سوالات، مشکلات، درخواست ها، تنها در این تاپیک مطرح شود

sarah khanum

عضو جدید
سلام دوستان
من يك مقاله خلاصه شده از يكي از كتابهاي كازشناسي ارشد به نام مديريت منابع انساني ميخوام.
اگه داشتين لطفا بهم بدين ممنون لطف كردين.:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

فرداد آستان

عضو جدید
من يك مقاله خلاصه شده از يكي از كتابهاي كازشناسي ارشد به نام مديريت منابع انساني ميخوام.​
اگه داشتين لطفا بهم بدين ممنون لطف كردين.​

سلام
بفرمایید:
1.​خلاصه کتاب مدیریت منابع انسانی نوشته دکتر اسفندیار سعادتدانلود

2.خلاصه موارد مهم كتاب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و روابط کار دکتر ناصر میرسپاسی دانلود

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
من خودمم رشتم کشاورزی بود و برای ارشد تغییر رشته دادم و مدیریت شرکت کردم، سال قبل شبانه قبول شدم چون راه دور بود نرفتم و امسال دوباره دارم می خونم
می تونم با یقین بهتون بگم که کشاورزی رو ادامه ندید چون هیچی از توش در نمیاد، آینده هم نداره
اصلا هم فکر نکنید که چون مدیریت یه چیز دیگست و پیش زمینه ای ندارید واستون سخت میشه، اگه با ایمان به خودتون و با علاقه بخونید و از منابع خوبی استفاده کنید حتما می تونید، فقط باید یه مقدار بیشتر به خودتون سختی بدید و بخونید و تکرار کنید و تکرارکنید

AZADEH255

عضو جدید
نرم افزاري براي روي نمودار بردن پرسشنامه

نرم افزاري براي روي نمودار بردن پرسشنامه

:cry:كمك بچه ها كسي ميتونه كمك كنه يا برام پرو‍ه رو انجام بده يا راهنمايي كنه.ميخوام پرسشنامه اي رو رو نمودار ببرم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
:cry:كمك بچه ها كسي ميتونه كمك كنه يا برام پرو‍ه رو انجام بده يا راهنمايي كنه.ميخوام پرسشنامه اي رو رو نمودار ببرم.

سلام عزیزم
این کار اماریه باید کسی انجام بده که آمار خونده و نرم افزار اماری بلده

h.corrosion

عضو جدید
کمک!!!

کمک!!!

سلام
لطفا اگه کسی کتاب
Public Administration: Understanding Management, Politics, and Law in the Public Sector، راهنماش، ترجمه یا سوالاتش رو داره خیلی ممنون میشم کمکم کنه.

xgirl

عضو جدید
موضوع مقاله

موضوع مقاله

دنبال چندتا ایده و موضوع خوب برای مقاله مدیریتی میخوام ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنید

zalzalak_amir

عضو جدید
دوستان کسی کمکی به نگارش یک بیزنس پلن میتونه بکنه؟

دوستان کسی کمکی به نگارش یک بیزنس پلن میتونه بکنه؟

عزیزان دنبال منبعی در مورد نگارش دقیق بیزنس پلن هستم؟کسی منبعی داره لطف کنه بگه؟:surprised:

zeost

عضو جدید

سلام
من آی تی خوندم.
ولی در زمینه کارم، نیاز به کتابی در رابطه با واردات و صادرات، یا گمرک و ترخیص کالا (یا یه کتاب در رابطه با واردات، هر چیزی که فکر میکنین در این زمینه خوبه) اما با زبانی ساده هستم.
میخوام متن کتاب طوری باشه که وقتی میخونم متوجه بشم.
میشه لطفا یه کتاب در این زمینه بهم معرفی کنین؟
یه وقت با خودتون فکر نکنین که من رشته ام آی تی هست و دارم در زمینه دیگه ای کار میکنم.
من توی یه شرکت واردت و صادر کننده، توی بخش آی تی فعالت دارم و برای کارهای بازاریابی و فعالیت های آی تی نیاز به مطالعه یه همچین کتابهایی دارم.
نمیدونم این کتاب در رابطه با مدیریت هست یا اقتصاد، اما توی تاپیک اقتصاد هم درخواستم رو نوشتم.
ممنون و موفق باشید:gol:

mobina hoseini

عضو جدید
سلام من کارشناسی امار میخونم...میخواستم بدونم میشه ارشد مدیریتو انتخاب کنم؟؟واگه میشه چه مدیریتی بهتره؟؟ومنابعش چیه؟؟؟ممنون

Miss Mysterious

عضو جدید
سلام؛
من تازه عضو شدم، خیلی با محیط آشنایی ندارم و این که یه ذره گیج‌کننده‌ست فضا!
کتابِ خوب برای موازنه چیه؟

minou_ourang

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم کاری شرکتی رو درنظر بگیرید با 1000 سهم که هر شخص فقط و فقط یک سهم داره حتی مدیران شرکت و هر یک سهم معادل یک میلیون تومان هست برای تقسیم سود شرکت به نطرتون چطور باید اقدام کرد با توجه به این موضوع که سهم ها مساوی اما نوع فعالیت و تجربه هر شخص متفاوت هست (در ضمن سرمایه اوولیه پنج میلیون تومان است بر فرض مثال و سود حاصل از کار 100 میلیون)ممنون

setareh2192

عضو جدید
سلام.

واسه درس مدیریت صنعتی از دروس رشته mim shimi در مورد سیستم های حمل و نقل هوشمند در صنعت (ITS) در خواست راهنمایی دارم. اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.

vahidsee1

عضو جدید
سلام
من مدیریت صنعتی دانشگاه صنعتی شاهرود میخونم
ایا میتونم مهمان شم دانشگاه بیام نور ؟؟؟؟
شرایطش چیه؟
مرسی

راستی منظور از این چیه؟
24. شرایط مهمان شدن دانشجو در پیام نور چگونه است؟

• [*=right].
    [*=right]دانشجو حداکثر تا کمتر از نصف واحد را میتواند در دیگر مراکز مهمان شود.

آخرین ویرایش:

Saeed-Reza

عضو جدید
Hi Dear General Manager: I have the Utmostly Top-Secret Issue. Please Contact with Me As Soon As Possible (ASAP-Over.

vahidsee1

عضو جدید
سلام
من مدیریت صنعتی دانشگاه صنعتی شاهرود میخونم
ایا میتونم مهمان شم دانشگاه بیام نور ؟؟؟؟
شرایطش چیه؟
مرسی

راستی منظور از این چیه؟
24. شرایط مهمان شدن دانشجو در پیام نور چگونه است؟

• [*=right].
    [*=right]دانشجو حداکثر تا کمتر از نصف واحد را میتواند در دیگر مراکز مهمان شود.

کمممممک

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
دوستان
من رشتم مهندسی کشاورزی هست ...البته گرایشمم مدیریت بوده
الان میخوام برا ارشد رشتمو تغییر بدم و مدیریت مالی بخونم .....
کسی هست راهنماییم کنه تو این زمینه
چن تا سوال داشتم ....

tarano0m

عضو جدید
سلام وقت شما بخیر باشه من برای تهیه ومقاله از سایت ISI چه جوری باید مقاله تهیه کنم لطفا راهنماییم کنید

jvavad.a

عضو جدید
BPM

BPM

سلام دوستان؛
احتراماً می خواستم بدونم آیا کسی اطلاعات کاملی از نحوه کار با نرم افزار (BPMN (Businiess Process Modeling دارد لطفا راهنمائی نمائید . با تشکر

nik-nik

عضو جدید
مدیریت فرهنگی

مدیریت فرهنگی

سلام
خواستم بگم توی شاخه های مدیریتی شما جای مدیریت فرهنگی خالیست
اگر ممکنه اضافه کنین تا بتونیم مطالب درباره این رشته ارزشمند بذاریم
با تشکر

rahil-bahar

عضو جدید
نحوه تحلیل داده های c & r tree در کلمنتاین

نحوه تحلیل داده های c & r tree در کلمنتاین

سلام . کسی میتونه واسه تحلیل نتایج الگوریتم درختی کلمنتاین کمکم کنه؟؟؟؟:cry:

mrzhesami

عضو جدید
پیشنهاد همکاری جهت چاپ مقاله در کنفرانس بین المللی

پیشنهاد همکاری جهت چاپ مقاله در کنفرانس بین المللی

سلام،
یکی از دوستان در رشته مدیریت در حال نوشتن یک مقاله پیرامون بحث های سرمایه فکری و کارایی سرمایه گذاری در شرکت های بورس می باشد که جهت تکمیل کادر مقاله نیاز به همکاری دوستان داره البته فرصت زیادی هم برای فرستادن کار باقی نمونده. در واقع کار زیادی از این تحقیق باقی نمونده فقط یه سری بخش هایی هست که نیاز به دانش تخصصی هم نداره، از بچه ها اگر کسی مایل به همکاری هست خبر کنه.

Uchiha Itachi

عضو جدید
دوستان رشته مدیریت لطفاً در این نظر سنجی شرکت فرمایید.

دوستان رشته مدیریت لطفاً در این نظر سنجی شرکت فرمایید.

سلام،

دوست گرامی رشته مدیریت لطفاً در نظر سنجی لینک زیر شرکت فرمایید. باعث افتخار است که نظر شما عزیزان بهره مند شوم.

با احترام فراوان:gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...میمی-می-گیرید؟-،-لطفاً-در-نظر-سنجی-شرکت-کنید)

بالا