دلایل اصلی افزایش بی شمار سانحه‌های هوایی در ایران چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلایل اصلی افزایش بی شمار سانحه‌های هوایی در ایران چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    81

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی اونوقت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گمونم منظورشون اینه که امار کشته شدگان ایران بر اثر تصادفات جاده ای و یا سقوط هواپیما بیشتر از کشورهای در حال جنگه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خاطر اینه که هرزگاهی مردم سرشون به یه چیزی گرم بشه یادشون بره چه بلاهایی سرشون میاد .
از طرفی برای کنترل جمعیت و معترضین هم خوبه دیگه!!!!
حیف اون دانشگاه که تو دانشجوش باشی. خودتم نمیدونی چی میگی. همش چرت و پرت. میمیری اگه ساکت باشی و این نوع نظرات حقیرانه از خودت بروز ندی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم کدوم یکیتون تازگی ها سوار هواپیما شده
خدا شاهده اگر من به توبوس شرکت واحد از نظر فنی امنیت و ظاهر بدهم 15

به هواپیما های ایرانی میدهم 11

اینقدر کثیف داغون از رده خارج و مشکل دارند که حد نداره
به خدا زیر پای دوستم یم سوراخی بود به اندازه یک بند انگشت که بیرون دیده میشد!!!!
قسم نخور . معلومه که تو عمرت سوار هواپیما نشدی.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف اون دانشگاه که تو دانشجوش باشی. خودتم نمیدونی چی میگی. همش چرت و پرت. میمیری اگه ساکت باشی و این نوع نظرات حقیرانه از خودت بروز ندی؟

عزیزم. قربونت برم تو امروز عصبانی هستی ؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از پسر عموم در مورد تعمیر هواپیماهای جنگی و قطعات یدکی چیزایی شنیدم که خودم فکرشو میکردم. میگفت یک عمد اگاهانه وجود داره که از کشورها و شرکتهای خاصی خرید بشه.
مگه ما در زمان جنگ تحریم نبودیم ولی باز هم میتونستیم لوازم حیاتی رو از طریق کشورهای ثالث و واسطه وارد کنیم اما الان متاسفانه عمدی وجود داره
شما تصمیم داری این پسر عموتو بسپاری دست قانون؟ همش از بی قیدی های اون میگی؟ چرا این پسر عموی شما اطلاعت سرّی رو همه جا فاش میکنه؟ حتما خائن هستش یا اینکه تو داری از قول او دروغ میبافی.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید مردم در قبال بلاها آزموده بشند تا محکم و استوار گردند/ هر چی انسان زدوتر بمیره گناهش هم کمتره زدوتر میره بهشت
امیدوارم این بلا سر تو و خانواده ت هم بیاد ببینم آنوقت میتونی از این مضخرفات بگی یا نه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم. قربونت برم تو امروز عصبانی هستی ؟؟؟
اینا دارن چرت و پرت میگن منم جوابشونو میدم. اگه شما خودتونو جای داغدیده ها بذاری از این بهتر نمیتونی جوابشونو بدی.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميخوان به معناي واقعي انسانها رو پرواز بدن....بده؟؟؟؟
شما اگه جای یکی از این درگذشتگان بودی اونوقت هم حاضر میشدی از این شوخی ها باهات بکنند؟

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا دارن چرت و پرت میگن منم جوابشونو میدم. اگه شما خودتونو جای داغدیده ها بذاری از این بهتر نمیتونی جوابشونو بدی.

شما متوجه هستی که خودتم داری با چرت و پرت جواب همه رو میدی؟؟؟؟
شروع کردی از اون اول هرچی بلافاصله به ذهنت میرسه مینویسی نه؟؟؟
کدومشون به خانواده های داغدیده توهین کرد؟؟
(راستی تو همین هواپیما بستگان شما بودند )

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس بهتر نیست تو همون بیمارستان که بد نیا اومدن در معرض بلای مسمومیت و یا سهل انگاری قرار بگیرن و بمیرن ؟؟؟؟ اینطوری بزرگ هم نمیشن که برای خیلی ها دردسر درست کنن
همش داری مضخرف میگی. باید به روانشناس یه سر بزنی.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

همه اینا که داری از دم به یک چوب میرونیشون در تاپیک های دیگه با خانواده بازماندگان ابراز همدردی کردن و برای رفتگان هم طلب امرزش کردن. در ضمن دوست من هیچ دلیلی وجود نداره ادمهایی مثل اقای سیلور یا من و یا دیگران بخواهیم دروغ بگیم . همه داریم اینجا زندگی می کنیم و به چشم شرایطو می بینیم . کسی دروغ میگه که نفعی بهش برسه الان نفع ما از دروغ گفتن چیه ؟؟؟؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش داری مضخرف میگی. باید به روانشناس یه سر بزنی.

