصوص وقتی گریه میکنن و نق میزنن دوست دارین؟ :w25:
9-بزرگترين دروغتون رو تا به حال به كي گفتين ؟ (به جز کارفرماها :D )
10- نفر بعدی صندلی داغ رو پیشنهاد بدین

برمیگردم ... (با صدای سنجد :biggrin: )

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
منم مثل سحر جان تو کف اون جملم :w22:

1- اگه بخواید با چند تا صفت خودتون رو معرفی کنید چه کلماتی رو استفاده می کنید؟
2- چه کاری رو در گذشته می خواستید انجام بدین ولی الان فقط حسرتش رو می خورید و پشیمونید انجام ندادین؟
3- فکر می کنید آدم موفقی هستین؟ کلا موفقیت رو در چه چیزی می بینین؟
4- یه خاطره ی خنده دار از استادا یا دانشجوهای دوران تحصیلتون بگین یا سوتی که خودتون داده باشین تو کلاس
5- بالاترین نمره و کمترین نمرتون چند بوده ؟ کدوم درس؟
6- اهل هنر هستین؟ اگه آره کدوم هنر رو بیشتر دوست دارین یا توش تجربه دارین؟
7- اهل ورزش هستین؟ چه ورزشی؟
8- بزرگترین خالی که تا حالا بستین چی بوده؟

(من الان اینا به ذهنم رسید، بازم میام حتما :D;))

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجدد سلام:redface:
خدارحمت کنه برادرتونو:(
خب میرم سراغ بخش جدید سوالات:D
1_خودتونو توصیف کنید؟
2_ دوتا خصلت خوب از خودتون بگید؟
3_دوتا خصلت بد که دوستش نذارین رو بگید؟
4_ محل تولدتون کجاست؟:D
5_ دلتون میخواست کجا به دنیا میومدین؟
6_ نظرتونو نسبت به من بگین:Dادم بدیم خوبم :Dبخواید توصیفم کنید چی میگید؟:D
7_بخواید یک ویزگی بارز منو بگید چی میگید؟ بدو خوبش مهم نیست خخخ مهم ویزگی است:D
8_ چرا اینقدر راجع به مساعل فلسفی سخت اینقدر راحت مینویسید ومن سخت متوجه میشم؟:D
9_ اهان خواهراتونم متاهلن؟:D
10_ چ تیپ کتابایی رو دوست دارید؟:D
اینام باشن تا مجدد مزاحم بشم:D

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
هر فرح(ريشه كلمه تفريح) و شادي اي بعنوان پديدار ،قصد و غرضي داره كه اين قصد و غرض ،نفس الامر اون محسوب ميشه.تفريح در غير اينصورت مبتذله.بذارین خوش باشیم تو رو خدا 3 روز که کمه واسه صندلی! بکنین 5 روز لااقل که اوون پستهای اخر که قراره اسم همه شرکت کننده ها رو از اول نام ببرن و اینا بچسبه به ادم :biggrin:

سلامممم سحر خانم.:)خب باشه .اینجوری گفتم سوالا پیچیده بشم یکم.در واقع خودزنی کردم

1- خودتون رو با یه کلمه که ویژگی مثبت شماست تعریف کنید
اینکه یهویی و در یک آن نارحتی چند ساله از شخصی رو بریزم دور...نمیدونم تو یه کلمه میشه جمعش کرد یا نه:)
2- 5 صفت اخلاقی منفی در شما؟
1-بیش از حد احساساتی بودن2-عدم توانایی حفظ و نگهداری حرفی در دل3-عدم توانایی در برنامه ریزی4-حوالت پس فردا:)surprised:همون انداختن کارها به فردا و فردا)5-خجالتی بودن
3- اگه یه روزی فوق شرکت کردین دلیلش چی خواهد بود؟
اگه به یه نتایجی در معماری و هنر برسم دوست دارم بصورت آکادمیک و در دانشگاه بیان بشه.
4- شبکه های مجازی که استفاده میکنید (وایبر و ...) رو نام ببرین
تازه به اصرار همکارم وایبر نصب کردم.چون میخواست بره ترکیه و من از این طریق باهاش در ارتباط بودم و گزارش کارگاه رو بهش میدادم.
فیض بوک هم الان 1 ساله نرفتم.(هی از اونجا ایمیل میاد برام که آیا "صبا ناناز"رو میشناسی؟:D)
یکی از همکارام(همونی بود که گفتم اراده معطوف به قدرت داره و میخواد عروسی 80 میلیونی واسه خودش بگیره)پنجشنبه اومده بود کارگاه بهم میگفت خب بالاخره وایبر نصب کردی.میگفت بهم که چرا اجازه میدی جامعه تو رو به اون سمتی که میخواد ببره؟چرا خودت از اول به اون سمت نمیری؟...(این بشر خیلی دوست داره منو تغییر بده)

5- اسم 3 نفر (غیر از اشنایان سببی و نسبی تون ) که خیلی تو زندگیتون حالتون رو خوب میکنه ببرین.
1-سید لرستانی :)(همون آقام مهرازبان) 2-سید کرمانجی (آقام آرک مجید) 3-استادم
البته هیچ کدوم اینا سید نیستن
6- اگه شرایط ادامه تحصیل در خارج رو داشته باشین میرین؟ کدوم دانشگاه و رشته؟
من زبانم خوب نیست.ولی نه نمیرم.اونچیزی که من دنبالش هستم تو اونجا پیدا نمیشه.همینجا که به یه سری ادبیات ها آشنا هستن ما کلی مشکل داریم.البته همه اینا تو بحث معماریه.تو آرکیتکچر قطعا اونجا...این آرکیتکچری که اینجا تدریس میشه یه چیز کاریکاتوریه.
دانشگاه سوربن-همین معماری(همینطوری یه چی پروندم)

7- چرا اینقدر علایق بخش پروفایلتون رو زود زود عوض میکنید
آره راست میگی.بهش دقت نکرده بوده.میشه همش رو با هم نوشت.ولی این علاقه آخری رو دیگه عوض نمیکنم.یوزر خانوممه.
8- بچه ها رو به خصوص وقتی گریه میکنن و نق میزنن دوست دارین؟
بچه مردم باشه نه دوست ندارم.ولی خواهرم که بدنیا اومده بود من نگهش میداشتم و خیلی هم گریه میکرد ولی دوست داشتم.(البته الان ازدواج کرده ها.مربوط به گذشتست اینی که میگم)
9-بزرگترين دروغتون رو تا به حال به كي گفتين ؟ (به جز کارفرماها )

دروغ های خیلی بزرگ نگفتم.ولی یه سلسله دروغ بود که تو اون شرکت اولی که بودم به سرپرست آتلیه مون که یه دختری بود میگفتم.خب من رام دور بود تا خیابون جردن و من باید صیح خیلی زود پا میشد.یه وقتایی که خیلی خسته میشدم و نمیتونستم از خواب پا شم ،به لطایف الحیلی متوسل میشدم و این دختر رو گول مال میکردم که الان چرا دیر اومدم و برام مرخصی رد کنه(و نه تاخیر.چون تاخیر سه برابر کم میکردن از حقوق):)

10- نفر بعدی صندلی داغ رو پیشنهاد بدین

قطعا شما:)
احسان هم خوبه.
برمیگردم ... (با صدای سنجد )
حتمااااا.سوالاتون خوب بود.تو سری اول.

