[درخواست سوال و راهنمایی] مشاوره، سوال و درخواست مطالب علوم دام

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ی لیست از باکتریهای دستگاه گوارش طیور میخوام ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید.

luna2010

عضو جدید
درخواست مقاله برای کارشناسی ارشد تغذیه دام

درخواست مقاله برای کارشناسی ارشد تغذیه دام

مقاله بروز در مورد بیوشیمی تکمیلی و فیزیولوژی تکمیلی و روش تحقیق از دروس تغذیه دام کارشناسی ارشد

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله بروز در مورد بیوشیمی تکمیلی و فیزیولوژی تکمیلی و روش تحقیق از دروس تغذیه دام کارشناسی ارشد

سلام.
دوست عزیز اینا ک فرمودید مطالب کلی هست .. بیوشیمی تکمیلی با اون همه سر فصل( کربوهیدات . قندها. لیپیدها ... ) ! فیزیولوژی تکمیلی با بخش بندی های خودش ( قلب ، ماهیچه .. ) روش تحقیق هم ک کلا ی درس ی واحدیه و نهایتش اینه ک استادتون بگه یکی از راه ها یا روش های استفاده از سایتا یا مقالات یا هر چیزی راجع ب پایان نامه نویسی و پروپوزال یک پرزنتیشن ارائه بدین که تو نت زیاده ! خواستید من براتون فایل پیوست میذارم برا روش تحقیق .. ولی مقاله نداره یا اگر هم داره بنده اطلاعی ندارم ... اونم بروز باشه !

برای اطلاع از جدیدترین مقالات با سال بندی هم میتونید ب سایت animal science مراجعه کنید .. مقالات فارسی هم اگر بروز باشند برای فروش قرار میگیرند .. ک چندان اعتباری نیس چی تحویلتون میدن و برای چ سالی ! سایت " بانک اطلاعات نشریات کشور " هم هست ک من خودم عضوم و مقالات نشریات رو ب صورت Pdf برای اعضا قرار میده.

باز هم اگر موضوعی ک مد نظرتون هس در هر کدوم از درس ها مطرح کنین راحت تر میتونم کمکتون کنم . البته در زمینه مقالات فارسی تضمینی ب بروز بودنش نخواهم داشت.

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من ی لیست از باکتریهای دستگاه گوارش طیور میخوام ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید.

دو تا فایل مقاله براتون تو همین پُست ضمیمه کردم . یکی ک دسته بندی شون رو داره .. یک مقاله هم در راستای بررسی تخصصی یک گونه خاص هس

این متن هم ب نظرم کمک شایانی ب شما داشته باشه

" برخی باکتری‌های روده کور (سکوم) دستگاه گوارش جوجه‌های گوشتی با استفاده از واکنش زنجیره‌ای پلیمراز توسط دانشجوی دکتری علوم دامی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی شناسایی شد.
علیرضا صیداوی دانشجوی دکتری علوم دامی واحد علوم و تحقیقات در گفتگو با خبرنگار گروه علمی فرهنگی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" گفت: در این تحقیق برای شناسایی برخی باکتری‌های دوازدهه، ژوژنوم، ایلئوم و روده کور جوجه‌های گوشتی، از روش واکنش زنجیره‌ای پلیمراز (PCR) استفاده شد.
وی با بیان این مطلب که تعداد 64 قطعه جوجه گوشتی یکروزه سویه راس 308 با جیره استاندارد بصورت آزاد تا 30 روزگی تغذیه شدند ادامه داد : در هر یک از روزهای 4، 14 و 30 روزگی، تعداد 8 قطعه جوجه به طور تصادفی انتخاب و کشتار شدند و محتویات چهار بخش دوازدهه، ژوژنوم، ایلئوم و روده کور خارج و DNA آنها استخراج شد.
به گفته صیداوی برای شناسایی هر کدام از این باکتری‌ها، یک واکنش PCR اختصاصی مبتنی بر ژن 16S rDNA بهینه‌سازی شد.
"

موفق باشید.

پیوست ها

• Gut-Health-in-Poultry.pdf
    402.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 21613870207.pdf
    0 بایت · بازدیدها: 0

mnadi

عضو جدید
حدود هفتصد میلیون تومان البته اگه با ظرفیت کامل شروع کنی ولی اگه بخوای کم کم به ظرفیت برسونی با 300میلیون هم میشه شروع کرد

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود هفتصد میلیون تومان البته اگه با ظرفیت کامل شروع کنی ولی اگه بخوای کم کم به ظرفیت برسونی با 300میلیون هم میشه شروع کرد

دوست عزیز سعی کنین با نقل قول سوالات دیگران رو پاسخگو باشید، الان این پُست شما در پاسخ ب چ کسی بود ؟
سپاسگذارم.:gol:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مرتضی فنودی

عضو جدید
سلام خدمت تمام مهندسین علوم دام . اطلاعاتی راجب پرورش حشرات می خوستم هرکی میتونه راهنماییم کنه. باتشکر

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام خدمت تمام مهندسین علوم دام . اطلاعاتی راجب پرورش حشرات می خوستم هرکی میتونه راهنماییم کنه. باتشکر
دَه ها نوع حشره داریم برای پرورش! که نوع پرورش و تشکیلات مورد نیاز و کاربردهای بسیار متنوع و متفاوتی دارن ...
دقیقا بفرمایید چه حشراتی؟