سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بوقی و نه پیامی میده ولی صفحه آبی رنگ ویندوز در حال شروع می باشد در صفحه ظاهر می شود ولی اصلا صفحه دسک تاب ظاهر نمی شود

احتمال داره مربوط به رم باشه ولي درصد كمه ولي احتمالا ويندوزتون دچار مشكل هست بايد عوض يا ريپير بشه

masoudalmas

عضو جدید
سلام دوستان يه سوالي ذهنمو مشغول كرده. اين كه يه فايلي داريم. دوباره يه فايل به همون اسم اونجا قرار ميديم و replace ميكنيم. اي فايل جديد توي هارد هم دقيقا رو همون سكتورهايي ك فايل قبلي قرار داشت، قرار ميگيره؟ :redface: فرض بر اين باشه ك حجم فايل هم تغيير چنداني نداشته باشه

wolf.man

عضو جدید
سلام. من شنیدم با بعضی از نرم افزارها میشه درستش کرد. میشه راهنمایی کنید.
با سلام،
راه های مختلفی برای حل این مشکل گفته می شه اما اغلب کارساز نیست و باید قید فلش رو بزنید! اگه گارانتی داره ازش استفاده کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
نه بوقی و نه پیامی میده ولی صفحه آبی رنگ ویندوز در حال شروع می باشد در صفحه ظاهر می شود ولی اصلا صفحه دسک تاب ظاهر نمی شود
احتمال این که سیستم تون دچار بدافزار شده باشه، خیلی زیاده! ساده ترین کار اینه که ویندوز رو عوض کنید و بلافاصله بعد از نصب ویندوز و بدون این که درایوی رو باز کنید یا نرم افزاری نصب کنید، یه آنتی ویروس بریزید! بهتره که این آنتی ویروس رو به کمک یه سیستم سالم، روی سی دی رایت کنید!

asieh.a

عضو جدید
خیلی مهم و ضروری

خیلی مهم و ضروری

با سلام
من یک سوال در مورد ویرایش PDF با استفاده از Adobe Acrobat 10 داشتم
وقتی یک قسمت از متن را برای پاک کردن و ویرایش انتخاب میکنم، پیغام میده که:
All or part of the selection has no available system. You cannot add or delete text using the currently selected font.
حالا سوال من اینجاست که چه جوری میتونم فونت جدیدی که میخوام رو به آکروبات اضافه کنم؟
ممنون میشم پاسخ بدید چون خیلی خیلی مهم و ضروریه

karbalanajaf

عضو جدید
سوال: باسلام وقت بخیر
سه روزه که وردهای من در کامپیوتر باز نمیشه چکارکنم؟
و سوال دوم بعضی مواقع که با کامپیوتر کار می کنم ناگهان صفحه ای آبی رنگ باز میشه که باید درصدهایش کامل بشه (یعنی صددرصد) اونوقت کامپیوتر راه اندازی میشه
چکار کنم؟
ممنونم
باتشکرفراوان
ممنونم
باتشکر

karbalanajaf

عضو جدید
و سوال دوم بعضی مواقع که با کامپیوتر کار می کنم ناگهان صفحه ای آبی رنگ باز میشه که باید درصدهایش کامل بشه (یعنی صددرصد) اونوقت کامپیوتر راه اندازی میشه
چکار کنم؟
ممنونم
باتشکرفراوان

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چکار کنم؟
ممنونم
باتشکرفراوان

سوال دومت
احتمالا کارت گرافیکت مشکل داره درش بیار دوباره جا بزنو درایورشو نصب کن شاید درست شد

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم صفحه مانیتور به صورت خط خطی میشه
مشکل از کارت گرافیگه؟ ممکنه کارت گرافیک خوب جا نیافتاده باشه
-------
قبلا که این موضوع پیش میومد من رم رو در میاوردم درست میشد اما دیگه این کارم کارساز نیست :|

ixabedi

کاربر فعال
جواب سوال زیر چه میشه؟

پیوست ها

• Snap 2010-11-10 at 03.51.41.jpg
    Snap 2010-11-10 at 03.51.41.jpg
    8.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم صفحه مانیتور به صورت خط خطی میشه
مشکل از کارت گرافیگه؟ ممکنه کارت گرافیک خوب جا نیافتاده باشه
-------
قبلا که این موضوع پیش میومد من رم رو در میاوردم درست میشد اما دیگه این کارم کارساز نیست :|
با سلام،
کارت گرافیک رو در بیارید و به درستی سر جاش قرار بدید و محکمش کنید! اگه مشکل ادامه داشت، قطعه رو روی سیستم دیگه ای تست کنید، این احتمال وجود داره که دچار مشکل سخت افزاری شده باشه و حتی مجبور به تعویضش باشید!

