زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما با سیلابس مرکز پیش میری؟؟یا آکادمی؟؟یا خودت میخونی؟:redface:
من آزمونی شرکت نکردم هنوز و تقریبا باسیلابس مرکز پیش میرم
ی سری درسارو از سیلابس جلوترم و ی سری رو عقبم مثل زبان و سیستم های ساختمانی و منظر

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز 1 ساعت سبک شناسی خوندم 30 صفحه
14 صفحه باغهای ایرنی نعیما 40 دقیقه
الان تا 2:30 که ناهار بخورم فصل سازه های غشایی سروشنیا رو میخونم که 1ساعت و نیم وقت میذارم
وقتهای استراحت زبان درس اول تافل رو شروع میکنم
1 ساعتم درک عمومی عسگری رو میخونم
بعدش شب هم سیستم غیر فعال رو میخونم یه 10 صفحه که 1 ساعت میشه
میبینید بچه ها من بیشتر از این نمیتونم پای یه کتاب بشینم
مثلا 3 ساعت
هر چند اینو بگم که من ساعت مفید رو نوشتم نه اینکه ساعتی که کتاب دستمه و میوه میخورم یا تلفن حرف میزنم یا اشپزی میکنم
دقیقا ساعتی که تمرکز کردید و میخونید رو بنویسید

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

امروز 1 ساعت سبک شناسی خوندم 30 صفحه
14 صفحه باغهای ایرنی نعیما 40 دقیقه
الان تا 2:30 که ناهار بخورم فصل سازه های غشایی سروشنیا رو میخونم که 1ساعت و نیم وقت میذارم
وقتهای استراحت زبان درس اول تافل رو شروع میکنم
1 ساعتم درک عمومی عسگری رو میخونم
بعدش شب هم سیستم غیر فعال رو میخونم یه 10 صفحه که 1 ساعت میشه
میبینید بچه ها من بیشتر از این نمیتونم پای یه کتاب بشینم
مثلا 3 ساعت
هر چند اینو بگم که من ساعت مفید رو نوشتم نه اینکه ساعتی که کتاب دستمه و میوه میخورم یا تلفن حرف میزنم یا اشپزی میکنم
دقیقا ساعتی که تمرکز کردید و میخونید رو بنویسید
این کتاب ها یا جزوه ها رو اولین باره دارین میخونین?

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتاب ها یا جزوه ها رو اولین باره دارین میخونین?
نه بار دوم هست که میخونم
اما سعی میکنم فقط 1 ساعت شده تمرکز کنم رو مطلبی که میخونم به همین خاطر زود میگیرم مطلب چیه
تایم های زیاد حواس پرتی میاره موقع خوندن ، من اینجوری ام میرم تو هپروت
بقیه وقتمم هم درسهای دانشگاه+طرح 5+ پایان نامه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه بار دوم هست که میخونم
اما سعی میکنم فقط 1 ساعت شده تمرکز کنم رو مطلبی که میخونم به همین خاطر زود میگیرم مطلب چیه
تایم های زیاد حواس پرتی میاره موقع خوندن ، من اینجوری ام میرم تو هپروت
بقیه وقتمم هم درسهای دانشگاه+طرح 5+ پایان نامه
مرسی که دقیق تایم خوندن و تعداد صفحات خوندنتونو گفتید این خیلی روش منطقی تریه تا صرفا اعلام کردن ساعت و دیگه الکی کسی به استرس نمی افته
ممنون

azi sadeghi

عضو جدید
من آزمونی شرکت نکردم هنوز و تقریبا باسیلابس مرکز پیش میرم
ی سری درسارو از سیلابس جلوترم و ی سری رو عقبم مثل زبان و سیستم های ساختمانی و منظر
منم شرکت نکردم جایی
با مرکز پیش میرم
زبانو لغتو ازش خیلی جلوترم
تاریخو جلوترم
سیستم اندازه هم
آکوستیک نور تنظیم شرایط عقبترم

Rozita9197

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟
من تازه عضو شدم و راستشو بخواین از امروز دارم شروع میکنم
این مدت درگیر پایان نامه بودم
ایول بچه ها....ینی عالی دارین میخونینا....
نمیدونم امیدی داشته باشم یا نه
بسته ی اکادمی رو گرفتم به نظرتون خوبه همون یا منبع بخونم حتما؟
یکی میشه منو راهنمایی کنه؟
بعدم یه سوال در مورد درک منظر....
توی تعریف منظر گونه ای از مکان است که به خودی خود پدید می آید یا نمی آید توی کتاب آکادمی یه جا میگه میآید یه جا نمی آید
لدفن کمکمممم کنینننن

