تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milad-karimi

عضو جدید
جریان این سوره چیه؟؟؟ این دوباره آزمون عملی میخواد؟؟؟ اگه یه جا در حال تحصیلیمو اینو بزنیمو تو آزمونش شرگت کنیم توی اون جای اول مردود میشیم؟؟ لطفا جواب بدین...
اینم از رشته های معماری و اسلامی
مشاهده پیوست 174936

gholamsagi

عضو جدید
جریان این سوره چیه؟؟؟ این دوباره آزمون عملی میخواد؟؟؟ اگه یه جا در حال تحصیلیمو اینو بزنیمو تو آزمونش شرگت کنیم توی اون جای اول مردود میشیم؟؟ لطفا جواب بدین...

دقیقن منم سر همین مسئله مرددم. یهو نزنیمش موقتن واسه مصاحبه پذیرفته شیم و همین دانشگاهی هم که قبول شدیم از دست بدیم! چه وضعیه...

Art & Design

عضو جدید
دوستای خوبم دو تاسوال داشتم
1- اگه تو انتخاب رشته، کد رشته ای رو انتخاب نکرده باشیم میتونیم تو تکمیل ظرفیتش شرکت کنیم؟
2- نمره کل، بزرگتر یا مساوی یک باشه یعنی چی؟

morteza2010

عضو جدید
خرابشه این سنجش که یه سرور درست درمون ندارن ارور میده
[h=1]Server Error in '/ArshadTakmil' Application.
[/h] [h=2]Arithmetic overflow error converting expression to data type int.
The statement has been terminated.
[/h]

mahsa_archi_arch

عضو جدید
چنانچه‌ هر يك ‌از داوطلبان كه ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان اعلام ‌گرديده‌ (به‌ غير از كدرشته محل‌هاي‌ بورسيه‌ وكدرشته‌ محل‌هاي‌ داراي‌ شرايط خاص‌ كه‌ مطابق‌ بند 2 فوق‌ حق‌ شركت‌ ندارند) در رديف‌ پذيرفته‌شدگان‌ هر يك ‌از كدرشته‌ محل‌هاي اين اطلاعيه قرار گيرند، قبولي‌ قبلي ‌آنان‌ (قبولي‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «كان‌ لم‌ يكن»‌ تلقي‌ مي‌گردد و بايد براي‌ ادامه ‌تحصيل‌ به‌ محل‌ قبولي‌ جديد مراجعه‌ نمايند. لذا به‌ پذيرفته‌شدگان‌ تأكيد مي‌شود در انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه دقت‌ كافي‌ مبذول‌ دارند، در غير اينصورت‌ هيچگونه‌ اعتراضي‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

دوستان طبق این اگر کسی در نتیجه نهایی پذیرفته شده در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت انتخاب قیلی کان لم یکن تلقی میشود .. پس دقت کنید دوستان

milad-karimi

عضو جدید
آخه اگه دعوت کنند به مصاحبه و پروژه عملی به سوره.... اونوقت چندبرابر ظرفیته... هنوز نهایی نشده... اگه قبول بشی اونجا تو مصاحبه و نری به نظرم قبولی اولتو رد میکنن
چنانچه‌ هر يك ‌از داوطلبان كه ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان اعلام ‌گرديده‌ (به‌ غير از كدرشته محل‌هاي‌ بورسيه‌ وكدرشته‌ محل‌هاي‌ داراي‌ شرايط خاص‌ كه‌ مطابق‌ بند 2 فوق‌ حق‌ شركت‌ ندارند) در رديف‌ پذيرفته‌شدگان‌ هر يك ‌از كدرشته‌ محل‌هاي اين اطلاعيه قرار گيرند، قبولي‌ قبلي ‌آنان‌ (قبولي‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «كان‌ لم‌ يكن»‌ تلقي‌ مي‌گردد و بايد براي‌ ادامه ‌تحصيل‌ به‌ محل‌ قبولي‌ جديد مراجعه‌ نمايند. لذا به‌ پذيرفته‌شدگان‌ تأكيد مي‌شود در انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه دقت‌ كافي‌ مبذول‌ دارند، در غير اينصورت‌ هيچگونه‌ اعتراضي‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

دوستان طبق این اگر کسی در نتیجه نهایی پذیرفته شده در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت انتخاب قیلی کان لم یکن تلقی میشود .. پس دقت کنید دوستان

