زمین شناس بیا تو (مکانی برای تبادل نظر و گفتگوی زمین شناسان)

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
به گفته ی ستایش مدیر ارشد تا وقتی تالار زمین مدیر نداشته باشه هیچ امتیازی داده نمیشه چون به قول خودشون امتیازا بی معنیه. باید صبر کنیم مدیر جدید که من فکر کنم ماه ها طول بکشه. عنوان کاربر فعال زمینمم درخواست دادم ازم گرفتن. دیگه برای همیشه از تالار زمین میرم.

منم به احترام دوستم دیگه به این سایت سر نمیزنم
امیدوارم بکمک شما و بقیه انقدر این تالار با محتوا بشه که برای افزایش توانایی هامون اینجا بیایم

آخرین ویرایش:

Loving Geologist

عضو جدید
به عقیده من تا زمانی که در یک محیط به جای روابط دوستانه روابطی اینچنینی باشه هیچ وقت پیشرفتی در کار نیست. برای چند تا امتیاز کم یا زیاد درست نیست شروع به صحبت کنید و یه طومار مطلب بنویسید. محمد جان واقعا علاقه زیادی به علم زمین شناسی داره و ایده های خوبی برای رونق تالار ارائه داد ولی کسی قدرشو ندونست با پرحرفی نمیشه به تالار رونق داد. کم گوی و گزیده گوی چون دُر
من که اونقد سرم شلوغ بود وقت نداشتم زیاد به تالار سر بزنم و زمانی جبهه گیری تو این تالار رو دیدم دگ نیومدم. ولی اینقدر قدرشناسم که از از محمد برای زحماتی که برای این تالار کشید کمال تشکر رو دارم

REYMOND00

کاربر بیش فعال
به عقیده من تا زمانی که در یک محیط به جای روابط دوستانه روابطی اینچنینی باشه هیچ وقت پیشرفتی در کار نیست. برای چند تا امتیاز کم یا زیاد درست نیست شروع به صحبت کنید و یه طومار مطلب بنویسید. محمد جان واقعا علاقه زیادی به علم زمین شناسی داره و ایده های خوبی برای رونق تالار ارائه داد ولی کسی قدرشو ندونست با پرحرفی نمیشه به تالار رونق داد. کم گوی و گزیده گوی چون دُر
من که اونقد سرم شلوغ بود وقت نداشتم زیاد به تالار سر بزنم و زمانی جبهه گیری تو این تالار رو دیدم دگ نیومدم. ولی اینقدر قدرشناسم که از از محمد برای زحماتی که برای این تالار کشید کمال تشکر رو دارم

مثل اینکه همه منظور منو اشتباه متوجه شدن!!!!لزومی نداره دروغ بگم برای امتیاز!!!!!خدا خودش شاهده اصلا نمی دونم امتیازم چند بوده و هر دفعه چقد اضافه می شه...فقط می خوام منظور رسونده بشه...شاید برای امتیاز درست نباشه اما برای درست یا غلط بودن یه سری اطلاعات واجبه به نظر من...
اگه 50% اعضای تاپیک معتقد باشن دلیل من برای حرفام اشتباه بوده حتما حتما از major عزیز معذرت خواهی می کنم...
و اگه خونده باشید و شنیده باشید که چطور تو آکادمی سلطنتی انگلستان از نظرات دفاع می شده یا مخالفت می شده حتمااااااااا از مباحثات ما هم لذت می بردید...من که چیزی جز عشق ندیدم...
...و خب خیلی ممنون که اینهمه علاقه من رو پر حرفی قلمداد کردید...اینهمه با عشق و علاقه تایپ کنی و نهایتا بشی چرندنویس...حداقل در زمینه رشته خودم فقط یه جا اسپم داشتم اونم جدیدترین تاپیک geology عزیز بود که خواستم بگم کارش عالیه و ادامه بده...که روال کل سایت اینه گویا....اما از اسپم کردن به کلی بیزارم...و فک نمی کردم حرفایی که می زنم لاف زنی!!!!!!باشه...گویا کسی علاقه ای به دونستن بیشتر نداره...من هم از این به بعد سعی می کنم دیگه حرفی نزنم و از بیرون نظاره گر باشم بیشتر...و بیشتر به کار و زندگی و سایت و وبلاگ خودم برسم...
موفق باشید...

