سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بله هک شدین
هیچی دیگه شما اگر دسترسی دارید به جی میلتون پسوردتون رو عوض کنید.
اگر هم دسترسی ندارید میتونید از طریق ایمیل دوم یا با شماره موبایلی که اکانت ساختید حسابتون رو برگردونید.
:gol:........من اصلا این ایمیل اصلیمو هرجایی نمیفرستم. چرا اینجوری شد آخه:cry:

سلام بهتر زود پسوردت رو تغییر بدی و امنیت دو مرحله ای رو براش فعال کنی دیگه کسی نمیتونه هک کنه اکانتتون
این کد امنیت دو مرحله ای اگه کسی هم پسوردت رو بدست بیاره باز تا کد تاییدش رو بهش ندی نمیتونه وارد اکانت بشه
:gol:. حتما عوض ش می کنم. این دو مرحله ای کردنش تو جیمیل هست؟

Siaaw

عضو جدید
:gol:........من اصلا این ایمیل اصلیمو هرجایی نمیفرستم. چرا اینجوری شد آخه:cry:

:gol:. حتما عوض ش می کنم. این دو مرحله ای کردنش تو جیمیل هست؟

پیش میاد دیگه
دو مرحله ای کردنم برید تو تنظیمات اکانتتون قسمت پسورد اونجا هستش

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوستان امروز که ایملمو چک می کردم gmail یه پیام داد که امروز از فلان شهر و در فلان ساعت وارد حساب شما شدن. می خواستم بدونم ینی من هک شدم؟!:crying2::crying2:. من الان چیکار می تونم بکنم؟ لطفا یه راهکار بدید. با تشکر:gol::cry:

شهرش مهم نیست به تاریخ و ساعت دقت کن اگه تو همون تاریخ و ساعت خودت وارد شدی یا ایمیلت جایی ذخیره بوده که خود به خود همگام سازی بشه احتمالا مال خودت بوده
گاهی گوگل تو شناسایی شهر از روی ای پی اشتباه میکنه

برا خود من گاهی شهر های دیگه رو میزنه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخیشد مزاحم نمی تونم تشکر بزنم چون سایت برا من قاطی شده. راستش نزدیک محل زندگی من و نوشته اما یه استان دیگه، یبارم استانی که توش هستم و نوشته بود. فقط چون مال یه مدت پیشه یادم نمیاد خودم اون ساعت وارد ایمیلم شدم یا نه:((

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان اطلاعی دارین از اینکه چرا باشگاه واسه من اینجوری شده؟ اصلا شکلش عوض شده، برا شمام اینجوریه؟

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ببخیشد مزاحم نمی تونم تشکر بزنم چون سایت برا من قاطی شده. راستش نزدیک محل زندگی من و نوشته اما یه استان دیگه، یبارم استانی که توش هستم و نوشته بود. فقط چون مال یه مدت پیشه یادم نمیاد خودم اون ساعت وارد ایمیلم شدم یا نه:((

محض احتیاط پسوند ایمیلتون رو عوض کنین اما احتمالا خودتون بودین
مخصوصا اگه با اینترنت گوشی چک میکنین

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوستان اطلاعی دارین از اینکه چرا باشگاه واسه من اینجوری شده؟ اصلا شکلش عوض شده، برا شمام اینجوریه؟

با گوشی یا با کامپیوتر؟
احتمالا نمای موبایل برای شما فعال
اون پایین گزینه سایت کامل نداره ؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
با گوشی یا با کامپیوتر؟
احتمالا نمای موبایل برای شما فعال
اون پایین گزینه سایت کامل نداره ؟
سلام. با کامپیوتر....الان که شما فرمودین گزینه فول سایز رو پیدا کردم و زدم، تقریبا از اون حالت عجیب و غریب خارج شد فقط اینکه همه چی چپکی شده الان. از سمت چپه و به زبان انگلیسی (البته از اون قبلیه خیلی خیلی بهتره)

درست شدا...خیلی ازتون ممنون. هم فول سایز رو انتخاب کردم هم فارسی رو که حل شد:w27:

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. چطور میتونم گوگل ترنسلیت آفلاین رو روی کامپیوتر و گوشی فعال کنم؟. روش ساده ای وجود داره؟. ممنون.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. یه سایتی هست من نمی تونم هیچ ایمیلی ازش پیدا کنم و فقط contact us داره که جواب نمیدن. با Whois دنبال اطلاعتش میگردم اما فقط یه سری اعداد هست به صورت IP. چیکار کنم تا اطلاعات بیشتری به دست بیارم؟

پ.ن: البته شماره تلفن و فکس و آدرس هم داره که به درد من نمیخوره

Siaaw

عضو جدید
سلام. یه سایتی هست من نمی تونم هیچ ایمیلی ازش پیدا کنم و فقط contact us داره که جواب نمیدن. با Whois دنبال اطلاعتش میگردم اما فقط یه سری اعداد هست به صورت IP. چیکار کنم تا اطلاعات بیشتری به دست بیارم؟

پ.ن: البته شماره تلفن و فکس و آدرس هم داره که به درد من نمیخوره
سلام
برید تو سورس سایت اونجا میتونید ایمیلیش رو پیدا کنید.
اگر هم نمیتونید آدرس سایت رو بذارید تا ایمیلش رو براتون پیدا کنم.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من یه نرم افزار حذف لوگو از روی فیلم احتیاج دارم. تو نت گشتم و دانلود کردم اما نسخه trial هستن و یا سیو نیم کنن یا اینکه اجازه سیو میدن. میشه یه نرم افزاری که کامل باشه و از این دسته بهم معرفی کنین؟

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام

راهی وجود داره که متن مورد نظر در صفحه دوم(A-6) از پی دی اف زیر رو من بتونم در اندازه مناسب داخل پاورپوینت بزارم؟ (یعنی در واقعا بتونم عکس بگیرم ازش و داخل اسلاید پاورپوینت با اندازه مناسب قرار بدم)

http://s9.picofile.com/file/83134704...rings.pdf.html

باتشکر

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام...

