بیاین همه واسه ارشد توپ بخونیم با توجه به زمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب از اونجایی که حس رقابت و با هم خوندن بیشتر آدم و مجبور به درس خوندن میکنه و بیشتر آدم و دل گرم میکنه تصمیم گرفتم بیایم این تاپیک و درست کنم
میدونم وقت خیلی کم مونده تا کنکور ولی الان کسی برندس که همین زمان و خوب بخونه حتی اگه هنوز شروع نکردی بیاین با هم شروع کنیم الان دیگه زمان مفیدی واسه اینکه مطالب تو ذهن بمونه
خوب ابراز وجود کنید وقتی به حد نصاب رسید کلاسمون میگم باید چیکار کنیم
یه مبحث و با یه زمان مشخص همه با هم تعیین میکنیم و همه میریم میخونیمش با فشار زیاد....;)
بعدشم میایم اینجا تست مطرح میکنیم و رفع اشکال میکنیم اینجوری بچه هایی که منابع مختلفیم میخونن میتونن با سایر منابع هم آشنا بشن منتظرم:)

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که اعضا به 7 8 نفر برسه شروع میکنیم چون وقت کمه

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
موفق باشین همه تون :gol::gol::gol:

منم که کنکور ندارم خودم هنوز ولی همراهی می کنم شما رو تا تجربه شه واسه 4 سال بعدم !:w12: می تونم؟:lol:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشین همه تون :gol::gol::gol:

منم که کنکور ندارم خودم هنوز ولی همراهی می کنم شما رو تا تجربه شه واسه 4 سال بعدم !:w12: می تونم؟:lol:
بله میتونی چرا که نه
ولی چهر سال خیلی زوده ها ؟!!!!اما خوب مطمئنا توی این چهار سال این مطالبو بارها میخونی و تکرار میشه برات و رورشون تسلط کافی داری
بچه ها نحوه ی کار اینه که مبحثی جلو میریم یعنی مثلا 3روز وقت داریم مثلا معماری هخمانشیان سلجوقیان و ایلخانیان و بخونیم و بیام اینجا رفع اشکال کنیم یا مثلا اینقدر روز وقت داریم گچ و بتن و اهک و شیشه رو بخونیم
در واقع کاری که موسسات با هزینه هنگفت انجامش میدن ما خودمون در سطح پایینتر انجامش میدیم

هرکی پیشنهادی داره بگه استفاده میکنیم

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدویین بدویین میخوایم شروع کنیما تازه حاضر غایبم میکنم

beni belazi

کاربر بیش فعال
منم هستم. به شرط اینکه تاپیک به بیراهه نره. تا حالا زیاد نخوندم. ولی تصمیمم جدیه.

معمارباشی

عضو جدید
سلام منم می خواهم باشم ولی خوب گرایش ها فرق می کنه

مثلا من انرژی و تکنو می خواهم بدم

می تونم توی درسای ایستایی و ... بهدوستان کمک کنم ولی در رابطه با کتاب های تاریخ من زیاد قصد خوندن ندارم ... به نظرتون می تونیم با هم بخونیم ؟

beni belazi

کاربر بیش فعال
الان 10 نفر موافقت کردن. که 2 تاشون از یه گرایش دیگن. شروع کنیم یا صبر می کنیم؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان 10 نفر موافقت کردن. که 2 تاشون از یه گرایش دیگن. شروع کنیم یا صبر می کنیم؟
میتونیم شروع کنیم فقط اینکه هر شب حداقل همه یکبار ان شن تا از مباحث عقب نیفتن سعی میکنم مباحث کوچیک با وقت کم بزارم که بیشتر انگیزه سازی شه و بچه ها دلسرد نشن
منم هستم. گرایشم طراحی شهری
سلام دوست عزیز شما فقط توی تاریخ معماری و مبانی نظری میتونی مارو همراهی کنی کلا بقیه مباحث جداست ولی از اونجایی که من خودم ترم پیش امتحانی شرکت کردم طراحی شهر ی و میتونم کمکت کنم که چیا بخونی
سلام منم می خواهم باشم ولی خوب گرایش ها فرق می کنه
مثلا من انرژی و تکنو می خواهم بدم

می تونم توی درسای ایستایی و ... بهدوستان کمک کنم ولی در رابطه با کتاب های تاریخ من زیاد قصد خوندن ندارم ... به نظرتون می تونیم با هم بخونیم ؟
سلام عزیزم باعث افتخاره همراه ما باشی خوب اگه بخوای رتبت خوب باشه باید تاریخ معماری هم بخونی چون ضریب داره علاوه بر درسایی که ما میخونیم خودت باید جدا ایستایی گلابچی و مدیریت کارگاه و کاملتر بخونی ولی بقیه درسام باید بخونی فقط آخرش اسکیس نداری دیگه همین!!!

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما مباحثی که باید خونده شه و ما میخونی اینجا
دروس فنی ساختمان:تنظیم شرایط محیطی..شناخت مواد مصالح...تاسیسات الکتریکی و مکانیکی..عناصر جزییات

دروس تاریخ معماری و مبانی نظری که مشترکن مباحثشون

اگه چیزی از قلم افتاد یادآوری کنین
در ضمن دروسی مثل درک عمومی معماری یا درک عمومی معماری منظر یا زبان و غیر از اعلام منابع نمیتونیم اینجا ارائه بدیم واسه خوندن چون منابع متفاوت و مباحث متفاوتی دارن و دارای سر فصل مشخص نیستن