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من حالم خوب نیست:(:w09:
میزان خوندن امروز 6.30
امیدوارم موفق باشید
ان شاء الله با خوندن این دعا در اول ماه صفر از بلا دور بوده و حاجت روا بشید
سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
میزان خوندن امروز 6.30
امیدوارم موفق باشید
سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین
چند صفحه خوندین تو این تایم 50صفحه برای متنی که داره تازه خونده میشه یا خیلی ماهه از بار اول خوندنش گزاشته و 100صفحه برای متنی که خونده شده و داره مرور میشه برای یک روز کافیه به نظرم و بیشتر از این کمیت رو فدای کیفیت کردنه
سلام
میزان خوندن امروز 6.30
امیدوارم موفق باشید

azi sadeghi

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟
من تازه عضو شدم و راستشو بخواین از امروز دارم شروع میکنم
این مدت درگیر پایان نامه بودم
ایول بچه ها....ینی عالی دارین میخونینا....
نمیدونم امیدی داشته باشم یا نه
بسته ی اکادمی رو گرفتم به نظرتون خوبه همون یا منبع بخونم حتما؟
یکی میشه منو راهنمایی کنه؟
بعدم یه سوال در مورد درک منظر....
توی تعریف منظر گونه ای از مکان است که به خودی خود پدید می آید یا نمی آید توی کتاب آکادمی یه جا میگه میآید یه جا نمی آید
لدفن کمکمممم کنینننن
سلام بسته های آکادمی خوبه ولی کافی نیست
واسه سیستم ساختمانی ازجزوه های باشگاه هم استفاده کن
واسه منظرهم از جزوه های سیمین عسگری یا جاودانی استفاده کن
راجع به منظرم دقیق نمیدونم ولی فکرکنم هردوش بشه هم خودبه خود هم ساختگی توسط انسان
حالا بچه ها شما نظرتون چیه؟

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
چند صفحه خوندین تو این تایم 50صفحه برای متنی که داره تازه خونده میشه یا خیلی ماهه از بار اول خوندنش گزاشته و 100صفحه برای متنی که خونده شده و داره مرور میشه برای یک روز کافیه به نظرم و بیشتر از این کمیت رو فدای کیفیت کردنه
پنجاه خوردی....:(مرور کردم

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

پنجاه خوردی....:(مرور کردم
بازم خوبه به نظر من
اون اعدادی که گفتم ماکسیمم بود همیشم ادم تو شرایطی نیست که ماکسیمم کارو انجام بده نگران نباشین برا همه همینجوره

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برگ ها میریزن و زمان به تندی بادهای پاییزی میگذره. زندگی داره راه خودش رو میره، چه تو باهاش بیای، چه نیای. پس چه خوب میشه اگه با این جریان طبیعت همراه بشی. کنار زندگی بایست و توی این جاده باهاش قدم بزن. بهش بگو چه چیزهایی دوست داری و چه اتفاقاتی خوشحال ترت می کنه. خاطرات پاییزی ات رو یه گوشه نگه دار و برای اتفاقات بزرگ خودت رو آماده کن!

یه صبح دل انگیز پاییزی بهت سلام میکنه. پس چشمهات رو باز کن، به خورشید پاییزی سلام کن و برای یه روز مفید و پر انرژی تلاش کن.​

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
چرا اینقدر اینجاها سوت کور شده
بابا هر دفعه میاید یه چیزی اینجا بنویسید ادم انگیزه پیدا کنه بخونه
یه روز میایم میبینیم همچین تعداد صفحات خونده نشده زیاد که میگی ولش کن بعدم میخونم یه روز میای میبینی اصلا هیچ کس نیسست تاپیک داره تار عنکبوت میزنه...
یه دوتا سوال استرس زا یه چارتا جمله انگیزه زا...

