تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza2010

عضو جدید
یعنی این جوری می خوان نیرو برای انقلاب تربیت کنن ، خاک بر سرشون اونا تبر برداشتن دارن ریشه های انقلاب رو می زنن همه ی این ها به نظرم مخالف های نظام هستن که چنین کاری رو می کنند

ولی خوب آدم مث اون خانم باشی که بگه من با خدا قهرم
اتفاقا این خانم می تونه نیروی کارامدی باشه برای انقلاب تا اون ریا کارانی که ور می دارن هزارتا جزوه و کتاب و رساله و تاریخ های تقویم رو حفظ می کنند

اما خوبه که آدم بدونه در بین تمام پیامبران و ائمه تنها برای یک انسان در روز 21 یا 20 صفر اربعین می گیرند
خواب های بعضی ها خیلی شیرین است

nell

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم ...
تبریک به همه کسایی که قبول شدن .. بچه ها کسی راجع به غیرانتفاعی روزبهان ساری چیزی میدونه ؟؟
من غیر انتفاعی روزبهان قبول شدم .. آزاد هم قبول شدم ولی پردیس علوم تحقیقاته .. خواستم نظرتون و بپرسم کدوم بهتره ؟؟ کاری به مسافت نداشته باشیم فقط از نظر سطح دانشگاه و کار .. ..
(میدونم هر 2 پایینه ولی بهترین کدومه :cry:) .. برای تدریس تو موسسات با کدوم قبول میکنن غیرانتفاعی یا آزاد ؟؟

abstr

عضو جدید
تبریک به همه کسایی که قبول شدن .. بچه ها کسی راجع به غیرانتفاعی روزبهان ساری چیزی میدونه ؟؟
من غیر انتفاعی روزبهان قبول شدم .. آزاد هم قبول شدم ولی پردیس علوم تحقیقاته .. خواستم نظرتون و بپرسم کدوم بهتره ؟؟ کاری به مسافت نداشته باشیم فقط از نظر سطح دانشگاه و کار .. ..
(میدونم هر 2 پایینه ولی بهترین کدومه :cry:) .. برای تدریس تو موسسات با کدوم قبول میکنن غیرانتفاعی یا آزاد ؟؟
دوست خوبم به نظر من روزبهان بهتره و معمولا برای تدریس مدرک غیرانتفاعی ارجحیت داره

dash-memar

کاربر فعال

روزبهان اولین غیرانتفاعی بود که ارشد معماری اوردش

اگه کلان شهر ها رو بزاریم کنار ، از بهترین غیرانتفاعی هاست :D

ری را

عضو جدید
بچه ها به نظرتان غیرانتفاعی ساریان بهتر یا پیام نور تهران؟
یکی منو راهنمایی کنه نمی دونم چیکار کنم .

ma.dbqn

عضو جدید
بچه ها به نظرتان غیرانتفاعی ساریان بهتر یا پیام نور تهران؟
یکی منو راهنمایی کنه نمی دونم چیکار کنم .

ساریان تازه دومین گروهیه که واسه معماری ارشد میخوونن
بدون شک سطح علمی تهران خیلی بهتره

hastia89

عضو جدید
سلام
کسی اینجا مشکل من براش پیش نیومده یا نمی دونه من باید چیکار کنم؟ من امسال ساریان قبول شدم ، ثبت نام کردم و رفتم دانشگاه ، حالاتکمیل ظرفیت روزبهان قبول شدم، اونا اول قبول کردن که من این ترم رو ساریان تموم کنم نمراتم رو ترم بعد ببرم روزبهان معادلسازی کنم، حالا که شهریه ی ثبت نام رو واریز کردم زنگ زدن که شما باید با همون بچه هایی که از مهر رفتن سر کلاس بیای کلاس، ترم مهر رو اینجا بگذرونی ، درحالی که ترم در حال تموم شدنه و ساریان هم حاظر نمیشه شهریه یا شهریه متغیر رو برگردونه.دارن بهونه میارن که نمی تونی هم زمان دو جا ثبت نام باشی و ازین حرفا، درحالی که اگر بخوان راه داره.حالا میگن ما نمراتت رو قبول نمی کنیم چون الان دانشجوی اینجایی باید اینجا بیای کلاس ما هم برات انتخاب واحد کردیم. کسی راه حلی قانونی نمی دونه من بتونم به یه نتیجه ای برسم؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام نور اول آخرش پیامه نوره. تو هم عشق تهرانیا آبجی:D

عشق تهران نیستم مهندس! خبر دارم تو ساریان چه خبره که راهنمایی میکنم!شما هروقت اطلاعات موثق داشتی بیا حرفمو نقض کن!!

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق تهران نیستم مهندس! خبر دارم تو ساریان چه خبره که راهنمایی میکنم!شما هروقت اطلاعات موثق داشتی بیا حرفمو نقض کن!!
قبلا بیشتر مودب تر بودین. متاسفم از اینکه شوخی هم گاها بچه ها جدی میگیرن
موفق باشی:smile:
منم از پیام نور تهران بیشتر از شما خبر دارم

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا بیشتر مودب تر بودین. متاسفم از اینکه شوخی هم گاها بچه ها جدی میگیرن
موفق باشی:smile:
منم از پیام نور تهران بیشتر از شما خبر دارم

باشه،شما که فکر میکنین در مورد شخصیت و ادب و اطلاعات و همه چیز بچه ها صلاحیت اظهار نظر دارین،ما دیگه حرفی نمیزنیم دربست در اختیار شما!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.