سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام...

امکانش هست که فقط با لب تاپ یه تلگرام مجازی ساخت؟
سلام
نسخه دسکتاپ برای همین هست
برای ورود بهش باید از یک خط موبایل استفاده کنید

دوستان دلایل ریپورت شدن تلگرام چیه؟

یعنی من توی گروهی برم و در پی وی یه شخصی یه سوال کنم هم ریپورت میشم؟

ممنون میشم توضیح بدین.

اگه تعداد زیادی از افراد رو بلاک کنید هم همین اتفاق ممکنه بیفته
دلیل ریپورت شدن اینه که حدود 15-16 نفر شما رو ریپورت کنن که اسپم می کنین
اگه یک مطلب رو به 15-16 نفر بطور یکجا فوروارد کنید و لینک تبلیغاتی سایت یا کانالی رو داشته باشه خود تلگرام شما رو اسپمر می شناسه
بطور آزمایشی می تونید بالای صفحه پی وی یک کاربر رو لمس کنید تا توو گزینه های دلیل ریپورت اسپم ، ببینید چه موارد دیگه ای هست
https://telegram.org/faq

همه سوالات شما توو صفحه faq اَپ تلگرام هس

برای رفع ریپورت شدن، @spambot ربات رسمی تلگرام رو استارت بزنین تا براتون مواردی برای رفع ریپورت پیشنهاد بده

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. تاپیک مناسبی پیدا نکردم. همینجا مطرح میکنم: 1- چندسالی هست که به ایمیلم از فیسبوک پیام میرسه درحالیکه من توی عمرم ابداً به فیسبوک قدم نذاشتم و عضو نبودم و نیستم. جریان چیه؟. میشه یک نفر از ایمیل آدم سوءاستفاده کنه؟!. محتوای پیامها یادم نمیاد، به ایمیلم زیاد سر نمیزنم کلا.
2- حالا این وسط Wayn چی هست؟. امروز برام از اون شبکه هم که عضو نیستم پیام رسیده. خود پیام رو باز کردم ولی میترسم روی خواندن مسیج کلیک کنم و هک بشم:D.

خلاصه ممنون میشم جواب بدید.

آخرین ویرایش:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
یکی از قابلیتهای شبکه های اجتماعی دعوت از دوستان است که فرد عضو شده می تونه با دادن ایمیل خود یا سایر روشها افراد لیست دوستان رو وارد کنه تا براشون دعوت نامه ارسال بشه
پس اگر کمی در ایمیلها دقت کنید ممکنه نوشته شده باشه که شما از طرف چه کسی دعوت شدین
نگران نباشید
این موارد هیچ ربطی به هک و ... نداره

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من برای ایجاد قهرست به صورت اتوماتیک وقتی میخام سرفصل ها با مثلا استایل خاصی که خودم ایجاد کردم انتخاب کنم عددهای سرفصلم جا به جا میشن یعنی:
2-1 اهداف پژوهش
میشه 1-2 اهداف پژوهش
تو قسمت modify هم تنظیمات را روی right to left قرار دادم و متنمم هم راست چین هست.!!
چیکار کنم درست بشه.

درضمن همینجوری هم میخوام شماره ی فصل ها رو بزنم برعکس میزنه زیر فصل 1 از فصل 2:2-1 میزنه 1-2

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان ممنون میشم تو این دو مورد راهنمایی بفرمایین:gol:.

1. منظور از آماده کردن یک خروجی از نوع خوراک برای یک سایت چیه؟:confused:. این کار به علم برنامه نویسی یا هزینه خاصی نیاز داره؟

2. یه سال پیش به خاطر کنکور و درس، برای اینکه حواسم پرت نشه می خواستم لیست مخاطبای تلگرامم رو پاک کنم. چون پاک نمی شدن، یه جا خوندم باید اونارو بلاک کنم، و برم تو بخش بلاک لیست و از اونجا دلتشون کنم، شماره هاشون رو هم از بخش کانتکت گوشیم پاک کردم. اینکار جواب داد و دیگه مخاطبی تو لیست تلگرام من نبود. بعد که خواستم مخاطبای تلگرامم رو برگردونم، اول شماره ها رو دوباره تو گوشیم سیو کردم، فک می کردم برم تگرام رو چک کنم، مخاطبا برگشتن، اما هیچ مخاطبی تو تلگرام من نیس. ینی من شماره ها رو تو گوشیم دارم اما اکانت تلگرامشون رو نه. راهی وجود داره که من اکانت لیست تلگرامم رو برگردونم؟

SHRP

کاربر ممتاز
سلام. دوستان ممنون میشم تو این دو مورد راهنمایی بفرمایین:gol:.