شکلک های شمارو پاک کردم.اجازه نمیداد.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
با کسب اجازه از آقا فرزاد : )
خب دوستان سوالای منم پرسیدن من هم ی چند تا سوال دارم بپرسم : )
1- انگیزه اصلیت برای فعالیت مداوم توو باشگاه چیه؟؟
2- کسی ک اینجا بیشتر از همه رنجوندتت و کسی ک بیشترین لطف و محبت رو بهت داره ؟؟ :D
3- اگه قرار باشه ی روز از باشگاه مهندسان بری آخرین حرفی ک میگی چیه ؟؟
4- نظر کلیت راجع به باشگاه مهندسان ؟؟
5- شده اینجا شناخت کسی و ارتباط داشتن باهاش بهت قوت قلب بده ؟؟ اگه اره اون شخص کیه؟
6 - فک کن شما مدیر کل باشگاهی ، راهکارت برا بالا بردن سطح علمی و کیفی انجمن چیه ؟؟
7- اگه قرار باشه از بین مدیرای فعلی کسی رو از سمتش برکنار کنی ( خلع درجه ) اون شخص کیه ؟؟؟
8 - به عنوان یک متخصص اجرایی از زیر دستات چ توقعاتی داری و اینکه الگوی رفتاریت براشون چیه ؟؟
9 - یادمه ی بار ک هنوز نمیشناختیم من رو با یکی دیگه اشتباه گرفته بودی به خاطر همین دید منفی ای داشتی نسبت بهم : دی .. میخوام بدونم اون شخص کی بود ؟؟ و چرا دید منفی بهش داشتی ؟؟:d و اینکه دید خودت نسبت به من چیه ؟:D
10 - ی بار ب شوخی گفتی نام کاربری قبلیم رو بیشتر دوست داشتی ، دلیل اینکه از نام کاربری جدیدم خوشت نیومد چی بود؟؟:D ( درسته شوخی بود ولی همیشه بخشی از شوخی جدیه ; ) )

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
منم مثل سحر جان تو کف اون جملم :w22:
:)عجب چیزی گفتما:)

1- اگه بخواید با چند تا صفت خودتون رو معرفی کنید چه کلماتی رو استفاده می کنید؟
1-احساساتی2-خجالتی3-متعصب(به خانواده)4-اینکه آدم اشکش دم مشکش باشه رو چی میگن؟...اینطوریم...تقریبا روزی چند بار باید گریه کنم.
اصلیهاش ایناست.

2- چه کاری رو در گذشته می خواستید انجام بدین ولی الان فقط حسرتش رو می خورید و پشیمونید انجام ندادین؟
فرصت مطالعه رو تو دوران دانشجویی از دست دادم....تو باغ نبودم اون موقع.
3- فکر می کنید آدم موفقی هستین؟ کلا موفقیت رو در چه چیزی می بینین؟
نه موفق نیستم.ار خودم راضی نیستم.معلق بودن بین دو چیز(دو چیز خاص نه عام) یکی از اصلی ترین دغدغه های منه.اگه برم به سمت اون چیز مورد نظر خودم ،موفقم.
موفق بودن به اینه که آدم به اون چیزی که میدونه عمل کنه.

4- یه خاطره ی خنده دار از استادا یا دانشجوهای دوران تحصیلتون بگین یا سوتی که خودتون داده باشین تو کلاس
یبار استاد معماری اسلامیمون (مدیر گروهمون هم بود)اومد کلاس و یه فایل پاور پوینت داد گفت اینو باز کنید(رو پرده ) که من درس بدم.من اون وسط اصرار کردم که من اپراتور سیستم باشم.فلش رو باز کردم .سیستم ویروسی بود و هنگ کرده بود.بعد بچه ها میگفتن اون ویروس رو باید پاک کنی.هی میگفتن شیفت دیلیت کن.شیفت دیلیت کن.منم چون تو کلاس همیشه آزار داشتم از قصد خود فایل پاور پوینت رو پاک کردم(که بگم آره هنگ کرده بودو من اشتباهی پاکر کردم فایل رو بجای ویروس) بعد بچه ها کلی خندیدن و استاد هم اعصابش خورد شد و گفت فرزاد شورش رو درآوردی و کلاس رو تعطیل کرد.
سوتی هم زیاد بود ولی از همه بدترش این بود که نشسته بودیم دور میزی که استاد داشت راندو یاد میداد.ما نشسته بودیم و یه سری هم ایستاده بودن.من موهام فر بود و یکی از بچه ها دست انداخته بود تو موهام.هی بهش گفتم فلانی نکن.چند بار بهش گفتم بیخیال شو.آخرش یهویی یه حرف بد بهش زدم...کلاس غرق در سکوت شد.بعد استادمون که به زور فارسی حرف میزد(تازه اومده بود ایران) اول اون خنده مسخرش رو کرد و گفت آقای اسماعیل زاده حرفای بی تربیتی میزنی...
5- بالاترین نمره و کمترین نمرتون چند بوده ؟ کدوم درس؟
یه چند تا 20 داشتم.ولی بهترینشون که خیلی بهم چسبید واسه درس مبانی نظری بود.
کمترین نمرم هم واسه تنها درسیه که من افتادم.....کارآموزی:surprised:.....9.75

6- اهل هنر هستین؟ اگه آره کدوم هنر رو بیشتر دوست دارین یا توش تجربه دارین؟
نه متاسفانه.اصلا هنرمند نیست در هیچ رشته ای.تنها هنرم بکار گیری جملات سنگین در طنزه اونم بصورت فی البداهه.
بیشتر به ذات و چیستی هنر فکر میکنم.

