درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا هر طور راحتید اسمشو بذارید
من با یکی از اون افراد اخراج شده کاری ندارم اتی چرا باید اخرا میشد؟ حرفای طرف مقابلش و توهینای که به خانوما شد که بدتر بود...

طرف مقابلش کی بود؟؟

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم نگفتم چی میگی سیستم رو گفتم:D
همون دیه

کی گفته اون موجود رفیق منه عاخه ؟:weirdsmiley::D

امتیاز نداشتم :دی

من کاری ندارم به اخراجشون ! ولی هر 2 شون یا بهتر و دقیقتر بگمم هممون فقط میخایم دیکنه کنیم و اصلا ...... !
ما هممون حق به جانبیم
من , اتی , طرف و...........

;)

آخرین ویرایش:

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
sweet girl69, و. یوسف SH

من احساس میکنم به این دو عزیز مذرت خواهی بدهکارم امید وارم منو ببخشن باور کنید قصدی نداشتم اعصابم خورد بود ببخشید شاید زیاده روی کردم..

ولی من اعاصبم از اون شخصی که به حضرت زهرا توهین کرده خورده..بازم شرمنده..

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین داداش من من ادمی نیستم ببرم به کسی ولی تو بد حرف میزنی من نمیگم آدمیم که فاع کردم از دین ولی بتونم کمک میکنم در حد وسعم ..بعدشم کدوم آدم ؟؟آدمی که هی توهین میکنه؟؟

...اگه منظورت تورینه همین که اخراج شد...این بابا تا حالا صد بار بهم فوحش داده... کسی که ب خدا توهین کنه براش همه چی سهله!!!

عمری گذروندم با اینا ....خون دل ها خودم....خدا هست...پیشناد میکنم سر بزنی ب تاپیکم خوشحال میشم....

تازشم این یکیشونه ، انگولایی ، وزغ دانا، گواردیولا، شیخ... سیمولین،مالک، پترو ، میمون زشت.. اشکین و.... تا صبح اسم ببرم بازم هست!

مشکلت جایی بود که نباید نقل قول میگرفتی گرفتی وسلام....

آخرین ویرایش:

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
sweet girl69, و. یوسف SH

من احساس میکنم به این دو عزیز مذرت خواهی بدهکارم امید وارم منو ببخشن باور کنید قصدی نداشتم اعصابم خورد بود ببخشید شاید زیاده روی کردم..

ولی من اعاصبم از اون شخصی که به حضرت زهرا توهین کرده خورده..بازم شرمنده..

اون شخص کارش اینه تربیت شده واسه این کار
بهتر بود شما حرفاشو ندید میگرفتید کلا خودشو ندید میگرفتید ...ای کار واسش زجر آور تر بوده و هست تا جواب دادنش

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
...اگه منظورت تورینه همین که اخراج شد...این بابا تا حالا صد بار بهم فوحش داده... کسی که ب خدا توهین کنه براش همه چی سهله!!!

عمری گذروندم با اینا ....خون دل ها خودم....خدا هست...پیشناد میکنم سر بزنی ب تاپیکم خوشحال میشم....

تازشم این یکیشونه ، انگولایی ، وزغ دانا، گواردیولا، شیخ... سیمولین، میمون زشت.. اشکین و.... تا صبح اسم ببرم بازم هست!

مشکلت جایی بود که نباید نقل قول میگرفتی گرفتی وسلام....
اوالا من که نمیدونستم ایشون این کاره اس وگر نه به قول شما اصن باش یحثی نداشتم .ولی خو قبول ارم باس مواظب میبودم ..

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون شخص کارش اینه تربیت شده واسه این کار
بهتر بود شما حرفاشو ندید میگرفتید کلا خودشو ندید میگرفتید ...ای کار واسش زجر آور تر بوده و هست تا جواب دادنش

من حقیقتش نمیشناختمش و گرنه بحث نمیکردم ...اخه اشت رو بقیه هم تاثیر میذاشت..

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوالا من که نمیدونستم ایشون این کاره اس وگر نه به قول شما اصن باش یحثی نداشتم .ولی خو قبول ارم باس مواظب میبودم ..

بیخیال...چیزیه که شده.... من خودم همچنین موردی ببینم ترجیح میدم ادب کنم طرفو تا سکوت....

چنتا صلوات بکش دلت اروم شه...:)

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم از استارتر به موضوع جالبی پرداخته بله واقعا به خیلیها باید گفت لطف کن چادرو در بیاد لااقل حرمتش حذف شه متاسفانه چادر هم شده برای بعضیها سمبل مد

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان

اومدم یه توضوع مختصری بدم انگاری سوء تفاهم شده
من منظورم از این پست
چشم چرون .............

