خرید گوشی تا 700 تومن

Morteza mghd

عضو جدید
یه گوشی تا 700 تومن بهم معرفی کنین که از همه نظر خوب باشه
اینترنت و بازی خیلی واسم مهمه

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
تو سونی با توجه به بودجه شما بهترین مدلش Xperia L
داداش بازی سنگین که گوشی های تو این رنج قیمت، اکثرا زود داغ می کنن و سرعت بازی کم میشه.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
بین اون دوتا کدومشون بهتره ؟
آنر از نظر سخت افزار ازونای دیگه سر تره و اگه با گارانتی معتبر گیرت اومد بگیر و توجه که تفاوت با گارانتی و بدون گارانتی نباید زیاد باشه!
کیفیت ساخت HTC از اونا بهتره ولی LG مصرف شارژ بهتری داره

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این قیمت تو قدرت سخت افزاری سونی اس پی حرف اول رو میزنه

Major Geologist

کاربر ممتاز
شنیدم میگن سونی خیلی زود داغ میکنه؟؟؟

من سونی داشتم، در حال حاضر جی ال ایکس. جی ال ایکسه با سی پی یو ضعیف تر، بخاری برقیه.
نکسوس 7 هم داشتم کمتر از اکسپریا آیون داغ می کرد.
لپ کلام داغیش طوری نیست که اذیت کنه.

Major Geologist

کاربر ممتاز
زد آر حالت انتقال به اس دی کارت داره؟؟؟

بعضی برنامه ها و بازی هارو میشه اما بعضیا نه. حافظه در دسترس کاربرش 4.5 گیگه
جای حافظه داخلی و مموری کارت رو می تونی با روت و سایر برنامه های دگ عوض کنی. من تا حالا این کارو نکردم

Morteza mghd

عضو جدید
من شنیدم گوشیهایی با اندروید 4.1 به بالاتو قسمت Settings=> storage حالت Default storage location رو دارند که قابلیت جابه جایی حافظه ی داخلی دستگاه با اس دی کارت رو دارند و دیگه نیازی به روت نیست

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
ببینید چرا فک میکنید اگه آندروید 4.1 بشه 4.2 خیلی فرق میکنه و بهتره؟؟ و میگین هواوی پشتیبانی نمیکنه؟؟ اینا که اصلا مهم نیس مهم کارکرد خود گوشیه که با توجه به سیستم عاملش بتونه بهترین بازده رو داشته باشه
تو این رده قیمت بهترین گوشیایی که میشه خرید هواوی و GLX هستن که جفتشون عالین
من جی5 خریدم که بعد کارکردن باهاش تازه فهمیدم چه هیولاییه. بقیه برندا پول مارک میگیرن

Major Geologist

کاربر ممتاز
ببینید چرا فک میکنید اگه آندروید 4.1 بشه 4.2 خیلی فرق میکنه و بهتره؟؟ و میگین هواوی پشتیبانی نمیکنه؟؟ اینا که اصلا مهم نیس مهم کارکرد خود گوشیه که با توجه به سیستم عاملش بتونه بهترین بازده رو داشته باشه
تو این رده قیمت بهترین گوشیایی که میشه خرید هواوی و GLX هستن که جفتشون عالین
من جی5 خریدم که بعد کارکردن باهاش تازه فهمیدم چه هیولاییه. بقیه برندا پول مارک میگیرن

اندروید 4.4 خیلی سبکه.
انجمن جی ال ایکس عضوم. دست خودمم الآن مدل Z1 هستش. جدیدا بعضی از دوستانی که جی 5 خریدن، با مشکل پردازنده و سرعت مواجه شدن. بنچمارکشون 8500 میشه

بالا