چرا نقل قولهایی که ربط به صحبت های دیگه داره مورد استناد قرار میدی ؟؟؟ تو میدونی اون پست در مورد چه مطلبی بود ؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه اینا که داری از دم به یک چوب میرونیشون در تاپیک های دیگه با خانواده بازماندگان ابراز همدردی کردن و برای رفتگان هم طلب امرزش کردن. در ضمن دوست من هیچ دلیلی وجود نداره ادمهایی مثل اقای سیلور یا من و یا دیگران بخواهیم دروغ بگیم . همه داریم اینجا زندگی می کنیم و به چشم شرایطو می بینیم . کسی دروغ میگه که نفعی بهش برسه الان نفع ما از دروغ گفتن چیه ؟؟؟؟
از اول همه رو خوندم. اونایی که همدردی کردن و یا منطقی بحث کردند از همه شون تشکر کردم. برای تو و امثال تو هم که داغدار بودن مردم و درگذشت آنان را بهانه ای برای این چرت و پرت گویی ها میکنید جواب مناسب رو دادم. امثال شما ها بودید که به آمریکا چراغ سبز میدادید که بیاد اینجا رو بمبارون کنه. از متن گفتارتون معلومه که چی تو دلتونه. یا حماقت میکنید و یا نمیدونید چی میگید. همین الان تو ارومیه هفتاد تا جسد بیگناه رو دارن بخاک میسپارند و کل شهر دارن گریه میکنند. شمام اینجا مسخره بازی در بیارید و چرت و پرت بگید. چرا مثل بقیه کاربران علمی و منطقی حرف نمیزنید ؟

eye to eye

عضو جدید
از اول همه رو خوندم. اونایی که همدردی کردن و یا منطقی بحث کردند از همه شون تشکر کردم. برای تو و امثال تو هم که داغدار بودن مردم و درگذشت آنان را بهانه ای برای این چرت و پرت گویی ها میکنید جواب مناسب رو دادم. امثال شما ها بودید که به آمریکا چراغ سبز میدادید که بیاد اینجا رو بمبارون کنه. از متن گفتارتون معلومه که چی تو دلتونه. یا حماقت میکنید و یا نمیدونید چی میگید. همین الان تو ارومیه هفتاد تا جسد بیگناه رو دارن بخاک میسپارند و کل شهر دارن گریه میکنند. شمام اینجا مسخره بازی در بیارید و چرت و پرت بگید. چرا مثل بقیه کاربران علمی و منطقی حرف نمیزنید ؟

مسببش ماییم؟چرا نمیری خر اونایی که تو اون شرایط هواپیما رو بلند کردنو نمیگیری؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینروزا همه میرن روانشناس شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا من خودم دانشجوی این رشته ام و دارم اونجوری که شان تو هست باهات حرف میزنم. تو اگه مریض و عقده ای نباشی از این حرفا نمیزنی. اینهمه خانواده داغدار شده و صدای ناله و شیونشون تا آسمون بلنده اونوقت تو اومدی اینجا شرّ و ور میگی که چی بشه؟ برو یکبار دیگه همه جواباتو بخون ببین داری چی بلغور میکنی؟

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من خودم دانشجوی این رشته ام و دارم اونجوری که شان تو هست باهات حرف میزنم. تو اگه مریض و عقده ای نباشی از این حرفا نمیزنی. اینهمه خانواده داغدار شده و صدای ناله و شیونشون تا آسمون بلنده اونوقت تو اومدی اینجا شرّ و ور میگی که چی بشه؟ برو یکبار دیگه همه جواباتو بخون ببین داری چی بلغور میکنی؟

احتمالا شما رو بردن اونجا که دانشجو ها ببینند مریضهای حاد رفتار و کردارشون چه جوریه
اون آقا مهربونها با پیراهن سفید میان میبرنت نه؟؟؟؟
بی خیال
ماهم از سقوط هواپیما نارحتیم چه ربطی داره؟؟
باید اینجا بیاییم خزعبلات بگیم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسببش ماییم؟چرا نمیری خر اونایی که تو اون شرایط هواپیما رو بلند کردنو نمیگیری؟
عزیزم من با کسی کاری ندارم. ایشون و یکی دو تا دیگه دارن مسخره بازی در میارن و من هم جوابشونو دادم. شما برو از اول جوابای اینا رو بخون ببین چه جوری دارن همه چی رو مسخره میکنند. این تاپیک یه بحث منظقی میخواد که بسیاری از دوستان بسیار عالی توش شرکت کردن و مطالب سودمندی هم گفتند. فقط این دو سه نفرن که دارن مسخره بازی در میارن. شما برو جوابای اینا رو بخون و خودت رو بذار جای خانواده یکی از این درگذشتگان ببین چه زجری میکشی.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس شما هم بهتره سری به تمام تاپیک ها بزنید . و از همه حرف ها به یک جمع بندی کلی برسید. اگر من و دیگران شر و ور هم گفته باشیم باز ما مسئول مرگ اون ادمها نیستیم. دوستان هم نخواستن مرگ کسیو بهونه و دستاویز قرار بدن . چون ما همه سوار یک کشتی هستیم . هر اتفاقی برای یکی بیفته فردا برای ما و یا خانواده ما هم خواهد افتاد .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احتمالا شما رو بردن اونجا که دانشجو ها ببینند مریضهای حاد رفتار و کردارشون چه جوریه
اون آقا مهربونها با پیراهن سفید میان میبرنت نه؟؟؟؟
بی خیال
ماهم از سقوط هواپیما نارحتیم چه ربطی داره؟؟
باید اینجا بیاییم خزعبلات بگیم
خاموشی بهترین جوابی است که میتونم بهت بدم.