{وقتی دختری عکس لختش برای یه گروه 10000 نفری میفرسته
مشکل از من یا اون ...
اونم یه گروه معمولی نه ...
ارزش دختر به نجابت و پاکی
البته الان ارزش گذاشتن پول و قیافه و...
}
به دخترا اینجا نبوده
دختران فیس بوکی میگم که بنده خدا به خودش گرفت بحث شروع شد
چی خواستم چی شد
از همتون معذرت میخوام
حلالم کنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prs.13sps

عضو جدید
دخترک فقط هنگام نماز چادر بر سر میکرد
گویی فقط خداوند با او نامحرم است

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان

اومدم یه توضوع مختصری بدم انگاری سوء تفاهم شده
من منظورم از این پست
چشم چرون .............

{وقتی دختری عکس لختش برای یه گروه 10000 نفری میفرسته
مشکل از من یا اون ...
اونم یه گروه معمولی نه ...
ارزش دختر به نجابت و پاکی
البته الان ارزش گذاشتن پول و قیافه و...
}
به دخترا اینجا نبوده
دختران فیس بوکی میگم که بنده خدا به خودش گرفت بحث شروع شد
چی خواستم چی شد
از همتون معذرت میخوام
حلالم کنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من یکی حلالت نمیکنم

اتی ِ ما رو شوما به کشتن دادی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامدوستاناومدم یه توضوع مختصری بدم انگاری سوء تفاهم شدهمن منظورم از این پست چشم چرون .............{وقتی دختری عکس لختش برای یه گروه 10000 نفری میفرستهمشکل از من یا اون ...اونم یه گروه معمولی نه ...ارزش دختر به نجابت و پاکیالبته الان ارزش گذاشتن پول و قیافه و...}به دخترا اینجا نبودهدختران فیس بوکی میگم که بنده خدا به خودش گرفت بحث شروع شدچی خواستم چی شداز همتون معذرت میخوامحلالم کنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ینی روتو برم فقط.... رو که نیس.:d...برو خدا تو شکر کن اخراج نشدی هنو معذرت خواهی هم میکنه واسم :| توضیع میده واسم :/عزیز من اینجا از اسمش معلومه کجاس ...فیسبوکم اوضاش معلومه چه عوضی خونه ایه...خدا رو شکر اینجا همه بچه هاشون با نجابت و محترمن و....اینجاییها تا اونجایی که من میدونم فیسبوکی نیستنشما اگه اعتراض داری، یا از این اوضاع ناراحتی و میخوای ب اصلاح امور بپردازی ... وقتی با همچنین چیزایی مواجه میشی همونجا بهشون اعتراض کن از کجا معلوم تو 10001 نباشی...قصد توهین نبود ...مثال زدم.......نه بیای اینجا برای بچه های اینجا دور برداری... میخوای چیو ثابت کنی. اینجا ؟؟؟ اینا بخشی از اداب معاشرت میگن بهش... که لازم بود یادت بدم...باید یاد بگیری ب دخترایی که اینجان احترام بذاری هر وقت احترام رو یاد گرفتی بعدش بیا اینجا کل کل کن با دخترا....افتاد؟؟؟خواهش میکنیم حلالت کردیم رف...بیخیالش دیگه:cool:

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میشه منبع این جمله رو بدید ؟؟

وقتي حضرت زينب (س) و خاندان اهل بيت رو از كنار گودال قتلگاه براي اينكه بيشتر رنجشون بدن(خدا لعنتشون کنه)، عبور مي دن و حضرت زينب و خاندان رسول ا... با آن وضع فجيع شهداي كربلا را مشاهده مي كنن. توی مقاتل مي نويسن: حضرت روي به سوي مدينه و حرم پيامبر نموده و فرياد بر آوردند : يا جداه ما نظر الي رئوسنا المكشوفه(1)

1-
ابي مخفف، مقتل الحسين، ص96 چاپ قم، بي تاريخ.

