تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین عذرا جون;)
از کارهات معلومه مه هر چی جلوتر میری بهتر میشه.
از ایستگاه مترو و فرودگاهت خوشمان آمد :D
تو شیت a2 کار کردی یا a3 ?

مرسی از لطفت عزیزم ..........من آ3 کار میکنم

عزیزم خسته نباشی
کارات خیلی خوبن دست مریزاد مهندس
ولی مهندس جسارتا ی نظری بدم... بنظرم بچه ها باید هر روز تمرین خط رو داشته باشن و ی زمانی رو بهش اختصاص بدن.. هم حجم بزنن هم مطالعه داشته باشن هم اقلیم کار کنن هم دیاگرام و شبه پلان رو اوکی کنن ولی تمرین خط رو کنار نزارن. من خودم هنوز تمرین خط میکنم مخصوصا روزایی که اصلا وقت نمیکنم حجم بکشم چون باید خطمو هم حفظ کنم و هم قوی ترش کنم ... : )

ممنون عزیزم لطف دارید ..........من نمیگم تمرین خط کلا کنار بزارن ببین اینکه مثلا بیای بگی چهار ساعت توی بیست روز فقط خط نه من این رد میکنم چون کسی که توی پرس و بقیه قضایا ضعیف باشه اذیت میشه بعدش اتفاقا من گفتم پرس بکشن بعد قبل از پرس کشیدن یک برگ بزارن جلو روشون و این قدر خط بکشن که هیچ نقطه سفیدی توش نباشه این ایده بهتریه .................زمان خیلی خیلی کمه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی. این رو به نمایندگی از بقیه کارهات سعی می کنم نظر بدم. امیدوارم به کارت بیاد.
خطات خوب شده. به نسبت ترکیب حجم ها رو متوجه شدی چجوری باید انجام بدی اما... سعی کن معماری فکر کنی. نه اسکیسی! یعنی سعی کن به کارت با دادن جزئیات معماری هویت معماری ببخشی. فراموش نکنید که ما طراح صنعتی نیستیم که دنبال فرم زیبا باشیم. ما دنبال معماری زیبا هستیم و این رو باید حجم های شما با جزئیات بسیار بیشتر به ما بگن.
بعد از اون اینکه یک پرسپکتیو زمانی معنا پیدا می کنه که در بستر قرار بگیره و در ارتباط با محیط پیرامونش باشه.
یک پرسپکتیو سه بخش داره: موضوع اصلی، پس زمینه و پیش زمینه که به هر کدوم به میزان مشخصی باید بها داده بشه که در کار شما فقط و فقط به موضوع اصلی تاکید شده. سعی کن تو سایر تمرینهات اینو در نظر بگیری. در کل باید بگم که خوب داری پیش می ری. همینچوری و با قدرت ادامه بده که خبرای خوبی در راهه :)

ممنونکه نظر دادید لطف کریدد مهندس فقط .............راستش من درخت و اسمون خوب بلد نیستم چندتا گذاشتم توی کار داغون شد تصمیم گرفتم اول یکم تمرین کنم کم کم اون هم رعایت می کنم انشاله .....................من هنوز اول راهم

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
از روی چ کتابی ..خیلی خوب پیش رفتی لطفا به من بگو باید چکار کنم؟

ممنون : ) اول خطتو قوی کن بعد تمرین حجم و پرسپکتیو بعد ی سری جزییات برای حجمات با موضوعات مختلف کار کن چند صفحه قبل نمونشو گراشتم بعد موضوعی حجم بزن البته با توجه ب دیاگرام و شبه پلانش بعدش میریم سراغ مباحث دیگه البته مطالعه هم در کنارش داشته باش حتما

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونکه نظر دادید لطف کریدد مهندس فقط .............راستش من درخت و اسمون خوب بلد نیستم چندتا گذاشتم توی کار داغون شد تصمیم گرفتم اول یکم تمرین کنم کم کم اون هم رعایت می کنم انشاله .....................من هنوز اول راهم
عذرا جان خودتو درگیره آسمون و بقیه چیزا نکن ...سعی کن خطو خطوطتو بدون تاب در بیاری و به گریز درست ببری ...کارات خیلی داره خوب میشه ماشالا ...فقط درست بودنه پرسپکتیوه که خیلی به چشم میاد بقیه مواردو میشه با چند بار تمرین یاد گرفت خوب ...ولی کارات خیلی داره پیشرفت میکنه آفرین:w17:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا جان خودتو درگیره آسمون و بقیه چیزا نکن ...سعی کن خطو خطوطتو بدون تاب در بیاری و به گریز درست ببری ...کارات خیلی داره خوب میشه ماشالا ...فقط درست بودنه پرسپکتیوه که خیلی به چشم میاد بقیه مواردو میشه با چند بار تمرین یاد گرفت خوب ...ولی کارات خیلی داره پیشرفت میکنه آفرین:w17:

مرسی از راهنمایی هات بدبختی پرس هم خیلی بلد نیستم از دایره گرفته تا شیبدار و............خیلی عقبم من ..................جزییات که کلا ناک اوت و ترکیب احجام هم که دیگه نگو

بابا ملت دنباله آجیله عید و عیدی گرفتنن ...شما زود دست به قلم شدی خب...:w05:

بابا نکشیم بعد عید استاد پدرمون درمیاره .............. خخخخخخ

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنمایی هات بدبختی پرس هم خیلی بلد نیستم از دایره گرفته تا شیبدار و............خیلی عقبم من ..................جزییات که کلا ناک اوت و ترکیب احجام هم که دیگه نگو

عذرا جان سعی کن فعلا حجمای مربع کار کنی ...یه چیزی رو نکشیدن بهتر از اشتباه کشیدنه ...اینو همیشه یادت باشه ...منم تو دایره مشکل دارم خطامم تاب داره ...ولی با تمرین درست میشه ایشالا

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

عذرا جان سعی کن فعلا حجمای مربع کار کنی ...یه چیزی رو نکشیدن بهتر از اشتباه کشیدنه ...اینو همیشه یادت باشه ...منم تو دایره مشکل دارم خطامم تاب داره ...ولی با تمرین درست میشه ایشالا

اره حق با تو عزیزم من هم مبنا را بر مربع مستطیل گذاشتم ولی یک جاهایی هم ادم لازم یک کویچک دایره بازه یا می بینی شانس یک کانسپ مشت به مخ ات میرسه که دایره مناسبه برا همین سعی می کنم تمرینش کنم توکل به خدا دیگه
راستی تمرین مربع مال پلان را نمی دونم هدف چیه و چیکارش باید کردمهندس کیشه بیشتر توضیح بدی

نه بابا کارات خوبه یک ضرب با ام کشیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس دوباره هم برامون کار بزار مرسی

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تمرین مربع مال پلان را نمی دونم هدف چیه و چیکارش باید کردمهندس کیشه بیشتر توضیح بدی
نه بابا کارات خوبه یک ضرب با ام کشیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس دوباره هم برامون کار بزار مرسی[/QUOTE]

واسه تمرینه مربع وتناسبات براتون کار میزارم تا متوجه بشین منظورم چیه ...
چند تا از اینا رو با ام و تاچ کشیدم امتحانش کنید خیلی جالبه بشرطی که سریع بکشین و سعی کنید خطا رو پوک در بیارین یعنی انقد سریع بکشی که ماژیک شبیه ماژیک خشک عمل کنه ...

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط نمی دونم کاراتون خوبه
بعد هی خودتونو تخریب میکنید
نکنید اینکارو...
نکنید.
ی سری ایرادا خب هس تو کاار دیگه
همیشه هس

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها استاد سپیده تو آتلیه نقطه درس میدن دیگه.کار ایشون فقط تدریس اسکیسه یا طراحی معماری هم انجام میدن.منظورم اینه که شغل اصلیشون چیه؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی من الان باید انگیزه بگیرم کار بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فک کردم اینجا دوباره مث سالهای قبل میشه ولی انگار همه کلاس میرن هیچ کس دوست نداره کار بزاره .....................برای همه ارزوی موفقیت می کنم ..............ما هم بریم پی زندگی مون

m_architect

عضو جدید
یعنی من الان باید انگیزه بگیرم کار بزارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فک کردم اینجا دوباره مث سالهای قبل میشه ولی انگار همه کلاس میرن هیچ کس دوست نداره کار بزاره .....................برای همه ارزوی موفقیت می کنم ..............ما هم بریم پی زندگی مون

اگه اشکالی نداره من اینجا جوابتو میدم
منظورم از جزئیات معماری اینه که شما هر چیزی رو که ترسیم کنید بدونید ما به ازای خارجی و واقعیش در معماری چیه، و درست اون رو ترسیم کنید. مسلما با دیدن کارهای واقعی زیاد و کشیدن از روی اون ها می تونین این جزئیات رو از منابع درستی یاد بگیرید.
توصیه ای که به همتون می کنم برای کشیدن کار از روی یه کار دیگه به هیچ وجه سراغ کتاب های اسکیس نرین. بذارین خودتون مستقیما با بنای معماری در ارتباط باشین و نه به وسیله کتابی که کس دیگری اونو نوشته

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان خسته نباشی ممنون که کاراتونو میزارید که ماهم استفاده کنیم مهندس اگه اجازه بدید من نظر خودم و ایراداتی که به نظرم میاد رو بگم اگه اشتباه عرض کردم دوستان اصلاح کنن.
تو این دوتا تصویر انگار خطوط دقیق به نقاط گریز نرفتن البته به نظر من ها.به اضافه اینکه قسمت های منجنی رو خوب در نیاوردی. محل اتصال بنا به زمین خوب تعریف نشده .پشت کارت رو هم خوب تریف نکردی پرسپکتیو کوهات با حجمت یکی نیس خطوط جزی که زیاد تکرار میشن رو لازم نیس ببری به پرسپکتیو موازی با یکی از اضلاع بکش(احسان طایه تو کتابش همش اینطوری کشیده)کیپ گویینگ یو ویل:gol:

آخرین ویرایش:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها استاد سپیده تو آتلیه نقطه درس میدن دیگه.کار ایشون فقط تدریس اسکیسه یا طراحی معماری هم انجام میدن.منظورم اینه که شغل اصلیشون چیه؟
ایشون هم تدریس میکنن هم بیرون کار طراحی انجام میدن یعنی دفتر معماری دارن کاراشونو دیدم جالب بودن
یه سری به سایتشون بزن http://noghteh-s-a.com/?p=mohandes2

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس جان خسته نباشی ممنون که کاراتونو میزارید که ماهم استفاده کنیم مهندس اگه اجازه بدید من نظر خودم و ایراداتی که به نظرم میاد رو بگم اگه اشتباه عرض کردم دوستان اصلاح کنن.
تو این دوتا تصویر انگار خطوط دقیق به نقاط گریز نرفتن البته به نظر من ها.به اضافه اینکه قسمت های منجنی رو خوب در نیاوردی. محل اتصال بنا به زمین خوب تعریف نشده .پشت کارت رو هم خوب تریف نکردی پرسپکتیو کوهات با حجمت یکی نیس خطوط جزی که زیاد تکرار میشن رو لازم نیس ببری به پرسپکتیو موازی با یکی از اضلاع بکش(احسان طایه تو کتابش همش اینطوری کشیده)کیپ گویینگ یو ویل:gol:

ممنون نظردادی نه مشکل گریز نداره .............هدف فقط حجم بوده نه کف سازی ..................و نشستن حجم .............دایره در اوردنم که افتضاح هستش

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نمیدونم 2 هفته پیش یا بیشتر یا کمتر شرو کردم و 3 تا پرس کشیدم ...بعد هم ول کردم دیگه تا الان...

منم نمیدونم 2 هفته پیش یا بیشتر یا کمتر شرو کردم و 3 تا پرس کشیدم ...بعد هم ول کردم دیگه تا الان...

کارای شمارو دیدم ترغیب شدم دوباره...
فقط اسن نمیدونم میگید حجم بزنید و یا میگین روکشیو اینا چطور انجام بدم...
برا حجم گفتید ک خب ریز فضاها و بعد ی پلان و اینا ولی بازم نمی دونم...:D

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.