7- اهل ورزش هستین؟ چه ورزشی؟
الان نه.ولی قبلا ژیمناستیک و کشتی و فوتبال و بادی بیلدینگ رو کار میکردم....البته تو هیچ کدومش هیچی نشدم.
8- بزرگترین خالی که تا حالا بستین چی بوده؟
خالی بستم رو تو سوال سحر خانم گفتم.بیشترش بخاطر خواب بوده.به سرپرست آتلیه مون.البته اگه آقا بود نمیتونستم.ولی دخترارو میشه گول زد:)

(من الان اینا به ذهنم رسید، بازم میام حتما :D;))
حتما بازم بیاید.سوالاتتون خوب بود.ولی من هنوز دچار چالش نشدم:)

hnfati

عضو جدید
1-سوال من اینه به نظر خودتون شما در این مرحله از زندگیتون همون کسی شدین که روز تولدتون خدا ازتون انتظار داشت که بشین؟
2-اگر نه پس به نظر خودتون چقد به اون هدف نزدیک هستین؟
3-از کودک درونتون چه خبر؟ زندس یا مرده؟
5-ماشینتون چیه؟
6-به جز معماری و کارای هنری چه کاری رو دوس داشتی
7-دریا بهتره یا جنگل یا کوه
8-بهترین غذای دنیا
9-علم بهتره یا ثروت؟
10-به ورزش علاقه دارید؟؟چه رشته ای؟؟
11-بازار کار چه جوریه؟؟

آخرین ویرایش:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جواباتون خوب بود خوشم اومد برگشتم:D

1- سر چه مسائلی روزی ممکنه چند بار اشکتون در بیاد ؟
2- چرا میزان فحش و حرفای بد (عطف به همون سوتی تو کلاس) تو اولاد ذکور بیشتره؟ آیا میزان انتقال مفهومش بالاتره؟ :biggrin:
3- چرا گفتین سر دخترها میشه شیره مالید؟ (میخواین بلایی که سر احسان علیخانی اومد سر شما هم بیاد؟:D )
4- چرا زبان یاد نمیگیرین وقتی به قول خودتون مترجم افراطی تر از خود مولف برخورد میکنه ؟ مربوط به همون حوالت پس فردا میشه؟ :D
5- اسم اون استاد راندوتون چی بود؟
6- کارت ا هدای عضو دارین؟
7- تو انجمن های خیریه شرکت کردین؟
8- تصورتون از 5 سال اینده تون چی هست؟
9- دوست دارین بعد از مرگ با چه صفتی از شما یاد بشه؟
10- مکه مشرف شدین؟

برمیگردم :D

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
مجدد سلام:redface:
خدارحمت کنه برادرتونو
خیل ممنون.خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه.
خب میرم سراغ بخش جدید سوالات
1_خودتونو توصیف کنید؟
سخته که.بیش از حد درونگرا هستم.ظاهرا مرموز هستم:)(اینو تازگیا یکی بهم گفت.البته بعد کلی تعریف.فکر کنم میخواست خرم کنه تا اون دو واحد درس طراحی معماری(رشتش عمرانه) رو براش انجام بدم...موفق شد و من چیز شدم)خجالتی هستم.دقیقم ولی اونوقتایی که بقیه فکر میکنن دقت نمیکنم به این دلیله که دلم نمیخواد دقت کنم و خودم رو میزنم به اون در.معمولا بی حوصله ام و مهمترین ویژگیم نرمی بیش از حد دلمه.این توانایی رو دارم که در هر لحظه ای که میخوام گریه کنم.
2_ دوتا خصلت خوب از خودتون بگید؟
امانتدار-یک رو
3_دوتا خصلت بد که دوستش نذارین رو بگید؟
تنبلی-ولخرج بودن
4_ محل تولدتون کجاست؟
رشت
5_ دلتون میخواست کجا به دنیا میومدین؟
همون رشت.وقتی گیلان میرم حالم خوب میشه.
6_ نظرتونو نسبت به من بگین:Dادم بدیم خوبم :Dبخواید توصیفم کنید چی میگید؟
شاید دیپلمات یا دلال یا مثلا کارچاق کن خوبی باشی:)
7_بخواید یک ویزگی بارز منو بگید چی میگید؟ بدو خوبش مهم نیست خخخ مهم ویزگی است
کلا آدمای با شخصیت شمارو خوشم میاد....میدونید اون ویژگی چیه؟...اینه که حب و بغض خودتون رو تو بحثای شک و یقینی دخیل نمیکنید.شاخص افراد با این ویژگی دوست خوبم یارانراد ه.
8_ چرا اینقدر راجع به مساعل فلسفی سخت اینقدر راحت مینویسید ومن سخت متوجه میشم؟
خب همه چی بر میگرده به عمیق شدن در وجود خود.همه بحثای فلسفی از درون اون شخص فیلسوف بیرون اومده.اینکه مثلا نیچه اونطور عمیق وجود انسانی رو میشناسه به این دلیله که تو خودش و تو جامعه عمیق شده.حالا شما وقتی میخواید بحث اون فیلسوف رو متوجه بشید ببیند وجودتون چه سازوکاری نسبت به این مواردی که اون گفته داشته.
مسئله بعدی اینه که شما اصلا حساس بودید به چیستی پدیده ها؟
مثلا من وقتی بچه بودم از خودش سوال میکردم که آدما واسه چی میرقصن؟جدی این سوال رو همیشه از خودم میپرسیدم.حالا این بچگانه بوده ولی به حرفایی که مثلا بزرگترا میزدن دقت میکردم که یعنی چی این حرف.
البته متن فلسفی سنگینه و باید اول تفسیرش رو بخونید.ولی اینو باید توجه داشته باشید که کلمات ترجمه شده آیا درست بوده یا نه.مثلا تو متون ترجمه شده از نیچه کلمه حقیقت رو شاید زیاد ببینید.این کلمه از یه کلمه آلمانی(الان یادم نیست اون کلمه رو) معادل TRUE ترجمه شده به حقیقت.TRUE به معنی راسته و نه حق.و این کلا فهم شمارو از فلسفه نیچه عوض میکنه.