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این سایت انتخاب رشته خرابه!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی جوریه؟!!کسی تونسته تکمیل کنه؟

morteza2010

عضو جدید
آقا این سایت انتخاب رشته خرابه!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی جوریه؟!!کسی تونسته تکمیل کنه؟
نه منکه نتونستم صبر کنید تا مکانیک بیارن
جدول های دیتابیس ها فرق دارن که این ارور میده
کلا وقتی که متخصص استفاده نشه و از فامیل استفاده بشه همینه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma.dbqn

عضو جدید
من اندر کف این سورم
از کجا خبر دار شیم که چه جوریه
اگه قبولی کم لن یکن بشه و طرف تو مصاحبه رد بشه چه تکمیل ظرفیتیه؟؟؟

راستی به دظرتون با رتبه 1940 و اسکیس 25 درصد امکان آوردن غیر انتفاعی قزوین یا آبیک یا پؤوهان رو دارم؟؟؟

النازا

عضو جدید
من اندر کف این سورم

راستی به دظرتون با رتبه 1940 و اسکیس 25 درصد امکان آوردن غیر انتفاعی قزوین یا آبیک یا پؤوهان رو دارم؟؟؟

شما توکارنامه نهایی چقدرباقزوین فاصله دارید؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ميدونم اگه جايي قبول شده باشي و تو تكميل يه دانشگاه جديد قبول شي ،از اولي انصراف ميدي ميري دومي
اگرم تو تكميل قبول نشي ميتوني همون يوني قبليتو بري

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميدونم اگه جايي قبول شده باشي و تو تكميل يه دانشگاه جديد قبول شي ،از اولي انصراف ميدي ميري دومي
اگرم تو تكميل قبول نشي ميتوني همون يوني قبليتو بري
قسمت اول رو اشتباه گفتی انصراف نمیدی انتقالت میدن

sahel_00743

عضو جدید
من اندر کف این سورم

دوست عزیز...این جور که من از سوره خبر دارم...مصاحبه اش چیز خاصی نیست...یه تعداد سوال دینی و اعتقادی یا نهایتا سیاسی...اینو از یکی از دوستانم که لیسانس اونجا بوده شنیدم...
اما راجع به آبیک...توصیه میکنم نزنینشش...دانشگاه سطح بالایی نیست...دهخدا قزوین بهتره...
رتبه آخرین فرد قبولی هر دوشون هم حدود 160 هست...
من با ربته 1000 و اسکیس 17 رتبه ام 186 بود که قبول نمیشدم...چندتایی اختلاف داشتم...دیگه شما خودت حساب کن...
پژوهان رو نمیدونم ولی اکثر آخرین رتبه های قبولی غیر انتفاعی های شهرستان ها حدود رتبه 300 نهایت 400 بود...
امیدوارم توضیحاتم برات مفید بوده باشه...

abstr

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرتون معماری داخلی سوره خوب نیست چرا کسی چیزی دربارش نمی گه؟؟؟؟:redface:

abstr

عضو جدید
یه سوال دارم اگه کسی غیرانتفاعی قبول شده باشه و در تکمیل ظرفیت جای دیگه قبول شه باید علاوه بر شهریه دانشگاه جدید شهریه ثابت دانشگاه اول رو هم بپردازه هر ترم ؟؟؟؟:confused:
کلا نتایج نهایی کی اعلام می شه؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کسی فرم تکمیل ظرفیتشو پر کرد؟!!! من که تا مرحله آخر میرم بعد خطا میده میگه دوباره از اول.......................:mad:

arjenak

عضو جدید
خطا

خطا

من هم مرحله اخر خطا میده
من در نتایج نهایی دانشگاه مالک شبانه قبول شده بودم و دانشگاه شرایط خاص بود اما ثبت نام نکردم
حالا گفتم شاید به همین دلیل است که خطا میدهد

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تکمیل ظرفیت قبول شیم باید حتما بریم؟؟ اگه نریم محروم میشیم؟؟!!:question:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تکمیل ظرفیت قبول شیم باید حتما بریم؟؟ اگه نریم محروم میشیم؟؟!!:question:

نه بابا!!!
اگه نری یعنی انصراف دادی!!
سال قبل حتی اون قدر لفت دادن که موقع تکمیل ظرفیت گفتن واسه کنکور هم ثبت نام کنید. اگه قبول نشی می مونی و کنکور می دی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.