masoudalmas

عضو جدید
بچه ها نرم افزاذايي كه روي 7 نصب ميشد ميشه رو 8 نصب كرد؟ مثلا همين آفيس؟

موج

عضو جدید
با سلام
من راهنمایی درباره سیستم تشخیص نفوذ با الگوریتم داده کاوی و راهنمای نحوه انجام کار برای الگوریتم درخت تصمیم C5.0 و SVM را با استفاده از نرم افزار وکا می خواهم

nadiamn

عضو جدید
سلام من خیلی ضروری حل تمرین کورمن فارسی رو مال بخش چهار لازم دارم میشه کمکم کنید

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میخواستم بدونم این لپ تاپ های مینی از لحاظ قابلیت با سایز معمولی تفاوت دارند آیا؟ میشه نرم افرارهای سنگین مهندسی و پردازشی روشون نصب کرد؟

رضاکلاته

عضو جدید
سلام کسي نيست به سوالهاي من جواب بده؟
1-چطوری میشه تصویراکانت پیکچررودرویندوز8تغییرداد ویندوزم اکتیو وآپدیت شد ست.گزینه براوز در اکانت پیکجیر غیرفعاله.
2-آیا میشه ازبرنامه PAINTویندوز7یا8درXPاستفاده کرد؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها نرم افزاذايي كه روي 7 نصب ميشد ميشه رو 8 نصب كرد؟ مثلا همين آفيس؟
آفیس نصب میشه اما بعضی از نرم افزار های خاص نه

دوستان میخواستم بدونم این لپ تاپ های مینی از لحاظ قابلیت با سایز معمولی تفاوت دارند آیا؟ میشه نرم افرارهای سنگین مهندسی و پردازشی روشون نصب کرد؟

اگه کانفیگ قوی داشته باشه آره فقط مینی سی دی رام نداره

FaIr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه لب تاب acer دارم...که به محض اینکه ف ی ل ت ر شکن فعال میشه خاموش روشن میشه...
وقتی خاموش میشه هم یه صفحه آبی میاد با شمارش معکوس... بعدش روشن میشه...

اگه راهنمایی ام کنید ممنون میشم...

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یه لب تاب acer دارم...که به محض اینکه ف ی ل ت ر شکن فعال میشه خاموش روشن میشه...

دو حالت داره دیگه، یا فی لترشکنت مشکل داره، یا ویروسی شدی، با فیل ترشکن دیگه ای کار کن، ربطی به مدل لپ تابت نداره، منم acer دارم

• Like
واکنش ها: FaIr

13Amir

عضو جدید
سلام

الان این فیلی که استفاده میکنین چیه ؟؟؟؟؟؟؟

دو حالت داره دیگه، یا فی لترشکنت مشکل داره، یا ویروسی شدی، با فیل ترشکن دیگه ای کار کن، ربطی به مدل لپ تابت نداره، منم acer دارم

اورین
اورین:surprised:

• Like
واکنش ها: FaIr

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کانفیگشو از کجا بدونم؟
lenovo خوبه؟

سلام عزیزم چه مدلیش برند خوبیه اما مدل مشخصات داخلشه

سلام

ف ل ت ر تو دوباره نصب کن

mamad-i

عضو جدید
مشکل نصب ویندوز 8 در کنار xp

مشکل نصب ویندوز 8 در کنار xp

سلام دوستان ، من ویندوز xp در درایو D نصب کردم بعد ویندوز 8 رو در درایو C نصب کردم ، بعد از نصب ویندوز 8 در اولین ری استارت شدن سیستم دیگه هیچ کدام از ویندوز ها بالا نیومد در صورتیکه من ویندوز xp و 7 رو به همین ترتیب نصب می کردم و مشکلی ایجاد نمی شد ،اگه ممکنه راهنمایی کنید

13Amir

عضو جدید
سلام دوستان ، من ویندوز xp در درایو D نصب کردم بعد ویندوز 8 رو در درایو C نصب کردم ، بعد از نصب ویندوز 8 در اولین ری استارت شدن سیستم دیگه هیچ کدام از ویندوز ها بالا نیومد در صورتیکه من ویندوز xp و 7 رو به همین ترتیب نصب می کردم و مشکلی ایجاد نمی شد ،اگه ممکنه راهنمایی کنید

اصلا صفحه ی بوت میادش
اونجایی که انتخواب میکنی بری توی کدوم ویندوز؟:surprised:

بالا