9_ اهان خواهراتونم متاهلن؟
یکیشون ی ماه پیش ازدواج کرد.
10_ چ تیپ کتابایی رو دوست دارید؟
بیشتر همون کتابایی که رو مفاهیم پایه بحث میکنن.و رمان های فلسفی.
اینام باشن تا مجدد مزاحم بشم ...باشههههه:)

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من تا حالا تو صندلی داغ حضور جدی نداشتما اما جواباتون رو نمیپیچونید اومدم :D

1- اگه بخواین به یه برهه ای از زندگیتون برگردین چه سنی خواهد بود؟
2-برای روابط دوستانه تون چقدر مرام میذارین؟ با ذکر 2 مثال
3- تلخ ترین اتفاق زندگیتون چی بود؟
4- شیرین ترینش؟
5- آیا محیط آکادمیک ایران رو در وضعیتی میبینید که پذیرای نظریات و دستاوردهای شما باشه؟
6- جای مسائل اجرایی و فتی رو در دانشگاه بیشتر خالی میبینید یا مبانی نظری؟
7- تو یه تاپیکی دیدم یه نفر گفته سهراب سپهری اومده شعرای ژاپنی رو ترجمه کرده و ارائه کرده. اطلاع دارین ازش؟:surprised:
8- به جز رشت اگر شهری برای برای زندگی بخواین کجا رو انتخاب میکنید؟
9- اسم شرکتهایی که توش کار کردین رو بنویسین
10- بازم بیام؟ :D

hnfati

عضو جدید
برای هرکدوم از شکلک های زیر اسم یکی از بچه های باشگاه رو بنویسید:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام
با کسب اجازه از آقا فرزاد : )
سلاممم آقا مسعود:gol::gol:
خب دوستان سوالای منم پرسیدن من هم ی چند تا سوال دارم بپرسم : )
1- انگیزه اصلیت برای فعالیت مداوم توو باشگاه چیه؟؟
خب من تو تالار معماری خیلی فعالیت کردم.بیشتر تاپیک هایی که زدم نمونه مشابه نداشته تو نت.و این مورادی بوده که خودم دنبالش بودم.همیشه ناراحت میشدم از اینکه یه سریا کیسه دوختن برای جیب دانشجوها و فارغ اتحصیلا.هر ضعف و کمبودی که دانشگاه داره ،بیرون براش کلاس درست کردن.و من خودم توان اینو نداشتم که پول بدم برم بیرون یاد بگیرم.و بطور اتفاق اشخاصی جلو راهم قرار گرفتن و اینارو بهم یاد دادن.من در مقابل این گفتم هر چی که میدونم رو در قالب تاپیک ها و پست ها ارئه بدم.بیشترین تاثیرش تو تاپیک های تمرین نظام مهندسی بود که خیلی از بچه ها قبول شدن.
انگیزه 6 ماه اخیرم وب نوشتامه.به دلیل گفتگوهایی که قبلا تو تاپیک ها بحثای معماری داشتم و اونجا امکانش نبود که همه مسائل رو بگم تصمیم گرفتم منظور خودم رو تو وب نوشت ها برسونم.فکر کنم حالا حالاها ادامه داشته باشه.

2- کسی ک اینجا بیشتر از همه رنجوندتت و کسی ک بیشترین لطف و محبت رو بهت داره ؟؟
خدا رحمتش کنه تکنوکرات عزیز رو.خیلی اذیت میشدم از تاپیک هاش.ببنید بحث اختلاف عقیده نیستا.بحث اینه که تاپیکی راه مینداخت و دیگه بحث نمیکرد.وگرنه من با اون دوستمون بلک وایپر هم 180 درجه اختلاف عقدیده دارم ولی با هم دوست هستیم.
زیاد بودن این دوستان.ولی سحر خانم(سحر اشیتکت) همیشه نکات ریز خیلی خوبی رو متذکر میشد.مهندس صدیق و مهندس احسان هم خیلی لطف دارن.
3- اگه قرار باشه ی روز از باشگاه مهندسان بری آخرین حرفی ک میگی چیه ؟؟
هیچقوت به ته چیزی فکر نمیکنم تا اینکه وقتش برسه.و وقتش همون موقعیه که میخوام چیزی یا جایی رو ترک کنم.دپرس میشم شدید اگه بهش فکر کنم.
4- نظر کلیت راجع به باشگاه مهندسان ؟؟
خوبه اگه به شیوه شما عمل کنیم...یا اون دوستمون یارانراد...سرت به کار خودت باشه و با ملت درگیر نشی:)
5- شده اینجا شناخت کسی و ارتباط داشتن باهاش بهت قوت قلب بده ؟؟ اگه اره اون شخص کیه؟
آره.دوستای زیادی بودن .مصادیق زیاده.هر دوره ای یکی باعث میشد انگیزه پیدا کنم و اون کاری که انجام میدادم(در قالب یه تاپیک یا یه وب نوشت) رو ادامه بدم.چون ویژگی آدمای احساساتی به این شکله.
6 - فک کن شما مدیر کل باشگاهی ، راهکارت برا بالا بردن سطح علمی و کیفی انجمن چیه ؟؟
واقعا سخته.بالا بردن سطح کیفی و عملی سایت نیاز به یک تیم علاقه مند و پیگیر و دلسوز داره.(تو مدیران فعلی هستن همچین افرادی)نمیگم با سواد چون افراد باسواد زیاد داره این سایت ولی اینکه دلسوز باشن و وقت بزارن و وقت داشته باشن خیلی زیاد نیستن.
پس منم اگه ایده ای داشته باشن،در حد ایده باقی میمونه.

7- اگه قرار باشه از بین مدیرای فعلی کسی رو از سمتش برکنار کنی ( خلع درجه ) اون شخص کیه ؟؟؟
سوالات خطرناکیه....من پیرجو رو خلع ید میکنم.دلیلش رو نمیدونم.
8 - به عنوان یک متخصص اجرایی از زیر دستات چ توقعاتی داری و اینکه الگوی رفتاریت براشون چیه ؟؟
والا زیردست نداریم ما:)ولی اینکه هر چی میدونن رو به بقیه انتقال بدن.
ما متاسفانه تو تالار نظام مهندسی داشتیم که بعضیا دکان درست میکردن.

9 - یادمه ی بار ک هنوز نمیشناختیم من رو با یکی دیگه اشتباه گرفته بودی به خاطر همین دید منفی ای داشتی نسبت بهم : دی .. میخوام بدونم اون شخص کی بود ؟؟ و چرا دید منفی بهش داشتی ؟؟:d و اینکه دید خودت نسبت به من چیه ؟:D
من شمارو با دوست خوبم مسعود.م اشتباه گرفته بودم.و مسعود.م رو با یکی دیگه اشتباه گرفته بودم:D:surprised:
از اینایی بود که بی احترامی میکرد.
میدونید ویژگی ای شما و دوست خوبم یارانراد دارید و اون ،اون شخصیت بالای شماست.(دیدید که تا الان صرح صحبت کردم)درگیر نشدن با بقیه و دوست داشتن بقیه برای آدم احترام و شخصیت میاره.
این چیزی که من متاسفانه قبلا رعایت نمیکردم.خب تجربه فضای مجازی رو نداشتم.