وقتی با وجود اون همه سختی ها، از دست دادن تمام خونواده، سختی راه، شکنجه، مرگ و اذیت شدن بچه هاو... حضرت زینب توی مجلس یزید خطبه میگه، اصل ناراحتی و عذابش از هتک حرمت و برداشتن حجاب خاندان پیامبره، حرفش از حجابه، یعنی اولین دغدغه اون حضرت حتی بعد از مصیبت های کربلا حجابش بوده که بر میگرده میگه :

«« امن العدل يا بن الطلقا تخديرك حرائرك و امائك و سوقك بنات رسول الله سبايا قد هتك ستورهن و ابديت وجوهن تحدوبهن الاعدا من بلد و يستشرفهن اهل المناهل و المناقل و يتصفح وجوههن القريب و البعيد والدني و الشريف ليس معهن من حماتهن حمي و الا من رجالهن وليو كيف ترتجي مراقبه ابن من لفظ فوه اكباد الازكيا و نبت لحمه بدما الشهدا و كيف يستبطي بغضنا اهل البيت من نظر الينا بالشنف و الشنان و الاحن والاضغان ثم تقول غير متاثم و لا مستغطم»».لا هلو و استهلوا فرحا ثم قالوا يا يزيد لاتشل. (2)

2-
اعيان اشعه، ج 1، ( 11 جلد با مقدمه ) الامام السيد محسن الامين ، دارالتعارف للمطبوعات بيروت ، بي تاريخ

این یه مصرعی که دوستمون گفت مضمونی جز این نداره، که با همه مصیبت هایی که به من وارد شد ولی دغدغه اصلی من حجابمه. غیر از اینه؟

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
معنای اون بخشی از خطبه حضرت زینب که پست قبلی آوردم:

آيا از طريق عدالت است كه اي پسر آزاد شدگان كه زنان و كنيزان خود را در پس پرده داري و دختران رسول خدا را چون اسيران شهر به شهر بگرداني همانا پرده وحشت و حرمت ايشان را هتك كردي و ايشان را از پرده بر آوردي و در منازل و مناهل به همراهي دشمنان كوچ دادي و مطمع نظر هر نزديك و دور و وضيع و شريف ساختي در حالتي كه از مردمان و پرستاران ايشان كسي با ايشان كسي با ايشان نبود و چگونه اميد مي رود كه نگهباني ما كند كسي كه جگر آزادگان را جويده و از دهان بيفكند و گوشتش به خون شهيدان برويد و نمو كند و كنايه از آنكه از فرزند هند جگر خواره چه توقع بايد داشت و چه بهره توان يافت و چگونه درنگ خواهد كرد و در دشمني ما اهل بيت كسي كه بغض و كينه ما را از بدر و احد در دل دارد و هميشه به نظر دشمني ما را نظر كرده است پس بدون آنكه جرم و جريرتي بر خود داني و بي آنكه امري عظيم شماري شعري بدين شناعت مي خواني.

یه چیز دیگه که یادم اومد و هر آدمی میخونه قلبش از درد فشرده میشه اینه که نوشتن وقتی که اسرای کربلا رو میبردن منزل به منزل ، [به نقل از مورخین]
«او صورت خود را با آستینش می پوشاند؛ چون روسریش از او گرفته شده بود» [1] ... واقعا شما، خانومی که اینو میخونی، یه لحظه خودت رو توی اون وضعیت بذار، خونواده حضرت رو با فجاعت شهید کردند، چقدر سختیها که به دختر فاطمه زهرا وارد کردن، شما این مصیبتها رو تصور کن، خانمی با اون عظمت دستش رو(بلاتشبیه) عین دختر بچه هایی که میترسه روی سرش میگیره، درد داره بخدا، یه شعر عربی بود که مزمون و معنیش اینه :
«زینب تمامی آن چه بر مادر گذشت را به ارث برد، منتهی دختر سهم اضافه ای برداشت که از خانه اش به بدترین خانه حرکت کرد (به اسارت رفت). صورت را (در اسارت) با دست راست می پوشاند و اگر پوشش او را نیازمند می کرد، از دست چپ هم بهره می برد» [2] اما امروز، توی خیابونای ما خیلیا اینجوری نیستن و برعکس، بادست راست موهاشون رو در معرض دید میذارن!! چرا بعضی از ماها چشممون رو روی سیره و رفتار این بزرگامون بستیم و هرطور دلمون میخواد رفتار میکنیم؟ منی که اینارو نمیخوام ببینم و بشنوم بهتره ادعایی به شیعه بودنشون نکنم هرچند اونا بزرگن و مارو دوست دارن.

1-
رحمانى همدانى، احمد، فاطمه زهرا علیها السلام شادمانى دل پیامبر، افتخارزاده‏، سید حسن، ص ۸۶۳، دفتر تحقیقات و انتشارات بدر، چاپ چهارم، تهران‏، ۱۳۸۱ش‏.
2-
سایت حوزه نت، «ورثت زینب من امها، کل الذی جری علیها و صار، زادت ابنة علی امها، تهدی من دارها الی شر دار، تستر بالیمنی وجوها فان، اعوزها الستر تمد الیسار»

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.