سوالات، مشکلات، درخواست ها، تنها در این تاپیک مطرح شود

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان می دونم شاید خیلی ها این سوالات رو پرسدن اما من برای اطلاعات خودم می خوام و می خوام ببینم که تصمیم درستی برای آیندم گرفتم یا نه.
من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و همچنین مدرک فوق دیپلم کامپیوتر-نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی..الان هم با توجه به اینکه رشته کاریم بیمه هست خوب طبیعتا تو رشته مدیریت بیمه هم دارم درس می خونم البته به صورت ترمی من از طریق شرط معدل برای دوره لیسانس قیول شدم(دوره بهمن ماه 1392) و معدل کل فوق دیپلمم هم 13/17 بوده چند تا سوال داشتم:
1)اینکه اولا مدرک این دانشگاه چقدر ارزش داره البته میدونم که مورده تائید وزارت علوم هست.
2)استادای این دانشگاه چقدر سطح علمیشون بالاست.
3)من خوب یه هدفه دیگه ای هم دارم که اگر همه چی خوب پیش بره و نمراتم بالا باشه می خوام برای فوق تو رشته مدیریت بازرگانی برم آمریکا می خوام ببینم که با مدرک این دانشگاه میشه تو دانشگاههای خوب آمریکا اقدام کرد؟؟
4)الیته این هم بگم که من مدتی آمریکا هم بودم ولی خوب بنا به دلایلی برگشتم تا لیسانسم رو اینجا بگیرم و بعد برم.
5)طبق آخرین آمار هم می خواستم ببینم رنکینگ این دانشگاه تو ایران چطوره اونجور که خودم دیدم جزء 20 تاست..
:gol:
سلام.:gol:
1) همون طور که گفتید مورد تایید وزارت علوم هست ولی خب در مقایسه با دانشگاههای خصوصا دولتی ازنظر بازار کار ارزش چندانی نداره... البته همه چیز به توانایی های شما بستگی داره
2) معمولا کمتر پیش میاد هیئت علمی داشته باشه. اساتید مدعو هستند و کاملا به رابطه بستگی داره. مثلا دکتر فلانی مسئول گروه میشه و تیم خودش رو میاره و ... نمیشه بگیم بد یا خوب ولی خب اساسش برمبنای رابطه هست
3) سخت میشه این کارو کرد. هم خب دانشگاه شناخته شده ای برای اونها نیست هم اینکه رشته های اینچنینی میدونید تو آمریکا مورد توجه هست برخلاف ایران که فنی ها رو می پسندند. ضمنا حتما جیمت هم احتیاج داره. پذیرش همیشه ممکنه ولی پذیرش دانشگاه خوب و مثلا با فاند سخته. اگه رزومه کاری خوبی در کنار درس جور کنید برای ام بی ای میتونید اقدام کنید
5) کل دانشگاههای علمی کاربردی با هم یکی در نظر گرفته میشن! مثلا دانشگاه آزاد. طبیعیه که دانشگهی با اینهمه شعبه و دانشجو مثلا تعداد مقلاتش بد نباشه ولی با اینحال میبینید که رده خوبی هم نداره...

reza119

عضو جدید
دوستان کمکککککککککککککککک:(
1:اگربخواهنددرباره ی یک موسسه ی آموزس عالی ازنظرساختاروبرنامه های درسی تجدیدنظرنماییدنتیجه ی ان به چه صورت درخواهدامد؟

2:رویکرد آموزشی به نظر شما سنتی بهتر است یا سخنرانی درکلاسها؟

جوابها با دلیل مدیریتی میخااام
ممنوووووووووووووووووووننننننننننننن

سلام

در تحقیق ات اگر سئوالی هنوز داشته باشید بتوانم همکاری می کنم

vafa.g

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید؟1سوال داشتم میشه لطف کنید ج بدید

اداره امور عمومی یا اداره امورخصوصی دررشته مدیریت دولتی کدام درست تر است؟

simsoon

عضو جدید
سلامکسی میتونه این سوال مدیریت مالی2 رو برام حل کناز کتاب پیام نور هست در شرکت الف نسبت ذخیره قانونی 10% و نرخ بهره اسنادرخزانه 6%رو در صورتیکه کارمزد ماهانه خدمات بانکی 120 واحد پولی باشد مانده لازم برای پرداخت خدمات بانکی چقدر است؟؟

derakhshan99

عضو جدید
دوستان مدیریت کمک کنن

دوستان مدیریت کمک کنن

سلام
چطور میتوانیم از سیستم های اطلاعاتی جهت تحلیل روند فروش یک شرکت استفاده نمائیم؟؟؟؟؟

البته فکر کنم منظور با استفاده از نرم افزار هایی مثل
Access باشه خلاصه کمک کنید

reza119

عضو جدید
سلام
چطور میتوانیم از سیستم های اطلاعاتی جهت تحلیل روند فروش یک شرکت استفاده نمائیم؟؟؟؟؟

البته فکر کنم منظور با استفاده از نرم افزار هایی مثل
Access باشه خلاصه کمک کنید

سلام
منظور شما کار با نرم افزار acess است یا بررس موضوع /

derakhshan99

عضو جدید
سلام اره میخوام بدونم چطور با اکسس
روند فروش یک شرکت را برسی میکنند
البته موضوع تحقیق که دارم اینه:""(
چطور میتوانیم از سیستم های اطلاعاتی جهت تحلیل روند فروش یک شرکت استفاده نمائیم؟؟؟؟؟ بطور مثال اکسس)""

*Behi

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین
کسی اینجا یه پایان نامه در حد لیسانس برا رشته مدیریت بازرگانی سراغ داره؟
واقعا بهش احتیاج داریم و وقت برا انجامش نداریم
ممنون میشم اگه کمک کنین

vafa.g

عضو جدید
سلام خوبین دوستان 1سوال

بررسی علل شکاف بین برنامه واجرا؟؟؟؟؟؟میشه یکم توضیح بدین

صفرعلی

عضو جدید
سلام دوست عزیز مقاله از سایت ساینس دایرکت موضوع ارتباطات سازمانی که حداکثر 5یا 6 صفحه باشه میخوام لطفا کمک کنید ممنونم؟
[h=2][/h]

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام بچه ها خسته نباشین
کسی اینجا یه پایان نامه در حد لیسانس برا رشته مدیریت بازرگانی سراغ داره؟
واقعا بهش احتیاج داریم و وقت برا انجامش نداریم
ممنون میشم اگه کمک کنین
سلام عزیزم اینجا یه سری پایان نامه برای مدیریت هست ببین کارت راه میندازه من خودمم از ازین کمک کرفتم
http://www.prozhe.com/?s=پایان+نامه+مدیریت
پایان نامه منم هست اینجا ندارمش اگه خواستی از خونه براتون میتونم بیارم

reza119

عضو جدید
سلام خوبین دوستان 1سوال

بررسی علل شکاف بین برنامه واجرا؟؟؟؟؟؟میشه یکم توضیح بدین

سلام

برنامه یک موضوع نظری است اما اجرا یک موضوع کاربردی است ، تدوین یک برنامه راهبردی کار سختی است اما درست بکار گیری آن از آنهم سختر است چرا ؟

آیا ساختار سازمانی آنقدر صحیح برای اجرا برنامه ایجا د شده است ؟
آیا سازمان دارای اعضای توانمند برای اهداف برنامه ها هست ؟
آیا اعضای سازمان با اهداف برنامه ها کاملا آشنا شده اند ؟
آیا اعضا ی سازمان کاملا برنامه ها و نتایج آنرا باورکرده اند و آنرا ثمر بخش می دانند ؟

vafa.g

عضو جدید
سلام

برنامه یک موضوع نظری است اما اجرا یک موضوع کاربردی است ، تدوین یک برنامه راهبردی کار سختی است اما درست بکار گیری آن از آنهم سختر است چرا ؟

آیا ساختار سازمانی آنقدر صحیح برای اجرا برنامه ایجا د شده است ؟
آیا سازمان دارای اعضای توانمند برای اهداف برنامه ها هست ؟
آیا اعضای سازمان با اهداف برنامه ها کاملا آشنا شده اند ؟
آیا اعضا ی سازمان کاملا برنامه ها و نتایج آنرا باورکرده اند و آنرا ثمر بخش می دانند ؟

مرسی داداشی باز توووووووووووووو
دمت گرم

*Behi

عضو جدید
سلام عزیزم اینجا یه سری پایان نامه برای مدیریت هست ببین کارت راه میندازه من خودمم از ازین کمک کرفتم
http://www.prozhe.com/?s=پایان+نامه+مدیریت
پایان نامه منم هست اینجا ندارمش اگه خواستی از خونه براتون میتونم بیارم

مرسییییییییییییییییییییی گلم
میشه پایان نامه خودتو واسم بفرستی
مرسی ی دنیا
خیلی بش احتیاج دارم

rkhalifeh

عضو جدید
مدیریت انتقال یک شرکت بزرگ از شهری به شهر دیگر

مدیریت انتقال یک شرکت بزرگ از شهری به شهر دیگر

با سلام خدمت تمامی دوستان

احتراما اگر مقاله یا کتابی در این خصوص دارید برام بفرستید

با تشکر
rkhalifh@yahoo.com

vafa.g

عضو جدید
سلام دوستان خوبین من مقاله فارسی درمورد نقش فرهنگ درفناوری اطلاعات لازم دارم شدید میتونید کمکم کنین؟؟//

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستان خوبین من مقاله فارسی درمورد نقش فرهنگ درفناوری اطلاعات لازم دارم شدید میتونید کمکم کنین؟؟//

والله من که سرچ زدم همه نقش فناوری اطلاعات در فرهنگ بود
http://www.sid.ir/fa/ViewPaper.asp?...ني و فناوري اطلاعات);زمستان 1389;3;11;1;15

http://www.google.com/url?sa=t&rct=...xIDQDw&usg=AFQjCNGElVII-ex6Js35YB_nFIgDmA1c-Q

http://www.google.com/#q=نقش+فرهنگ+درفناوری+اطلاعات

mohsen-ab

عضو جدید
سلام دوستای گلم من به یه تحقیق نیاز دارم با موضوع ارزیابی عملکرد مناطق آزاد تجاری ایران و تاثیر آن در توسعه اقتصادی این مناطق فقط یک تحقیق تو اینترنت هست با این موضوع که من قبلا خوندم اگه کسی تو این موضوع کار کرده کمکم کنه
با تشکر محسن

ممنی

عضو جدید
مقاله در خصوص اقتصاد مدیریت

مقاله در خصوص اقتصاد مدیریت

یه مقاله در خصوص اقتصاد مدیریت می خوام

rostamani

عضو جدید
سلام دوستان
استادمگفته یه مقاله مدیریت از سایت www.fishbowl.com بگیرید و ترجمه کنید .من اصلا سر در نمیارم کسی میتونه بگیره و اینجا بزاره واسه دانلود؟؟
این سایته چی هست اصن؟؟
من رشتم مدیریت نیست و سر در نمیارم ممنون میشم کمک کنید

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستان
استادمگفته یه مقاله مدیریت از سایت www.fishbowl.com بگیرید و ترجمه کنید .من اصلا سر در نمیارم کسی میتونه بگیره و اینجا بزاره واسه دانلود؟؟
این سایته چی هست اصن؟؟
من رشتم مدیریت نیست و سر در نمیارم ممنون میشم کمک کنید

عزیزم باید بری اینجا
http://www.fishbowl.com/index.php/tag/articles/

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
این سایت برای مدیریته؟؟
گفته یه مقاله مدیدریتی دانلود کنید و ترجمه کنید .اینا که ربطی ندارن؟؟؟!!!!
اینارو میگما
Articles

Segmenting Your Database to Improve Program Performance

In this presentation, Liz Friscino explains the importance of Segmentation. View and download the presentation slides for the webinar here!…

Online Marketing Best Practices: Optimize your Holiday Revenues

Plan now, message early. Managing Consultant Natalie Ikemeier knows how to optimize the holiday season for restaurant marketing. Join her in Fishbowl’s latest webinar as she explains Fishbowl best practices for the holiday season. View...