10 - ی بار ب شوخی گفتی نام کاربری قبلیم رو بیشتر دوست داشتی ، دلیل اینکه از نام کاربری جدیدم خوشت نیومد چی بود؟؟:D ( درسته شوخی بود ولی همیشه بخشی از شوخی جدیه ; ) )
نه اون به این دلیل بود که بعضی کاربری ها خوندنش سخته.بخصوص اگه انگلیسی باشه.مثلا مدیر تالار ریاضی نان کاربریش به به رسم الخط خودمون "اولی الالباب" ه .ولی من فکر میکردم این اسم یه زیاضیدانی یا چیز دیگه ای باشه.یک بار محض رضای خدا خوب دقت نکردم و بخونمش.تازه اینی هم که فهمیدم بخاطر این بود که یکی تو پیجش نوشته بود "اولی الالباب جون":)

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
آخه سوالات چالش برانگیز رو آدم روش نمیشه بپرسه :D
گیلان رو که همه دوست دارن :heart::heart::heart::heart:

1- چرا اول گفتین اون دوستتون می خواست خرتون کنه و بعد گفتین من چیز شدم، چرا کلمه خر رو استفاده نکردین ؟ :D:surprised:
2- چرا میگین آدم خجالتی هستین در صورتی که وسط کلاس بین اون همه دانشجو و استاد محترم فحش دادین؟ :w22::w01:
3- فکر می کنید آدم انعطاف پذیری هستین؟
4- چقدر به اعتقاداتتون پایبندین؟
5- اگه یه روزی (چه این دنیا چه اون دنیا) متوجه بشین که اعتقاداتتون اشتباه بوده چه جواب دارین بدین؟ :D
6- بین فیلسوف ها، شاعرها و ... کدوم یکی نظراتشون با شما تقریبا یکیه؟
7- تو باشگاه از کی از همه بیشتر بدتون میاد؟ :D
8- چقدر مطالعه می کنید، آخرین کتابی که خوندین چی بوده؟
9- اگه خواستین ادامه تحصیل بدین، چه رشته ای رو انتخاب می کنین؟
10 - زندگی زناشویی بهتره یا زندگی مجردی (یکی رو انتخاب کنینا، اینقدر بدم میاد میگن هر کدومش یه خوبیا داره یه بدیایی :دی)
11- دوست دارید تو تاریخ به عقب برگردین یا به جلو؟ لطفا اگه عقبه دورانش رو هم بگین ...

پ.ن : جواب شماره 7 سحر رو من میدونم، تقلب خواستین بگین :D:biggrin:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
1-سوال من اینه به نظر خودتون شما در این مرحله از زندگیتون همون کسی شدین که روز تولدتون خدا ازتون انتظار داشت که بشین؟
سلاممممم.
اوه اوه ....90 درصد درگیری های مسلحانه ذهن من سر همین قضیست.....

2-اگر نه پس به نظر خودتون چقد به اون هدف نزدیک هستین؟
الان میدونم باید چیکار کنم...ولی ایمانم لنگ میزنه.
3-از کودک درونتون چه خبر؟ زندس یا مرده؟
من اگه نفسانیات شناس(ترجمه کلمه سایکولوژی) بودم مسئله "خر درون " رو تئوریزه میکردم حتما.کودک درونم فعاله ولی بچه خوبیه.:)
5-ماشینتون چیه؟
ماشین ندارم:)4 سال پیش میخواستم 206 بخرم که زد یهو گرون شد و من کلا بیخیال شدم.له له شدم.
6-به جز معماری و کارای هنری چه کاری رو دوس داشتی
هنر بخشی از معماریه.معماری مبهم ترین کاریه که بشر رقم زده.بخاطر همین فلاسفه در مورد معماری نظر نمیدادن.....دوست داشتم بشینم نشانه شناسی کنم.آرزوم زبان شناس و آرخیولوژیست بودنه.
7-دریا بهتره یا جنگل یا کوه
آب دریا به آدم امید میده...جنگل انرژی...کوه هم پر رمز و رازه.آدم به تفکر وادار میکنه.
8-بهترین غذای دنیا
میرزا قاسمی
9-علم بهتره یا ثروت؟
هیچکدوم....ایمان از همه چی بهتره....امروز جهان هم علم هست و هم ثروت ولی مشکل بشریت حل نشده...این گره فقط با ایمان باز میشه.
10-به ورزش علاقه دارید؟؟چه رشته ای؟؟
آرههه...فعلا والیبال.
11-بازار کار چه جوریه؟؟
دست زیاد شده:)

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام مهندس
1- سحری ساعت چند میخوری؟
2- افطار که بشه اول آب میخوری یا اول میری سراغ شام و حسابی شکمو پر میکنی؟
3- اولین باری که با من آشنا شدی چطوری بود؟(نمیدونم چطوری یادت مونده من سیدم!)
4- اگه ارشد نمیخونی پس چطوری داری روی پایان نامه کار میکنی؟؟:surprised:
5- با گوشی میای باشگاه که هی قطع و وصل میشی؟
6- پایان نامه ت به کجا رسید؟
7- کار من به کجا رسییییییییییییییییییید؟؟:wallbash::wallbash::wallbash::crying::crying::crying::crying::crying::crying:
8- دوست داری بچه ت پسر باشه یا دختر؟
9- اگه پسر دوست داری، میخای چکاره بشه در آینده؟
10 - اگه دختر ، بگو میخای شبیه کدوم یکی از اقوامتون بشه(برا خنده پرسیدم)؟؟:D

آخرین ویرایش:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
جواباتون خوب بود خوشم اومد برگشتم
مخلصیمم.بالاخره از من همین انتظار هم میرفت:D
1- سر چه مسائلی روزی ممکنه چند بار اشکتون در بیاد ؟
همین الان که بهش فکر کردم که چی جواب شمارو بدم....سر سوال اول خانم HNFATI هم همینطور.یه جوابی نوشتم ولی پاکش کردم.(شانس آوردم کسی تو دفتر نیست)
سر چیزای مختلف.هر گزاره ای که فکر میکنم حقه و به قلبم میزنه.

