سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
مهندسين عزيزاين سومين باره سوالمو تکرارميکنم هيچکس جواب نمي ده اگه جواب نداره حداقل بفرماييد سوالت بي جوابه.

1-چطوری میشه تصویراکانت پیکچررودرویندوز8تغییرداد ویندوزم اکتیو وآپدیت شد ست.گزینه براوز در اکانت پیکجیر غیرفعاله.
2-آیا میشه ازبرنامه PAINTویندوز7یا8درXPاستفاده کرد؟

۱- در قسمت سوالات و جوابهای مایکروسافت حدود ۱۰۰ بار این سوال تکرار شده :) میتونید به وب مایکروسافت مراجعه کنید و از راه حلهای متخصصین خودشون استفاده کنید .

۲- بعلت تغییر تعداد زیادی از استانداردهای پیشفرض ویندوز فکر نکنم بتونید استفاده کنید. برنامه های مشابه مثل XNView یا GIMP رو امتحان کنید .

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
هیشخص نیس جواب منو بده:(

برای اینکه کانفیگ یه لپتاپ رو بسنجید باید مشخصات پردازنده - رم - گرافیک رو بشناسید. مشخصات دیگری مثل سایز مانیتور و حجم هارد هم بعضی مواقع مهم هستند.

برای کارهای مهندسی لپتاپ ۱۴ یا ۱۵ اینچی - با سیستم عامل ویندوز ۷ یا اوبونتو با پردازنده Core i7 و رم DDR3 چهار تا هشت گیگابایت مناسبه. گرافیک هم یک تا دو گیگابایت کافی هست.

بهتره سراغ مدلهای خاص توسعه دهنده های دل یا HP برید. البته System76 هم تولیدات خوبی داره ...

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دوست عزیز مشکل از عکستون نیست..مشکل از کامپیوتر...
نرم افزار های که برای باز کردن عکس لازم دارین...فایل های اجرایشون خراب شده..برای همین ویندوز نمیتونه این نرم افزار ها رو باز کنه...
شما یک کاری انجلم بده ... ببین می تونی نرم افزار های دیگه را باز کنی یا نه...؟
اگر برای باز شدن نرم افزار های دیگت هم همین پیغام را داد....حتما ویروس گرفتی...
برای درست شدنش هم باید اول ویندوز را عوض کنی و بعد اولین کار نصب آنتی ویروس ..و اسکن کردن کل هاردتونه...
موفق باشید

سلام و خسته نباشید
حرفتون درسته اما من پیشنهاد می کنم اول به ویروس یابی تحت dosانجام بده اگه مشکلش حل نشد بعد ویندوز رو عوض کنه

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
۱- در قسمت سوالات و جوابهای مایکروسافت حدود ۱۰۰ بار این سوال تکرار شده :) میتونید به وب مایکروسافت مراجعه کنید و از راه حلهای متخصصین خودشون استفاده کنید .

۲- بعلت تغییر تعداد زیادی از استانداردهای پیشفرض ویندوز فکر نکنم بتونید استفاده کنید. برنامه های مشابه مثل XNView یا GIMP رو امتحان کنید .

سلام من به همین قسمتی که فرمودین رفتم اکثر جوابهایی که دادن می گن امکان استفادش تو ویندوز وجود نداره
اما یه جایی ادرس فیلم اموزشی نحوه استفاده paint 7 در xp رو داده بود .اگه تونستی به سایت youtube مراجعه کن و تو سرچش بگرد امکان داره بتونی به نتیجه ای برسی
موفق باشیم

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام راه حلهایی که من تونستم بهشون دسترسی پیدا کنم

راه حل اول :

Answer
Shinmila H replied on October 25, 2009

Hi sstapleton,

Welcome to Microsoft Answers Forum.

Are you the administrator of the account?
If not, login with the account that has administrative rights and try changing the picture.

Have you also tried browsing for more pictures from User Account console in control panel, then navigate to your computer and set it as your profile picture? If not, try doing that also.
If that doesn’t work, check the following settings.