1. منظور از آماده کردن یک خروجی از نوع خوراک برای یک سایت چیه؟:confused:. این کار به علم برنامه نویسی یا هزینه خاصی نیاز داره؟

2. یه سال پیش به خاطر کنکور و درس، برای اینکه حواسم پرت نشه می خواستم لیست مخاطبای تلگرامم رو پاک کنم. چون پاک نمی شدن، یه جا خوندم باید اونارو بلاک کنم، و برم تو بخش بلاک لیست و از اونجا دلتشون کنم، شماره هاشون رو هم از بخش کانتکت گوشیم پاک کردم. اینکار جواب داد و دیگه مخاطبی تو لیست تلگرام من نبود. بعد که خواستم مخاطبای تلگرامم رو برگردونم، اول شماره ها رو دوباره تو گوشیم سیو کردم، فک می کردم برم تگرام رو چک کنم، مخاطبا برگشتن، اما هیچ مخاطبی تو تلگرام من نیس. ینی من شماره ها رو تو گوشیم دارم اما اکانت تلگرامشون رو نه. راهی وجود داره که من اکانت لیست تلگرامم رو برگردونم؟
فکر نکنم بشه لیست رو برگردوند...مگر اینکه دوباره یکی یکی همه اونها رو توی تلگرام اضافه کنید. بهتر بود برای سادگی کار اکانت خودتون رو حذف می کردید تا کلا همه اطلاعات تلگرامی از بین بره

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم بشه لیست رو برگردوند...مگر اینکه دوباره یکی یکی همه اونها رو توی تلگرام اضافه کنید. بهتر بود برای سادگی کار اکانت خودتون رو حذف می کردید تا کلا همه اطلاعات تلگرامی از بین بره
اگه بخوام اونا رو به تلگرام اضافه کنم، خودشون مطلع میشن؟... واقعا کار اشتباهی کردم، البته نمی تونستم اکانت تلگرامم و حذف کنم چون توی کلی کانال درسی عضو بودم:cry:.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا نسخه نصب شده درایور کارت گرافیک با ویندوز شما سازگاری نداره...بهتره آخرین نسخه مورد نیاز رو از سایت سازنده دریافت و نصب کنید تا مشکل جل بشه
www.nvidia.com
با توجه به تحریمها بهتره با قندشکن برید توی این جور سایتها ...
جناب مهندس من برای رفع این مشکل نسخه کارت گرافیک رو با ویندوز هماهنگ کردم. امروز متوجه شدم وقتی یهویی وای فای روقطع می کنم، دوباره همون مشکل پیش میاد ولی این دفعه با این ارور (من بعضی وقتا موقع دیدن فیلم تو اینترنت یا یه بازی آنلاین، نت و خاموش می کردم و می تونستم بازی کنم یا تیکه تیکه فیلم رو ببینم ولی امروز که نت و موقع خوندن یه وبلاگ قطع کردم باز همونطوری شد):

الان می خوام یه نرم افزار یا گیم نصب کنم، برای نصب کرک باید اینترنت و آنتی ویروس رو خاموش کنم (بر طبق دستور العمل نصب اون برنامه)، اما نمی تونم چون بازم هنگ می کنه، یه لحظه تصویر سیاه میشه و بعد موس و سیستم هنگ می کنه، به زور ری استارت می کنم. الانم یه بار خودش شات دان کرد. به نظرتون ممکنه مشکل به کروم یا اینترنت مربوط باشه؟

پیوست ها

• 2017-08-26_16-23-25.png
    2017-08-26_16-23-25.png
    24.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

