سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان چطوری میتونم کاری کنم که دیگه به ایمیل من از آدرسی مشخص ایمیل فرستاده نشه کنترل inbox از دستم در اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر .در ضمن ایمیل من gmail​

sara202

عضو جدید
سلام دوستان چرا پخش فیلم ازkmplayer یه بارزیرنویس داره یه بار نداره؟؟؟؟!!!! چند روز پیش فیلممو نصفه دیدم زیرنویس داشت حالا که اومدم بقیشو ببینم هرکاری میکنم زیرنویسش نمیاد!!!!! مشکل از کجاست؟؟؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان چطوری میتونم کاری کنم که دیگه به ایمیل من از آدرسی مشخص ایمیل فرستاده نشه کنترل inbox از دستم در اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر .در ضمن ایمیل من gmail​

با سلام،
ساده ترین کار اینه که اون رو به عنوان Spam معرفی کنید تا از این به بعد به پوشه ی ایمیل های اسپم منتقل بشه!

salar-fa

عضو جدید
سلام دوستان چرا پخش فیلم ازkmplayer یه بارزیرنویس داره یه بار نداره؟؟؟؟!!!! چند روز پیش فیلممو نصفه دیدم زیرنویس داشت حالا که اومدم بقیشو ببینم هرکاری میکنم زیرنویسش نمیاد!!!!! مشکل از کجاست؟؟؟
سلام
شما باید در قسمت تنظیمات زیر نویس فارسی فعال کنید.....

H>T

عضو جدید
سلام مشکلتون فقط برای زیرنویسای فارسیه یا کلا زیر نویس ندارین؟

sara202

عضو جدید
سلام مشکلتون فقط برای زیرنویسای فارسیه یا کلا زیر نویس ندارین؟

سلام فیلمی که دارم میبینم قبلا زیرنویس فارسی داشت حالا نداره!!!!! اخه زیرنویسش کجا رفت؟؟!!!!! من که تغییری تو تنظیماتش ندادم!!!

MaSoUd-5

عضو جدید
سلام فیلمی که دارم میبینم قبلا زیرنویس فارسی داشت حالا نداره!!!!! اخه زیرنویسش کجا رفت؟؟!!!!! من که تغییری تو تنظیماتش ندادم!!!
روی فیلم کلیک راست کن ، یه جاش تو قسمت Subtitle داره که میشه show یا hide کرد ، یخرده بالا پایینش کنی پیداش میکنی

H>T

عضو جدید
همینطوری که نمیشه‎ ‎‏ احتمالا تنظیمات مربوط به زیرنویس رو از داخل برنامه ‏diactive ‎‏ کردین این تنظیماتو چک کنین اگه برطرف نشد یه بار ‏km ‎‏ رو ‏uninstall‏ دوباره ‏install‏ کنین باید درست شه

13Amir

عضو جدید
روی فیلم کلیک راست کن ، یه جاش تو قسمت Subtitle داره که میشه show یا hide کرد ، یخرده بالا پایینش کنی پیداش میکنی

اگه یه فایل متنی همراه با فیلم وجود داره درگ کنین توی نرم افزاز

شاید زیر نویسش رو پاک کرده باشین؟؟؟:surprised:

mehrsa.m

عضو جدید
لپ تاپم خاموش نمیشه :( وقتی shut down میکنم بعد چن دقیقه دوباره ویندوز میاد بالا :cry: چی کار کنم :confused:؟؟؟؟؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

رضاکلاته

عضو جدید
دو سوال :1-چطوری میشه تصویراکانت پیکچررودرویندوز8تغییرداد ویندوزم اکتیو وآپدیت شده ست.گزینه براوز در اکانت پیکجیر غیرفعاله.
2-آیا میشه ازبرنامه PAINTویندوز7یا8درXPاستفاده کرد؟

nafis...

مدیر بازنشسته
با سلام
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم فقط بوق های متدد میزنه و ویندوز بالا نمیاد، انگار برق به مانیتور نمیرسه
به نظرتون مشکل از کجاست؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم فقط بوق های متدد میزنه و ویندوز بالا نمیاد، انگار برق به مانیتور نمیرسه
به نظرتون مشکل از کجاست؟
با سلام،
اگه وقفه ای بین بوق نیست احتمالاً مشکل گرمای بیش از حد سی پی یو دارید! فن سی پی یو رو بررسی کنید که به درستی کار کنه!
البته ممکنه مشکل از کارت گرافیک هم باشه که مثلاً شل شده باشه، اون رو هم بررسی کنید!

nafis...

مدیر بازنشسته
با سلام،
اگه وقفه ای بین بوق نیست احتمالاً مشکل گرمای بیش از حد سی پی یو دارید! فن سی پی یو رو بررسی کنید که به درستی کار کنه!
البته ممکنه مشکل از کارت گرافیک هم باشه که مثلاً شل شده باشه، اون رو هم بررسی کنید!
نه بین بوق ها وقفه هست
پس فک کنم به خاطر کارت گرافیک باشه چون چند روز بازش کرده بودم
ممنون:gol:

ali18386fa

عضو جدید
نه بوقی و نه پیامی میده ولی صفحه آبی رنگ ویندوز در حال شروع می باشد در صفحه ظاهر می شود ولی اصلا صفحه دسک تاب ظاهر نمی شود

بالا