Login with the account that has administrative rights. Open group policy editor.
To do so,

1. Go to start and type gpedit.msc in the field provided.
  2. Select gpedit from the program list.
  3. Under Computer configuration, navigate to Administrative Template> Control Panel > User Accounts
  4. Double click on the setting apply the default logon pictures to all users.
  5. Click on disable apply the Default User Logon Picture.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجمه..

ترجمه..

ایا شما به عنوانADMIN وارد شده اید ؟
اگر اینطور نیست به عنوان ADMIN وارد شده و سعی کنید تا عکس خود را تغییر دهید
اگر باز هم نتوانستید عکس را تغییر دهید مراحل زیر را طی کنید
به عنوان ADMIN وارد شده و group policy editor. را باز کنید
سپس مراحل زیر را انجام دهید
1.منوی استارت را باز کرده و
gpedit.msc را تایپ کنید
2.
gpedit را از لیست برنامه ها انتخاب کنید
3.زیر تنطیمات کامپیوتری حرکت کنید به سمت
Administrative Template> Control Panel > User Accounts
4.روی
apply the default logon pictures to all users. دابل کلیک کنید
5.روی
disable apply the Default User Logon Picture کلیک کنید

http://answers.microsoft.com/en-us/...s/34ba63d1-d5f6-40a6-b6b1-d2f3ad53e11b?auth=1

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راه حل کلی:

You can choose a picture that will be associated with your user account and shown on screens or menus that display your user name, such as the Welcome screen or Start menu.

• Open User Accounts by clicking the Start button
    , clicking Control Panel, clicking User Accounts and Family Safety(or clicking User Accounts, if you are connected to a network domain), and then clicking User Accounts.
  • Click Change your account picture.
  • Click the picture you want to use, and then click Change Picture.
    – or –
    If you want to use a picture of your own, click Browse for more pictures, navigate to the picture you want to use, click the picture, and then click Open. You can use pictures of any size, but they must have one of the following file name extensions: .jpg, .png, .bmp, or .gif.

khalaj_mohsen

عضو جدید
سلام :smile:. مدت 15 ماه میشه که وینوز 7 رو تو لپ تاپ ریختم و تا حالا خیلی خوب کار می کرده. فقط یه مشکل اعصاب خورد کن برام پیش اومده: از هر سه باری که هایبرنیت یا اسلیپ می کنم، یه بارش قات می زنه به صورتی که بعد از اینکه صفحه نمایش خاموش شد، خود لپ تاپ خاموش نمیشه و آخر سر مجبور میشم با دکمه پاور مستقیما لپ تاپ رو خاموش کنم. آیا مجبورم وینوز عوض کنم؟ راه دیگه ای برای حل مشکلم وجود داره؟

*نيروانا*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ویندوز 7 نصب کردم 4 ماهه الان ارور میده not genuine یعنی چی؟وباید چیکارش کنم؟

22ahmad

عضو جدید
من میخواستم یک فایل excelرا برای استفاده توی سایت آپلود کنم ،مراحل انجام را لطف کرده بگین...

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ویندوز 7 نصب کردم 4 ماهه الان ارور میده not genuine یعنی چی؟وباید چیکارش کنم؟

I see messages that Windows might not be genuine. How do I fix this?
If you're seeing notifications that the copy of Windows that is installed on your PC might not be genuine, or that you might be a victim of counterfeit software, it's likely that your copy of Windows was not properly activated or is otherwise not genuine. To fix this, click the notification and follow the steps to either repairWindows or—if you have inadvertently obtained counterfeit software—buy genuine Windows.
Until you correct the issue, you'll receive periodic reminders that Windows is not genuine. In addition, to more clearly display these messages, your desktop might turn black. You can reset it, but every 60 minutes, it will return to black until the issue is resolved.
من می بینم پیغامی که میگه ویندوز ممکنه واقعی نباشه .چطوری میتونم تعمیرش کنم این مشکل رو؟