SHRP

کاربر ممتاز
جناب مهندس من برای رفع این مشکل نسخه کارت گرافیک رو با ویندوز هماهنگ کردم. امروز متوجه شدم وقتی یهویی وای فای روقطع می کنم، دوباره همون مشکل پیش میاد ولی این دفعه با این ارور (من بعضی وقتا موقع دیدن فیلم تو اینترنت یا یه بازی آنلاین، نت و خاموش می کردم و می تونستم بازی کنم یا تیکه تیکه فیلم رو ببینم ولی امروز که نت و موقع خوندن یه وبلاگ قطع کردم باز همونطوری شد):

الان می خوام یه نرم افزار یا گیم نصب کنم، برای نصب کرک باید اینترنت و آنتی ویروس رو خاموش کنم (بر طبق دستور العمل نصب اون برنامه)، اما نمی تونم چون بازم هنگ می کنه، یه لحظه تصویر سیاه میشه و بعد موس و سیستم هنگ می کنه، به زور ری استارت می کنم. الانم یه بار خودش شات دان کرد. به نظرتون ممکنه مشکل به کروم یا اینترنت مربوط باشه؟
به این مشکل برخورد نکردم ولی بنظرم برنامه های بروز رسانی انویدیا رو از حافظه خارج کنید...ممکنه مشکل اون باشه...

SHRP

کاربر ممتاز
اگه بخوام اونا رو به تلگرام اضافه کنم، خودشون مطلع میشن؟... واقعا کار اشتباهی کردم، البته نمی تونستم اکانت تلگرامم و حذف کنم چون توی کلی کانال درسی عضو بودم:cry:.
خیر...کسی در زمان اضافه شدن به لیست دیگران مطلع نمی شه
ولی شما باید تک تک افراد رو اضافه کنید...
یا اینکه تلگرام ای دی رو حذف کرده و دوباره اقدام به ساخت کنید که بصورت کلی تمام لیست شماره تلفن های شما رو بصورت خودکار درج کنه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. میشه تو اینستاگرام دوتا اکانت داشت ولی بدون اینکه کسی بدونه اینا به هم ربط دارن؟

SHRP

کاربر ممتاز
سلام. میشه تو اینستاگرام دوتا اکانت داشت ولی بدون اینکه کسی بدونه اینا به هم ربط دارن؟

بله
هیچکدام از اکانتها ربطی به هم ندارند
مگر اینکه شماره تلفن یکسانی رو برای اونها تعیین کنید که افراد دیگه که در لیست تلفن آنها هستید شما رو با استفاده از اون پیدا کنند وگرنه اصلا ارتباطی بین اکانتها وجود نخواهد داشت

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید دوستان:gol::w05:. من یه وبلاگ باز کردم تو میهن بلاگ. هرچی نام کاربریم و وارد می کنم میگه درست نیس (پسوورد و آدرس وبلاگم درسته). چیکار می تونم بکنم تا نام کاربریم بازیابی بشه؟ اصولا بازیابیش بر اساس پسوورده منم با پسوورد مشکلی ندارم. نمی دونم چرا نام کاربریم واشتباهی یادداشت کردم

SHRP

کاربر ممتاز
ببخشید دوستان:gol::w05:. من یه وبلاگ باز کردم تو میهن بلاگ. هرچی نام کاربریم و وارد می کنم میگه درست نیس (پسوورد و آدرس وبلاگم درسته). چیکار می تونم بکنم تا نام کاربریم بازیابی بشه؟ اصولا بازیابیش بر اساس پسوورده منم با پسوورد مشکلی ندارم. نمی دونم چرا نام کاربریم واشتباهی یادداشت کردم
اگر هیچ اطلاعاتی در وبلاگ وارد نکردید که ارزشمند باشه بهتره یکی دیگه بسازید و براحتی استفاده کنید
وگرنه با ایمیلی که موقع ساخت استفاده کردید می تونید به مدیر سایت پیام بدید برای راهنمایی

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر هیچ اطلاعاتی در وبلاگ وارد نکردید که ارزشمند باشه بهتره یکی دیگه بسازید و براحتی استفاده کنید
وگرنه با ایمیلی که موقع ساخت استفاده کردید می تونید به مدیر سایت پیام بدید برای راهنمایی
وبلاگم خالیه (هنوز پستی نذاشته بودم) فقط رو اسمش خیلی کار کرده بودم و اسم کاریه باید همون اسم باشه و پیدا کردن یه اسم دیگه خیلی سخته.

