زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرگز، منتظر" فرداى خيالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همين امروز بگير.
فراموش نکن "مقصد"، هميشه جايى در "انتهاى مسير" نيست!
"مقصد" لذت بردن از قدمهايیست، که برمى داريم!

چایت را بنوش!
نگران فردا مباش،
از گندم زار من و تو مشتی کاه میماند برای بادها......

البته لازمه شما تا بهمن نگران فرداهاتون باشینا........................:biggrin:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
ستونهای یونیک بلند و باریکه با سر ستونهای پیچ خورده حلزونی شکل ص 268 زارعی از آخر خط چهار
بله میدونم..کتاب من مال سال 88 هستش صفحه هاش با شما فرق داره ولی تو بخش یونان که نگاه میکنم هم شکل ستونهای معبد یونیکه با همین خصوصیات هم تو کتاب بانی مسعود ...یعنی اینقدر کتاب تغییر کرده؟عکسشو میشه بذاری؟

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
-" 20سالِ بعد،بابتِ کارهایی که نکردی بیشتر افسوس میخوری تا بابتِ کارهایی که کردی ، پس روحیه ی تسلیم پذیری را کنار بگذار ، از حاشیه ی امنیت بیرون بیا ، جستجو کن ، بگرد ، آرزو کن ، کشف کن ،... "

" افراد موفق كارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلكه كارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند "

ميدوني اگه صخره و سنگ تو مسير رودخانه زندگيت نباشه صداي آب قشنگ نيست
(فک کنم منظورش همون سینه کبکیای خودمونه تو منظر :D )

تنها راهزنی که دار و ندار انسان را به یغما می برد ، افکار منفی خود اوست ...​

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بله میدونم..کتاب من مال سال 88 هستش صفحه هاش با شما فرق داره ولی تو بخش یونان که نگاه میکنم هم شکل ستونهای معبد یونیکه با همین خصوصیات هم تو کتاب بانی مسعود ...یعنی اینقدر کتاب تغییر کرده؟عکسشو میشه بذاری؟
تو کتابی که من دارم تو فصل یونان دوتا عکس از این معبد گذاشته شده کتاب من مال سال 89

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چاپ 88 دیدم اصلا عکسا عوض نشده همون کتابه فقط یه فصل آمریکا اضافه شده

راست میگی کتاب بانی مسعود و کتاب مهدوی نژاد عکساشون با ستونهای ایونیک
ولی کتاب زارعی سر ستونهاش دوریکه :w47: واسه من چاپ 91 هستش

پس سر ستونهاش یونیکه چون بانی مسعود عکس واقعی معبد همونطوری که هست گذاشته

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کتابی که من دارم تو فصل یونان دوتا عکس از این معبد گذاشته شده کتاب من مال سال 89

اگه منظورت زارعی هس من یکی داشتم قدیمی بود توش اشتبا زیاد داشت و بعضی تصاویرشم ناقص بود جدیدشو پارسال گرفتم....اگه برات مقدور جدیدشو بگیر

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعا اشتبا کرده :دی
تو کتاب منم دوتا عکس جفتش یونیک و پلان و جزییات سرستون هاشم گذاشته که یونیک هستش ..برات عکس میگیرم خیالت راحت شه

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فلش کارت ژاپن هست تو باشگاه؟؟کسی میدونه؟؟؟ یا درست کنم؟؟؟:redface:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کتاب منم دوتا عکس جفتش یونیک و پلان و جزییات سرستون هاشم گذاشته که یونیک هستش ..برات عکس میگیرم خیالت راحت شه
زارعی چاپ جدید گرفتم خیر سرشون مثلا ویرایش کردن شکل 10 صفحه 275 یه تصویر از معبد آرتمیس با ستونهای دوریک !!

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
کتاب من اصلا جزئیات نذاشته و ستونهای دوتا عکس کاملا باهم متفاوت هستن یکیشون یونیک همراه با سرستون پیچ خورده همراه با پایه ستون البته بدون کتیبه و اون یکی عکس دوریک بدون پایه ستون...من هر وقت این قسمت میخونم درگیری ذهنی پیدا میکنم!

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب من اصلا جزئیات نذاشته و ستونهای دوتا عکس کاملا باهم متفاوت هستن یکیشون یونیک همراه با سرستون پیچ خورده همراه با پایه ستون البته بدون کتیبه و اون یکی عکس دوریک بدون پایه ستون...من هر وقت این قسمت میخونم درگیری ذهنی پیدا میکنم!
خیالت راحت که یونیک هستش ..

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
زارعی چاپ جدید گرفتم خیر سرشون مثلا ویرایش کردن شکل 10 صفحه 275 یه تصویر از معبد آرتمیس با ستونهای دوریک !!
برا منم اینجوریه شکل 10 ولی اون قسمت که معبد رو توضیح داده عکس ستوناش یونیک من فک میکنم اینا کلا فرق دارن.....حتی سنتوریشون.....o_O

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممم
احوال دوست جونا؟؟؟
بچه ها حتی 3،4 ساعت هم ک میخونید بگید اینجا ..
من خودم میگم الان ببینید :)))
من فقط سه ساعت صبح خوندم امروز
1ساعت نیم لغت زبان خوندم حدود 100 تا البته نصفش مرور بود و ی سری تمرین حل کردم ک لغتا بهتر یادم بمونه ) از کتاب زبان عمومی پارسه )
نیم ساعت جزییات ارتقا دهنده خوندم ) 10 صفحه فقط )
1 ساعت هم معماری یونان خوندم (کتاب زارعی ک حدودا 30 صفحست ،من نصفشو خوندم)
این ساعتایی ک من میگم ساعات مفیدن وسطش با کسی حرف نزدم چیزی نخوردم
دوست جونیا واسه همه مون آرزو ی موفقیت دارم
هنوز کلی وقت داریم پس تلاش کنیم :))))

فاطیما8

عضو جدید
سلام به همگی..خسته هم نباشید :)
بچه ها واسه نور چی بخونم؟؟ایزدی جزوش یه جوریه شلوغ پلوغه قیابکلو هم جزوش ناخواناست بد اسکن شده چی بخونم؟؟؟
منم از صبج 57صفحه سیستم سروش نیا خوندم زبان لغاتو دوره کردم تست زدم و درک یه درسنامه خوندم دیگه چشمام باز نمیشه....:confused:
فقط بهم بگین جزوه نورو چیکار کنم کتابشو دارم اما خلاصه میخوام مثل جزوه قیابکلو که اینی تو باشگاه اسکنش ناخواناس...چه کنم؟؟؟:razz:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها امشب امدم این تایپک دلم گرفت یاد پارسال افتادم ............به خصوص عارفه .............یاد زمانی که عارف بهمون فن یاد می داد...............خدایش توی فن خیلی مدیون اون هستم ..............یاد زمانی که زبان اشکم در اومد نمی دونستم چیکار کنم موقع تست زدن یا صفر یا منفی بودیم که سمانه پیشنهاد درک مطلب بهم داد .......................ووووووو...................یاد همه بچه ها بخیر ...............اما خوشحالم که اکثر بچه ها رفتن و جاهای خوب قبول شدن ................به امید قبولی همگی

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم خوووردی
اسپند دود کن
من به مدت یک هفته کوزت شدم رفت ولی میام اینجا روحیه میدم

آره فک کنم
نمیدونم کی چشاش شور داشته چشمون زده :(

اسمت چیه برادر :D من هر وقت میام ازت اسم ببرم باید بیام پیجت یا بگردم پیدا کنم اسمت .....یه چی راحتر بگو.....:cool:

قبلأ اسمم رو گفتم توو اون یکی تاپیک :cool:
مسعود هستم

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
3 ساعت تاریخ معاصر (انقلاب صنعتی و خلاصه نویسی) تایم مفیدش میشه 2 ساعت
1.5 ساعت زبان عمومی (لغت)

به نظرتون 2 ساعت واسه انقلاب صنعتی زیاد نیس ؟!! ینی می خوام بدونم کند می خونم یا نه .

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظرتون 2 ساعت واسه انقلاب صنعتی زیاد نیس ؟!! ینی می خوام بدونم کند می خونم یا نه .
نه با خلاصه نویسی تایمت زیاد نیست من کندتر از تو بودم....مخصوصا تو معماری جهان
نگران نباش با مرور تفکیک جمله های کتاب از هم واست راحت میشه.....فقط کنار نذار تا این هفته جمعه معاصر رو تا فصل 3 یا 4 بخون از قبادیان

azi sadeghi

عضو جدید

دفعه اولت بود انقلاب صنعتی رو میخوندی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا