خرید گوشی حداکثر تا قیمت های 700!!اگه پایین تر باشه بهتره!!

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان...
من یه گوش میخوام که فقط و فقط از نظر نرم افزاری پر قدرت باشه....لمسی باشه خوبه...چون تا قبل از این، من گوشی معمولی و جاوا داشتم!!!
قیمتش هم از 700 تومن پایین تر باشه بهتره،بدبختم:D

اگه دوربینش هم خوب باشه بدک نیست...ولی گفتم از نظر نرم افزاری میخوام پر قدرت باشه،از نظر نرم افزاری خیلی برام مهمه...مثلا این آخری استادم بهم گفت با وایبر با هم در ارتباط باش که من گوشی نداشتم که وایبر داشته باشه...!!!

من تازه میخوام بفهمم اندروید چیه و گوشی ویندوز چیه:D

یه چیزی دوستان...گوشی ای که میخوام،زیاد بزرگ نباشه....

آخرین ویرایش:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
گوشی ویندوز به هیچ عنوان نخر معایب زیادی داره

من گوشی گلکسی ACE سامسونگ گرفتم تازگی... 400 تومن با جلد و محافظ صفحه و مموری 2 گیگ
خیلی گوشی خوبیه
ازش راضیم

!farzaneh!

عضو جدید
سلام دوستان...
من یه گوش میخوام که فقط و فقط از نظر نرم افزاری پر قدرت باشه....لمسی باشه خوبه...چون تا قبل از این، من گوشی معمولی و جاوا داشتم!!!

اگه دوربینش هم خوب باشه بدک نیست...ولی گفتم از نظر نرم افزاری میخوام پر قدرت باشه،از نظر نرم افزاری خیلی برام مهمه...مثلا این آخری استادم بهم گفت با وایبر با هم در ارتباط باش که من گوشی نداشتم که وایبر داشته باشه...!!!

سلام
من خودم گوشیم سیمبینه اما وایبر اینا رو دارم پس شما هم میتونید نسخه خود گوشیتونو نصب کنید.
دوستمون گفت سامسونگ ace منم باهاش کار کردم خوبه
ب نظر من تو این رنج قیمت سونی نخر گوشیایی ک من دیدم خوب در نیومده بود.
اگه با چینی بودن مشکل نداشته باشی هوآوی هم گوشیای تو این رنجه خوبی داره.

s312

عضو جدید
سلام. من دنبال گوشی خیلی گشتم . خیلی از سایت ها رو زیرو کردم اما هر چی میخوندم پشیمون میشدم. منظورم نظرات کاربراشونه که از گوشی استفاده کردن. من یک گوشی تا 300 تومن میخوام که لمسی باشه و آندروید 4 به بالا داشته باشه و دوربینش هم حداقلش 3 به بالا باشه که توی کارم خیلی مهمه برام. لطفا کمکم کنید.

s312

عضو جدید
سلام دوستان...

سلام. گوشی که از همه نظر خوب باشه : Huawei Y300 و HTC Desire 200 هست که خیلی از نظر پردازنده خوبه و قیمتش تا 350 تومنه. خیلی تو سایت ها گشتم که نتیجه اش اینها شد.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من خودم گوشیم سیمبینه اما وایبر اینا رو دارم پس شما هم میتونید نسخه خود گوشیتونو نصب کنید.

من ویواز داشتم باید گوشی رو هک میکردی تا وایبر نصب بشه
بعد الان که قراره خرج کنه همون گوشی اندرویدی بخره بهتره

گوشی هواوی اونی که حدود 500-600 قیمتشه گوشی خوبیه

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام. من دنبال گوشی خیلی گشتم . خیلی از سایت ها رو زیرو کردم اما هر چی میخوندم پشیمون میشدم. منظورم نظرات کاربراشونه که از گوشی استفاده کردن. من یک گوشی تا 300 تومن میخوام که لمسی باشه و آندروید 4 به بالا داشته باشه و دوربینش هم حداقلش 3 به بالا باشه که توی کارم خیلی مهمه برام. لطفا کمکم کنید.

همین گلکسی ace بدون گارانتی 100 تومن ارزونتره

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست من

خب با این قیمتی که شما پیشنهاد دادی گوشی های سونی اکسپریا مناسب هستن و سیستمشون هم که اندرویده

که اصن با جاوا قابل قیاس نیست ... اما کیفیت دوربین خوبی نداره

دوتا پیشنهاد دیگه هم دارم واست :

1. یه قیمت از گلکسی 3s بگیر ببین قیمتش چنده ؟ واقعا گوشی عالیه از سونی که خیلی بهتره فک کنم قیمتش اومده پایین

2. گوشی iphone 3gs گوشی خوبیه خودمم قبلا ازش داشتم قیمتش چن وقت پیش 630 تومن بود اما مشکل اصلی ش اینه که تا ios 4.3 بیشتر

ساپورت نمیکنه و با توجه به اینکه الان ios 7.1 هم اومده این مشکل بزرگیه

از این گوشی های هم که خانم امین گرفته ایناهم خوبن واقعا و فک کنم دو سیمکارته هم باشن

راستی یادم رفت htc هم بپرس قیمتشو گوشی های خوبی داره
امیدوارم گوشی جدیدت هرچی که باشه چرخش برات بچرخه :) :gol:

آخرین ویرایش:

!farzaneh!