valentino

عضو جدید
دوستان اگر کسی در مورد این دو موضوع پایین مطلبی داره لطفا برام ایمیل کنه ممنون می شم
1- مغناطیس سنجی زمینی و ماهوارهای مغناطیس سنجی (کلیات و تئوری روش های انجام) و همچنینی چگونگی کشف آنامولی های مغناطیسی زمین
2- استفاده از رادار و تعیین جابه جایی و نشست زمین (تئوری و روش های محاسبات تغییرات)
و هر مطلب دیگه ای که راجع به این دو موضوع دارید. حتی اگر یک مطلب خیلی جزئی هم دارید برام ایمیل کنید
ایمیل
rspahlavan@gmail.com
وقت نمی کنم به طور مرتب به تالار سر بزنم، لطفا فقط ایمیل کنید

mohammadtaks

کاربر فعال
دوستان عزیز حالا که تازه جمع مون جمع شده ساز جدایی نزنید مهم این نیست که چه کسی چه عنوانی داره مهم اینکه این تالار زمین شناس محلی برای تبادل اطلاعات علمی و چه عیب داره درد دل و هر چی دیگه می تونه باشه البته در چهار چوب قوانین تالار پس بیایید باهم باشیم ///.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
دوستان عزیز حالا که تازه جمع مون جمع شده ساز جدایی نزنید مهم این نیست که چه کسی چه عنوانی داره مهم اینکه این تالار زمین شناس محلی برای تبادل اطلاعات علمی و چه عیب داره درد دل و هر چی دیگه می تونه باشه البته در چهار چوب قوانین تالار پس بیایید باهم باشیم ///.
تالار بی مدیر شد! دگ هیچ مسابقه ای نمی تونه برگزار شه.

mohammadtaks

کاربر فعال
تالار بی مدیر شد! دگ هیچ مسابقه ای نمی تونه برگزار شه.

من در این مورد نظری دارم برای تعیین مدیر 2 راه داریم 1) مدیر از بین کسانی که امتیاز بیشتری دارند در صورت موافقت تعیین بشه 2 ) دو نفر از دوستان که توانایی اداره تالار رو دارن کاندید بشن دوستان رای بدن

Major Geologist

کاربر ممتاز
من در این مورد نظری دارم برای تعیین مدیر 2 راه داریم 1) مدیر از بین کسانی که امتیاز بیشتری دارند در صورت موافقت تعیین بشه 2 ) دو نفر از دوستان که توانایی اداره تالار رو دارن کاندید بشن دوستان رای بدن

قبلا امتحان کردیم، مدیرای سایت هیچ اهمیت و توجهی به نظر و رأی بچه ها نمیدن، فقط کار خودشونو می کنن.

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان.دوستان رتبه ها چی شد؟من ژئوشیمی و پترو تک رقمی و اقتصادی بین 15-20 شدم...
به نظرتون تهران قبول می شم؟؟؟یا باید به بهشتی و ...فک کنم؟چه طور تحقیقاتم درباره دانشگاه ها رو شروع کنم؟؟؟؟؟
معدل موثر چیه؟و چرا با معدل خودم فرق داره؟؟
این هم درصدام:

زبان:38/89
ایران53/33
ژئوشیمی:51/67
پترو48/33
اقتصادی 23/33
ساختمانی هم که سفید ...

زیست محیطی 40

می بینین چقد اقتصادی کمه:cry:یعنی اونهمه خوندن با کم توجهی و بی توجهی بر باد رفت...اگه همون 3 تایی که شک داشتم رو دقت کرده بودم و یکم توجه بیشتر می کردم و اصلا نمی زدم می شد 33...نه23...حیف شد واقعا...

آخرین ویرایش:

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
سلام به دوستان.دوستان رتبه ها چی شد؟من ژئوشیمی و پترو تک رقمی و اقتصادی بین 15-20 شدم...
به نظرتون تهران قبول می شم؟؟؟یا باید به بهشتی و ...فک کنم؟چه طور تحقیقاتم درباره دانشگاه ها رو شروع کنم؟؟؟؟؟
معدل موثر چیه؟و چرا با معدل خودم فرق داره؟؟
این هم درصدام:

زبان:38/89

ایران53/33
ژئوشیمی:51/67
پترو48/33
اقتصادی 23/33

زیست محیطی 40

می بینین چقد اقتصادی کمه:cry:یعنی اونهمه خوندن با کم توجهی و بی توجهی بر باد رفت...اگه همون 3 تایی که شک داشتم رو دقت کرده بودم و یکم توجه بیشتر می کردم و اصلا نمی زدم می شد 33...نه23...حیف شد واقعا...
خب اول از همه تبریک میگم بابت رتبه خوبت ... تقریبا نزدیک به چیزی هست که می خواستی

امیدوارم نهایت اون چیزی که دوست داری بشه
والا چون من خودم شرکت کننده نبودم و نمیتونم جواب دقیقی بدم ولی در مورد معدل فکر کنم معدلها با توجه به نوع دانشگاه تراز میشه و میشه معدل موثر
موفق باشی:gol:

آخرین ویرایش:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
مرسی GEOLOGY عزیز:gol::gol::gol:
محتکرین بیاید از اطلاعاتتون بگید دیگه...والا احتکار علم از مال بدتره ها!!:)
اینم گل برای کسایی که زودتر جواب بدن:smile:
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان عزیز...
شما با حس علاقه به جزوه نویسی شدید چه می کنید؟؟؟
من جدیدا دچارش شدم!!!!!با اینکه تو کل عمر تحصیلم شاید یه دفتر کامل نداشتم!اما الان دلم می خواد بنویسم!!!از زمین!!
چرا مسابقات ادامه نداره؟این چه وضعیست؟

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز...
شما با حس علاقه به جزوه نویسی شدید چه می کنید؟؟؟
من جدیدا دچارش شدم!!!!!با اینکه تو کل عمر تحصیلم شاید یه دفتر کامل نداشتم!اما الان دلم می خواد بنویسم!!!از زمین!!
چرا مسابقات ادامه نداره؟این چه وضعیست؟
عجب ... مردم به چه چیزایی علاقه پیدا میکنن:confused: ... امیدوارم کمک کننده باشه برات
خب دیگه مدیر نداریم که پیگیر امتیازات و ... بشه ..... گرچه شاید مدیر نداشتن هم بهونه باشه نمیدونم ... یکم اشتیاق کم شده

REYMOND00

کاربر بیش فعال
عجب ... مردم به چه چیزایی علاقه پیدا میکنن:confused: ... امیدوارم کمک کننده باشه برات
خب دیگه مدیر نداریم که پیگیر امتیازات و ... بشه ..... گرچه شاید مدیر نداشتن هم بهونه باشه نمیدونم ... یکم اشتیاق کم شده

والا!!!همسرمو زابه راه کردم!!:confused:دوسال دوری خیلی بود...من به لقایش کی برسم آیا؟؟؟
امتیاز چیه دیگه...با عشق خود چه کنیم؟؟؟؟؟من مسابقه می خوام!!من فعالیت اینجا رو می خوام...دست به دست مه دهیم به مهر تاپیک خود را کنیم آباد:victory:

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
والا!!!همسرمو زابه راه کردم!!:confused:دوسال دوری خیلی بود...من به لقایش کی برسم آیا؟؟؟
امتیاز چیه دیگه...با عشق خود چه کنیم؟؟؟؟؟من مسابقه می خوام!!من فعالیت اینجا رو می خوام...دست به دست مه دهیم به مهر تاپیک خود را کنیم آباد:victory:
بسلامتی همسر محترمتون الان کجا هستن مگر ؟؟؟ که از دوریشون به جزوه نویسی افتادی!!! :D
من که آماده فعالیت هستم ... البته تا حدودی :D

REYMOND00

کاربر بیش فعال
بسلامتی همسر محترمتون الان کجا هستن مگر ؟؟؟ که از دوریشون به جزوه نویسی افتادی!!! :D
من که آماده فعالیت هستم ... البته تا حدودی :D

همینجاست!!
از دوری؟نه بابا!!چون یه زمانی زمین شناسی عشق اولمون بود به همین خاطر خودشم می دونه بدون زمین دیوونه می شم...خودش انگیزه مهم من شد که این رتبه ها رو بیارم نهایتا...کلا هم دلداریم می ده که نگران نباش...به زودی پدرت درمیاد:biggrin:
من زمین رو دوست می دارم ...ایضا همسرم رو!!خیلی هم تنبل هستم!!پس باید جوری بخونم که بار اولی که قصد می کنم برای ادامه زمین شناسی در کنار همسرم باشم!!
ما دوری از هم نتوانیم:Dالبته من پس فردا بخوام برای کنفرانس و اینا برم خارجه اگه بودجمون نرسه باهم بریم باید تنها بمونه دیگه:cry:
خیلی خوبه;)

Major Geologist

کاربر ممتاز
همینجاست!!
از دوری؟نه بابا!!چون یه زمانی زمین شناسی عشق اولمون بود به همین خاطر خودشم می دونه بدون زمین دیوونه می شم...خودش انگیزه مهم من شد که این رتبه ها رو بیارم نهایتا...کلا هم دلداریم می ده که نگران نباش...به زودی پدرت درمیاد:biggrin:
من زمین رو دوست می دارم ...ایضا همسرم رو!!خیلی هم تنبل هستم!!پس باید جوری بخونم که بار اولی که قصد می کنم برای ادامه زمین شناسی در کنار همسرم باشم!!
ما دوری از هم نتوانیم:Dالبته من پس فردا بخوام برای کنفرانس و اینا برم خارجه اگه بودجمون نرسه باهم بریم باید تنها بمونه دیگه:cry:
خیلی خوبه;)

از هر سه خط، 4 خطش همسر همسرم بود!

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
همینجاست!!
خیلی خوبه;)
آها پس یعنی هوو ایشون زمین شناسیه؟! باید دید کدومشون اولویتش بیشتره:D
از هر سه خط، 4 خطش همسر همسرم بود!
بله واقعا ما باید یاد بگیریم ... اینجوری هست که بنیاد خانواده تحکیم میشه ... احسنت ... احسنت

REYMOND00

کاربر بیش فعال
آها پس یعنی هوو ایشون زمین شناسیه؟! باید دید کدومشون اولویتش بیشتره:D

بله واقعا ما باید یاد بگیریم ... اینجوری هست که بنیاد خانواده تحکیم میشه ... احسنت ... احسنت

:biggrin:نه تفاوتش زیاده!!باید دید کدوم بیشتره که باعث شده اولی که قبلتر هم باهاش آشنا بودم به رتبه ی دوم نزول کنه!!!و بخاطرش رتبه ی به این خوبی بیارم!!(که بتونم با اولی تو تیرون بمونم)!
بله بله...یاد بگیرید:biggrin::biggrin: ازدیواج خیلی خیلی خوبه...یعنی هرچی از خوبیاش بگم کم گفتم!!اگه همراه زندگیتو به دقت انتخاب کنی هیچوقت ضرر نخواهی کرد...جوری نباشی که مثل ناپلئون باشی خیلی خوبه...همه چیزا مدنظر باشه واقعا دریچه ای رو به پیشرفته...اینو بشنوید از یک بزرگترتون:w26:(البته امیدوارم منم برای ایشون به همین اندازه مفید و مثمرثمر بوده باشم:w05:

sorood parnian

کاربر بیش فعال
تقدیم به زمین شناسان باشگاه

REYMOND00

کاربر بیش فعال
سلام به همگی:smile:بچه ها شما سایت درباره معدن و قوانینش نمی شناسین؟کتابی...سایتی چیزی؟می خوام قوانین رو به صورت واقعی و اونی که اجرا می شه بدونم...
سوال بعدی هم درباه اینه که شما درباره رشته خودمون تو خارج از کشور چیزی می دونین؟؟؟؟؟به خصوص اقتصادی؟؟یا ژئوشیمی یا نهایتا پترو؟که وضع بازار کار و ادامه تحصیل چطوره؟به خصوص آمریکا و استرالیا و کانادا...حالا آلمان و سوئد هم که شهریه شون پایین تره اشکال نداره...می خوام بدونم با زبان انگلیسی تدریس می شه یا نه مثل روسیه باید زبانشونو یادگرفت؟؟؟؟:confused:
به خصوص خیلی برام مهمه چطور می تونم برای آمریکا بورس شم...هرجا می گردم از رشته ی خودمون هیچی نمی بینم!!

sorood parnian

کاربر بیش فعال

kawoos

عضو جدید
سلام دوستان خوبم ما همه مظلوم واقع شده ایم ولی باید بگم من کارشناس زمین شناسی که در پروژه های عمرانی به مدت 12سال به عنوان رئیس کارگاه که چندین مهندس عمران داشتم مشغول بودهام ولی برای مسئولین ایران که قدر این رشته رانمی دانند متاسفام

mohammadtaks

کاربر فعال
سلام به همه دوستان گل تالار زمین شناسی- چند وقتی تالار نیومدم گفتم حالی بپرسم/// دوستان اگر اینده کاری مطمئن می خواهید باید و باید و بازهم تاکید می کنم باید از نظر بحث نرم افزار های تخصصی و زبان مشکلی نداشته باشید البته این رو هم بگم که یک شاخه رو انتخاب و در همون شاخه فعالیت کنید مثلا اگر به کار در زمینه آب (زیز زمینی و سطحی) علاقه دارید فقط نرم افزار های مربوط به این موضوع را کار کنید ///