ببخشین یکم جدی حرف ولی جدای از شوخی کردن و اینا با هرگونه اسپم اینجا برخوردی جدی میشه چون نمیخوان این تاپیکم مثل بقیه تاپیکای جدی باشگاه به جاده خاکی بزنه میخوام حداقل تنها گروهی باشیم توی باشگاه مهندسین که شباهت به مهندس داریم اینا به معنی این نیست تاپیک خشکه نه همه جور شو خی و زنگ تفریحم داریم ولی اسپم نداریم

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعضای بچه های پذیرفته شده کلاس تا این لحظه
1.elahe 98
2.sahar-mir
3.farzaneh memary
4.ha.sa
5.my silent is cry
6.mobinak(البته ایشون واقعا مطمئن هستن که میخوان ارشد معماری بدن؟؟؟(
7.memarzade
8.معمار باشی
9.omid sashaaa
10.ilak
11.benibelzi

عضو جدید هم پذیرفته میشه

Archi Mind

عضو جدید
Dar khaste Ham fekri dar taeine gerayesh

Dar khaste Ham fekri dar taeine gerayesh

. Salam Be hamegi
. e soal daram ke khahesh mikonam har kasi mitoone mano baraye peyda kardane javabesh komak kone
Man mikham baraye arshad yeki az gerayeshhaye tarahie shahri ya technologye memario bekhoonam .
az oonjaei ke mikham ham sarasari va ham azad ro dar yek gerayesh sherekat konam , entekhabe nahaeim be dashtane in etelaat bastegi dare :
mamnoon misham komak konid
: Soal
1_
dar daneshgahe azad , vahed haei ke gerayeshe tarahie shahri va technologye memari ro erae
? midan bejoz tehran kodamand
2_
ba tavajoh be mizan paziresh haei ke daran , ghabooli dar kodam ?
gerayesh rahat tare
3_
Lotfan nazare shakhsie khodetoon ro ham dar morede entekhab nahaeie in gerayesh ha bedid
AZ HAMEGI MAMNOONAM

beni belazi

کاربر بیش فعال
فکر کنم بهتره کتابهای اصلی رو تو برنامه بذاریم، چون فکر کنم وقت خوندن کتابهای عجیب غریب نیست.
من اینا رو پیشنهاد می کنم:
1. سازه در معماری
2. درک رفتار سازه ها
3. معماری معاصر غرب
4. سبک شناسی معماری ایرانی
5. معماری ایرانی
6. معماری جهان
7. فیزیک ساختمان،آکوستیک (قیابکلو)
8. طبقه بندی تجهیزات و سیستم ها (سلطان دوست)
9. اقلیم و معماری

نه که فقط اینا رو بخونیم،بلکه فکر نمی کنم منابع زیادی رو بتونیم با هم هماهنگ شیم. البته همینم کلیه. بقیه هم پیشنهاد بدن. می تونیم اول با اینا شروع کنیم بعد دوباره به مجموعه اضافه می کنیم.

Archi Mind

عضو جدید
Bache ha lotfan agar chizi midoonid begid :(
Be har hal hamatoon baraye arshad ye gerayeshio entekhab kardid dige
!!!!

Archi Mind

عضو جدید
فکر کنم بهتره کتابهای اصلی رو تو برنامه بذاریم، چون فکر کنم وقت خوندن کتابهای عجیب غریب نیست.
من اینا رو پیشنهاد می کنم:
1. سازه در معماری
2. درک رفتار سازه ها
3. معماری معاصر غرب
4. سبک شناسی معماری ایرانی
5. معماری ایرانی
6. معماری جهان
7. فیزیک ساختمان،آکوستیک (قیابکلو)
8. طبقه بندی تجهیزات و سیستم ها (سلطان دوست)
9. اقلیم و معماری

نه که فقط اینا رو بخونیم،بلکه فکر نمی کنم منابع زیادی رو بتونیم با هم هماهنگ شیم. البته همینم کلیه. بقیه هم پیشنهاد بدن. می تونیم اول با اینا شروع کنیم بعد دوباره به مجموعه اضافه می کنیم.

In ketab ha baraye kodoom gerayesh mofide?

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
Archi mind عزیز و دیگر دوستان لطف کنید حتما فارسی تایپ کنید سوالات خارج از بحث کلاس و سوالات شخصیتون و برام پیغام خصوصی کنید تا اونجاایی که بتونم جواب میدم نیمخوام نظم اینجا بهم بریزه

beni belazi
ممنون از منابعی که معرفی کردی خوب هدف ما اینه که بچه ها منابع مختلف و بخونن و بیان اینجا با اراءه تست وسوالای خودشون بقیه هم از منابع دیگه مطلع بشن اگه قرار باشه همه یه منبع و بخونیم نمیتونیم واسه هم مفید باشیم
من فکر میکنم با توجه به زمان بهتره بچه ها برن سراغ کتابهاو جزوات دانشگاه تران و ....پارسه و اینا که خلاصه مباحثن
در هر صورت محدودیتی واسه منابع نداریم تعدد منابع به نفع همه ماست

من اولین مباحث و تا امشب حدود ساعت 11 مشخص میکنم و 3 روز واسه مطالعه اونا وقت میذاریم یعنی 9.10و9.11و9.12
بعد باهم میایم اینجا رفع اشکاله کسی عقب نمونه حتما هر شب یه با آنلاین بشین پیغامهارو بخونین

3روزه اول و امتحانی کار میکنیم ببینیم کیا میرسونن خودشون بعد مباحث و بیشتر یا کمتر میکنیم

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به دلیل درخواست بعضی از بچه ها از طریق پیغام خصوصی و همچنین اطلاع رسانی بیشتر عقب نموندن بچه ها از مباحث
اولین دوره از شنبه 89.9.13 شروع میشه
مباحثم جمعه شب اعلام میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.