اگر شما با پیغامی با این محتوا مواجه میشود نسخه کپی ویندوز را نصب کرده اید ویا ممکن است قربانی نرم افزار جعلی شده باشید .و این شبیه بی اینه که نسخه کپی از ویندوز فعال نشده است یا واقعی نیس
برای تعمیر کردن آن روی پیغام کلیک کرده و مراحل را گام به گام انجام دهید تا ویندوز شما تعمیر گردد یا اگر شما قربانی یک نرم افزار جعلی شده اید باید یک ویندوز بخرید

تا زمانی که موضوع حل شده باقی بماند شما پیغامی مبنی بر میزان باقی ماندن در ویندوز واقعی را خواهید دید
و هنگامی که ویندوز واقعی نیست پشت زمینه شما سیاه باقی می ماند و اگر هم ان را عوض کنید فقط 60دقیقه در این حالت است و سپس دوباره سیاه میشود

راه حل دوم :
بری تو سی دی فروشی
بش بگی active win 7 می خوام 500 ازت میگیره میریزه رو فلش واست
اون روش بالایی واسه اونور ابیاست نه ما که اینترنت باشگاهم با قرض و قوله و قسط .....جور میکنیم

اتفاقا سیستم خودمم همیشه این پیغام رو میده اگه روش کلیک کنی وارد این صفحه میشی بعد خودت میتونی دانلود کنی هرچی لازمه

http://www.microsoft.com/genuine/va...300.1.0.003.09.1033&GenuineInfo=C004F200&ls=3

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها برای رفع این ارور در کروم چی کار کنم:cry:
Error 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS)
Google Chrome version (type about:version into the address bar):Operating System:Error Message:Extensions installed:
Please describe your question/comment in detail (for example, steps to reproduce the problem):
I get following error message when I try to access my Google account: Error 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): There were too many redirects.I tried to delete cookies but did not succeed.

کلا میخواد بگه که وقتی من میخوام اکانت گوگلم رو چک کنم با این ارور مواجه میشم

310 ارور
Answear

Go into Task Manager to the Processes tab and close any instance of chrome that is open. Next time you load chrome it should work fine.

به task manager برو و هر چی داخل اونجاس رو ببند بعدش از ابتدا کروم را باز کن و استفاده کن

یا اینکه تمام کوکی ها رو پا کن و دوباره برنامه رو اجرا کن

http://productforums.google.com/forum/#!msg/chrome/NueIUDAsq7I/P9raAH_gHFw

یا اینکه گزینه Clear browsing data. را از قسمت history انتخاب کن و همه رو حذف کن و دو باره برنامه رو اجرا کن
تمام

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :smile:. مدت 15 ماه میشه که وینوز 7 رو تو لپ تاپ ریختم و تا حالا خیلی خوب کار می کرده. فقط یه مشکل اعصاب خورد کن برام پیش اومده: از هر سه باری که هایبرنیت یا اسلیپ می کنم، یه بارش قات می زنه به صورتی که بعد از اینکه صفحه نمایش خاموش شد، خود لپ تاپ خاموش نمیشه و آخر سر مجبور میشم با دکمه پاور مستقیما لپ تاپ رو خاموش کنم. آیا مجبورم وینوز عوض کنم؟ راه دیگه ای برای حل مشکلم وجود داره؟
برای انجام تنطیمات power option
control panel>all control panel items> power option مراجعه کن

a.tahoori

عضو جدید
سلام

وقتی می خوام گوگل رو تو کروم با کنم این پیغام رو میده: (مرورگرم کرومه...)

No site configured at this address

544rghjk.jpg

khalaj_mohsen

عضو جدید
برای انجام تنطیمات power option
control panel>all control panel items> power option مراجعه کن
سلام ممنونم. رفتم و حتی تو قسمت تنظیمات پیشرفته هم چیز به درد به خوری پیدا نکردم. فکر می کنم که ویندوزم دچار مشکل شده یا یه مشکل غیر منتظره ی دیگه. می تونید بیشتر راهنماییم کنین؟

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من دو روزه نمیتونم وارد یه سایت بشم
همش تا میخواد وارد شه، دوباره لود میشه و همش این حرکت تکرار میشد. مرورگر فایر فاکس و واترفاکس و اکسپلورر رو هم امتحان کردم!!!!!!
با گوشی و یه لپ تابه دیگه هم امتحان کردم،نشد

مشکل کجاس؟

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام دوستان
من یک سری template و cover page میخوام برای word 2010
از کجا میشه تهیه کرد و اینکه چجوری تو قسمت sample templates بذارمشون تا ببینمشون و انتخاب کنم؟!

رضاکلاته

عضو جدید

ممنون دوست عزيز اگه محبت کنيد لينک مربوط به سوال وجواب مایکروسافت رو بزارين

22ahmad

عضو جدید
سلام
من یک فایلrar. دارم که وقتی بازش میکنم،خطا میده وعبارت زیر در برنامه Adobe Readerمیاد:
..because it is either not a supported file type or because the file has been damaged..
لطفا راهنمایی کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من یک فایلrar. دارم که وقتی بازش میکنم،خطا میده وعبارت زیر در برنامه Adobe Readerمیاد:
..because it is either not a supported file type or because the file has been damaged..
لطفا راهنمایی کنید!
با سلام،
Winrar دارید؟ در این صورت با استفاده از Open with در منوی کلیک راست، این نرم افزار رو انتخاب کنید!

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام ....
من پرینتر canon دارم که CD راه اندازش برای ویندوز XP طراحی شده می خواستم ببینم چطوری باید درایوری که مخصوص ویندوز 7 هست رو بگیرم ... سایت و مسیر دقیق دانلود درایورش چیه؟
با تشکر

FIFA20

اخراجی موقت
سلام ....
من پرینتر canon دارم که CD راه اندازش برای ویندوز XP طراحی شده می خواستم ببینم چطوری باید درایوری که مخصوص ویندوز 7 هست رو بگیرم ... سایت و مسیر دقیق دانلود درایورش چیه؟
با تشکر
با سلام
در لینک زیر نام و مدل دستگاه خود را وارد کنید و دریور را دانلود کنید.
http://software.canon-europe.com/
با تشکر

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

ببخشید من فلاشم کلا شرت کات شده میدونم باید اون دستور داس رو بزنم!!
ولی داسم مشکل پیدا کرده میزنم J:\این دونقطه واسلاش سمت چپ J هس!...باید وارد درایو Jکه همون فلاشه بشه بعد من دستورattribرو بزنم..هرکار میکنم واردش نمیشه

چه کنمممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FIFA20

اخراجی موقت
سلام دوستان

من فایلای تو فلاشم همه شرت کات شدن میدونم باید از دستور attribبرم...ولی با زدن دستو J:\باید وارد درایو Jبشه که بتونم بعدش دستور attribرو بزنم!!!اصلا وارد نمیشهههههه!!!
وارد هیجج درایوی با این دستور نمیشه!!

چه کنم؟؟؟؟؟؟؟/
کلا" میخای چیکار کنی؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا" میخای چیکار کنی؟

میخام شرت کات شدنشونو با این دستور J:\attrib -h -s J:\*.* برگردونم

ولی باید اول وارد فایلی که اسم فلاشمه بشم..
ولی هرچی میزنم J:\نمیره داخل فایل
همش میگه فایل J ناشناخته هس!!!!!!!!!1

FIFA20

اخراجی موقت
میخام شرت کات شدنشونو با این دستور J:\attrib -h -s J:\*.* برگردونم

ولی باید اول وارد فایلی که اسم فلاشمه بشم..
ولی هرچی میزنم J:\نمیره داخل فایل
همش میگه فایل J ناشناخته هس!!!!!!!!!1
توی ورد بنویس بعد اوجا کپی کن.ببین میشه

بالا