زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منو یادتون مونده؟منم امسال دوست داشتم تهران قبول شم آزمونای مرکزم ثبت نام کردم ولی...بعد آزمون سوم داداشم تو یه تصادف تلخ فوت شد
آخرین رتبه آزمونم 30 بود ولی دیگه نتونستم ادامه بدم..پس فردا میرم سر جلسه ولی هیچ امیدی ندارم..به خاطر روح داداشم دعا کنین حداقل بتونم مجاز بشم چون خیلی دوست داشت ارشد رو تهران قبول شم که با هم زندگی کنیم...حتی کتابارو هم خودش برام گرفت..ببخشید دلم گرفته بود با این چن خط فک کنم آروم بشم و یه حداقل امیدی داشته باشم برا آزمون.از خدای بزرگ میخوام دست شما ادمای بزرگ رو بگیره

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منو یادتون مونده؟منم امسال دوست داشتم تهران قبول شم آزمونای مرکزم ثبت نام کردم ولی...بعد آزمون سوم داداشم تو یه تصادف تلخ فوت شد
آخرین رتبه آزمونم 30 بود ولی دیگه نتونستم ادامه بدم..پس فردا میرم سر جلسه ولی هیچ امیدی ندارم..به خاطر روح داداشم دعا کنین حداقل بتونم مجاز بشم چون خیلی دوست داشت ارشد رو تهران قبول شم که با هم زندگی کنیم...حتی کتابارو هم خودش برام گرفت..ببخشید دلم گرفته بود با این چن خط فک کنم آروم بشم و یه حداقل امیدی داشته باشم برا آزمون.از خدای بزرگ میخوام دست شما ادمای بزرگ رو بگیره
سلام بیتا جونم.خوبی عزیزم.شاید شما منو یادت نباشه تیر و مرداد تو تاپیک 94 بودم. عزیزم من واقعا متاسفم، راستش این خبری که دادی خیلی ناراحت کننده بود.بهتره بگم شاک شدم گفتین.خدا رحمتشون کنه. عزیزم میدونم سخته ولی کاش به خاطر برادرتونم که شده با عشق و روحیه برین سر جلسه.مطمئنم خدا خودش کمکت میکنه.ایشالا که نتیجه دلخواهتو بگیری عزیزم.:gol::gol:

cna12

عضو جدید
منم پارسال یه همچین اتفاقی واسم رخ داد...به عبارتی نابود شدم...کاملن میفهم و ارزوی صبر دارم
ادم اصن از آینده هیچ خبری نداره...فقد میتونم بگم به امیده خدا برید سرجلسه و به امید شادی روحش...موفق باشید

milum

عضو جدید
روحش شاد پیوندش با خاک و ملکوت مبارک امیدوارم با موفقیتتون روحش آرامتر شه :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا