تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
این پژوهشی که معرفی کردم ...این آثار رو تحلیل کرده ...آرامگاه بوعلی ...مسجد دانشگاه تهران .موزه هنرهای معاصر.کانون توحید .گروه صنعتی بهشهر .مسجد الغدیر. مهمانسرای نائین .مدرسه عالی مدیریت .تئاترشهر.سازمان میراث فرهنگی.مدرسه ایرانشهر .مسجد حضرت امیر.مجموعه نیاوران .مجموعه ورزشی ونک.فرهنگسرای نگارستان .مجموعه نیاوران .دفتر کل نمایندگان مجلس ...
بازم ممنون خيلي لطف كرديد چجوري ميتونم تهيه كنم پژوهش و.؟

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال دارم این جزییات که اشاره کردید چطوریه؟یعنی مثل دیتیل های عناصر و جزییات ؟اگه کسی دار ممنون میشم به نمونشو بزاره

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام عزیزم.:gol:
سال نو مبارک باشه.با بهترین آرزوها برای شما...:gol::gol::gol:
ممنون.تمرین خوبیه.می خواستم ازتون بپرسم منظورتون از جزییات , جزییات در برش بکشیم یا حجم و با جزییات بکشیم؟

دوستان یه سوال دارم این جزییات که اشاره کردید چطوریه؟یعنی مثل دیتیل های عناصر و جزییات ؟اگه کسی دار ممنون میشم به نمونشو بزاره

سلام سال نو شما هم مبارک :gol:
منظورم از جزییات اینه ک مثلا چند نوع ورودی خوب برای موضوعات مختلف بکشید یا مثلا بر فرض مثال شما تو کارت گالری داری خوب در حجم در برش چ دیتیلهایی میزارید ک مشخص کنه اون گالری هستش؟؟؟؟هوم؟؟ (مثه عناصر جزییات اونقد تخصصی منظورم نیس) مثلا شما ی مدل پنجره توی ساختمون میبینی فک میکنی اوکیه ب دردت میخوره بکشش تو دفترت و ی مجموعه واسه خودت درست کن همین
سعی میکنم سعی میکنم تا بعد از ظهر بزارم چند نمونه اگه مهمون نیاد : )

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
من دنباله كتاب يا سايت يا مقاله يا هر چيزه ديگه اي هستم كه آثاره معماراي ايران و تحليل كنه رونده طراحي و پلان و....
اگه كسي بتونه منبعي بهم معرفي كنه خيلي ممنون ميشم.

کتاب ایده و خلاقیت در معماری ایرانی - احسان طایفه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم منظور نشون دادن مثلا تایل های آکوستیک در برش سالن آمفی تئاتر و یا نشون دادن سقف کاذب یا نحوه ی نورگیری غیر مستقیم در گالری تو برش باشه...
تو نمونه کارهایی که بچه ها گذاشتند مخصوصا اون اسکیس رتبه 1 هست.
راستی تو ورک شاپ صلواتی که خودتون گذاشتید هم هست !
حالا دوستمون i am ... هم میاد نمونه میذاره متوجه میشیم...

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پژوهشی که معرفی کردم ...این آثار رو تحلیل کرده ...آرامگاه بوعلی ...مسجد دانشگاه تهران .موزه هنرهای معاصر.کانون توحید .گروه صنعتی بهشهر .مسجد الغدیر. مهمانسرای نائین .مدرسه عالی مدیریت .تئاترشهر.سازمان میراث فرهنگی.مدرسه ایرانشهر .مسجد حضرت امیر.مجموعه نیاوران .مجموعه ورزشی ونک.فرهنگسرای نگارستان .مجموعه نیاوران .دفتر کل نمایندگان مجلس ...
ممنون دوست عزیز
من تو انتشاراتش سرچ کردم ولی همچین کتابی نبود:
http://www.ketab.ir/BookList.aspx?Type=Publisherid&Code=1403&pageIndex=6&pageSize=10

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
ممنون اين كتاب و خوندم زياد كامل توضيح نداده يه كتاب جامع تر ميخوام.

یه کتاب دیگه هم هست به اسم تحلیل ده اثر معماری ایران که بیشتر تحلیل کرده ولی فقط 10 اثره

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز
من تو انتشاراتش سرچ کردم ولی همچین کتابی نبود:
http://www.ketab.ir/BookList.aspx?Type=Publisherid&Code=1403&pageIndex=6&pageSize=10

بازم ممنون خيلي لطف كرديد چجوري ميتونم تهيه كنم پژوهش و.؟
بچه ها ما این پژوهشو از طریقه استادمون گیر آوردیم ...اگه براتون امکان داره از اساتیده مبانی نظری و تاریختون سوال کنید اونا باید این پژوهشو داشته باشن ...یا از کتابخونه های معتبر حتما سوال کنید ...

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمه دقیقه این تحقیق...
راههای استفاده از تجربیات غنی معماری گذشته در معماری معاصر ایران
موضوع...گزارش نهایی تحقیق .جستجو در متون معماری .مصاحبه با صاحبنظران .بررسی آثار منتخب و نتیجه گیری ...
کارفرما:معاونت شهرسازی وزارت مسکن و شهرسازی
ناظر تحقیق:مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری
محقق:مهندسین مشاور نقش
روشم یه مهر زده که نوشته شده کتابخونه وآرشیو مرکز تحقیقات معماری و شهرسازی دانشگاه علم وصنعت...

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبید؟بازم عید مبارک: )
اینا تمرینای نصف شب منن از رو کتاب طایفه و کارای منصورپور ممنون میشم ایراداتمو بگید
http://s6.picofile.com/file/8178660918/DSC_0995.jpg
http://s4.picofile.com/file/8178660950/DSC_0996.jpg
آفرین;)
خوب داری پیش میری... راستش من هنوز کمابیش وحشت از پرسپکتیو دارم و می خوام که حجم بکشیم ولی شهامتشو هنوز پیدا نکردم! نمی دونم چرا ! کتاب طایفه 1 و 2 دارم ولی 3 ندارم.برم 3 رو هم بخرم ببینم چی میشه.
شما پرسپکتیواتو از کتاب طایفه و اون نما رو از کدوم کارای منصورپور کشیدی؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمه دقیقه این تحقیق...
راههای استفاده از تجربیات غنی معماری گذشته در معماری معاصر ایران
موضوع...گزارش نهایی تحقیق .جستجو در متون معماری .مصاحبه با صاحبنظران .بررسی آثار منتخب و نتیجه گیری ...
کارفرما:معاونت شهرسازی وزارت مسکن و شهرسازی
ناظر تحقیق:مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری
محقق:مهندسین مشاور نقش
روشم یه مهر زده که نوشته شده کتابخونه وآرشیو مرکز تحقیقات معماری و شهرسازی دانشگاه علم وصنعت...
ممنون دوست عزیزhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif
اینی که شما میگید انتشارات مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری نیست .مهندسین مشاور نقش که گفتید هست و هر جایی پیدا نمیشه.
کتابهایی که سمانه معرفی کرد فکر کنم خوب باشن.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین;)
خوب داری پیش میری... راستش من هنوز کمابیش وحشت از پرسپکتیو دارم و می خوام که حجم بکشیم ولی شهامتشو هنوز پیدا نکردم! نمی دونم چرا ! کتاب طایفه 1 و 2 دارم ولی 3 ندارم.برم 3 رو هم بخرم ببینم چی میشه.
شما پرسپکتیواتو از کتاب طایفه و اون نما رو از کدوم کارای منصورپور کشیدی؟
پرسپکتیو که جلد سوم طایفه (کتاب خوبیه)
و نمارهارو از رو این عکس:SKMBT_C55014050319260_0001.jpgSKMBT_C55014050319200_0004.jpg

b_arch_5

کاربر بیش فعال
آفرین;)خوب داری پیش میری... راستش من هنوز کمابیش وحشت از پرسپکتیو دارم و می خوام که حجم بکشیم ولی شهامتشو هنوز پیدا نکردم! نمی دونم چرا ! کتاب طایفه 1 و 2 دارم ولی 3 ندارم.برم 3 رو هم بخرم ببینم چی میشه.شما پرسپکتیواتو از کتاب طایفه و اون نما رو از کدوم کارای منصورپور کشیدی؟
جلد ٣ رو من تو باشگاه گذاشتم ميتونيد دانلود كنيد.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
آفرین;)خوب داری پیش میری... راستش من هنوز کمابیش وحشت از پرسپکتیو دارم و می خوام که حجم بکشیم ولی شهامتشو هنوز پیدا نکردم! نمی دونم چرا ! کتاب طایفه 1 و 2 دارم ولی 3 ندارم.برم 3 رو هم بخرم ببینم چی میشه.شما پرسپکتیواتو از کتاب طایفه و اون نما رو از کدوم کارای منصورپور کشیدی؟
عزيزم فيلم هايي كه تو باشگاه هست و نگاه كن كاملا پرسپكتيو و ياد ميده ميفهمي چقدر راحته...

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم فيلم هايي كه تو باشگاه هست و نگاه كن كاملا پرسپكتيو و ياد ميده ميفهمي چقدر راحته...
مرسی دوست خوبم:gol:
شما درست میگی...باید همه چی و راحت و ساده گرفت و تلاش کرد.
فیلمهای خوبیه.منظورتون فیلم صدیق و برادرش هست؟آیا فیلمهای دیگه ای که مناسب باشه هم اینجا هست؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
مرسی دوست خوبم:gol:
شما درست میگی...باید همه چی و راحت و ساده گرفت و تلاش کرد.
فیلمهای خوبیه.منظورتون فیلم صدیق و برادرش هست؟آیا فیلمهای دیگه ای که مناسب باشه هم اینجا هست؟
آره فيلم هاي خوبي هست يه سري نكات و ياد ميگيري
فعلا همون فيلم هاي صديق و برادرش هست و إحسان طايفه كه اسكيس نگار خانه نور و نقد ميكنه...

e.69a_h

عضو جدید
کتاب تکنیک های راندو(چاپ سوم)

از بس پرو هستم نتونستم پیام نذارم :biggrin:ولی خب دیگه میخوام درس بخونم ،بعید میدونم بتونم بیام مشارکت کنم:D
فقط داشتم توی اینترنت میگشتم که به این فایل برخورد کردم،گفتم تا یادم نرفته براتون بذارمش شاید بدردتون خورد:surprised:

دکتر سید جمال الدین مهدی نژاد (استاد دانشگاه شهید رجایی)

لینک دانلود
پسورد فایل فشرده : www.architect1.ir
حجم فایل : 26,797 KB

:gol::gol::gol::gol:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
از بس پرو هستم نتونستم پیام نذارم :biggrin:ولی خب دیگه میخوام درس بخونم ،بعید میدونم بتونم بیام مشارکت کنم:D
فقط داشتم توی اینترنت میگشتم که به این فایل برخورد کردم،گفتم تا یادم نرفته براتون بذارمش شاید بدردتون خورد:surprised:

دکتر سید جمال الدین مهدی نژاد (استاد دانشگاه شهید رجایی)

لینک دانلود
پسورد فایل فشرده : www.architect1.ir
حجم فایل : 26,797 KB

:gol::gol::gol::gol:

ممنون از لطفت دوسته عزيز فقط كسي دانلود كرده.؟
محتواي كتاب فقط راندو رو توضيح داده يا شامله اسكيس و طراحي هم ميشه.؟

e.69a_h

عضو جدید
ممنون از لطفت دوسته عزيز فقط كسي دانلود كرده.؟
محتواي كتاب فقط راندو رو توضيح داده يا شامله اسكيس و طراحي هم ميشه.؟

خواهش میکنم:gol:
90 درصد در مورد راندو هست ...یه بخشی در مورد پرسپکتیو هست ...در مورد اسکیس شاید 5 صفحه داشته باشه;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

elham_er

عضو جدید
سلام
من تازه شروع کردم...دیر ک نیومدم..کل عید وقتم ازاده لطفا یکی بهم بگه باید از کجا شروع کنم...غیر تمرین خط ک ی چند صفحه ای پر کردم
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.