ایمیلی که باهاش اون وبلاگم رو ساختم هست. برا مدیر ایمیل می فرستم حتما:w14:. ممنون از لطفتون:w27:

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من تو بلاگفا یه وبلاگ باز کردم. پستی که میذارم با این ارور حذف میشه (ینی اجازه نمیده پست بذارم) میشه بگید دلیلش چیه؟
بلاگ.png

آخرین ویرایش:

rel!ance

کاربر فعال
سلام
من امروز مشغول چت در تلگرام بودم که مخاطب از من پرسید آیا در فلان شهر هستم یا خیر و وقتی من پرسیدم چرا چنین فکری کرده گفت چون وای فایم از ان شهره.
میخواستم بدونم چطور میشه در تلگرام از روی وای فای محل کانکت شدن به اینترنت رو فهمید. با سپاس

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. امکانش هست یک سایت وبلاگ دهی وردپرس معرفی کنین که هم امن باشه هم رایگان؟ با تشکر:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ی فلش دارم نیم سوز شده یعنی نمیتونم چیزی بهش اضافه یا حذف کنم به علاوه اسم فایل ها رو نمیشه تغییر داد
ممنون میشم راهنمایی کنید

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من برای ایجاد قهرست به صورت اتوماتیک وقتی میخام سرفصل ها با مثلا استایل خاصی که خودم ایجاد کردم انتخاب کنم عددهای سرفصلم جا به جا میشن یعنی:
2-1 اهداف پژوهش
میشه 1-2 اهداف پژوهش
تو قسمت modify هم تنظیمات را روی right to left قرار دادم و متنمم هم راست چین هست.!!
چیکار کنم درست بشه.

درضمن همینجوری هم میخوام شماره ی فصل ها رو بزنم برعکس میزنه زیر فصل 1 از فصل 2:2-1 میزنه 1-2

کل متن رو انتخاب کن و کنترل شیفت سمت راست رو بزن و دوباره راست چین کن

Siaaw

عضو جدید
سلام
من امروز مشغول چت در تلگرام بودم که مخاطب از من پرسید آیا در فلان شهر هستم یا خیر و وقتی من پرسیدم چرا چنین فکری کرده گفت چون وای فایم از ان شهره.
میخواستم بدونم چطور میشه در تلگرام از روی وای فای محل کانکت شدن به اینترنت رو فهمید. با سپاس

از طریق ip آدرس شما موقعیتتون قابل شناساییه
چندتا روش داره که طولانی میشه بخوام توضیح بدم گوگل کنی بهتره

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان امروز که ایملمو چک می کردم gmail یه پیام داد که امروز از فلان شهر و در فلان ساعت وارد حساب شما شدن. می خواستم بدونم ینی من هک شدم؟!:crying2::crying2:. من الان چیکار می تونم بکنم؟ لطفا یه راهکار بدید. با تشکر:gol::cry:

Siaaw

عضو جدید
سلام. دوستان امروز که ایملمو چک می کردم gmail یه پیام داد که امروز از فلان شهر و در فلان ساعت وارد حساب شما شدن. می خواستم بدونم ینی من هک شدم؟!:crying2::crying2:. من الان چیکار می تونم بکنم؟ لطفا یه راهکار بدید. با تشکر:gol::cry:
سلام
بله هک شدین
هیچی دیگه شما اگر دسترسی دارید به جی میلتون پسوردتون رو عوض کنید.
اگر هم دسترسی ندارید میتونید از طریق ایمیل دوم یا با شماره موبایلی که اکانت ساختید حسابتون رو برگردونید.

lord70

عضو جدید

سلام بهتر زود پسوردت رو تغییر بدی و امنیت دو مرحله ای رو براش فعال کنی دیگه کسی نمیتونه هک کنه اکانتتون
این کد امنیت دو مرحله ای اگه کسی هم پسوردت رو بدست بیاره باز تا کد تاییدش رو بهش ندی نمیتونه وارد اکانت بشه

بالا