تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

abstr

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون معماری داخلی سوره خوب نیست چرا کسی چیزی دربارش نمی گه؟؟؟؟:redface:

ma.dbqn

عضو جدید
راستی بچه ها راجع به جهاد دانشگاهی یزد که شده دانشگاه کسی چیزی می دونه؟؟
کسی اونحا قبول نشده راهنمایی کنه ؟
بالاخره تو مدرک دانشگاه می زنن یا موسسه....؟

علی منتهایی

عضو جدید
سلام دوستان من در مرحله اول قبول شدم و رفتم ثبت نام کردم حالا اگر در تکمیل ظرفیت شرکت کنم میتونم این ترم رو در دانشگاه اول تمام کنم و ترم دوم در دانشگاهی که در تکمیل ظرفیت قیول شدم ادامه بدم ودر سهایی راکه این ترم پاس کردم رو تطبیق بدم

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصراف و انتقال چه فرقی داره با هم؟؟؟؟
فرقش اینه که تو انتقالی تو نیزای نیست کار خاصی انجام بدی دانشگاهت باید مدارکت رو بفرسته دانشگاه جدیدی اما در انصرافی باید برگه های مربوطه را کامل پر کنی برگه انصرافیت رو بزنند بعد بری دانشگاه جدید وکلی داستان دیگه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد سوره دوستان در صورت قبول نهایی دانشگاه قبلیتون لغو میشه

النازا

عضو جدید
دوستان سطح دانشگاه دیلمان لاهیجان چه طوریاس؟ازنظرشرایطش لاهیجان بهتره یا ساری به نظرتون

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها راجع به جهاد دانشگاهی یزد که شده دانشگاه کسی چیزی می دونه؟؟
کسی اونحا قبول نشده راهنمایی کنه ؟
بالاخره تو مدرک دانشگاه می زنن یا موسسه....؟

تا پارسال موسسه بوده یعنی زیر نظر جهاد دانشگاهی تهران ولی از امسال جدا شده و اسمش شده دانشگاه علم و هنر
نمیدونم تو مدرک چی میزنند

abstr

عضو جدید
فرقش اینه که تو انتقالی تو نیزای نیست کار خاصی انجام بدی دانشگاهت باید مدارکت رو بفرسته دانشگاه جدیدی اما در انصرافی باید برگه های مربوطه را کامل پر کنی برگه انصرافیت رو بزنند بعد بری دانشگاه جدید وکلی داستان دیگه
ممنونم از توضیحاتتون

shokoo.m

کاربر بیش فعال
اگه اونایی که الان دانشگاه میرن ،تو تکمیل شرکت کنن و قبول نشن ،قبولی قبلی هم کنسل میشه؟ :w20:
دوست من الان داره میره دانشگاه ،تکمیل ظرفیت شرکت کنه قبول نشه ،مشکلی پیش میاد؟

hooman_archi

عضو جدید
سلام دوستان
من که میتونم 19 تا انتخاب رشته کنم ولی معنی دو عبارت زیر که در برگه تکمیل ظرفیت اومده چیه ؟

گرايش هاي مجازرشته امتحاني اول 6تا1
گرايش هاي مجاز رشته امتحانی اول (درپيام نور و غیر انتفاعي ) 6تا1

MehRaz@

عضو جدید
بزرگترمساوی یک یعنی چی ؟؟؟؟!!!!!!!!یعنی نمره کل نزدیک 3 هزار جزء این قانونه آیا ؟؟؟؟ :surprised: اونایی که مجاز نشدن هم می تونن شرکت کنن ؟؟؟؟ :eek: اگه کسی غیرانتفاعی قبول بشه بعدا نظام مهندسی به مشکل نمی خوره ؟؟؟؟؟؟ :( تورو خدا یکی زود جوابم رو بده خسته شدم دیگه :cry: :razz: :confused:

morteza2010

عضو جدید
بزرگترمساوی یک یعنی چی ؟؟؟؟!!!!!!!!یعنی نمره کل نزدیک 3 هزار جزء این قانونه آیا ؟؟؟؟ :surprised: اونایی که مجاز نشدن هم می تونن شرکت کنن ؟؟؟؟ :eek: اگه کسی غیرانتفاعی قبول بشه بعدا نظام مهندسی به مشکل نمی خوره ؟؟؟؟؟؟ :( تورو خدا یکی زود جوابم رو بده خسته شدم دیگه :cry: :razz: :confused:
مجاز نشدی دیگه نمیتونی
نظام مشکلی نداره