Testing for Success: How to Effectively Utilize A/B Split Testing

In this presentation, Rebecca Odell explains the importance of A/B split testing. Download the presentation slides for the webinar here! …

Build Your Email Success with Best Practices in Design

When you use email messaging as a marketing tool, you have to satisfy your subscribers as well as the sensitive spam filters. Fishbowl’s best practices use permission-only marketing, great design principles, and ...

Email Tips for Restaurants

Restaurateurs traditionally communicate with customers in a variety of ways, including newspaper ads, radio spots, and direct mail. However, email still stands as one of the most effective solutions available to restaurants...

5 Easy Ways to Build Your Email List during the Holidays

We all know the holiday season is among the busiest times of year for restaurant marketing. Increased advertising, gift card promotions, and special menu items drive an influx of guests to your stores....

Navigating Online Marketing for Restaurants

By Joe Gabriel, Fishbowl Marketing Restaurant operators have a fantastic new opportunity and corresponding challenge on their plates today; engaging new and existing guests online. An incredible number of restaurant consumers are interacting...

Email & Social Media: The Untold Story

Email has had a good run as king of communicators. But its reign is over. —The Wall Street Journal This ominous passage appeared in The Wall Street Journal on October 12, 2009. The article entitled...

Managing Your Online & Social Media Presence

By Joe Gabriel, Fishbowl Marketing From chef to manager, bookkeeper to plumber, restaurateurs wear many hats in their business. As their roles continue to expand within the restaurant, operators’ most valuable commodity becomes...

Remove the Strings! How to Build Guest Loyalty with Email.

By Joe Gabriel, Fishbowl Marketing Email marketing has become part of the fabric of our industry’s modern marketing strategy. Open an email account, type an offer, add a couple of photos and links,...

The Basics: Intro to Facebook Pages

Elements of Facebook Pages Profile Image Page profile images can have a maximum size of (w) 180px by (h) 540px. Make sure the creative reflects your restaurant’s brand in a way that resonates with...

Facebook Marketing for Restaurants: Promote

(Part 3 of 3) You’ve defined your addressable market on Facebook and developed a rock-solid content strategy that will connect with your audience. Now, read on to learn how to develop a deep understanding...

Facebook Marketing for Restaurants: Produce

(Part 2 of 3) Those restaurants that have already experienced success on Facebook share one thing in common: they effectively use the network to provide significant value to their customers. That value may be...

Mobile Marketing: QR Codes

Bridging Online and Offline Marketing for Restaurants It’s no secret that e-commerce has seen exponential growth in the last decade. It has challenged the traditional brick and mortar system, with websites like Amazon.com effectively...

Managing Email Marketing Across Multi-Location Restaurants with Fishbowl’s Local Store Marketing

Real estate agents may have coined the phrase “location, location, location,” but it’s the restaurant business that truly embodies it. Whether your brand has ten locations or 10,000, each store must successfully ...

Email List-Building Basics

Fishbowl email marketing lets you extend the value of your marketing budget by driving opt-in, email list growth. Adding Fishbowl’s restaurant solutions to your mix of broadcast commercials, FSIs and online promotions...

Relevance and Email Marketing

Restaurants are always trying to get more from limited resources. With already slim margins, brands are constantly negotiating with suppliers, promoting off-peak day parts and streamlining in-store operations to incrementally improve the...

Facebook Marketing for Restaurants: Prepare

(Part 1 of 3) The way Americans discover, review and select their dining experiences has shifted drastically in just a few short years. Television commercials, coupon mailers and FSIs have seen their effectiveness wane1,...

درباره بازاریابی رستوران وموبایل -بازاریابی فیسبوکی-بازاریابی انلاین برای رستوران اینجور چیزاست در کل سایت یه رستوران باید باشه
بعدشم اگه استادتون این سایت گفته باشه همینا مقالاتشه دیگه

ahmade3457

عضو جدید
اشکال دارم

اشکال دارم

سلام.من تازه وارد این سایت شدم میخواستم یک نفر راهنماییم کنه اگرکسی باشه ممنون میشم

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
بالا