2- چرا میزان فحش و حرفای بد (عطف به همون سوتی تو کلاس) تو اولاد ذکور بیشتره؟ آیا میزان انتقال مفهومش بالاتره؟
چقدر خندیدم به این سوالتون.اولاد ذکور!!!:biggrin: اصولا بی ادبی تو خون این جماعته.....آخ آخ گفتید.اون حق مطلبی که کلمات بد ادا میکنه ،واژه های پایه فلسفه ادا نمیکنه:)
3- چرا گفتین سر دخترها میشه شیره مالید؟ (میخواین بلایی که سر احسان علیخانی اومد سر شما هم بیاد؟:D )
خب حتما از دستم براومده دیگه:)
4- چرا زبان یاد نمیگیرین وقتی به قول خودتون مترجم افراطی تر از خود مولف برخورد میکنه ؟ مربوط به همون حوالت پس فردا میشه؟ :D
مفاهیم پایه رو اتیمولوژی و ترمینولوژی میکنیم.این مفاهیم شاید کلا تو هر زبان فلسفی مثل آلمانی و فرانسوی و لاتین و بالاخره یونانی قدیم ،100 تا نشه.
نه این به حوالت هم نرسیده.اصلا تنبلیم میشه.بعد شما منظورتون از زبان ،انگلیسیه.انگلیسی که خیلی بدرد کار ما نمیخوره.آلمانی خیلی مهمه.و بعد یونانی.
این تفکر کردن از متون ترجمه شد مشکل الان نیست فقط.ابن سینا و کلا فیلسوف های اسلامی کشور ما متون ترجمه شده از یونانی به عربی رو میخونن.این ترجمه رو کی انجام داده بود؟فیلسوفان اسلامی اندلس.
شاید باورتون نشه که ابن سینا بعضی وقتا بین افلاطون و فلوطین(این یه فیلسوف دیگست) خلط میکرده.بخاطر همین چیزاست که همین الانم که الانه بعضیا تو حوزه ،افلاطون و ارسطو و سقراط رو پیامبر میدونن
.
5- اسم اون استاد راندوتون چی بود؟
مهندس پیزاده...(عارفی بود واسه خودش.خواب دیده بود و از آمریکا پا شده بود اومده بود سبزوار درس میداد)
6- کارت ا هدای عضو دارین؟
نه ندارم...من یبار رفتم این مایه زرد رنگ خون(اسمش چیه؟) رو اهدا کنم یارو گفت تو تالاسمی مینوری و خونت بدرد نمیخوره.گفتم یعنی چی؟گفت خونت از لحاظ کمیت خوبه ها(تعداد گلبول ها) ولی کیفتش خوب نیست...منم گفتم خون که بدرد نخوره بقیه اعضا هم از همون گوهرن.:)
7- تو انجمن های خیریه شرکت کردین؟
نه.انجمن خیریه ما مادرم هستن.مادرم یه سری اشخاص رو شناسایی میکنه و ما به اونا میدیم اگه کمکی باشه.
8- تصورتون از 5 سال اینده تون چی هست؟
من 5 سال قبل تصورم نسبت به 5 سال بعدم اونچیزی که میخواستم نشد.اون 5 سال های قبل هم همینطور....بخاطر همین دگه تصور نمیکنم.فکر کنم یه بابای خوب باشم تو 5 سال آینده:)
9- دوست دارین بعد از مرگ با چه صفتی از شما یاد بشه؟
با گذشت.فکر کنم اونور بدرد بخوره.
10- مکه مشرف شدین؟
نه .به هزاران دلیل فعلا نباید رفت.(البته من امکانش رو هم ندارم)

برمیگردم :D
برگردیددددد:)

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
1. در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟

2.دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟

3.چپ دستی یا راس دست؟

4.هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟

5.الان چه حسی داری؟

6.بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟

7.تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟

8.بیشتر لباسات چه رنگیه؟

9.راست میگن عدد ۱۳ نحسه؟

10.دوست داری چه حیوونی تو خونه داشته باشی؟

آخرین ویرایش:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
من تا حالا تو صندلی داغ حضور جدی نداشتما اما جواباتون رو نمیپیچونید اومدم :D

1- اگه بخواین به یه برهه ای از زندگیتون برگردین چه سنی خواهد بود؟
یه نقطه ضعف گرفتی ازما ول نمیکنی:) به 16 سالگی.اون موقع ها که منتظر بودیم عید بشه تا بریم شمال با اون پیکان بابا.بعد اونجا فامیلا بپرسن رشتت چیه.معدلت چنده.ما هم با به عنوان تنها کسی که تو فامیل ریاضی خونده ،یه خودی نشون بدیم....
یه شوهر عمه داشت بابام که همیشه مارو کلی به حرف میگرفت.وقتی با اون صحبت میکردم احساس میکردم 10 سال رفته رو سنم.عاشقش بودم و هستم.الان که دیگه نه بابایی هست و نه پیکانی و نه فامیلی.همش پرید
.
2-برای روابط دوستانه تون چقدر مرام میذارین؟ با ذکر 2 مثال
خیلی زیادد.اگه کسی رو دوست داشته باشم (مثل آقام مهرازبان و آقام آرک مجید) واقعا کم نمیزارم.البته به اندازه توانم.
مثالش رو یادم نیست بعدا اگه میشه میگم.

3- تلخ ترین اتفاق زندگیتون چی بود؟
فوت پدرم.
4- شیرین ترینش؟
خواستگاری رفتنم فکر کنم.
5- آیا محیط آکادمیک ایران رو در وضعیتی میبینید که پذیرای نظریات و دستاوردهای شما باشه؟
کدوم دستاورد ها؟فعلا توهماته.:)
6- جای مسائل اجرایی و فتی رو در دانشگاه بیشتر خالی میبینید یا مبانی نظری؟
جفتش.کلا بازی بازی میکنن تو دانشگاه
بازی با احجام.بازی با فرم........دیدید ما تو اصطلاح عامیانه میگیم فلان کار فرمالیتست؟.......حالا تصور کنید یه سریا نشستن تئوریزه کردن اینو که بگن معماری و هنر وسینما و ... فقط فرمه.

7- تو یه تاپیکی دیدم یه نفر گفته سهراب سپهری اومده شعرای ژاپنی رو ترجمه کرده و ارائه کرده. اطلاع دارین ازش؟:surprised:
نه خدایی من همچین چیزی نگفتم.شاید منو با یکی دیگه اشتباه گرفتید.:)
8- به جز رشت اگر شهری برای برای زندگی بخواین کجا رو انتخاب میکنید؟
الان که رشت زندگی نمیکنم.ما تهران بودیم.عموم شهید شد.خانواده رفتن تا چهلم عموم اونجا بودن.من تو همون فاصله بدنیا اومدم.
من خرم آباد رو دوست دارم.