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من با کسی کاری ندارم. ایشون و یکی دو تا دیگه دارن مسخره بازی در میارن و من هم جوابشونو دادم. شما برو از اول جوابای اینا رو بخون ببین چه جوری دارن همه چی رو مسخره میکنند. این تاپیک یه بحث منظقی میخواد که بسیاری از دوستان بسیار عالی توش شرکت کردن و مطالب سودمندی هم گفتند. فقط این دو سه نفرن که دارن مسخره بازی در میارن. شما برو جوابای اینا رو بخون و خودت رو بذار جای خانواده یکی از این درگذشتگان ببین چه زجری میکشی.

الان مثلا من و اقای سیلور مسخره بازی در اوردیم ؟؟؟؟؟ اونوقت این همه ادم تو این تاپیک متوجه نشد و شما فهمیدید و تذکر دادید ؟؟؟؟ شما اگه از اول می خوندید می فهمیدید یکی از دوستان داشت در لفافه حرف دل همه رو به یک روش دیگه میزد . به شما گفتم این تنها تاپیک در مورد این حادثه نیست . شما باید همه تاپیک ها رو بخوید و به جمع بندی کلی برسید . همه این تاپیک ها این حادثه رو از زوایای گوناگون ارزیابی میکنه

eye to eye

عضو جدید

ما همه ناراحتیم حتی پری و امیر.اینا دارن چیزایی که نمیشه راحت گفت رو تو پرده طنز میگن چون نمیتونن مستقیم بگن.فقط خودتو محق ندون ما میخوایم این اتفاق تکرار نشه اون بیچاره ها که رفتن خدا بیآمرزشون.حرف ما اینه که باید حتما این اتفاقا بیفته تا به فکر بیافتیم؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس شما هم بهتره سری به تمام تاپیک ها بزنید . و از همه حرف ها به یک جمع بندی کلی برسید. اگر من و دیگران شر و ور هم گفته باشیم باز ما مسئول مرگ اون ادمها نیستیم. دوستان هم نخواستن مرگ کسیو بهونه و دستاویز قرار بدن . چون ما همه سوار یک کشتی هستیم . هر اتفاقی برای یکی بیفته فردا برای ما و یا خانواده ما هم خواهد افتاد .
پس سعی کن مثل بقیه کابران متین و سنجیده جواب بدی تا ضایع نشی. امیدوارم کمی به خودت بیای و در عزای درگذشتگان با مردم شوخی نکنی و با منطق باشی و جوابهای فاخر هم بدهی. رفتار شما توهین به ساحت درگذشتگان این حادثه و بازماندگان و دیگر کاربران فهیم این تالار و این تاپیک هست.

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
علت سقوط اعلام شد

سرعت زياد و انحراف به چپ و عدم كنترل وسيله نقليه توسط راننده

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاموشی بهترین جوابی است که میتونم بهت بدم.

خاموشی بهترین کاری است که میتوانی انجام دهی
یكى از ملوك بى‏انصاف، پارسايى را پرسيد: از عبادت‏ها كدام فاضل‏تر است؟ گفت: تو را خواب نيمروز، تا در آن يك نفس خلق را نيازارى.

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس سعی کن مثل بقیه کابران متین و سنجیده جواب بدی تا ضایع نشی. امیدوارم کمی به خودت بیای و در عزای درگذشتگان با مردم شوخی نکنی و با منطق باشی و جوابهای فاخر هم بدهی. رفتار شما توهین به ساحت درگذشتگان این حادثه و بازماندگان و دیگر کاربران فهیم این تالار و این تاپیک هست.
فك نميكني داري زيادي تند ميري؟؟؟
ايشون چي گفتن مگه؟؟
منظورش شادي بوده يا مسخره فوت شده گان؟؟

webcam

عضو جدید
شماها دیونه این ها!!!
یه فارغالتحصیلش اینقد ادعا نداره که شما ترم یکی یا نهایتا ترم چهاری داری .گیرم مهندس یا دکترا داری هر چی نباید بنویسی دوست عزیز.

بالا