azi sadeghi

عضو جدید
سلام بچه های درس خون
ایشالا که همتون با اعصابی راحت ذهنی آرووم دلی خوش دارین درس میخونینو مرور می کنین
ممنونم از همه بخاطر اینکه میانو بهم دیگه انگیزه میدیم
بچه ها هیچ وقت واسه شروع دیر نیست
امیدتونو از دست ندین
به قول یه بنده خدایی طاقت بیار رفیق;):smile:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسههههههههههههههه.....ترنج خانم که کلا غیب شدی :D کوجایین شمااااااااااااااااااااااااااااااا بابا از کل دنیا بریدین برا درس دیگه این باشگاه ول نکنین بچه ها....من این چند روز که خوب نبودم نخوندم واسه همین نیستم یه مدتی......................اصن ببینم نفیسه اون تاپیک نکات چی شد پس هان هان؟ :cool: هرازگاهی میای یه شک میدی بعد میری؟ دلت میاد دختر....:cry: بیا روحیه بدیم بهم حسابی اصن قول میدم اسکیس رو با هم بریم کلاس....:D نازی نازی....:gol: گرچه حسم میگه تو نیم نگاه نه همه حواست به تکنولوژی دوسش داری خب:mad:....مطمئنم هستم نتیجه میگیری......به انرژِیت نیاز دارم همشهری هم انرژِی تو هم بقیه بچه ها.....:cry: جناب allvelord شما کجایین پس بابا به جا 12 ساعت 11.45 دقیقه بخون 15 دقیقشو بذار واسه تاپیک......البته میدونم که همه میان ولی چراغ خاموشین......همه میان میبینن سوت و کور کلا بی انرژی میشن پست نمیزارن خب من و شما باید روح بدیم دیگه.................ترنججججججججججججججججججج :razz:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیروز اودم ساعت مطالعه و همه رو گفتم اما کسی نظر نداد
خوب انگیزه ندارم دوباره بگم:razz:
چون بچه ها فقط میگن فلان ساعت خوندیم گمگه میشه 15 ساعت و 12 ساعت ادم درس بخونه یعنی هیچ وقت پرتی ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من الان گیج شدم نمیدونم اینجا بگم یا تو اونیکی تاپیک بگم ... کسی خبر داره که فلش کارت ژاپن هست تو باشگاه یا نه؟؟؟:surprised::w05:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

میبینم که تاپیک جدید زدین مبارک همه

اینجا یه قانونی داریم هر روز صبح بیدار شدین میاین کارت میزنین بعدشم آخر شب میایم ساعت مطالعه مون میگیم

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من چن روزه خوب نمیخونم واسه همین غیبت میکنم ..
نمیخوام انگیزه شما رو هم بگیرم و انرژی منفی بدم
از همین گوشه کنارا هواتونو دارم :D

چشم خوووردی
اسپند دود کن
من به مدت یک هفته کوزت شدم رفت ولی میام اینجا روحیه میدم

آخرین ویرایش:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من چن روزه خوب نمیخونم واسه همین غیبت میکنم ..
نمیخوام انگیزه شما رو هم بگیرم و انرژی منفی بدم
از همین گوشه کنارا هواتونو دارم :D

اسمت چیه برادر :D من هر وقت میام ازت اسم ببرم باید بیام پیجت یا بگردم پیدا کنم اسمت .....یه چی راحتر بگو.....:cool:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسههههههههههههههه.....ترنج خانم که کلا غیب شدی :D کوجایین شمااااااااااااااااااااااااااااااا بابا از کل دنیا بریدین برا درس دیگه این باشگاه ول نکنین بچه ها....من این چند روز که خوب نبودم نخوندم واسه همین نیستم یه مدتی......................اصن ببینم نفیسه اون تاپیک نکات چی شد پس هان هان؟ :cool: هرازگاهی میای یه شک میدی بعد میری؟ دلت میاد دختر....:cry: بیا روحیه بدیم بهم حسابی اصن قول میدم اسکیس رو با هم بریم کلاس....:D نازی نازی....:gol: گرچه حسم میگه تو نیم نگاه نه همه حواست به تکنولوژی دوسش داری خب:mad:....مطمئنم هستم نتیجه میگیری......به انرژِیت نیاز دارم همشهری هم انرژِی تو هم بقیه بچه ها.....:cry: جناب allvelord شما کجایین پس بابا به جا 12 ساعت 11.45 دقیقه بخون 15 دقیقشو بذار واسه تاپیک......البته میدونم که همه میان ولی چراغ خاموشین......همه میان میبینن سوت و کور کلا بی انرژی میشن پست نمیزارن خب من و شما باید روح بدیم دیگه.................ترنججججججججججججججججججج :razz:
خب زودتر خبرم میکردین تاپیک جدید زدین

انرژژی چشم حتما

تاپیک نکات بنا به درخواست دوستان از اواخر آذر

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
اخیش یه چار تا ادم پیدا شد...:D
بچه ها من با این معبد ارتمیس مشکل دارم نمیدونم کدوم عکسش درست یجا به شیوه دوریک یه جا به شیوه یونیک:surprised:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من با این معبد ارتمیس مشکل دارم نمیدونم کدوم عکسش درست یجا به شیوه دوریک یه جا به شیوه یونیک:surprised:
معبد آرتمیس یونیک هستش..تو کتاب زارعی و بانی مسعود..شما کجا دیدی دوریک هست؟:eek:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها فصلی که من نخوندم الان عکس معبد نگاه کردم ستونهاش دوریک

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا