سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ویروسی شده؟؟ با یه آنتی ویروس اسکن کن.
:j بنویسی راحت داخل میشه نیازس به \ نیست

اهان درس شد رفت داخل درایو حالا دستو attrib رو میزنم درستشون نمیکنه!!

شما دستور attribرو میشه کامل بنویسین!!

FIFA20

اخراجی موقت
اهان درس شد رفت داخل درایو حالا دستو attrib رو میزنم درستشون نمیکنه!!

شما دستور attribرو میشه کامل بنویسین!!
توی همون جا ?/attrib رو بنویسی راهنما ییت میکنه که چجوریه.ولی این دستور کار خاصی نمیکنه.فقط خاصبت فایلها * مخفی فقط خواندنی آرشیوی و ...* رو تغییر میده

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی همون جا ?/attrib رو بنویسی راهنما ییت میکنه که چجوریه.ولی این دستور کار خاصی نمیکنه.فقط خاصبت فایلها * مخفی فقط خواندنی آرشیوی و ...* رو تغییر میده

خب من هروقت فلاشم اینجور میشد همین دستو اتریبو میزدم...فایلهای بدون شرت کات رو قرارمیداد بعد شرت کاتها روخودم دلیت میکردم!!
ولی حالا نمیشهههه..اسکنشم میکنم باز همینجور می مونههههه

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد از تلااااااااااش بسیار با این دستور درس کردمشونننننن....

attrib drive:\*.* -h -r -s /s /d

moel

عضو جدید
سلام
من یه مدته که آی دی یاهو رو فراموش کردم جواب یکی از سوال های امنیتی رو هم یادم نمیاد هر چی میزنم غلطه! وقتی ای دی می ساختم ایمیل بازیابی هم نزدم چطور می تونم ایمیلم رو بازیابی کنم!
ضمن اینکه به سراغ روش های هک آی دی رفتم تا حداقل هکش کنم شاید دوباره بتونم بدست بیارم ای دیم رو موفق نشدم یعنی جواب نگرفتم !
می خواستم راهنماییم کنید!
اگه روش هک هم باشه خوبه ! :D

آخرین ویرایش:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه هیچکدوم اینارو نداری کاری نمیشه کرد ، هک جواب نمیده اینجور مواقع.. اگه جی میل بود میشد یه کاری کرد..

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد هک نمیتونم چیزی بگم چون همیشه 1% استفاده درست ازش میشه..اما در مورد جی میل اگه راه های ریکاوری جواب نده یه سری سوالا در مورد اکانت میپرسه که اگه درست جواب بدین میتونید وارد بشین

negin1313

عضو جدید
سلام یه سوال اکسس خیلی گرفتارم کرده
چطور میشه در اکسس فرمی رو که طراحی کردیم در هر صفحه فرم که رکورد جدیدی رو اضافه میکنیم فرمتی متفاوت داشته باشه یعنی من در قسمت فرم یک سری شرط بر روی چک باکس هام گذاشتم اما این شرط رو روی کل رکورد هام اعمال میکنه در صورتی که باید هر رکورد در هر صفحه فرم متمایز باشه
تمام فرمول هامو با vb نوشتم مثلا هم چین چیزی
Private Sub Check1829_Click()
If Check1829 = -1 Then
Text1831 = "Approved"
ChangeReason1.Enabled = False

Else
Me.AllowEdits = True
ChangeReason1.Enabled = True

Text1831 = "Disapproved"
End If
End Sub​

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام. از کجا درایور ها و برنامه های مخصوص لپ تاپمو دانلود کنم؟ تو سایتش چیز بدردبخوری گیرم نیومد

ixabedi

کاربر فعال
ایکن مربوط به cd-r در پنجره مای کامپیوتر حذف شده و سی دی را هم بالا نمیاره چکار کنم؟

dvdr-rw کامپیوتر هم بعضی سی دی ها را میخونه یعضی ها را نمیخونه چکار کنم؟ چراغش موقع قرار دادن سی دی روشن میشه بعد خاموش میشه/

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. از کجا درایور ها و برنامه های مخصوص لپ تاپمو دانلود کنم؟ تو سایتش چیز بدردبخوری گیرم نیومد

سلام
نرم افزار تشخیص سخت افزار نصب کنید تا براتون سخت افزار رو پیدا کنه و دانلود و سپس نصب کنه
باتشکر

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایکن مربوط به cd-r در پنجره مای کامپیوتر حذف شده و سی دی را هم بالا نمیاره چکار کنم؟

dvdr-rw کامپیوتر هم بعضی سی دی ها را میخونه یعضی ها را نمیخونه چکار کنم؟ چراغش موقع قرار دادن سی دی روشن میشه بعد خاموش میشه/

سلام
در مورد مشکل اول باید بگم که ... مشکل از ویندوز هستش...یا آنتی ویروس خوب نصب کنید...در غیر اینصورت بهترین راه نصب مجدد ویندوز هستش....
در مورد قسمت دوم هم امکان داره که چشمی رایتر شما نیم سوز شده باشه و یا اواخر عمر گرانقدرش رو داره سپری می کنه
باتشکر.

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام تروخدا کمکم کنین گناه دارم یا باید تا ی هفته دیگه ارائه بدم یا باید تمام فرجه هامونو تو خوابگاه لعنتی بمونم
استادمون همه ی پروژه های اینترنتو حفظه ی چیز جدید میخوام
پروژه کارآفرینی میخوام
ترخدا کمکم کنید گناه دارم

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام تروخدا کمکم کنین گناه دارم یا باید تا ی هفته دیگه ارائه بدم یا باید تمام فرجه هامونو تو خوابگاه لعنتی بمونماستادمون همه ی پروژه های اینترنتو حفظه ی چیز جدید میخوامپروژه کارآفرینی میخوامترخدا کمکم کنید گناه دارم
دقیقا چه چجور پروژه ای منظورتونه ؟

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام تا فردا شب یه پروژه واستون ارسال میکنم شاید بدردتون بخوره..بچه هانوشتن خودشون از اینترنت نیس
سلام تروخدا کمکم کنین گناه دارم یا باید تا ی هفته دیگه ارائه بدم یا باید تمام فرجه هامونو تو خوابگاه لعنتی بمونم
استادمون همه ی پروژه های اینترنتو حفظه ی چیز جدید میخوام
پروژه کارآفرینی میخوام
ترخدا کمکم کنید گناه دارم

ixabedi

کاربر فعال
سلام
در مورد مشکل اول باید بگم که ... مشکل از ویندوز هستش...یا آنتی ویروس خوب نصب کنید...در غیر اینصورت بهترین راه نصب مجدد ویندوز هستش....
در مورد قسمت دوم هم امکان داره که چشمی رایتر شما نیم سوز شده باشه و یا اواخر عمر گرانقدرش رو داره سپری می کنه
باتشکر.

با نصب مجدد ویندوز هم مشکل حل نشد؟

dvd رایتر درست کار می کرد تا اینکه برق یدفعه قطع شد یعد از اون سی دی ها و دی وی دی ها را نمیخونه؟

عسل گلی

عضو جدید
سلام
با برنامه Microsoft Outlook میشه به ایمیل اشخاص دیگه بدون داشتن رمز وارد شد ؟
و با استفاده از این برنامه صندوق پستی مشترک ایجاد کرد!؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسان گل :gol:

من نسخه آفیس 2010 رو از لپ تاپم آن اینستال کردم و نسخه 2007 رو از لپ تاپ دیگه ای با فلش به لپ تاپ خودم منتقل کردم ولی نمی دونم چه جوری باید راه اندازی بشه :question:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندسان گل :gol:من نسخه آفیس 2010 رو از لپ تاپم آن اینستال کردم و نسخه 2007 رو از لپ تاپ دیگه ای با فلش به لپ تاپ خودم منتقل کردم ولی نمی دونم چه جوری باید راه اندازی بشه :question:
دقیقا متوجه نشدم یعنی موقع نصب ارور میده ؟ ارورش چیه ؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا متوجه نشدم یعنی موقع نصب ارور میده ؟ ارورش چیه ؟

نه در واقع من الان یک فولدر کپی شده از مایکروسافت آفیس 2007 دارم که پر از انواع فایل هاست و نمی دونم از کجا و با کدوم فایلش باید نصب بشه ؟

oof

عضو جدید
اقا من کتاب ساراسنجری رو میخوام باید تو 20 صفحه خلاصش کنم بدم استادم.یکی بهم کمک کنه لطفا:w27:

بالا