خرید گوشی تا زیر یک تومن

Asghar_

عضو جدید
سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام. من یه دونه Grand prime رو الان سه ساله دارم که فقط دوربینش ضعیفه ولی از بقیه چیزاش خیلی راضیم. تا حالا ده بار از ارتفاع بیش از یک متری بدون مخافظ افتاده ولی هنوز کار میکنه و فقط گوشه هاش ترک خورده.
اما این چیزا که شما می خوای تا جایی که من می دونم همه گوشی های هوشمند ساپورت می کن.

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

اگه فقط سامسونگ باشه، J5 prim, J5 pro, چند مدل دیگه تو سری J که الآن خاطرم نیست. (فقط یه نکته که J5 prime از J3 pro بهتره؛ اگر مغازه دار به خاطر نداشتن جنس J3 رو معرفی کرد حواست باشه). آخرین سری A که فکر کنم 2017 بودش، مدل A3 حدودای 950 تومنه.
تو هوآوی مدل Y7 prime هم خوبه. 730 تومنه.

webdesign

عضو جدید
استایلوس ۳ هم گوشیه خوبیه.
به نظرم با این مبلغ میتونی یکی از گوشی های پرچمدار سالهای گذشته رو بخری یا اینکه حتی گوشی های جدید نوکیا رو