تمرین گروهی آزمون اسکیس 95

pari.arch

عضو جدید
‌ ‌ به نام خدای خوب و مهربونم:)

‌ تمرین گروهی آزمون اسکیس 95

با سلام و آرزوی موفقیت برای همه ی دوستای خوبم...بخش مهمی از کنکور ما هنوز باقی مونده...پس پیش به سوی موفقیت:gol::gol::gol:

فهرست تاپیک سال گذشته

• [*=right]فهرست تاپیک های مرتبط آزمون اسکیس معماری :

• فهرست تاپیک :
تمرینات ؟؟؟؟ #285
تمرینات خط: #341
خط یک معمار #316
تمرین اتوود زدن حجم , پلان پرسپکتیو و ... #338
نمونه تمرینات استاد داوود صلواتی #345
نمونه کارهای هنرآموزان کلاس استاد علیمحمد زاده #349
شیت های اسکیس رتبه 1 #350
بخشی از کتاب خط معماری - مجید منصور پور#387
نمونه تمرینهای کلاس اسکیس موسسه آکادمی معماری#387
تمرینای اسکیس و کروکی خانم مهندس صفا سلخیه#399
فیلم های آموزش اسکیس برادر استاد صدیق#401
كتاب آموزش اسکیس استاد صدیق#401
متد های طراحی شامل پلان و مقطع و کانسپت و... / استاد داوود صلواتیه#402
نمونه تمرینات کلاس اسکیس مهندس غفاری#406
ماژیک و روانویس برای اسکیس #490
تمرین کلاس اسکیس آکادمی تخصصی#537
اسکیسهای استاد داوود صلواتی#540
نمونه اسکیس های دانیال صدیقی - پژمان شکوهی#561

کلاس استاد منصور پور - و استاد علی نیا
جلسه اول #393
جلسه دوم #519

• فهرست تعدادی از پست های تمرین گروهی سال گذشته

• تمرینات استاد صدیق
جلسه اول : #4
جلسه دوم :#6
جلسه سوم : #45
جلسه چهارم: #144
جلسه پنجم:#144
جلسه ششم: #146
جلسه هفتم : #146

• تمرینات استاد شقاقی
*وسایل مورد نیاز #2
* تمرین اول:​
1- خط #4
2-پرسپکتیو #5
3- ترکیب احجام #6
4- تداخل صفحات#7
5- تمرین پرسپکتیو#8
نکات تمرین #9
* تمرین دوم :​
1 تمرین دید ناظر و پرنده احجام : #10
2- تمرین پرسپکتیو از روی عکس #11
3- تمرین هاشور #12
*شیت بندی#4

• تمرینات استاد محمود نژاد
* تمرین اول:​
1-انواع ضخامت خطوط ترسیم شده با ماژیک #14
2- قسمت دوم فلش #15
*تمرین دوم : #17
*تمرین سوم :​
1- قسمت اول :#18
2- قسمت دوم :#19
3- قسمت سوم:#20

• تمرینات استاد محمد زاده
جلسه 1 :#23

• تمرینات استاد عسگرپور
جلسه 1 #1033

• تمرینات استاد محمد حسینی
تمرینات سالهای گذشته#2
تمرینات پارسال / #3 /​

• تمرینات دیگر
انواع ضخامت خطوط ماژیک تاچ یا کیوکالر ( خانم محمود نژاد #5
پرسپکتیو #946
تمرینات سایه #2492 . #2494 و....

• نکات دیگر
میز اسکیس #536
چند نکته و نظر شخصی #539
نحوه نمره دهی و درصد مدارک در اسکیس : #1355 ... #1358

• [*=right]تاپیک های تمرین گروهی سالهای گذشته :

• [*=right]تاپیک های بررسی آزمون اسکیس سالهای گذشته

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pari.arch

عضو جدید
خیلی خوب میشه اگه تو این مدت اینجا به همدیگه کمک کنیم و از تجربه هامون بگیم...در باره ی تمرینات کنار هم نظر بدیم و ایشالا گروه فعالی داشته باشیم و فقط هم چند نفر نباشن ک فعالیت کنن;)

پ.ن:لینک ها فعال نیست...بلد نبودم خو:confused:
مهندس ک اومدن اصلاح میکنن

faezeh66

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید من هم میخوام از امروز شروع کنم واسه اسکیس امیدوارم موضوع اسکیس امسال یه موضوع روشن و قابل فهم باشه نه پر از ابهام و چند پهلو مثل کنکورش من با تمام تلاشی که کردم میانگین وزنی ۳۶ شده و رتبه تخمینی طبق نظر آکادمی ۸۰۹ امیدوارم حداقل توی اسکیس جبران کنم ممنون میشم از راهنمایی و مشاوره دوستانی که تو این زمینه اطلاعات بیشتری دارن :w36:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید من هم میخوام از امروز شروع کنم واسه اسکیس امیدوارم موضوع اسکیس امسال یه موضوع روشن و قابل فهم باشه نه پر از ابهام و چند پهلو مثل کنکورش من با تمام تلاشی که کردم میانگین وزنی ۳۶ شده و رتبه تخمینی طبق نظر آکادمی ۸۰۹ امیدوارم حداقل توی اسکیس جبران کنم ممنون میشم از راهنمایی و مشاوره دوستانی که تو این زمینه اطلاعات بیشتری دارن :w36:

سلام عزیزم نگران رتبه اکادمی نیاش به نظرم به واقعیت نزدیک نیست اشتباه توش زیاد بوده به نظرم هرچی شد فقط اسکیس تمرین کن ..........من پارسال اسکیس دادم ولی..........میخواید یک چند کار از پارسال بزارم برای شروع تا بچه ها بیان تمرین کنید .............

pari.arch

عضو جدید
بچه ها...شما شروع کردین به تمرین؟
با کلاس پیش میرین یا خودتون کار میکنین
کاش میشد همه با ی برنامه منظم کار کنیم

این اولین پرسپکتیوی ک امروز کار کردم....از کتاب اقای منصور پور ....از سر و ته دیتیلا زدم کلن:biggrin:

_20160515_000047.jpg

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عالیه،شما کلاس رفتین?

نه بابا خوب نیست من تازه میخوام سبکم عوض کنم این کارابهم ارامش نمیده ...................دور از جونتون مثلاچند جلسه رفتم کلاسولی اینها تمرینات خودم ربطی به کلاس نداشت بهتربگم من که چیز خاصی از استادم یاد نگرفتم یعنی کم گذاشت ولی خودم خیلی تلاش کردمپیشرفت من ربطی به کلاس نداشت کلا خودم اسکیس دوست دارم شاید برا دل خودم که یک چیزایی یادبگیرم تمرین کنم چون همیشه ازش میترسم حالا انشاله دوست دارم اینترسم پایان بدم............اسکیس فقط و فقط تلاش خودتون .................منکر استاد خوب نمیشم ولی من............

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها...شما شروع کردین به تمرین؟
با کلاس پیش میرین یا خودتون کار میکنین
کاش میشد همه با ی برنامه منظم کار کنیم

این اولین پرسپکتیوی ک امروز کار کردم....از کتاب اقای منصور پور ....از سر و ته دیتیلا زدم کلن:biggrin:

مشاهده پیوست 257934

خیلی خوب کشیدید ایول افرین...................منم اتفاقا دیشب این کار کشیدم ولی یک سوژه خنده بود واقعا ..............مال شما عالی یک پا استادید برا خودتون .......................دی

pari.arch

عضو جدید
آخرین ویرایش:

sara 262

عضو جدید
سلام خداقوت دوستان اینجا کسی هست بدون اینکه درصداشو گرفته باشه اسکیس و شروع کرده باشه؟

maryam-25

عضو جدید
میشه چندتا کتاب برای شروع معرفی کنین ک مطابق تمرین هاش پیش برم

pari.arch

عضو جدید
میشه چندتا کتاب برای شروع معرفی کنین ک مطابق تمرین هاش پیش برم
برای شروع و تمرین خط اوایل کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم طایفه و کتاب اموزش راندوی صدیق خوبه... ی سری تمرین هم ک تو تاپیک های سال های قبل هست
باز بچه های دیگه هم میان نظر میدن
سلام خداقوت دوستان اینجا کسی هست بدون اینکه درصداشو گرفته باشه اسکیس و شروع کرده باشه؟
من نه کلید نگاه کردم نه درصد گرفتم.....هر شبم خواب ی کارنامه میبینم با رتبه و درصدای مختلف:biggrin:
ولی شروع کردم تمرین چون اگه خرابم کرده باشم غصه خوردن فایدهای نداره

roya et

عضو جدید
دوستان پیشنهادم اینه که وقتی یه کار با دیتیل جالب میبینیم اونا رو جمع اوری کنیم بعد مجموعشونو اینجا بزاریم.من دارم دیتیل جمع میکنم.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها من برا اسکیس اصلا اعتماد به نفس ندارم:cry:می ترسم مداد بگیرم دستم:crying2:

a1ich

عضو جدید
سلام. بچه ها من برا اسکیس اصلا اعتماد به نفس ندارم:cry:می ترسم مداد بگیرم دستم:crying2:
بالاخره از یه جا باید شروع شه دیگه .. شروع کن خط خطی کردن .. سعی کن خط صاف بکشی .. رو کاغذ بزرگ شروع کن نصف آ2 مثلا.. رو تقاطع خطا با هم کار کن .. سعی کن یه سری خط رو از یه نقطه عبور بدی .. یکم که از اینا خسته شدی شروع کن به ایزومتری مکعب کشیدن .. خطاط که خوب شد شروع کن به پرشپکتیو زدن و از رو اسکیس بقیه بکش ..

lucky70

عضو جدید
منم شروع کردم تمرین خط میکنم..نمیدونم راست یا دروغ میگفتن توی اسکیس پارسال خطکش هم اورده بودن با خودشون!!!
یه کتاب بهم هدیه دادن معماری فرم از اقای محمد پیرداوری از روی اون دارم کار میکنم .
به امید موفقیت همه به امید خدا.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شروع کردم تمرین خط میکنم..نمیدونم راست یا دروغ میگفتن توی اسکیس پارسال خطکش هم اورده بودن با خودشون!!!
یه کتاب بهم هدیه دادن معماری فرم از اقای محمد پیرداوری از روی اون دارم کار میکنم .
به امید موفقیت همه به امید خدا.

اره میشد خط کش ببری مشکلی نداره خط کش ..........کتا ب اقای پیر داوری خیلی خوبه من هم داشتم کلی ازش قبلا کشیدم برا داداشم