9- اسم شرکتهایی که توش کار کردین رو بنویسین
شرکت معماری کوبن-مهندسین مشاور پایدار آزما پارس-شرکت انبوه سازان فهندژ-مهندسین مشاور (شکرت قبلیمون اسمش یادم نیست)-الان هم اباکو که کلا واس ماس.البته فعلا دو نفریم که یه کارگاه ساختمونی رو بعنوان مدیریت پیمان داریم وهمزمان کار طراحی هم میکنیم.دفترمون یک کانکس داخل کارگاه و دو عدد سیستم و یک میز جلسه که روش همیشه خورده نون ریخته....چون این همکارم روزی ده بار نون پنیر میخوره.:)
10- بازم بیام؟ :D
آره آره حتما:)

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
برای هرکدوم از شکلک های زیر اسم یکی از بچه های باشگاه رو بنویسید:
  1. بلک وایپر...مصطفی
  2. خودم
  3. آمیتریس در اوایل ورودش به باشگاه
  4. غمگین
  5. خودم
  6. پروانه شیرازی
  7. مریدا
  8. مهدس صدیق یا به نوعی مهندس احسان
  9. خودم
  10. خانم مهندس سمانه قاسمی

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم:D
تشکر از اینکه ادم های با شخصیت منو دوست دارین:)
خب برم سراغ سوالام
1_ دلت میخواد چندتابچه داشته باشی؟ چندتا دختر چندتا پسر؟
2_ خانمتونم شاغلن؟:Dغیرتی نشید.:D رشتشون چیه؟
3_ چرا پیام های خصوصیتونو جواب نمیدید؟:D
4_ دلت میخواد بری مکه؟
5_ چندساعت تو شبانه روز میخوابی؟
6_ من واسه فاز دو چیکارکنم بهتره؟:D
7_ شهرداری هدفش از نورگیری 12 مترمربع اتاق خواب چیه؟:Dچون به طبع مکان خالی ستون میخواد کنارش! هزینه ها میره بالا:Dاینطور نیست،؟
8_ درز انقطاع و درز انبساط جاشون کجاست؟:D
9_ الان در قسمت اجرا مصالح ساخت دیوار واسه مسکونی چیه؟ منظورم هبلکس و.و اجرو... است:D
10_ برق میره کجا میره؟:D
11_ با خانمتون نسبتی داشتین؟ نه الان که خانمتوننن:Dقبل از ازدواج
مجدد میام.درجه ی صندلی رو هم اعلام کنید:Dاگه کمه هیزم بیارم خخخ

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پدرتون جنت مکان باشند. یادمه اون روزی که دوستاتون تو باشگاه خبر دادن به هم :(

میرسیم به سوالات اعتقادی:

1- نماز صبحتون رو میخونین یا جزو وعده قضاست؟ :biggrin:
2- تو این هوا واقعا چه حسی دارین وقت روزه گرفتن؟:w22:
3- چرا خدا نگفته به جای روزه گرفتن به 30 نفر گرسنه غذا بدین؟
4- بنظرتون دین امروز ما همون اسلامی هست که باید باشه؟ مهمترین بخش اسلام روحانیون که ایراد داره مربوط به کدوم حکم دینی هست ؟
5- چرا این همه حدیث داریم که فلان سوره رو بخونین فلان ذکر رو بگین میرین بهشت؟
6- بهشت کجاست؟
7- به کدوم یک از دستورات دینی سخت و مقید پایبند هستین؟
8- موقع سختی ها به کدوم امام متوسل میشین؟
9- اختلاف عقیده مذهبی دارین با خانوم؟ اگه آره سر چی؟
10- چرا در سیاست دین اسلام نداریم؟

پ.ن: عرض کردم همچین چیزی دیدین جایی که بگن سهراب کپی کرده نه اینکه شما گفته باشین (شما گفته بودین که همون لحظه مباحثه میکردیم :دی )

آخرین ویرایش:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

1.بزرگترین سوتی زندگیتون چی بوده؟

2.نظرتون درمورد رشته ی کامپیوتر چیه؟

3.رتبه کنکورتون چند شد؟

4.چند واحد تا حالا افتادین؟

5.مشروطم شدین؟

6.سربازیتون کجا بوده؟

7.ماه رمضان امسال را چگونه توصیف میکنید؟

8.درسته که ژیان ماشین نمیشه باجناق فامیل؟

9.دوست داشتین دختر بودین؟با ذکر دلیل برای قبولی و رد!!

10.استار که بودو چه کرد؟

این تاپیکو سر بزنید خخخ[h=3]دست و پای نی نی[/h]

با تچکر

آخرین ویرایش:

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
آخه سوالات چالش برانگیز رو آدم روش نمیشه بپرسه :D
گیلان رو که همه دوست دارن
سوالات چالش برانگیز خیلی خوبه:)آره واقعا همینطوره.اصلا بوی گیلان یه چیز دیگست.