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من ازمون ندادم عایا میتونم تکمیل ضرفیت شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

النازا

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه دانشگاه سوره ازنظر شایط خوابگاه چه طوره؟بعضیا میگن حتی خوابگاه خودگردان هم معرفی نمیکنه

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر فارسی ›› خبر ›› ایرنا
رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، معماران داخلی، دکترای دانشگاه ‪ 700‬ساله رم را می گیرند
رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، گفت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته میان دانشگاه سوره و دانشگاه قدیمی ساپینزای رم، اساتید ایرانی معماری داخلی، دوره دکترای این رشته را می‌گذرانند.

به گزارش ستاد خبری نخستین همایش معماری داخلی، حسن اصانلو، افزود: چند ماه پیش تفاهم نامه‌ای کلی میان روسای دانشگاه سوره و دانشگاه ‪ ۷۰۰‬ساله ساپینزای رم منعقد شد که بر اساس آن، تعاملات دو طرفه میان این دو دانشگاه برقرار شده است. وی، اظهار داشت: طبق بخشی از این تفاهم نامه، دو نفر از اساتید معماری داخلی ایران بر اساس موضوعات معماری ایرانی، دوره‌های دکترای این دانشگاه را در داخل و بدون خروج ارز از کشور می‌گذرانند و مدرک این دانشگاه معتبر اروپایی را دریافت می‌کنند. به گفته اصانلو، برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های مشترک، دعوت از اساتید ایتالیایی برای حضور در ایران و بر عکس، انجام کارهای تحقیقاتی مشترک و . .. از دیگر مفاد این تفاهم نامه است. رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، گفت: معماری یک ظاهر و یک باطن دارد که در این بین معماری داخلی باطن معماری است. وی، این باطن را بر اساس شخصیت شناسی انسان‌ها تعریف کرد و افزود: معماری داخلی هر مکان می‌تواند به نوعی به شخصیت شناسی متقاضیان آن طراحی بینجامد. اصانلو، یادآور شد: انسان را می‌توان مصداق معماری داخلی عنوان کرد و در عین حال معماری داخلی ارتباط تنگاتنگی با امیال و آرزوها دارد. او، معتقد است که آینده معماری در دنیای امروز متعلق به معماری داخلی است رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، تصریح کرد: هم اکنون در کشورهای غربی، ساخت و ساز جدید بندرت صورت می‌گیرد و مرمت و معماری داخلی در این کشورها بسیار پویا است. در ادامه، آلبرتو برادانینی سفیر ایتالیا در ایران، گفت: ایتالیا مفتخر است که امکان تحصیل صاحبنظران ایرانی در ایتالیا در رشته معماری داخلی فراهم شده است. وی، اظهار امیدواری کرد که تعداد اساتید این رشته برای تحصیل در ایتالیا بیشتر شود. وی به مشترکات فرهنگی دو کشور ایران و ایتالیا اشاره کرد و گفت: امیدوارم با تعاملاتی که صورت می‌گیرد، دیدگاه‌های تاریخی تبادل شود.
بقیه اش نبود نمی دونم چرا
..............
دانشجویان معماری داخلی دانشگاه سوره
interior-designers.blogfa.com
..............
اعضای هیئت علمی:
حميدرضا فرزانيار..........دكتری..........معماري
حميدرضا بکتاش......دانشجوی دکتری.....معماری
محمدرضا اكبريان......دانشجوی دکتری......معماري
داریوش كسرايي........کارشناسي ارشد...معماري
زينب‌خاتون داعي‌پور....كارشناسي ارشد...معماري
مونا عظیمی..............دکتری..................معماری
امیر محمد خانی........دکتری..................معماری
امان الله یغمایی........ دکتری..................معماری
..........................................................................
این ها اطلاعاتی بود که خودم تحقیق کرده بودم
گفتم شاید به درد شما هم بخوره

آخرین ویرایش:

sallarmelli

عضو جدید
خبر فارسی ›› خبر ›› ایرنا
رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، معماران داخلی، دکترای دانشگاه ‪ 700‬ساله رم را می گیرند
رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، گفت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته میان دانشگاه سوره و دانشگاه قدیمی ساپینزای رم، اساتید ایرانی معماری داخلی، دوره دکترای این رشته را می‌گذرانند.

