درخواست مشاوره خرید گوشی تا 700

golnar_14

عضو جدید
لطفا گوشی معرفی کنید با اولویت های زیر: (صفحه نمایش بین 4.8 تا 5.5 ، تراکم پیکسلی بیشتر از 200 و زیر نور آفتاب بشه کار کرد -دوربین خوب در حد گلکسی اس 3 یا بهتر-دارای دوسیم کارت همزمان فعال- قابلیت نمایش فایل های پی دی اف و آفیس با امکان نصب نرم افزارهای گفتگو و غیره )
باتری با شارژدهی مناسب-سبک بودن-رادیو-نسخه به روز سیستم عامل- اولویت های بعدی هستند
موارد استفاده:عکاسی-اینترنت و ارتباطات -مطالعه
دو مدل پیشنهادی از دوستم:
LG G2 mini Dual D618
Huawei Honor 3C - 8GB

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا گوشی معرفی کنید با اولویت های زیر: (صفحه نمایش بین 4.8 تا 5.5 ، تراکم پیکسلی بیشتر از 200 و زیر نور آفتاب بشه کار کرد -دوربین خوب در حد گلکسی اس 3 یا بهتر-دارای دوسیم کارت همزمان فعال- قابلیت نمایش فایل های پی دی اف و آفیس با امکان نصب نرم افزارهای گفتگو و غیره )
باتری با شارژدهی مناسب-سبک بودن-رادیو-نسخه به روز سیستم عامل- اولویت های بعدی هستند
موارد استفاده:عکاسی-اینترنت و ارتباطات -مطالعه
دو مدل پیشنهادی از دوستم:
LG G2 mini Dual D618
Huawei Honor 3C - 8GB

تقریبا بهترین انتخاب ها با این قیمت همین دوتا گوشی هستن و البته desire 616
چون مطالعه و وب گردی براتون مهمه هواوی به خاطر صفحه بزرگتر و رزولوشن بیشتر بهتره سخت افزاری هم غیر از بازی سنگین اذیتتون نمیکنه اما دوربین گوشی های این رده خیلی تعریفی ندارن به خصوص در نور کم و البته هواوی سیستم عاملش به روز نیست

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
Prestigio MultiPhone 5508 Duo چطور؟ این برند معتبره؟

این برند یه چیزی تو مایه های برند هوآویه اما نماینده ایرانش پشتیبانی خوبی نمی کنه.
مشخصات مدلی که فرمودین رو کاغذ که خوبه، باید دید در عمل چطوره که من باهاش کار نکردم.

golnar_14

عضو جدید
من هنوز گوشی نگرفتم - یه جا رفتم این مدل رو پیشنهاد دادند
Huawei Ascend G730 Dual SIM
بزرگ بودن صفحه نمایش وسوسه ام کرده-از طرفی دوربینش رو دیدم خیلی خوب به نظر میرسید و قیمتش هم 500
سونی m2 dual هم دیدم مشخصاتش خوبه ولی سایت دیجی کالا کاربران نوشتند دوربینش کیفیت پایینی داره

Major Geologist

کاربر ممتاز
من هنوز گوشی نگرفتم - یه جا رفتم این مدل رو پیشنهاد دادند
Huawei Ascend G730 Dual SIM
بزرگ بودن صفحه نمایش وسوسه ام کرده-از طرفی دوربینش رو دیدم خیلی خوب به نظر میرسید و قیمتش هم 500
سونی m2 dual هم دیدم مشخصاتش خوبه ولی سایت دیجی کالا کاربران نوشتند دوربینش کیفیت پایینی داره
رزولوشن صفحه ی هوآویه دقت کنی بالا نیست. دقیقا همون 200
هوآوی رو حتما با گارانتی (فک کنم گارانتی رسمیش مایکروتل بود) بخر.

golnar_14

عضو جدید
با مشخصات بالا تا 900 هم اگر پیشنهاد دارید شاید بخرم-
galaxy grand 2 نوشتند دوبین کیفیت پایین داره-
مدل
LG G3 Beat Dual SIM D724 ارزش قیمت خودش 909 ت داره؟ 250 ت از huawei honor 3c بهتره؟
چی بخرم؟:(

Major Geologist

کاربر ممتاز
با مشخصات بالا تا 900 هم اگر پیشنهاد دارید شاید بخرم-
galaxy grand 2 نوشتند دوبین کیفیت پایین داره-
مدل
LG G3 Beat Dual SIM D724 ارزش قیمت خودش 909 ت داره؟ 250 ت از huawei honor 3c بهتره؟
چی بخرم؟:(
http://www.digikala.com/Compare/DKP-29119/DKP-38682/
این دو تا گوشی بسیار به هم شبیهن. سی پی یو و جی پی یو جفتشون یکیه. از نظر اندازه و رزولوشن صفحه نمایش نزدیک به همن ولی کیفیت صفحه ال جیه بهتره به خاطر IPS بودنش. در عوض در حدود 500 مگابایت رم سامسونگه بیشتره. اندروید سامسونگه 4.3 که نمی دونم آپدیت 4.4 براش داده یا نه؛ اونو خودت تحقیق کن.
با ال جیه از نزدیک کار کردم، طراحیش جدید و خوشگله ولی طراحیه سامسونگه کمی قدیمی شده.

golnar_14

عضو جدید
مرسی-گرند بدنه چرمش جذابه . ال جی هم خوشگله و از برندش خوشم میاد .دوربین کدومش کیفیت بیشتر داره ؟ یکی از اینها می ارزه به هواوی و یک دوربین کامپکت ؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
مرسی-گرند بدنه چرمش جذابه . ال جی هم خوشگله و از برندش خوشم میاد .دوربین کدومش کیفیت بیشتر داره ؟ یکی از اینها می ارزه به هواوی و یک دوربین کامپکت ؟

دوربین کامپکت بهتره. زوم اپتیکال، بزرگ تر بودن دهانه ی لنز که به معنی ورود نور بیشتر به لنزه و اونم یعنی کیفیت بالاتر عکس. و چند آپشن دیگه باعث برتری دوربین حتی کامپکتش از گوشیه.