من میخوام پاورپوینت 2013 رو به سیستمی با آفیس 2007 انتقال بدم... ایا گزینه powerpoint 97-2003 در save as جواب میده؟

باتشکر

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام...

من اگه با گزینه save as، ورژن پاورپیونت 2013 رو به 2003 تبدیل کنم، ایا میتونم این پاورپونت رو بدون نقص در پاورپوینت 2007( و در سیستم دیگری) اجرا کنم؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام...

من اگه با گزینه save as، ورژن پاورپیونت 2013 رو به 2003 تبدیل کنم، ایا میتونم این پاورپونت رو بدون نقص در پاورپوینت 2007( و در سیستم دیگری) اجرا کنم؟

سلام آره اصن کاربردش همینه. ورژن های بالاتر ورژنای پایینو خوب ساپورت میکنن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان من یه فایل پی دی اف دارم که نمیشه متنش رو Select کرد. راهی هست که بتونم جملات رو سلکت و کپی کنم؟

آخرین ویرایش:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام. دوستان من یه فایل پی دی اف دارم که نمیشه متنش رو Select کرد. راهی هست که بتونم جملات رو سلکت و کپی کنم؟
در صورتی که عکس نباشه و فقط بخاطر قفل گذاری این اتفاق افتاده باشه بله
ی تونید با برنامه ها یا سایتهای آنلاین قفل اونو باز کنید و متنش رو کپی کنید
البته متن های فارسی در نهایت ممکنه بدرستی کپی نشه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان یه فایل پی دی اف که رمز داره و رمزش رو هم می دونیم، میشه یه کاری کرد که دیگه هر دفه که بازش می کنیم رمز نخواد؟ (موقع اکسترکت کردنش رمز لازم نداشت، و اکسترکت شد، الان خود پی دی افه رمز دار)

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوستان یه فایل پی دی اف که رمز داره و رمزش رو هم می دونیم، میشه یه کاری کرد که دیگه هر دفه که بازش می کنیم رمز نخواد؟ (موقع اکسترکت کردنش رمز لازم نداشت، و اکسترکت شد، الان خود پی دی افه رمز دار)

اینجا رو بخون : https://www.zoomit.ir/2017/4/10/154897/remove-password-pdf-file/

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان من نمی دونم چرا وقتایی که وای فای من روشنه (در اکثر موارد)، یه پیام از خبرگزاری مهر سر زده از گوشه تصویر لطف می کنه و ظاهر میشه. می خواستم ببینم چجوری می تونم ببندمش؟

SHRP

کاربر ممتاز
سلام. دوستان من نمی دونم چرا وقتایی که وای فای من روشنه (در اکثر موارد)، یه پیام از خبرگزاری مهر سر زده از گوشه تصویر لطف می کنه و ظاهر میشه. می خواستم ببینم چجوری می تونم ببندمش؟
احتمال خیلی زیاد شما برنامه ای نصب کردید که اینکارو می کنه
لطفا برنامه های مشکوک رو پاک کنید درست می شه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمال خیلی زیاد شما برنامه ای نصب کردید که اینکارو می کنه
لطفا برنامه های مشکوک رو پاک کنید درست می شه
ممنون از لطفتون جناب مهندس. ببخشید یه سوال راجع به همین موضوع داشتم. برنامه های خارجی هم امکانش هست یا برنامه های ایرانی منظورتون هست؟ مثلا من یه برنامه نصب کردم به اسم Stellarium و برای ستاره شناسی و نجوم هست. این هم احتمال آلودگیش هست؟

SHRP

کاربر ممتاز
ممنون از لطفتون جناب مهندس. ببخشید یه سوال راجع به همین موضوع داشتم. برنامه های خارجی هم امکانش هست یا برنامه های ایرانی منظورتون هست؟ مثلا من یه برنامه نصب کردم به اسم Stellarium و برای ستاره شناسی و نجوم هست. این هم احتمال آلودگیش هست؟
بنظر من احتمالش کمه یه برنامه خارجی برای سایت خبری ایرانی تبلیغ کنه
اول از برنامه های ایرانی شروع کنید بعد برید سراغ برنامه های خارجی
در ضمن خود ویروسیاب یا برنامه های امنیتی هم می تونن اینکارو انجام بدن
اگر حدس می زنید کار اونا باشه می تونید اونها هم با یه برنامه دیگه جایگزین کنید
من توی موبایل خودم از محصولات CM Secuirty استفاده می کنم که رایگان است. انتخابهای زیادی هم وجود داره که می تونید در صورت مشکوک بودن بررسی کنید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من احتمالش کمه یه برنامه خارجی برای سایت خبری ایرانی تبلیغ کنه
اول از برنامه های ایرانی شروع کنید بعد برید سراغ برنامه های خارجی
در ضمن خود ویروسیاب یا برنامه های امنیتی هم می تونن اینکارو انجام بدن
اگر حدس می زنید کار اونا باشه می تونید اونها هم با یه برنامه دیگه جایگزین کنید
من توی موبایل خودم از محصولات CM Secuirty استفاده می کنم که رایگان است. انتخابهای زیادی هم وجود داره که می تونید در صورت مشکوک بودن بررسی کنید
بله متوجه شدم. خیلی خیلی ممنونم از لطفتون:w27:

بالا