به گزارش ستاد خبری نخستین همایش معماری داخلی، حسن اصانلو، افزود: چند ماه پیش تفاهم نامه‌ای کلی میان روسای دانشگاه سوره و دانشگاه ‪ ۷۰۰‬ساله ساپینزای رم منعقد شد که بر اساس آن، تعاملات دو طرفه میان این دو دانشگاه برقرار شده است. وی، اظهار داشت: طبق بخشی از این تفاهم نامه، دو نفر از اساتید معماری داخلی ایران بر اساس موضوعات معماری ایرانی، دوره‌های دکترای این دانشگاه را در داخل و بدون خروج ارز از کشور می‌گذرانند و مدرک این دانشگاه معتبر اروپایی را دریافت می‌کنند. به گفته اصانلو، برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های مشترک، دعوت از اساتید ایتالیایی برای حضور در ایران و بر عکس، انجام کارهای تحقیقاتی مشترک و . .. از دیگر مفاد این تفاهم نامه است. رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، گفت: معماری یک ظاهر و یک باطن دارد که در این بین معماری داخلی باطن معماری است. وی، این باطن را بر اساس شخصیت شناسی انسان‌ها تعریف کرد و افزود: معماری داخلی هر مکان می‌تواند به نوعی به شخصیت شناسی متقاضیان آن طراحی بینجامد. اصانلو، یادآور شد: انسان را می‌توان مصداق معماری داخلی عنوان کرد و در عین حال معماری داخلی ارتباط تنگاتنگی با امیال و آرزوها دارد. او، معتقد است که آینده معماری در دنیای امروز متعلق به معماری داخلی است رییس گروه معماری داخلی دانشکده سوره، تصریح کرد: هم اکنون در کشورهای غربی، ساخت و ساز جدید بندرت صورت می‌گیرد و مرمت و معماری داخلی در این کشورها بسیار پویا است. در ادامه، آلبرتو برادانینی سفیر ایتالیا در ایران، گفت: ایتالیا مفتخر است که امکان تحصیل صاحبنظران ایرانی در ایتالیا در رشته معماری داخلی فراهم شده است. وی، اظهار امیدواری کرد که تعداد اساتید این رشته برای تحصیل در ایتالیا بیشتر شود. وی به مشترکات فرهنگی دو کشور ایران و ایتالیا اشاره کرد و گفت: امیدوارم با تعاملاتی که صورت می‌گیرد، دیدگاه‌های تاریخی تبادل شود.
بقیه اش نبود نمی دونم چرا
..............
دانشجویان معماری داخلی دانشگاه سوره
interior-designers.blogfa.com
..............
اعضای هیئت علمی:
حميدرضا فرزانيار..........دكتری..........معماري
حميدرضا بکتاش......دانشجوی دکتری.....معماری
محمدرضا اكبريان......دانشجوی دکتری......معماري
داریوش كسرايي........کارشناسي ارشد...معماري
زينب‌خاتون داعي‌پور....كارشناسي ارشد...معماري
مونا عظیمی..............دکتری..................معماری
امیر محمد خانی........دکتری..................معماری
امان الله یغمایی........ دکتری..................معماری
..........................................................................
این ها اطلاعاتی بود که خودم تحقیق کرده بودم
گفتم شاید به درد شما هم بخوره

به به خواهر عزیزمون چه خبر
یادمه یه روز اینجا گرد و خاک می کردم همین جوری اومد یه سلام از این دریچه عرض کنم

beni belazi

کاربر بیش فعال
من میخوام انتخاب رشته کنم میگه همچین داوطلبی وجود نداره...مگه نباید همون شماره پرونده کارنامه رو وارد کنیم...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام انتخاب رشته کنم میگه همچین داوطلبی وجود نداره...مگه نباید همون شماره پرونده کارنامه رو وارد کنیم...
چرا همون شماره پرونده هست دوبارا هامتحان کن شاید هنگ کرده بعضا اینجوری میشه

ffaz

عضو جدید
من تو انتخاب رشته پیام نور تهران قبول شدم به نظرتون تو تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی یزد رو بزنم ؟به نظرتون کدومش بهتره؟

morteza2010

عضو جدید
از هر 2.8 نفر یکی قبوله
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اتمام مهلت ثبت‌نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 تا فردا، گفت: ظرفیت پذیرش در این مرحله از تکمیل ظرفیت، 10 هزار نفر است.

دکتر حسین توکلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: تا کنون ۲۴ هزار و ۷۲۵ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ثبت‌نام کرده‌اند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.