عضو جدید
:surprised::surprised:
سلام
خب هر گوشی ی سری خوبیا داره ی سری بدیا
من خودم ی گوشی تقریبا 2 تومنی خوشم اومد رفتم دیدم خب ی سری بدیا هم داره ولی باید ب این دقت کنی ک بدیاشو میشه حل کرد یا ن
مثلا اون گوشی ک من خوشم اومده با اومدن ورژن جدید اندرویید مشکلاش حل میشه.
من همچین گوشی سراغ ندارم ک بهتون معرفی کنم شرمنده.

!farzaneh!

عضو جدید
من ویواز داشتم باید گوشی رو هک میکردی تا وایبر نصب بشه
بعد الان که قراره خرج کنه همون گوشی اندرویدی بخره بهتره

گوشی هواوی اونی که حدود 500-600 قیمتشه گوشی خوبیه
خب دوستم منم گوشیمو هک کردم دیگه اما هکش خیلی راحت بود من خودم هکش کردم اما در عوض الان همه چی دارم

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست من

خب با این قیمتی که شما پیشنهاد دادی گوشی های سونی اکسپریا مناسب هستن و سیستمشون هم که اندرویده

1. یه قیمت از گلکسی 3s بگیر ببین قیمتش چنده ؟ واقعا گوشی عالیه از سونی که خیلی بهتره فک کنم قیمتش اومده پایین

2. گوشی iphone 3gs گوشی خوبیه خودمم قبلا ازش داشتم قیمتش چن وقت پیش 630 تومن بود اما مشکل اصلی ش اینه که تا ios 4.3 بیشتر

از این گوشی های هم که خانم امین گرفته ایناهم خوبن واقعا و فک کنم دو سیمکارته هم باشن

مال من یه سیمکارته ولی ace2 دو سیمکارته که خب حدود 50 تومن فک کنم گرونتره

ali-gold

کاربر فعال

ممنون دوستان...به این تاپیک باز رجوع کنین...چون خیلی سوال دارم با حرفایی که زدین!

!farzaneh!

عضو جدید

ممنون دوستان...به این تاپیک باز رجوع کنین...چون خیلی سوال دارم با حرفایی که زدین!
هم هوآوی هم سامسونگ ace اندازه معمولی دارن ن بزرگن ن کوچیک

s312

عضو جدید

همون گوشی Huawei Y300 و HTC Desire 200 خیلی خوب هستن. از همه نظر پشیمون نمیشی. عالیه
روی اسمشون کلیک کن برو مشخصاتشو و قیمتشو ببین . خیلی خوبن.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

هواوی از ace بزرگتره
ولی هردوشون اندازه هاشون مناسبه

MILA.S

عضو جدید
سلام هواوی g610 و g525 عالی هستن حدود 450 و 410 تومن امااااااااا اگه هواوی g615 پیدا کردی اونو بخر چون فوق العادست اما پیدا نمیشه من خودم از اون میخوام
xperia neo l و xperia l هم تو این رنج قیمت هستن
LG l70 هم خوبه:)

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوست من

راستی یادم رفت htc هم بپرس قیمتشو گوشی های خوبی داره

سلام ممنون...منظورتون از ios منظورتون چیه؟

سلام

خب دوستم منم گوشیمو هک کردم دیگه اما هکش خیلی راحت بود من خودم هکش کردم اما در عوض الان همه چی دارم

من حوصله هک کردن رو ندارم...یه گوشی میخوام بدون دردسر باشه و فقط و فقط نرم افزار رو ساپورت کنه..

ali-gold

کاربر فعال
دوستان الان به یکی از دوستانم زنگ زدم گفت اینو خریده:

Huawei ascend g6-u10 رو خریده،،،این خوبه؟

چرا بعد g عدد سه رقمی نداره!!! آقای MILA.S عدد سه رقمی داشت!!

MILA.S

عضو جدید
دوستان الان به یکی از دوستانم زنگ زدم گفت اینو خریده:

Huawei ascend g6-u10 رو خریده،،،این خوبه؟

چرا بعد g عدد سه رقمی نداره!!! آقای MILA.S عدد سه رقمی داشت!!

خب این مدل دیگست واسه همین ظاهر گوشی فرق داره با اون سه رقمی ها البته امکاناتش تقریبا با g615 یکیه اما g615 خیلی خوشگلتره خیلی از فروشنده ها نشنیدن اصلا..... الان یه سایت معرفی میکنم اونجا جستجو با قیمت امکانش هست میتونی امکانات گوشی رو نیگا کنی.....البته تو که این همه خرج میکنی یکمم بذار روش هوااوی p6 رو بگیر که کلاس گوشی فوق العادست...

ali-gold

کاربر فعال
خب این مدل دیگست واسه همین ظاهر گوشی فرق داره با اون سه رقمی ها البته امکاناتش تقریبا با g615 یکیه اما g615 خیلی خوشگلتره خیلی از فروشنده ها نشنیدن اصلا..... الان یه سایت معرفی میکنم اونجا جستجو با قیمت امکانش هست میتونی امکانات گوشی رو نیگا کنی.....البته تو که این همه خرج میکنی یکمم بذار روش هوااوی p6 رو بگیر که کلاس گوشی فوق العادست...

چقدر روش بزارم؟این مهمه:D