1- چرا اول گفتین اون دوستتون می خواست خرتون کنه و بعد گفتین من چیز شدم، چرا کلمه خر رو استفاده نکردین ؟ :D
دیگه گفتم به خودم احترام بزارم.اولین خر زمانی بود که هنوز در ذهن طرف بوده.دومیش که من بجاش از چیز استفاده کردم در واقع به من منتقل شده بود.:)
2- چرا میگین آدم خجالتی هستین در صورتی که وسط کلاس بین اون همه دانشجو و استاد محترم فحش دادین؟ :w22:
تو جمع های آقایون و پسرا خجالتی نیستم.خانوما باشن اینطوری میشم.ما هم نه تو کاردانی و نه کارشناسی تو کلاس خانوم نداشتیم.
3- فکر می کنید آدم انعطاف پذیری هستین؟
اره شدیدا.البته این انعطاف پذیری رو باید ببینیم در چه مقامیه.در مقام اندیشه یا اعتقادات یا عمل.
4- چقدر به اعتقاداتتون پایبندین؟
الان درصد نمیتونم بدم ولی خیلی روش کار میکنم.نصف بیشتره.
5- اگه یه روزی (چه این دنیا چه اون دنیا) متوجه بشین که اعتقاداتتون اشتباه بوده چه جواب دارین بدین؟ :D
فکر نمیکنم اون اصول اعتقادیم اشتباه باشه.فقط حتما شاید عمقش کمتر یا بیشتر بشه.
6- بین فیلسوف ها، شاعرها و ... کدوم یکی نظراتشون با شما تقریبا یکیه؟
این سوالاتتون مثل این میمونه که بپرسید پدرتون شبیه شما هستن؟:):Dباید بگید شما نظرتون به کی نزدیکتره.
خب جواب این سوال خیلی طولانی میشه.میشه همه اون وب نوشتام و نوشته های بعدی و نتیجه گیری که اون آخر میخوام بکنم.
آدما خاکسترین.مثلا من با اعتقاداتم شاید همون اول بخوام به نیچه (و همه فلاسفه پست مدرن) فحش بدم که فان فلان شده تو کی هستی که خدارو کشتی؟..خب این یه کاره.یه کار دیگه اینه که من بیام در حد سوادم تبیین کنم که مثلا نیچه تا کجا حقیقت رو فهمیده و کجا منحرف شده.و همچنین بقیه شون.خب من به زعم خودم یه پشتوانه قوی دارم و اونم قرآنه.ترسی نداریم.جذابیت های اون اندیشه های مختلف رو بیان میکنیم و تو مطالعات تطبیقی خودمون روش میکنیم که منظور افراد مختلف چی بوده.
اندیشه حافط خیلی از دکترین های فلسفی غرب رو باطل میکنه....ولی تو دانشگاه های ما حافظ کیلو چنده؟...کانت.....هگل.....هوسرل....هایدیگر...نیچه(که تو عرصه هنر پرستشش میکنن) و ....حافظ بماند برای حوزه ادبیات و شعر و ...

7- تو باشگاه از کی از همه بیشتر بدتون میاد؟
از یکی خیلی بدم میومد که رفته فعلا پیداش نیست.این بخاطر تفاوت اعتقادیم نیست.مثلا اسی خدابیامرز هم بود که با اون تفکرات پست مدرنش هر روز یک شبهه رو علیه اعتقادات ما مطرح میکرد.ولی مینشست و صحبت میکرد.(هرچند مم اون زمان کشفش نکرده بودم)
8- چقدر مطالعه می کنید، آخرین کتابی که خوندین چی بوده؟
بیشتر مستند میبینم.مطالعه هم میکنم.روزی میانگین 2 ساعت.
آخرین کتابی هم که خوندم و تموم شد کتاب متافیزیک نیچه نوشته مارتین هایدیگر بود.کتابش خیلی کم حجم بود ولی یک سال طول کشید بخونمش.نوشته های هایدیگر وحشت ناکه.دیوانه ست این مرد.
الان کتاب ریشه ها و مفاهیم در معماری نوشته دکتر فلامکی رو میخونم.

9- اگه خواستین ادامه تحصیل بدین، چه رشته ای رو انتخاب می کنین؟
فلسفه هنر.
10 - زندگی زناشویی بهتره یا زندگی مجردی (یکی رو انتخاب کنینا، اینقدر بدم میاد میگن هر کدومش یه خوبیا داره یه بدیایی :دی)
قطعا زندگی مشترک.
11- دوست دارید تو تاریخ به عقب برگردین یا به جلو؟ لطفا اگه عقبه دورانش رو هم بگین ...
به جلو...ولی اظطراب عجیبی دارم.

پ.ن : جواب شماره 7 سحر رو من میدونم، تقلب خواستین بگین :D
:biggrin:
نه من اینو نگفته بودم.فکر کنم سحر خانم اشتباهی فکر کرده من گفتم.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام مهندس
سلاممم سید خدا.:gol:
1- سحری ساعت چند میخوری؟
ساعت 3.5
2- افطار که بشه اول آب میخوری یا اول میری سراغ شام و حسابی شکمو پر میکنی؟
یه آبجوش بعد آب دوغ خیار.تقریبا هر شب همینه.:)
3- اولین باری که با من آشنا شدی چطوری بود؟(نمیدونم چطوری یادت مونده من سیدم!)
اون زمان که سید سبحان بودی میشناختمت.دوستت داشتم چون:)
4- اگه ارشد نمیخونی پس چطوری داری روی پایان نامه کار میکنی؟؟
پایان نامه کار نمیکنمممم.واسه دل خودمه.
5- با گوشی میای باشگاه که هی قطع و وصل میشی؟
شبا آره.:)
6- پایان نامه ت به کجا رسید؟
پایان نامه ندارم که:smile:
7- کار من به کجا رسییییییییییییییییییید؟؟:wallbash:
حاجی شرمنده.عجله نکنن.بزار این هفته این دوتا نمونه نمارو بزنم بعد رو کار تو باید وقت بزاریم.:gol:
8- دوست داری بچه ت پسر باشه یا دختر؟
فرقی نمیکنه خیلییی.ولی دختر:)پسر بی ادب و معتاد میشه.
9- اگه پسر دوست داری، میخای چکاره بشه در آینده؟
باستان شناس:)
10 - اگه دختر ، بگو میخای شبیه کدوم یکی از اقوامتون بشه(برا خنده پرسیدم)؟؟:D
شبیه خواهر اولم.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلاممم.
ممنون از حضورتون:gol:
1. در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟
یه نمای سه بر باید طراحی کنم تا آخر هفته.البته طرحش تو ذهنم هست و فقط باید مدلش کنم.

2.دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟
نه همچین چیزی رو دوست ندارم.
3.چپ دستی یا راس دست؟
راست دست
4.هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟
هیجان اون حس افراطی واقع شدن و نامستور شدنه.چیز خوبی نیست.معمولا نیل به باطل میکنه.
5.الان چه حسی داری؟
خسته شدم.
6.بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟
همسرم.
7.تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟
دو تا بازی خودم اختراع کرده بودم.پسر عموم بازی بود که با داداشم بازی میکردم.و لیگ درست میکردم و با چوب کبریت و مروارید یه نوع بازی اختراع کرده بود.
8.بیشتر لباسات چه رنگیه؟
سفیده بیشتر.
9.راست میگن عدد ۱۳ نحسه؟
نه.عدد که نحس نمیشه.اون بدلیل همراهی یک شری با عدد سیزده بوده.مثلا تو مسیحیا نفر سیزدهم از حواریون خیانت کرد.یا در ایرانیا بخاطر پوریم شاید بوده.
10.دوست داری چه حیوونی تو خونه داشته باشی؟

خوگوش.ولی واقعا دارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.